• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
teď jsem podojila,je v postýlce,ale má zase škytku - on si mi totiž nikdy neodrkne i kdybych se na hlavu stavěla a pak začne škytat,musim najít chytrou radu co s tim :unamused:
12. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@petra.vavra jo táááák, tak to jsi nevychytala :frowning2: A kdy tam teda jdeš znovu? Příští čtvtrtek nebo ještě nevíš?
12. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@latunka zjišťuj ať mi pak můžeš předat cenné rady :grinning:
12. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
Sájmon se posral,tak jdu přebalovat :grinning: A rovnou mu dám cucnout a zkusíme znova krkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
latu jedna chytrá ode mě ..některé slušně vychované děti prostě nekrkají.. :dizzy_face: páč ví ,že je to neslušné :grinning: :dizzy_face: zdravím všechny
12. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@lussi no jo no :angry: jdu za týden, tak to tam zhebnu...
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
latu nojo,zadní nohy :grinning: :grinning: :grinning: asi budeme mít chobotničku :grinning: :grinning: tady proběhl šílenej chcanec,nejdou semaforya neteče voda a houkaj hasiči. :frowning2: no ani trolebusy nejezděj...byli jsme se podívat podruhé na ten byt a já už tak nadšená nejsem zato venda už plánuje kam dá postýlku..taže večer proběhne debata...snad to přežijeme :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
lani ahoj :wink:
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
ahooooj
12. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
talk jdu umýt nádobí a jdu se bavit o cihlách ..papa
12. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
ježiš a teď mi volal venda že je přes řeku a oni mezitím uzavřeli oba mosty :cry: ....no tak to teda nevim kdy dorazí,nejbližší most je cca30km......já se z tý vody pose.u...máme vytopený sklep a naši příbuzní už po několikáté baráky :cry: :cry: :cry: a za chvilku přijede cisterna s vodou,ale kdo to má tahat do třetího patra?a venouš je za vodou... :rolling_eyes:
12. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@janitchka a co se ti na tom bytu konkrétně nelíbí?
čauky leni, ale kokukám, že ty už jsi asi zase fuč:slight_smile:
12. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@janitchka no tak to je mazec, úplně tě lituju, já zažila povodně na Morava v 97, babička bydlí hned vedle Trubek a tam padaly baráky jeden za druhým, my jezdili po vsi na loďkách. Fakt strašný :cry: Před vodou člověk neuteče, my kvůi tomu vybírali pozemek na kopci, nechtěla jsem v blízkosti ani potůček.
12. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
tady spadlo pět kapek :unamused: letos je to počasí extrémně zasraný :angry: Sájmon podudlal kozu,přestal škytat a teď hnípe v postýlce,tak jdu mejt nádobí a konečně si uvařit oběd...jo vlastně už asi večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@latunka no hlavně nelajdači to jídlo, abys měla kvalitní mlíko, tohle už ti dávno měla poradit sousedka :grinning: Hele a piješ třeba čaj pro kojící matky? Já uvažuju , že si to koupím, ale neznám nikoho, kdo by s tím měl zkušenost, jeslti to vůbec k něčemu je...
Jinak tady taky jen pokropilo.
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@lussi já ho pila a nevím, zda pomohl, ale co mě určo pomohlo tak homeo...to jsem byla jak chodící mlékárna :grinning:
12. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@petra.vavra homeo je pro mě dost široký pojem :grinning: To bych musela zajít k nějaké homeopatičce třeba, aby mi něco napsala? :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
a to já přes den žeru,ale chtěla jsem si udělat buřtguláš (ať žije zdravá strava kojící matky :grinning: ) a nějak jsem se k tomu nedostala :grinning: Ten čaj nepiju,já čajová moc nejsem, vařim si ho jen k snídani a to chci svůj ovocnej :grinning: A na nedostatek mlíka si teda nemůžu stěžovat,já bych mohla rozdávat :grinning:
12. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@latunka no já viděla na fotce jak máš ty kozy nalitý :grinning:
12. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
jdu si poručit véču, dám si párečky a pak se jdu usídlit k telce, tak zatím čus bambus fikus dub topol a zítra dojdu :grinning:
12. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@lussi ne nemusíš...třeba u nás je lékarnice, která homeo dělá, takže jsem si za ní zašla a ona mi dala co se bere při kojení a řekla mi kolik...na kojení jsou jen dva druhy, které jsou takto volně dostupné a na netu najdeš spousta infa od ženskejch, který je berou, jak a kolik to už si moc nepamatuju, vím že snad 5 kuliček denně. Já si chci teď koupit na porod a pomoc od bolestí apod. uvidím, jestli to pomůže. Hodně lidí to bere jako placebo, i kdyby bylo, tak na mě rozhodně funguje a to, že za to dám nějaký peníze, no dneska všechno něco stojí...jedna tuba je kolem 60,--což v poměru jiných věcí je pakatel...na kojení u mě 100% zabíraly, hlavně v období spurtu Terky..toď má zkušenost :wink:
12. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
lussi no je dražší než jsme si dali strop a je to teprve třetí byt co jsme viděli a majitelé na to spěchají a musíme se rozmyslet do zítra..jinak byt je hezký,ale kdyby měl trochu větší pokoje tak by mi to nevadilo...ale zase je v nejlepší lokalitě a v prvním patře a po komplet rekonstrukci,takže bysme jen vymalovali...jenže my na to nespěcháme,tak bych to nechtěla uspíšit....no nevim...nemám ráda když mě do něčeho někdo tlačí a ta realitní makléřka pořád volá a uhání nás...
@latunka a polévky vývary jsou super a taky na mě fungovaly :wink:
autor
no a největší prdel je,že pravou mám o hodně větší a když ještě navíc levou vycedim,tak je to jak kozy od různejch ženskejch :grinning: Já jdu pojíst a potrápit psa, dítě spí, kokotáta dorazí až po osmý - jo a to jsem vám chtěla říct,že jsem normálně měla chuť na šuking /doufám,že už to nebudou jen parodie/, škoda,že je díra zaštupovaná,až se zahojí,tak se mi totiž už zase chtít nebude :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
@petra.vavra polívky žeru od jakživa,bez těch bych umřela :dizzy_face: A já už fakt jdu :grinning:
12. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
tak už mám objednanou fotografku a je z ústí,už jsem myslela že jsou jen v Praze... :wink: u nás se nějak v sexíku polevilo,buďto se nechce mě,nebo je venda v práci nebo se k ničemu nemá a já nejsem zvyklá si o to řikat,jak se to dělá,poraďte ženy :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
jdu pro vodu :angry:
12. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@janitchka hmmm, tak já nebudu ta pravá na rady ohledně sexu v těhu, neb jsme téměř do 18tt nemohli nic :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
peti dneska to asi nebude potřeba,byl tady na návštěvě náš společnej kamarád(kterej mě kdysi dávno chtěl :sweat_smile: )a řikal jak mi to sluší a venouše to tak nabudilo že řekl,když ho teď vezl domů,že mám čekat vleže na gauči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď se mi to jeho žárlení hodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže takhle na něj :wink:
12. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
latu téměř se mě dotklo ,že jsi neocenila ,že jsem nazvala Sájmona inteligentním vychovaným miminkem :confused: :pensive: jani jo na chlapy se musí fíkaně ..jen ještě nevím jak na toho doma ..teď jsem málem usnula při 2hod. rozpravě o Ytongu
12. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.