• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
janí chudinka hafinka ... :pensive: venda se ti vrátí splasklej..já měla včera extempore v práci,budu hledat něco jinýho ,to se už nedá ..dělat krávu pomalu zadara..a poslouchat ty kecy ..
21. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
leni copak? :confused:
21. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: @lussi to o tom epinu jsem slyšela taky a proto jsem ho nechtěla - a taky ze stojí ty dva litry, to jsem se radši nechala šmiknout,páč to bylo zadramo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Davídek uz zase spinká, sice toho pořád přes den moc nenachrupe,ale za to v noci usnul v půl desáty a krmení bylo az ve čtyři,takze luxus,to at si klidně přes den straší jak chce :grinning: :grinning: :grinning:
@irisenka názdááár :grinning: :grinning: to je jasny,ze si pamatujem :grinning: tak tfuj tfuj pro štěstí,at se brzy zadaří druhé dítko :dizzy_face:
a dlouho nám nepřišla říct jizunka jak se má, jestli je něco nového a tak :unamused:
21. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@janitchka já bych si taky dala pudinkové šátečky...dej recept :sunglasses:
21. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
janí ani se neptej ten 3,14čus po mě jde jak slepice po flusu a nařknul mě ,že jsem příčina ,že nejdou kšefty ..ubožák..a já ho miluju stejnou měrou a to je jaxi problém.. :rolling_eyes:
21. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zase tady, ale nevím jak to s tou mojí účastí bude. Když jsem byla v práci, tak to šlo, ale doma je u kompa furt naloženej chlap a když není, tak má zrovna dítě jiný názor na to, co bych měla dělat a to zhusta i v nočních hodinách.

Latu stejně Tě obdivuju, že s tak malým špuntem tak čile koňuješ. Prosím tě jak to děláš Já v té době jsem se sotva stíhala najíst, natož koníkovat. A úplně nejlepší byl růstový spurt ve 3 měsících, který nám vyšel na Vánoce. To jsem teprv myslela že zešílím - balit se na odjezd k našim, dary, vše pro prcka, po 2 hodinách kojit... Jó, na něco takového se dle termínu může těšit Lussi - taky máme říjňátko (já sama jse 19tého :slight_smile:
21. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
@lenkacar tak to at jde pan vedoucí doprdele :angry:
@irisenka já právě moc čile nekonuju,kolikrát dám jen jeden příspěvek za den :grinning: a pak sem zabrousim kdyz teda náhodou spinkáme a chodim hledat chytré rady o kojení :grinning: a ted uz zase letim,jdu si oholit nohy,at můzu vytáhnou sukni a jedu k našim - ségra pohlídá pidičlověka a já zkusim superrychle nakoupit,ještě ho s sebou do supermarketu nechci brát :wink:
tak páček!
22. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
latu to teda jo ,víš kolik jsem brala? 5100,- a ještě má kydy ,za šéfku dělam všechno když má dovkumzodpovědnost ,všechno a já jsem tam ta nejhorší ..jinak dámy ,byla jsem podarovaná kůzletem tak jsem tam něco naházela a nevim jestli to bude k jídlu ..přinejhorším se napasou kočky na chatě ..
22. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
Latu, to je i tak docela výkon :grinning: Holení nohou - jednu výhodu porod napodzim má - tenhle problém jsem neřešila :grinning:

lenkcar teda to snad je nezákonné, taková almužna :astonished: snad se brzo zadaří a šéfka Ti bude moci....
Kůzle, hmmm to snad chce předem naložit do mlíka aby to nesmrdělo.... no uvidíš, jsem zvědavá navýsledek
22. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
dobré poledne,,zrovna jsme se vrátili z lesíka a našli jsme zase plný košík hříbků, tak to asi usuším a budu to dávat pod maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenkacar já dávám k smaradlavýmu masu jabka, když to peču, ono to natáhne ten smrad, ale kůzle jsem teda ještě nejedla ani nedělala, tak jsem taky zvědavá jak s tím výtvorem budeš spokojená :slight_smile: A ta tvoje výplata je teda drsná :angry:
@petra.vavra já včera zhřešila dala si dortík a glykemka v poho, tak to jsem čuměla jak bejk :slight_smile:

@latunka to je super, že už prcek tak krásně v noci spí :slight_smile: A co pekáč? Jak se ti hojí? Už to máš v cajku? A ty stehy vypadnou samy?

