• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
leni já takhle usínám při vysvětlování jak funguje pičítač :grinning: :grinning: a venda je bohužel (nebo bohudík?)počítačovej exprt a zrovna mi řikal že kdyby mi něco spadlo tak to mám apdejtovat.... :sweat_smile: asi nepochopí že tyto informace jsou naprosto zbytečné :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lenkacar Leni kliid, u nás doma je to obdobné, já jen vypínám při přednášce o autech a jejich nemocech....tyy jo, rozprava o Ytongu, asi jsem divná, ale to by mě docela zajímalo - mě tyhle úchylárny bavěj.... :dizzy_face:
Jo a objednala jsem si 3 svazky sušený Levandule :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@janitchka Sex...co je to sex.....něco jako bájný pták Fénix? Mě jednou bývalej volal z auta, že jestli příjde domů a budu mít na sobě kalhotky, tak dostanu na holou a udělá mi škodu na prádle.. ..... :grinning: :grinning: :grinning: ....jooooo kdeže jsou ty časy.....na tohle vzrůšo můj drahý manžel nejní..........
13. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Hlásim ze matka latunie se pravděpodobně brzy psychicky zhroutí :angry:Celou noc se nespalo, pořád jenom brečí a kroutí se,takze má asi prdíky, ted je v postylce a řve tam,ale já u prostě nemám energii tam jít - taky konečně po dvou dench zkoušim sníst pořádny jídlo,takze prostě si musí poplakat - kokotáta jel radši na houby,nez domu :angry: Jdu si sem najít nějaké recepty co vlastně jako kojící matka můzu jíst,aby toho prtouse to bříško nebolelo :pensive:
@lenkacar tak já to ocenuju dodatečně, já mám vydudlanej mozek,takze abych pravdu řekla,nez dočtu,tak si nepamatuju co jsem vlastně četla :sweat_smile:
13. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
dneska je asi blbej den...u nás začal už včera...Terka byla seřezána na holej zadek, samozřejmě mnou, tak se nás to nějak drží i dnes...už aby byl zítřek.. :cry:
Latu, kup si ty probio kapky a davej mu je, ty nesmis vlastne nic, takze je uplne jedno co jis, je to jen o strevech toho ditete. ja dodrzovala temer vse a stejne jsme rvaly bolesti od narozeni a vyhnaly to az tyhle kapky, protoze podporujou prirozenou mikrofloru ve strevech, ktery za tim vsim stoji...jestli mas nekoho kdo jezdi na Slovensko at ti je koupi, stoji tam 1/2 ceny nez tady. pak se jeste hodne doporucuje pytlik s tresnovejma peckama (DM koupis) nakrate na brisko, ale opatrne aby jsi ho nespalila prdolku, na to je si myslim dost brzo nebo pres obleceni. drzim palce :wink:
13. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@latunka hlavne nejist cesrtve pecivo, nejlepsi je tak 2 dny stary :wink:
13. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
Holky,mrknete do alba k janyskovi ma uz fotky :dizzy_face: Stepanek je krasny miminecko a cela rodina je sik...... :dizzy_face:
latu jinak jestli ma Davidek prdiky,tak nam ted pomaha a to dost olejicek od Karla Hadka objednava se pres net....kapky nam nepomohli az tenhle olejicek...... :grinning: ale na kazdyho zabira neco jineho......
13. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@janitchka tak to my měli vybraný byt během deseti minut, hned na prohlídce jsme řekli, že to berem, ale to bylo jen pro to, že to bylo dispozičně jak jsme chtěli a za hodně dobré peníze. Ale určitě děláte dobře, že si to chcete pořádně rozmyslet, jednak proto, že je dražší jak píšeš a jestli je mužíček trošku zručnější tak je lepší si rekonstrukci udělat sám, člověk si je pak jistý, že se mu to hned nerozpadne :grinning: Nám se to rozpadá pomalu :grinning:
a doufám, že netaháš kýble vody :angry:
k tomu sexu.....řekni, zlato pojď šu.kat a je to :grinning:

@petra.vavra tak to je super, že se to dá takhle pořešit v lékárně, já se tam zeptám až půjdu kolem a vzpomenu si na to :slight_smile:

@lenkacar a nějaký sexy bičík by na něj nezabral, třeba by pak cihly nechal cihlama :grinning:
13. srp 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak Štěpánek je boží, to se nám ty bramory tady všechny tak nějak vyvedly, taková krásná miminka :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
probiotick kapky :angry: to mi pořád cpe okenní sousedka,ze to zabírá úplně na všechno a ze mi je ze Slovenska přiveze,stačí kdyz jí dám 10 euro - no jo,takze smůla, oni tady u nás v prdelákově ještě nepostavili směnárnu a česky ode mě nechce,ze by to rozměnila na hranicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Ještě štěstí,ze tam jedou na konci srpna naši na dovolenou,tak mi to koupí - akorát musim vydrzet nějak do ty doby no :frowning2: Zaúkolovala jsem ségru,at mi koupí v praze v lékarně ten sab simplex,snad taky trochu pomůze - ono totiz v latunkově si musela celá lekárna naráz vzít dovču,tak měli zavřeno :angry:
Jinak poradna dopadla dobře, jsme přeborníci v příbírání, minulej pátek jsme měli 3110g a dneska 3580g :grinning: Pravda, hned po příjezdu domu vyrobila ta moje Přísavka sirénovitá asi kilovou plenu,ale s tim se snad při vázení počítá,ne? :grinning:
Jo a jak se lussi ptala na pleny - já uz vyzkoušela oboje huggies, ty z organické bavlny mi občas prokajdil bokem,ale jenom trochu,tak to mohlo byt tim,ze jsem kopyto a špatně jsem mu je nandala,ale u klasickejch huggies se mi to nestalo. No a pak došly,tak jsem ozkoušela Tesco pleny pro novorozence (pro starší si je hodně chválí) a to je teda děs - jednak je nedokázu "nandat" jednou rukou, ty lepící pásky jsou hodně pevně zašprcly,coz pro nás je docela komplikace - jednou rukou musim Davídkovi cpát palec do pusinky nebo chytat nohy aby vůbec šel přebalit a taky bych řekla,ze se mi v nich trochu zapařil :frowning2: No a hlavně jakmile si učůrne nebo ukákne tak řve,takze asi nic moc savost :unamused: No a dneska jsem byla nucena koupit Pampersky - oni totiz tady samozřejmě nic jiného nemají,tak jsem zvědavá :confounded: Ale hned v pondělí mi máma doveze z Tesca huggies a nic jiného uz zkoušet nebudu :wink:
13. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@latunka a ty probiotické 3,14čoviny se nedají sehnat tady v lékárně? To přece musí mít všude ne? Nebo to jsou jako nějaké extra? :sweat_smile:
tak plenky teda zkusím jako první huggies :sunglasses:
hele a kdy plánuješ kočárkování v Praze? Do práce se nepůjdeš pochlubit? :grinning: I když , ty se bojíš autem a busem by to byl teda masakr, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já doufám, že se nějak brzy zastavíme na kukandu, ale to bych ti dala dopředu vědět, uvidíme jak na tom budeme v neděli nebo třeba příští....
13. srp 2010 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Latu, Elišce na prdíky pomáhaly třešňový pecky, koupila jsem je v DM, dají se nahřát do mikrovlnky a pak mimču na bříško. Eliška se krásně vyprděla a byl pokoj. Samozřejmě, že ne vždy to pomohlo, ale docela nám to usnadnilo bolení bříška a to na něj hodně trpěla. Přeje pevné nervy a hodně síly :wink:
13. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@lussi jj, dají se sehnat tady a to bez problémů, akorát stojí 640,-- na Slovensku 280,-- ??????? to ať mi někdo vysvětlí :astonished: :astonished: :astonished:
13. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
lussi přesně jak píše péta - rozdíl je hlavně v ceně :angry: Dneska mi mudr říkala,ze to je proto,ze na Slovensku je to schváleny az od šesti měsíců a tady pro novorozence,takze je to větší terno pro distributora :angry: :angry:
jity děkuju, pecičky máme, jsem i vysondovala jak přesně je pouzít,tak snad to pomůze :wink:
lussi já bych to busem i dala,ale někdo by mi na něj něco plivnul,tak to vidim na kočárkování v Praze tak v půlce září stejně budu otřebovat doplnit šatník :wink:
13. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@latunka hele i když já laik a o miminech vím akorát že žerou a serou, brečí a spí a všichni jsou z nich poprděný a proto je chci taky, že....(sorry - porevizní depka) - tak moje dětná sestra kromě toho, že si hlídala co jí, protože její starší dítko na to taky trpělo a vím, že nějaký kapičky taky měla, ale taky měla čajík bylinkový na lepší trávení , ale fakt nevím, zda ho malému dávala od začátku, nebo ne...myslím, že fenykl. Nejsem si jistá, pokud by ho dítko nesmělo přímo, tak ho zkus pít ty, třeba přepasírovaný přes kozy a mlíko to taky pomůže......a přeji alespoň nějaký spánek
13. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
jo, škoda, že si ty kapičky nepotřebovala v pondělí -úterý, byla jsem na slováči a mohla jsem ti je tam sehnat.....
13. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@latunka tak konešně někdo, kdo ví, proč....taky si je ted necham přivézt :angry:
@ivomal já fenykl pila a akorát jsem z toho měla dobrý prdy já :grinning: :grinning: ale Terka řvala, jak tur :angry:
13. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@petra.vavra to je dobré vědět, co když někdy dítě donosím:slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@ivomal no tak ho vyzkoušej už ted, at pak vis do ceho jdeš :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
@petra.vavra jedu momentálně v Kontryhelu,...no bolení bříška mám taky..mno,tymián mám na zahrádce ,asi to prubnu - vím, že to nejní nejchutrnější :grinning: , ale vyhnat prdíky bych si tím mohla :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
ahojda :slight_smile: Tak dneska noc docela v pohodě :wink: Akorát se mi teda zbláznily kozy,jsem prodojila dvě trička - u třetího jsem to vzdala a mám ho na sobě i s flekama na kozách :grinning: Já totiz nechávám přes noc kozenky odpočinout od podprdy, je mi to i přejmnější na spaní a kdyz mi teklo mlíko,tak jenom trochu - no a dneska jenom nez jsem došla k malymu k postylce kdyz plakal na krmení,tak jsem měla promlíkovany trika az na břicho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal spíš jsem uvazovala ze nasadim šampansky, udělala jsi mi na něj chut,tak přeci potom bude spát jak zabitej :grinning: :grinning: ale ten čajík vyzkoušim -jak řikáš, přepasírovanej přes mlíko :grinning: :grinning: :grinning: A nasadim ho i kokotátoti,ten by se taky potřeboval zbavit prdíků :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
ahojky
tak koukam ze latu se uz s Davidetem scuchla :sunglasses: ,kozy mi taky tekly silene,musela jsem nosit takovy bolerko a v nem ty saci pesky na kozy,desnej vopruz. No a na prdouchy fakt nejvic zabiraly ty probio kapky,ja je davala malymu az donedavna a nikdy nemel ani strevni problemy...zato ted je ma :unamused: ,tak jsem mu zase nasadila nejaky probio kapsle,tak snad zaberou. Vim ze jsou dost drahy v CR,ale zase ta lahvicka vystaci presne na mesic...tak mi to neprijde tak hrozny,utracime za vetsi kraviny. Jinak do prvniho mesice jsem mu davala sab simplex a taky si myslim ze pomoh,on jakoby rusi penu,takze se mu netvori v zaludku bubliny a nema potrebu krknout ani prdet :wink: Taky jsem chlastala na litry kojici caj,je to hnus,ale obsahuje kmin atd taky proti prdochum. Jo a jak si psala,ze Davide nekrka,tak u nas to bylo to samy...to az ted si umi odrihnout jak chlap v paty cenovy,ale jako mimi strasne zridka. Jinak je strasne krasnej latu,moc se vam poved :dizzy_face:
A Stepanek se tu jeste neukazal? :confused:
holky a doufam ze pocitate v listopadu s nejakou vychazkou...provetrame ratolesti,jo? :grinning:
ivomal co mrcha? kdy ma dorazit?
