• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Děvčata, pokud nakoupíme všechny ty supr mopy a vysavače, nevyšla by už levnějc paní na uklízení?
19. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
no tak to vypadá,ze se tady bude chvilku spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: On uz mi asi před hodinou zabral,ale probudil se protoze prosránkoval a prochcánkoval plínu skrz na skrz az na dupajdy - tak nevim jestli jsem ty huggiesky nepřechválila :confounded: Se mi to totiz stalo uz po několikáté,ale zase se mu v nich pěkně zhojil ten zadeček,tak to mě poserte bulvu :confounded: A jinak já vařila houbové ragů a houbovou smetanovou omajdu a uz nepustim kokotátu do lesa, protoze máme houby úplně všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojte ženy,
tak já hlásím, že jsme v pořádku, ale co máme mezi nohama neukážeme a neukážeme. Jinak jsme se dnes domluvili i na porodu a porodníkovi, takže super.
@latunka mnam, ty bych si dala až bych tu řvala blahem...houby miluju, ale není tu, kdo by na ně chodil :unamused:
19. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@petra.vavra no vidíš, hlavě že jste v pořádku, moooc gratuluji.-) ke kontrole:slight_smile:...na pohlaví až zas tak nezáleží

Přemýšlím, že bych zítra vyrazila na houby:slight_smile:
20. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@petra.vavra veliká gratulace :slight_smile:
@ivomal mě se dneska o houbách zdálo, našla jsem plný koš :grinning:
20. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
peti gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
ivi já byla na houbách ve středu a super :wink:
lussi já včera dělala tu kýtu na houbách a je to dobrý...
jinak vendu chytl zub a má to chuděra nateklý hrozně :confounded: :confounded: a je v práci...
20. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
mě bylo včera blbě,třeštila mě hlava a blila jsem a pomohla mi cola :wink: ale jště dneska to neni ono...a venku je krásně :sunglasses: zítra mi venda jede(prý i se zubem)na Hiphop camp a vrátí se až v neděli,tak já jedu s kámoškama kjiné a budeme tam spát a těšim se :sunglasses:
20. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@janitchka kurňa, jak já bych si dala colu nebo zmrzku nebo blbou slazenou sodovku nebo pívo
kýtu bych klíďo taky udělala, jenomže drahouš hříbky nejí a pro mě samotnou se mi to nechce kuchtit, dneska mám v plánu buřtguláš a zítra budeme grilovat a masa už jsem přežraná, tak nevím co si jako na ten gril nahodím, nemáte někdo nějaký mňam recept ?
a ten Hiphop camp je i s nějakýma soutěžema nebo co to jako má být? Jen ožíračka? To mu na ten zub zabere, to chce vydesinfikovat:grinning:
Jinak děvčata bych si asi měla koupit konečně tu Lovelu a začít prát oblečky co? Abych to stihla vyžehlit
20. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: jak uz jsem včera psala lussi - nechápu, proč kdyz existuje Panadol baby a vůbec všechno mozné ve verzi "baby",tak proč neni i rohypnol baby :grinning: :grinning: :grinning: Včera se toho zase moc nenaspalo, dneska teda nějakym zázrakem uz asi 20 minut chrupká,ale určitě si to odpoledne vybere :grinning: :grinning: :grinning: A konečně dneska dorazili chůvičky,tak večer prostuduju návod a od zítra budu moc chodit z doslechu a nechávat ho hnípat venku v kočárku -jestli teda bude někdy spát :grinning: :grinning: Tak to zase bude pro Blběnku veselejší :dizzy_face:
@petra.vavra tak to asi bude holčička,kdyz je to takové cudné :grinning:
20. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
lussi já jak byla v listopadu na ty nobl večeři od ústavu,tak tam byl grilovany ananas a bylo to dobry :slight_smile: a nebo třeba hermoše ogriluj,já bych taky grilovala,ale kokotáta má opět pracovní víkend :angry: Tak snad bude hezky i příští tyden :unamused: A já včera neodolala a musela jsem si koupit malou fantu - jsem myslela,ze bez ní zdechnu a ono se to asi taky při kojení moc nesmí,ze? :angry:
20. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@latunka no nazdar matko:grinning:
A co jsi nakonec objednala za značku?
20. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
já nakonec vzala Philips avent SCD 510 - má tuhle totiz sestřenka,takze jak tu byla s Adámkem,tak jsme je ozkoušely a krásně dosáhly i na zahradu a jsou tam snad i nějaké ukolébavky,to jsem ještě nestihla prozkoumat, jestli to nebylo náhodou na jiném typu,ale mě šlo hlavně o ten dosah :wink:
20. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@latunka ty jo ananas, to mě nenapadlo! Jenomže ono to bude sladké jak prase a to nemůžu, takže z toho zase bude hovno. Snad ten hermoš no.
s tou Fantou nevím, asi má bublinky, že? :grinning: A to se nic nestane, když si dáš jednu fantu ne? A když jsme u dojení, tak se mi zdál sen, že mi dítě sdělilo, že to pít nebude, protože to není sladké, když nesmím cukry, tak jsem z toho byla v pérdeli :grinning:
20. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@latunka od Philipsu jsou prý nejlepší chůvičky, dobrý výběr :wink:
20. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
@lussi aha,tak mozná se mi Sájmon snazí tim nespanim sdělit,ze moje mlíko hnusně chutná :grinning: a já si taky myslim,ze jedna fanta nic nezkazí,akorát ze uz bych si klidně dala další :grinning: :grinning: no pomalu ho na to navyknu,protoze co bych z toho zivota měla,kdyz chlastat nemůzu a ani limonádu bych si nemohla dát :grinning: A jinak já mám na grilu ráda i cuketu,tu bys snad mohla?
20. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
bééé bééé a to jsem se chtěla jít vysrat :angry:
20. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
lussi no je to normální třídenní hiphopovej fesťák v Hradci..já tam byla jednou pracovně a už druhej den jsem chytala nerva z té hudby :angry: :angry: :angry: :angry: takže jsem ráda že mě neotravuje,pořád chtěl abych jela s ním :rolling_eyes: :grinning:
20. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
latu sraní ti závidím,mě nastalo zácpové období... :frowning2:
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
do 3,14či, zase mi to spadlo a teď abych to psala znovu :angry:

