• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka jo tááák , tak ten poukaz je dobrá volba :wink:

@poletucha no sousedi si taky stěžují, já už sepsala stížnost si před dvěma týdny a byla s tím za starostkou, tak se nám k tomu milý provozovatel hřiště vyjádřil ve smyslu, že teda navýší o metr a půl sítě (ony tady totiž sítě jsou, akorát jsou nízko pro ty amatéry tady, to co tady provozují za sport rozhodně není fotbal :grinning: ) no a ještě mě přesvědčoval, že z jejich oddílu k nám rozhodně nikdo neleze a včera toto, tak jsem myslela, že ho normálně půjdu zabít. Telefon mi nebral, tak jsem mu poslala sms, na kterou mi doted neodepsal a hned jsem mailovala starostce, ale ta si to přečte až zítra, takže uvidím no. Problém je v tom, že máme fot. bránu asi metr od zídky, takže míče mířeny na bránu během zápasu nám i sousedům padají na pozemek, teda nám spíš na střechu a pak až dolů, sousedům bohužel třeba vedle kočárku apod. Já si teda myslím, že takhle v obytené zóně to snad ani být nemůže podle norem. A další věc je, že ti šmejdi jsou ještě drzí a mají kecy, jakože my jsme debilové, že jsme si tam ty pozemky neměli kupovat, ale v době, kdy jsme to kupovali bylo to hřiště v takovém stavu, že jsme mysleli, že se snad už ani nepoužívá :angry: No pech prostě :angry: Ještě že je sezóna na jaře a podzim, jinak je tu vcelku klid :unamused:
15. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@poletucha ty jo, chudák malej :grinning:
15. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
a k tomu hřišti ještě - mě maximálně vytáčí představa, že nejsme třeba na týden doma a producíruje se mi tu po terase apod banda cizích sráčů :angry: Normálně včera ještě prej pozdravili sousedku, ta čuměla jak puk jak jsou drzí, já ležela nahá v ložnici. Si představte, že budeme s lussilákem prcat a za sklem na nás bude čumět fotbalista, to by mě jeblo.
15. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@lussi hmmm,tak to fakt nevim...ale asi bych bojovala do umoru :grinning: ...na tohle ja jsem hajsavka. Fotbal je stupidni sam o sobe...no a o tehlech vesnickych teplakovych ligach ani nemluvim :grinning: Jako a co je jim do toho ze jste tam koupili pozemek? jim se nema v zadnym pripade stat to,ze vylitne mic z hriste :angry:
jinak malej uz je v poho,akorat ma teda nejaky puchejrky na jazyku a furt si tam saha :unamused: ...ja uz vazne nevim co to je
15. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
jako vzdyt mate oplocenej pozemek,jak si to sakra muzou dovolit? :confused: fakt bych volala policajty,ze se vam nekdo produciruje na zahrade
jako ze je Amerika cela podivna,tak tohle se mi tam libi,tam mas pravo toho cloveka normalne zastrelit kdyz mas legalne drzenou zbran :wink: (ne ze bych jako chtela strilet lidi,ale uz jenom jako vystraha je to dobrej zakon)
15. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@poletucha no to my se nedáme, už jsme se i domlouvali, že si necháme pozvat někoho na změření hluku,ono to taky asi nebude úplně v cajku. No já vás budu průběžně informovat jak to tady probíhá, snad nám na oplátku neotráví psy :sunglasses:
a co vám řekli u doktora? Tam taky nevědí co to je???Asi nějaká alerigie?
15. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@lussi a s tím střílením, nějakou pidi pistolku by povolit mohli, já bych je tak moc chtěla střelit do prdele, aby si to zapamatovali :grinning: No ale švestky volat budu, pokud to takhle bude pokračovat, to se nedá nic dělat.
15. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@lussi já se na to zeptám švagra, on je místostarosta, tak to bude vědět, ale nevím, kdy ho uvidím, moc se nevídáme...ale připrav se na to, že to bude těžký boj, jeden s OÚ mám za sebou a je to jako cejch... :angry: :angry: :angry:
15. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@petra.vavra no tak to bys byla moc hodná! A co jsi řešila ty za problém?
15. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
jinak ve zkratce, u nás je to tak, že člověk nejlépe udělá, že se během zápasu zdekuje do baráku, pač může čekat kopačák na stole, v kočáře a když nezavře okno tak v obýváku apod.
15. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@petra.vavra ty už jsi 21tt, ježišmarjá to letí!!!!!!!!!!!!!!
15. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@lussi no a ty 31tt! to je sila, ja uz za sest tydnu rodila :grinning:
15. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@lussi já řešila školku .,.. :angry: :angry: :angry: takže jsem tu černá mamba obce :angry: dovolila jsem si stěžovat na jejich systém hlasitým způsobem....a stejně to k ničemu nebylo :angry:
letí to strašně... :astonished: :grinning: hlavně tobě holka :grinning:
15. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@petra.vavra tak to my jsme tady za mamby už dávno, takže to je asi fuk, pro mě je priorita klid a to že se sousedama vycházíme dobře :slight_smile:
@poletucha no to si nedovedu představit, že bych za 6 týdnů už někde hekala :grinning:
15. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
tak poukaz už mám,na hlavě barvu a žeru párky s kaší...měla jsem na to hroznou chuť :dizzy_face:
lussi jinak já mám všechno z chir.oceli,máme i snubáky a jsou fakt krásný...jsou hezčí než ty co mám z bílého zlata :wink: :wink:
15. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
tak to jsi rychlovka :slight_smile:
holky kde se dá koupit kojící podprda? Já jsem asi slepá, ale nikde jsem ji neviděla? Koupím to třeba HM nebo CA?
15. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
v HM 100% v těch mama věcech, kupovala jsem tam minule 2 :wink:
15. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@petra.vavra a za kolik? Abych se tam nehnala a pak zjistila, že je to drahé jak prase :grinning:
15. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@lussi já mám takový pocit, že jsem za ně dávala něco kolem 400,-- a myslím, že se to moc nehlo, jsou takové normální obyč, ale stačí. Kámoška si kupovala nějaké značkové a dala za jednu 1200,-- vypadala dobře, ne že ne, ale vzhledem k tomu, že se mi prsa vrátily o dvě čísla zpět tak bych si tam pak dávala leda ponožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže stačí obyč., :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@petra.vavra no tak i ty 400 jsou docela pálka :confounded: , ale co se dá dělat :slight_smile: A 1200 za spodní prádlo jsem nedala teda nikdy :grinning:
15. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
a mám pocit, že mi začíná praskat břicho, už se mi začíná cosi tvořit ze spodu na břichu, ach jo, tu bude hnus fialovej :frowning2:
15. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
lussi a mažeš se něčím?
15. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
jo jinak teď jsem při´šla z té oslavy a bylo to fajn,akorát bez Vendy to nebylo ono...a všichni se mě ptaj proč mi neroste břicho..no co jim má na to člověk říct... :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@janitchka na růst břicha máš ještě čas ne? :grinning: Někteří lidi jsou fakt trubky :grinning:
jo a mažu se vším možným, mám Elastiq pro těhule a do toho se ještě mažu dětským olejíčkem :unamused:
15. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
hoj děvčata...zdravím po víkendu... byl náročnej... Včera jsme večer přátelsky poseděli se sousedama a dneska jsem se hned od rána přátelila se záchodovou mísou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...drahý se mi smál, že když jsem těhu, tak neblindím, tak to hodlám dohánět mezi těhu....ty jo, normálně mi to víno nesedlo - pro příště nebrat růžový.....hlavu mám jak střep, ještě že drahý o mě pečoval obětavě a uvařil mooooc dobrou drůbeží polívečku mňam :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jo jinak k dotazu co moje mrcha...tedy já doufám ,že někdy dorazí
15. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
ivo vítej do klubu já se zmastila v sobotu ..tam jsem byla v oukeji a doma se to ve mě jaxi rozleželo a celou neděli jsem stála za velký H..ráno jsem sotva uvařila a pak už jsem jenom umírala..to už se mi zase dlouho nestalo to takhle přehnat.. :rolling_eyes:
16. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
@ivomal ;@lenkacar milé ožralky :grinning: , to jste asi měly v partě i mého muže, že?? to prase se ožralo v sobotu a blilo jak alík.... :angry: :angry: tak má zase na dlouho útrum, já se užtěším na burčáček, ten si neodepřu aspoň skleničku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JInak je moc dobře, že si takhle užíváte, akorát ty následky ráno bolí... :confused: :confused:
@lussi já mám na břicho Sallos (mají v DM) a je teda super, nabřicho jsou prý lepší oleje než krémy....tak když budeš chtít zkus :wink:
16. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@lenkacar ,@petra.vavra ...nejlepší na to je, že to nebylo v plánu a vypila jsem toho nejmíň ze všech a bylo mi nejhůř......Petruš, tvýho muže jsem nepotkala....normálně, to snad byli nějaké erupce, ještě dneska mi nejní 2x....

Jsem za těch pár týdnů těhu úplně odvykla vínu....
16. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@ivomal já myslím, že jste se potkali :grinning: já mám pocit, že on bude umírat ještě týden, dle jeho výrazu :grinning: :grinning: :grinning:
já víno taky nemůžu a teď vůbec ne, mám pocit, že mi to roste v břiše, tak mě to aspoň nepokouší, ale ten burčák mňam mňam :grinning:
16. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:
jedu opět k soudu,tralala,připadám si už jak blázen :angry:
lussi já mám taky olej z DM :wink:
já nemám na alkohol chuť vůbec... :grinning:
16. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.