• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jé ahoj janý!!!!!!!!malinkej je nádhernej :dizzy_face:
17. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
ahojky,tak predne gratuluju dalsi novomamine :wink: Stepik je roztomilous :dizzy_face:
ivomal ten vysavac vypada teda fakt dobre....jak moc dobre vytira? :slight_smile:

@lussi v Podoli smi navstevy jenom na chodbu...coz je na jednu stranu asi dobre ze neotravujou ostatni mamci na pokoji a hlavne na ty chodbe se zas tak dlouho nezdrzi :grinning: Ja si zaplatila nadstandart...ten nejdrazsi :rolling_eyes: pac bylo uplne jinak vsechno obsazeny,dokonce i na sestinedeli bylo uplne plno a nektery mamci davali na rizikovy. Ten nadstandart byl super,fakt obrovskej pokoj,mozna az moc,byl takovej neutulnej...ale vyhovovalo mi to. Navstevy ke mne mohly (ja je selektovala po telefonu,koho chci videt a koho ne :sweat_smile: ) a ja stejne porad spala takze by me asi nejaka uzvanena zenska dost srala :unamused:
17. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@poletucha no, řekla bych, že dobře, on má dole trysku na hubici, která rozstřikuje jemně vodu se saponátem, trysku si reguluješ sama na tyči, jen kohoutkem jak u pistolky. No a hubice vysává - pořád a umí dlažbu až do sucha na jeden pohyb. Je tam dole nasazovací gumová stěrka pro lepší stírání. Vodu mám vždycky černou s obrovskými chuchvalci chlupů a prachu.
17. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
udazte
dneska jsem se u doktora tedy pěkně nasrala, byla jsem tam od půl osmé jako první a vzali mě až po deváté jako poslední,bohužel tam bylo spousta bab na odběr krve a jedna na cukrovku. Teď už tam jsou jen samé vyschlé staré báby. Už jsem dostala i papíry a nástup na mateřskou mám 1.9 -sakra nějak to letí :sweat_smile:
@poletucha tak to je super, že jsou návštěvy jen na chodbě, to mi vyhovuje :slight_smile: A bez toho nadstanartu to snad nějak přežiju, brala bych ho, kdyby tam mohl být semnou přes noc lussilák,ale vzhledem k tomu, že se někdo musí postarat o psy tak to nebude možné, alespoň ušetříme :slight_smile:
@ivomal ten vysavač chci :sunglasses:Nebaví mě pořád dokola luxovat a na to hned vytahovat mop, tohle by mi ušetřilo spoustu práce :slight_smile:
Jo a taky jsem se dneska objednala na předporodní kurz, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
A stal se zázrak, našla jsem dětskou doktorku tady v Říčanech, tak se mi ulevilo jak sviň, už jsem myslela, že budeme muset jezdit do Prahy :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
dětskou lékařku azubaře aby člověk lucernou pohledal....

