• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
@lussi no já i přemyšlela,ze bych jeden den vyjela na vylet k vám - mě nebaví tady pořád čumět sama, povídat si akorát s dědkem přes plot (coz mě stejně sere a jak můzu tak se mu vyhybám) a nebo s prodavačkama v obchodě, uz jsem si párkrát zkusila jet s malym tady po prdelákově a myslim,ze bych to zvládla.Jen ještě musim vyprdnout definitivní rozhodnutí :grinning:
18. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@latunka no klidně dojeď, já jsem doma furt :grinning: Akorát teda 30. a 31. 8 nemohem a pak nemohem 1.9, 15.9 a 22.9 jinak mi je to fuk :grinning:
18. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Kde jste kdo????? :slight_smile:
Latu, už máš Davídka v peřinkách a odpočíváš?
Já dumám, co si zítra střihnu na oběd. Mám chutě na bramboračku.....
18. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
Ženy, my jsme po večeři a čumíme na bednu - klasika večerní. Pejska si vyblafala večerní dentální mňamku. Nudím se. Asi zkusím manžu ukecat na tulení:slight_smile:, ale až slehne ta véča... :grinning:
18. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
zdarec ženy, jdu vás pozdravit, mám pro změnu před zítřkem nerva. Snad už se konečně dostanu na to UTZ :rolling_eyes: .
u nás se kouká na slunce, seno....tak aspon nejake rozptyleni, i kdyz tento dil uz je takovy neslany nemasny :sunglasses:
18. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
ivo já jsem taky přeblafla a ted se čumí na erotiku ..
18. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
my čumíme taky na slunce seno, erotika bude až po...doufám... :grinning: :grinning:

@petra.vavra držím na zítra na utz palce:slight_smile: a těším se na zprávičky:slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
nazdárek holky :grinning:
my se vrátili z chaty,byli jsme na houbách a chtěla bych zítra udělat tu kýtu s omáčkou,ale nevim jak to udělat...
janýsku hoď mi sem kdyžtak prosím recept......
ivi ten vysavač si koupíme k ježíškovi,jsem teď rozhodla :grinning: :grinning: :grinning:
peti dopadne to dobře,budu držet palce :wink:
latu ty se nenudíš,myslim že tak to bude i u nás,myslím že budeme mít také nespavvce po nás obou... :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
jinak venouše rozbolel zub takže chodím po špičkách,jinak sexuální apetit se vrátil,jsem zvědavá na ja dlouho :dizzy_face:
aa taky náš blbec dastík naprostej všežrout a kdyby mohl tak praskne ze žrádla,dnes rozryl tchýni okrasnej záhon kde vyžral jed na slimáky a teď bleje,blbec jeden..ale žádnej soucit neprojevuju(teda jako navenek,chodim ho kontrolovat jestli dýchá :rolling_eyes: )protože kvůli tomuhle záhonu jsem byla nařčena z přílišného peskování psa,takže jsem se zařekla že se teda starat nebudu a takhle to dopadlo :angry: :angry: a myslíte že se mi někdo omluvil že ze mě udělal před všema histerku :angry: ?? :angry:
18. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
Udazte ženy, vypadá to zatím na pěkný den.....
Péťo, tak ať se fešáček ukáže, co skrývá mezi nožičkama, já jsem zvědavá :slight_smile:

@janitchka osmahnu cibulku, přidám na kostky maso a orestuji, přidám na kousky žampiony, do toho bobkový list, nové koření a pepř celý, zaleju vývarem nebo vodu s masoxem a nechám dusit než maso změkne, potom zahustím a přidám šlehačku...., dochutím solí, maggim....
19. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
My včera čuměli na Zločiny z vášně a pak Zahulíme, uvidíme :slight_smile: A nějaké to špásování po to taky bylo :grinning:
@petra.vavra držím palce!

@janysek70 co teda dneska vaříš? Já teď posnídala párky a na oběd jsem bez nápadu, dala bych si krupici nebo ovodné knedlíky :frowning2:
19. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
Jo, zapoměla jsem oznámit, že jsem včera oficiálně ukončila šestinedělí..... :grinning: manža se mě sice asi třikrát ptal, jestli jako jooo. jestli to myslím vážně...no ale moc se nebránil.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
Lussi teď tu bojuji se žehlením, tu nejmenší velikost už mám za sebou..... a k obědu tu mám připraveno na tu bramboračku a pak si dám chutný semínkový chlebík
19. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
Ivo, já už ho chci taky ukončit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
zdravím :grinning:
janýsku děkuji,dneska to udělám :wink: jedu do banky a pak domů ujlízet,to masíčko udělám až kvéče,k obědu si koupím gyros,mňam :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@janysek70 jani já vím, ale mnou neprolezl "medicimbal", ale jen trubička o zanedbatelném průměru :grinning: jen hezky čekej, já už s Vámi basu šestinedělí nedržím:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: tak Davidovník Sájmonovík přísavka nespavá obecná to včera zalomil až po deváté, to jako nechápu,jak může takovej - ááá tak nic,už zase békáme,tak páček!
19. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@ivomal mnou taky nic neprolézalo, mně plod "vyrvali" z těla jinou dírou :grinning: a já už bych tak chtěla....
19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
ku.va tak jsem teď napsala román a zase mi to spadlo a už se mi to nechce psát znouvu :angry:
19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
19. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
jo a přeji hezké ráno :grinning:
19. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@latunka pořiď mu umělou kozu, v sexshopu někde určitě seženeš, když tam maj i umělý frndy :grinning:
19. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
Ještě jak jste tu probíraly vysavače, tak já jsem si v těhu pořídila k velkému vysavači ještě tento aku:
http://www.korunka.cz/akumulatorove-vysavace/bosch-bbhmove1?v=433771 a jsem naprosto spokojená. Každý den s ním přeběhnu plovoučky, dlažbu i koberečky(má i rotační kartáč a i když něco někde rozsypu, tak stojí v pohotovosti v chodbě za závěsem a je v nabíječce. Když se grúpa nasnídá a zůstanou na stole drobky, tak vycvaknu z něho ruční a vysaju....... Saje dobře, sám stojí a není hlučný, vysávám i kolem kolíbky a juniora to nevzbudí....
19. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@janysek70 to se nevylučuje, jen hezky čekej, díra je díra, ať už je kdekoli v těle:slight_smile: :grinning:
19. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@janysek70 o něčem podobném jsem taky uvažovala, hlavně žádné káble.....
19. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
Ivo je super a všude vleze, jde i krásně naplocho položit a zajede i pod gauč...... Já měla už aku starý a tak jsem si udělala radost, když jsem ještě v těhu vydělávala a jak jsem ráda. Já zase ještě uvažuji o tom mopu jak jsi psala s tou odstředivkou
19. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@janysek70 do toho půjdu asi určitě, mám rozbitý kýbl a starý mop a potřebovala bych nuutně nový... tak si ho asi koupím...po výplatě..jsem to tenhle měsíc lehce přeťápla...
19. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
Já asi taky, na ty plovoučky je potřeba mít ten mop dost vyždímaný a s tím svým se dost navztekám, tak uvidíme, co bude toto za zázrak
19. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@janysek70 přesně tak a s naší pejskou a manželem ještě furt po ruce :grinning:
19. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
a už mi někdo konečně řekne, co mám vařit? :grinning:
jany ten tvůj vysavač vypadá taky dobře :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
tak já upeču králíka :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.