@irisenka ale bobra sis oholila ne? :grinning:
22. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
já dorazila z dámské párty,byla prča :grinning: teď jim čočkovku a budu žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty šátečky jsou hrózně jednoduchý...normálně rozválím listové těsto a nakrájím to na čtverečky cca 10x10cm...mezitim uvařim pudink(já jim jen vanilkový)a přidám do toho vanilkový cukr...až to vychladne tak to nakydám do těch čtverečků a spojim to uprostřed..a na ten spoj dám 1/4broskve a potřu vajíčkem a peču dokud to nezezlátne a pocukrovat cukrem moučka...na mě nezbyl ani jeden :wink: :wink:
teda leni to je málo. :frowning2: :frowning2: a kůzle taky neznám..ani nejim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
latu já měla taky včera sukýnku a poštípanou iprdku :rolling_eyes:
lussi usuš,já taky sušim a v zimě jako když najdeš..já to ještě udělám jjen na cibulce achvilku podusim a pak zamrazim.. :wink:
22. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Lussi, čéče neoholila :grinning: ona se malá narodila o chlup :grinning: dřív takže se to nějak nestihlo. Bylo to holt na porodních asistentkách - teda částečně. Jinak šmikli mě taky, ale v té situaci jsem to nějak zvlášť neřešila. Ani si nevzpomínám jestli to bolelo, stehy vypadly samy, hojení v poho. To už bylo horší jak mě při akci furt roztahovala prstama. To jsem myslela, že jí je urazím. :angry:
22. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo a pokud jde o ty houby, tak takové ty malé pevné nacpu do sáčku a zmrazím. Nijak je tepelně nepracovávám pak když je přidám do jídla, jsou jak čerstvé :dizzy_face:
22. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
hlásím ,koza je v kočičí misce ..dělalo se mi špatně z těch blan a zavánělo to mírně ,ale přeci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kozu nebrat!!!!!
22. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
ty jo, kočka bude mít napucnuté bříško, ta tě bude milovat:slight_smile:
22. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
zdarec ženy, tak my máme za sebou fakt povedený víkend, opravdu rodinný :grinning: sice nás to stálo min 2 litry, ale je to jednou za čas :wink: . Koupili jsme i nějaké věci na miminko, ale mánie nějak zatím neprobíhá :wink:
šátečky uděláme zítra, mám chut na nějaké sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lenkacar než brát 5 a bejt nasraná, tak bych snad raději ležele doma v pelechu, to je hajzl...to není ani min mzda, to ani nesmí!!! :astonished: :astonished:
22. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
leni já si to myslela že to nebude moc dobrý i kdyby to vařil mistr :grinning: :grinning: já jim pořád houby s masem ale tentokrát s brambůrkem...a když se venda dozvěděl že jsem dělala šátečky tak jsem dneska musela dělat další várku :sweat_smile: :sweat_smile:
ivo našeho psa by ses už nezbavila,kdybys mu dala kozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
ty jjo holky kde berete ty chutě péct a uklízet ,já jsem jak mrtvola ,já včera odpoledne akorát píchala..sazenice jahod do záhonu ,kdo myslel na sex je prasátko,ten byl až večír a stál za to samé co ta koza k obědu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ,já jsem od toho pátku jak podebraná,dneska se vrátí šéfová a chci vidět s čim se na mě vytasí ona ..holky nejradši bych tam nešla ..zlatě se m,aj brigádnice ,už jim to končí ..bude se mi po nich stýskat ..
23. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
My trénovali včera:slight_smile:
23. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
@lenkacar jsem zvědavá s jakou historkou zase po pracovní době přijdeš :unamused: A jak píše Péťa, ono se nevyplatí kvůli takovým penězům ani ráno vstávat.
A kozenka teda nedopadla,to se bude míca mít :grinning:
@janitchka já si včera dala špagety se sýrovou omáčkou,houbami a vepřovou penenkou a docela mi to šmakovalo, akorát teda nemusím houby každý den :slight_smile:
@ivomal trénovat se musí každý den :grinning:
23. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
a teď mě pobavila kámoška tím co vytvořila, hodím vám sem foto :grinning:
Latu Evžen to dělala :grinning:
23. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj při pondělku :slight_smile:
já už 2 hodiny snídám,ale raději nepíšu co,aby Lussi nechytala mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@lussi kámoška je šikovná a patrně má smysl pro humor :slight_smile:
co budete dnes dělat?? já asi chcípnu doma, protože to vedro mě zabíjí :unamused:
23. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@petra.vavra no řekni čím se cpeš, já jsem zrovna přežraná rajčatama tak by to snad nemělo vaditt :grinning:
jj, kámoška má smysl po humor, to joooo :slight_smile:
A dneska mám v plánu opět vyžehlit a taky se musím pustit do knížky, kterou má půjčenou od kolegyně z práce už od února a ještě jsem na to nehrábla, tak jí to chci vrátit, silně pochybuji o tom, že od října na čtení bude čas :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@lussi dvě koblihy, sladký rohlík a navrh ještě rohlík se šunkou...no prostě jsem dneska měla po ránu hlad :grinning: :grinning: :grinning: ....já jsem za minulý týden přečetla jednu knížku, teda asi za 4 dny, a teď čtu další od mého milovaného Simmela...už čtu některé podruhé, ale naposledy to bylo na gymplu :slight_smile: tak to nevadí. Asi budu muset přemluvit pračku, aby si došla pro prádlo, ale pochybuju, že mě poslechne :angry:
23. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@petra.vavra hmmm, koblížek bych si teda ale dala :slight_smile: Já měla obložený talíř - vajca, uherák, šunku, hermoš, eidam, zeleninu a křupavý chlebík:slight_smile:
knížku podruhé jsem teda ještě nečetla, já moc na to čtení nejsem:slight_smile:
23. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@lussi já bych si obložený talířek taky dala, ale není kdo by mi ho udělal a mě se pro mě nechce nic dělat..a navíc musím dnes vymyslet co uvařit, když tu nic není.... :unamused:
23. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@petra.vavra no to je debilní, z ničeho se těžko vaří. Já jsem asi dneska bez teplého oběda, asi si jen něco vytáhnu z ledničky a kašlu na to, stejně ani v tom horku nemám na nic moc chuť :unamused:
23. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@lussi no to je debilní a ke všemu z toho musím vařit oběd i večeři :confused: no otevřu mrazák, ale bojim bojim, že ani tam nebude nic co mě uspokojí....a mě se dneska ale vůbec nic nechce dělat...no jo no pondělí, ble :unamused: :unamused:
23. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@petra.vavra já bych taky měla mrknout do mrázáku a něco vytáhnout alespoň na večeři. Možná udělám zapékané smetanové brambůrky a k tomu kus masa :slight_smile: A teď si jdu dáchnout :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.