@latunka cuketu můžu, ale dala jsem jí do buchty( ne jako do svojí, ale upekla jsem koláč :grinning: ) a nevím jestli ji v krámě budou mít :unamused: Mrknu na net, čím bych se mohla pohostit,chtělo by to nějakou prasárnu :slight_smile: Hele a pozor na pomela, abys nezažila druhý porod, když tě Sájmon nenechá ani vysrat :grinning:
@janitchka a zkoušela jsi Psyllium, mě zabralo a lussilák to taky zkoušel a pomohlo mu to. A na fesťák bych jela, nikdy jsem nebyla :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
luusi nezkoušela,ale koupím si to :wink: jinak já jsem vyloženě fesťákový typ,teda už ne,ale ještě loni jsme byli na Colours of Ostrava a nějakých regéčkovejch :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: akorát jsem jednou zažila czechtek a tam zrovna poslal Paroubek ty těžkooděnce tak od té doby jezdím jen na placené a už né techno..ale byl to zážitek,dostala jsm do budky :rolling_eyes:
20. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
tak dětátko dneska hezky spinká,ale to bude asi tim,ze jsem ho šoupla do kočáru a spinkal venku, ted uz jsme zajeli dom a čekám ze se vzbudí na krmení :wink:
@lussi s tou buchtou a cuketou jsi mi připomněla - chystáš se koupit si to epi-no? Fraal z druhé diskuze ho měla a dneska porodila bez nástřihu.
20. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
latu na co to je?
20. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
to je balonek,co si nacpeš do pipky a postupně ho nafukuješ na ůrzné velikosti a pak ho tlačíš ven,takze natrénuješ hraz a neměla by ses pak rozthrnout aniz by tě nastřihli :wink:
20. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@latunka no on už s tím epi-no přišel lussilák hned nějak na začátku, že mu to poradili v práci, ale já zase někde slyšela, že se pak 3,14ča nemusí vrátit do původního stavu, teda ona jako nezůstane ta díra jako vrata, ale že prej se nemusí zatáhnou úplně, tak nevím co je na tom pravdy :grinning: My bychom se každopádně u toho asi posrali smíchy a z cvičení by nic nebylo , takže se asi raději nechám nastřihnout, přece nebudu riskovat, že mi tam pak chudák pan chobot bude plavat :confounded: :grinning:
A Davídka chválím jak byl dneska hodnej :slight_smile:
20. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
a teď mi došla super vtipná vykulená mms Sájmona, latu hoď ji sem i holkám :grinning:
20. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
to epi-no stojí jako dva litry? No tak na to bych se mohla z vysoka.....
20. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
jo ahha,to jsem ještě neslyšela,že něco takovýho je...
jinak venouš je oteklej až hrůza a dastíkovi je špatně blije v jednom kuse a do schodů jsem ho musela vynést a nechce ani piškot,to už mu musí být fakt hodně špatně :frowning2: nevim co s nim...chjo..
jinak v telce teda dávaj pěkný kulový..
latu vyřiď davídkovi že ho moc chválím :wink: :wink: :wink:
20. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj baby,
pamatujete se některá ještě na mě? Vracím se na místo činu :grinning:

Gratuluju všem úspěšným snažilkám, a maminám, které jsem za svoji dlouhou absenci promeškala - že lussi, latunko atd.... :grinning: :grinning: ovšem jak to tu tak pročítám, jinak se nic nezměnilo :grinning: epi-no?????

jinak já jsem už delší dobu ve fázi neúspěšného snažení o sourozenečka, PCO je holt prevít, takže zase přichází ke slovu chemie a uvidíme so se mnou zase provede
20. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ráno, já už od sedmi nemůžu chrápat :confounded:

@janitchka jestli nežere tak šup na veterinu, kdo ví co kde sežral, minimálně dostane injekci nebo prášky na uklidnění a bude mu lépe.

@irisenka pamatujeme, tedy alespoň já :slight_smile: Doufám, že budeš docházet často a pravidelně ať je tady nějaké vzrůšo :grinning: No a samozřejmě držím palce ať chemie zabere co nejdříve :slight_smile:
21. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
lussi tak jsme po veterině,v noci to vypadalo blbě,celej se klepal a zvracel...sežral ve tředu asi ten jed na slimáky,modrý Vanish a na netu píšou že pro psy a kočky je jedovatý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: dostal injekci a spí...ale už štěkal na psa v televizi,což je dobré znamení :wink: jinak oteklej venouš odej naten hiphop a já jdu gruntovat,dneska je mi dobře a ve tři odjíždím na dámskou krafárnu :slight_smile: teď jdu upéct pudinkové šátečky,mám na ně chuť :dizzy_face:
21. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.