jinak u nas uz je to lepsi,ja jeste soplim,ale uz mi neni blbe a Dannysek se odsypava :grinning: ale az stahnu fotky,tak vam se nakou hodim,jak vypadal cumacek muj malej :sweat_smile:
14. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
teda latu to jsi mě vystrašila s těma kozama :grinning: :grinning: :grinning: a já bych asi taky nespala s podprdou... :unamused: ty kapičky si asi nechám poslat od příbuzných,když to tady tak čtu...my byli včera v letním kuně na pohádce a bylo to fajn,akorát jsem si dala kukuřici a teď jsem nafouklá... :sweat_smile: ve tři jedeme na double oslavu a bude tam ještě jedna těhule a novorozenec tak se těšim...dělala jsem dort tak snad bude chutnat,za chvilku se vrhnu na chlebíčky..a zítra jdu na puberťáckou oslavu neteře :sweat_smile: včera jsme byli domluvit tu svatební hostinu a se.e mě že ač jsem to chtěla fakt jednoduchý,stejně se finančně prohnem... :rolling_eyes: :rolling_eyes: te´d už mám zase stav že chci aby to bylo za mnou....v pondělí jdeme vyzvednout prstýnky a já jedu opět prudit na soud,snad už mě bude mít někdo plný zuby a dokončí to,abych tam nemusela otravovat.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
zdarec dámy....tak jsme byli na oslavě a moje drahá polovička se zlila jako čuně a už tu chrápe :angry: :angry: :angry: já jsem taky grogy z toho litru a půl jablečnýho džusu :angry:
@latunka no chodící mlékárna hadr :grinning:
14. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
čaues :slight_smile:
já se teď tak rozčílila, že jsem málem porodila :angry: Holky nevíte někdo kde můžu nakouknout do nějakých norem, co musí splńovat fotbalové hřiště? My tady s tím máme šílený problém, bydlíme hned za hřištěm, sem tam nám sem spadne balón (jednou už se stalo, že mi to vlítlo až do obýváku) a ti hajzlové si sem na férovku lezou normálně přes plot, dneska vrchol drzosti, já byla v ložnici a než jsem se vzpamatovala tak si to stihli i přelézt zpět, teď abych pořád zamykala barák, pač nevím kdo kdy mi sem vleze. Ku.va já chci aby to tady zrušili nebo mě trefí šlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: Sousedi jsou taky nasraní, dneska jim málem vysklily okno,ona totiž obec zřejmě rozparcelovala pozemky tam kde neměla a mi debilové jsme je koupili, kdybych věděla, že to bude takový problém tak bych si tady nepostavila ani chatu.
latu to je dobře, že máš zásoby mlíka :grinning:
polet na fotečky se už těším:slight_smile:
14. srp 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
lussi no to jsou ko.oti :angry: :angry: :angry:
peti já byla o pomerančovém džusu :grinning: :grinning: ale bylo to moc fajn...přijeli jsme až v deset.a příští sobotu,jelikož jsem vendu vyhnala na hiphopcamp,tak si uděláme dámskou jízdu i s noclehem :wink: ale teď musim jít sehnat dárek pro 14letou neteř :sweat_smile: :sweat_smile: vůbec nevim co...a musim si obarvit palici...a chci trochu tmavší,mám to jak slámu...a v září si to nechám promelírovat..
15. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@janitchka no to teda, nemít ty dvě naše chlupaté trdla co neuhlídají ani prd, už by tady běhal nějaký pořádný hlídač a pro mě za mě, ať jim natrhne prdele. Dneska mají ještě jeden turnaj, tak jsem zvědavá.
Jinak neteři bych koupila nějaké šminky a podobné 3,14čoviny, udělala bych takový balíček. Ale zase záleží na tom jestli se maluje :wink: nebo pořiď nějaký šperk, já mám ráda chirurgickou ocel :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
lussi já jí právě šperky dala už asi pětkrát po sobě :sweat_smile: :sweat_smile: a moc se nemaluje,ona je takovej ten klučičí typ,volejbalistka no...a ještě ke všemu vypadá na deset,takže když se namaluje tak vypadá komicky :grinning: ale řikala jsem si že jí dám dárkovej poukaz z New Yorkeru nebo takovýho krámu...ať si něco koupí,já si netroufám...
15. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@lussi to si delas prdel, ze vam lezou normos na pozemek...a byli jste si to tam s nima vyrikat? ja bych tam teda zasla a to by si vyslechli veci! Co az ti tam bude spinkat mimous v kocarku na zahrade,vzdyt takova rana kopacakem ho muze i zabit!...jako ja bych to nenechala jen tak,rekla bych jim ze si to maj nejak zabezpecit siti aby jim mic nemohl vylitnout pryc a i kdyby se tak nahodou stalo,tak snad maj zazvonit a poprosit o nej,ne?! Kurwa tohle me dokaze nasrat :rolling_eyes: :angry:
15. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
jo a kdyby ani to nezabralo,normalne bych volala cajty :wink:
a tady ta slibena fotka naseho maroda puntikatyho
15. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.