Zdarec ženy:slight_smile:
ukončení šestinedělí odloženo na víkend, až bude večer na to klid:slight_smile:
18. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
a zase nedočtu a nic neřeknu,protoze se někdo dozaduje kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pá :grinning:
18. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Latu budeme muset asi kojit u PC...., dočítat mi to jde, ale psaní jednou rukou nee
18. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
no tak alespoň jednu větu jste napsaly :grinning:
@ivomal tak to budete mít pro.ukaný víkend co? :grinning:
18. srp 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
@lussi jo, kdeže ty loňské sněhy jsou, le pokud bude takhle, tak dáme krbík. svíčky, masáž a snáád z toho 1 večer kápne - dřív než opět vytuhnu na gauči s noťasem na břiše...
18. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
@ivomal já chci taky tu chytrou uklízecí věc co jsi na ní dávala odkaz :grinning: :grinning: Klidně jí vyměnim v tom obchodě za kokotátu :grinning:
@poletucha mě nic jinyhno nezbejvá,nez bejt akční jsem tu pořád sama,tak na spánek neni čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona se totiz ta blbá domácnost pořád nenaučila udrzovat sama :angry: No a hraní s blběnkou je pro mě spíš odměna, beru to jako svůj volnej čas - lepší nez mejt nádobí a podobné 3,14čoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jezis já to dítě nakojila,uspala a uz zase mrmlá v postylce,tak snad je to jenom v rámci usínání, se tam bojim jít podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu honem číst dál :grinning:
18. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
bééééééééééééééébéééééééééééééééé :angry: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
co békáš? :grinning:
18. srp 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
já musím počkat půl hoďky abych si změřila cukérek a půjdu si lehnout, zavírají se mi bulvy :pensive:
18. srp 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
chjo, proč ten malej prevít neumí usnout jinde nez u kozy? Samozřejmě se mi vzdycky vzbudí kdyz ho přenášim do postylky :confounded: Tak jsem zvědavá jestli ted zabere nebo ho za chvíli zase půjdu u dudlávat, potřebuju udělat milion věcí a hlavně mu musim ošmikat nehtíky,tak nutně potřebuju aby spal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
no jasně uz bulí :angry: Začínám bejt nasraná -ne na něj,ale na kokotátu a jeho debilní práci,ze tady nikdy neni kdyz potřebuju :angry: :angry: :angry: :angry:
18. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
Tak nám vypli proud a bez šťávy mi net nefachal :angry:
Teď tu byl Michal na obědě, večer jsem udělala kýtu na žampionech s omáčkou a knedl, tak jsem ho navnadila, že nebyl líný dojet a zase odjel do práce a za chvilenku se vzbudí prďolka na jídlo a pak asi půjdeme chvíli ven, počásko nic moc, ale neprší....... Snažím se dosušit včerejší prádlo, tak stále vartuji u okna, zda neščí
18. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
@janysek70 no neřikej mi,ze Štěpánek někdy spí? :grinning: :grinning: Začínám mít podezření,ze se Sájmonovi neušukalo spánkové centrum :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkusila jsem ho ted šoupnout do postylky za bdělého stavu,tak čekám kazdou chvíli řev - a nebo třeba pochopí,ze má spinkat :sweat_smile: Jo a ještě jsem asi pěkny střevo a neumim ho přebalovat,protoze má kolem kulek takové praskliny,to je asi opruzelej,ne? :confounded:
18. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
nazdar matky
to je zase den, psi se rozhodli, že mě budou asi pěkně s.át! Jenom chodím po zahradě a zahrabávám díry,ono se jim totiž v těch dírách potom krásně hajá a my pořád dosazujeme trávník jako idioti :angry: Nemůžu tady mít kytky nic :angry:
A dostala jsem cuketu od sousedky i s receptem na buchtu, tak už se peče, jsem zvědavá jesti to bude k jídlu :slight_smile:
a k těm opruzeninám- já vlastně taky nevím jak to vypadá, ještě jsem se s tím nesetkala, ale myslela jsem si, že to jsou jenom pupínky nebo třeba načervenalá podrážděná pokožka :sweat_smile:
18. srp 2010 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
@lussi jeee lussi ty jses z Rican? my tam ted pokoukavame po pozemcich :wink: jaky to tam je? ja tam snad nikdy nebyla,ale libi se mi ze je to uz mestecko a je tam vsechno, ja za nic na svete nechci uplne na ves
No a ja predporodni kurzy mela zaplaceny a ani jsem je nestihla :grinning:

@ivomal aha,to zni fakt dobre....a je to fakt suchy hned jak prejedes?ja kvuli prckovi vytiram vzdycky kdyz spi aby mi tu v tom mokru nelez a sere me i pes,ten v tom prolitne a necha spinavy stopy :angry:

@latunka no v tomhle jsem ten zacatek mela dobrej,pac jsem bydlela u tchyne na Lisnici,takze uklizeni slo stranou...ale zase jsem nemela co do huby,v ty prdeli neni ani zadnej obchod s potravinama a tchyne je hodne busy a jezdi z prace az vecer a to uz jsem zase byla v limbu...tak me celych sest tejdnu drzely pri zivote jogurty :sweat_smile:
Hele Dendour taky usinal jenom na koze...ale vis co taky pomahalo? skakat na mici,nebo se na nem nejak kroutit a tak...je to snadny,ja totiz mela problem malyho houpat v naruci jak me bolela jizva,tohle bylo fakt mnohem pohodlnejsi
opruzeniny jsou hnus,malej na ne nastesti trpi jenom kdyz se mu tlaci ven zub :sweat_smile: jinak vubec,pomahalo mazat pri kazdym prebalovani Bepanthenem no a kdyz uz je to fakt potom rozjety tak Imazol je nej :wink: ...jsou to bud pupinky nebo i takovy jako cerveny fleky,muze to i trosku mokvat...proste humus
18. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
a představte si, že jsem je teď byla zkontrolovat co dělají a ten náš debil si za tu hodinu vyhrabal další díru hned vedle té, co jsem zasypala. Je tohle možný? :angry: :grinning:
18. srp 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
latu kup si pityol, ten je na opruzeniny super a stojí asi 20kč!!!!!
18. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@poletucha já jsem ze vsi asi dva kilásky od Říčan, protože na pozemek tam nebyly prachy, my už takhle dávali za m2 nějakých 1800,- a teď se to vyšplahlo tak na 2100,- a výš, Říčany přímo budou mnohem dražší :frowning2: Ale jako je tam všechno,doktoři, krámy, spojení do Prahy taky super a je to tam i hezké, náměstí a tak, takže jestli tam něco najdete, budete určitě spokojení, jako lokalita je to tady bomba, jestli na to máte škváru, tak jděte do toho :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Venku bylo fajně, malý spal v kočáře, já postupně sesbírala všechno prádlo, poklidila jsem v prádelně a celý suterén a přebrala tam nějaké věci, páč ty svý chlapy k tomu ne a ne dokopat, v kuchyňce měli ještě narovnaný na odkapávači půllitry z oslavy, když se malý narodil, tak jsem se už naprdla a uklidila je, páč jsem to už asi 10x říkala a s nikým to nehlo :angry:. Za chvíli tu budu jen jako služka, no holt žena v domácnosti :unamused:.
Pak jsem si hrála s Beníkem a čekali jsme, až se junior dospí a zavelí, že má hlad. Nyní tu nabaštěný spokojeně vrní ve vibračním lehátku a dudlá dudáka :slight_smile:
18. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
tak jsem dvě hodiny cárala venku, kočár je v chodbě,chtěla jsem si udělat jídlo a co myslíte - uz to tam dole bečí :angry:
18. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@poletucha jo je to suchý, ale dítě u toho asi spát nebude, je docela hlučný. Ale je to a to všechno při jednom.
18. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
Já bydlím 4 km od městečka, kde je všechno a u nás na vesnici je všechno, pošta, obchod - který má otevřeno až do půl osmý večer a omezeně i o víkendu, škola, školka, doktoři zub, dosp, děti, i soukromá pekárna, několik hospod +jeden hotel , hřiště pro děti i fotbalisty, i řezník dojíždí 1x za týden, masáže kadeřnictví ai autoopravnu 15 minut autem na čerňák do nákupních center...jsem spokojená:slight_smile:
18. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@janysek70 ty máš doma takového malého andílka za odměnu ne?

@latunka čertíci jsou taky dobří :grinning: Já se vsadím, že až dojedeme tak bude v jednom kuse spát :grinning: No a když už jsme tedy u té návštěvy, tak teď máme cca na 14dní auto v servise a Ludvou nikam nejedu, jde tam cítit každý šutr a to by mě asi Fífa zkopal do krychle, takže jakmile bude kombík, tak se ti nahlásím, počítej tak začátkem září :slight_smile: A jdu ti napsat sms :grinning:
18. srp 2010 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal tak to máte super! 'Tady ve vsi je teda taky dobrý spoj, jede bus přímo až na metro, ale jinak tady dohromady zatím nic není, všechno se plánuje až se tady dostaví a lidi si sem přihlásí trvalé bydliště. Co vím, tak teď se tady kutí školka, což jse sice dobrý, ale my ji asi nevyužijeme, protože má lussilák firemní školku přímo v práci, tož malej pošupe tam :slight_smile: Ale hospody tady máme dvě:grinning:
18. srp 2010 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
@poletucha kupte si pozemek v Latunkově :grinning: Ted se tady prodávají i daleko od čističky,tak by ste nečuchaly ten smrad :grinning: A neni tu skoro zádnej provoz - dneska jsem šla na procházku jinym směrem nez obvykle,tak to bylo asi tak 5minut po silnici a napočítala jsem jenom šedesát aut :angry: :angry: :angry: A protoze tu nemáme chodníky a jezdí tady teda tak málo aut,tak jsem ten kočár táhla skoro pangejtem,aby nás něco nesestřelilo. A máme tu dva obchody, ve kterych maj úplny hovno :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.