• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já měla dneska k obídku zapečené brambůzky s kuřecím, zeleninkou a sýrem - mňam a k večeři se chystám dělat špenát:slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@ivomal ty si taky žereš :grinning: A špenátek je taky dobrý nápad :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
taky jsem krásně rozkydnutá :angry:
23. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@ivomal alespoň si po porodu nezkazíš postavu :grinning: No hele mě se strašně zhoršila postava po těch stimulacích, to mě latu ani ve formě nezná, už mě rozkydlou poznala. A obávám se, že v našem věku už s tím půjde těžko něco dělat, špeky jdou tak nějak ještě shodit, ale celulitida, stirie a povolené svaly už jsou vypracovat těžko :unamused: A proto se jdu nažrat:grinning:
23. srp 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
@lussi jsem zjistila, že cvičím už jen duševně - se žrádlem u televize, kde lidi cvičí za mě :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
@ivomal no však to děláš dobře, přece se nebudeš dřít, když budeš co nevidět gravidní, to je zbytečná práce :slight_smile: Ale televize je zrádná, vždycky u ní dostanu chuť na žrádlo :grinning:
23. srp 2010 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
nasral :grinning: dneska jsem byly na kyčlích, vejlet teda děsnej, bylo vedro k prasknutí, neměla jsem kde zaparkovat (kokotátu jsem nechala doma,protoze mě takováhle komplikace nenapadla a přišlo mi zbytečny ho s sebou tahat,kdyz by mě akorát štval,ze je vzteklej z čekání) protoze u polikliniky je miniparkoviště a naproti zahradnictví,takze tam parkuju všichni co táhnou pro keříčky :angry: Tak jsem parkovala půl kilometru daleko (zbytek města je totiz samozřejmě nějaká ta zasraná modrá zona) a tahla malyho v sedačce a myslela jsem,ze mi upadnou pazoury :angry: Já tam totiz nikdy nebyla,tak jsem se bála jet tam s kočárem,abych ho tam nemusela někde nechat stát bez dozoru - bych nebyla první komu by ho ukradly :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale zvládly jsme to, kyčle jsou v pořádku a vzrostlo moje odhodlání vyrazit za lussilou na návštěvu,páč uz jsem ostřílená matka řidička :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi pekáč jsem ještě neměla odvahu zkouknout,ale uz nic nebolí, stehy z venku uz vypadaly - jsem měla ty samovstřebávací,ted mi ještě občas vypadne steh zevnitř,tak nevim kolik jich tam ještě mam :grinning: :grinning: Uz víc jak tejden pouzívám jenom intimky a posledních pár dní uz můzu bejt přes noc úplně bez podlázek,tak se těšim az se toho zbavim úplně,protoze to je asi největší otrava na celym šestinedělí :angry: Kokotáta uz otravuje se sexem,ale to si teda ještě počká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mozná za pár dní vezmu zrcátko a kouknu se jak to tam dole vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
jo a jak jste se tu někdo bavil o tom,ze největší hnus bylo při porodu roztahování prstama - tak můj největší hnus byl,kdyz se mi ta doktorka během nějaké úkonu zapřela prstama o pana pošmistra - tak proti tomu cely kontrakce byly procházka růzovym sadem,já tak ječela,ze jsem ani nebylo schopná jí poslat do 3,14če :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty fotky od Evzena jsou bozí - a lussilák má termín porodu kdy? :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
jo a mě uz se trochu zmenšila prdel a stehna,ale i tak pořád obléknu jenom těhu gatě - ale aspon uz v nich nejsem napresovaná :grinning: ale jak řiká lussi - ta celulitida mizet nechce a je vidět čimdál tim víc a s mojí hovno vůlí s tim opravdu nejde nic dělat :grinning: :grinning:
a miminko uz zase béká,tak jdu vytáhnout kozu - taky bych jí občas hodila ráda jako lenča do misky - a dělat to co většinu poslední doby a sice dojit a dojit :grinning:
Jo a Davídek je děsně inteligentní,on normálně pase koníky jak 3měsíční dítě a ne jako 3tydenní :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
latu já když koukám na tvoje fotky tak mě dostávají nejvíc jak si to užívá psinka a rozvaluje se s malým na gauči ,to je nádhera..gratuluji k sebesmrštování
23. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
No udazte dámy!!! Vás tedy dočíst, to mi dalo :slight_smile: a už jsem nějak zapomněla, co jsem se dočetla....., jen vím, že jste všechny v cajku a žijete :dizzy_face: . My s prďolkou stále někde jezdíme, u babiček se napakujeme a je to fajné :sweat_smile: . Štěpulka už si začíná žádat více pozornosti i přes den, ale jinak je hodný, jen jsme mu začali říkat Řepka (sparťan - Latu zná), páč když si kýchne, tak na nás plivne a při dojení se mnou bojuje a nedočkavě honí kozu a mrská rukama a nohama a vrčí..... Na břiše se odráží od mých rukou a sune se po přebalováku a hlavu zvedá jako divý. Latu máme to opravdová lvíčata :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
janý ahojky zrovna jsem na tebe myslela
23. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky...., čím jsem si to zasloužila?? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
koukala jsem na fotečky malinkého je prostě nádhernej ,když na něj koukám ,je mi to líto ,že to u nás nevyšlo..malinkej je opravdu krasavec a jako u latu se mi líbí ten hlídač .. :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
janý vladís se pustil v pátek do malování a ještě nemá ani půlku a to maluje 1 místnost ..stačí ne? všude bordel ,já to odmítam komentovat ..tyhle hurá akce nesnášim..když jsem vyštavená a bez nálady uklízet a cokoliv dělat ..
23. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
tak se tady zatim mějte ,zítra asi dojede ten koko..a uvidíme co bude se mnou dálejc..zítra chci polsta mail na jinou práci..
23. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
ty bláho to je dobrá přesmyčka .. :grinning: :grinning: no je to poslat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tý jo malování...., no dej pokoj, mně letos stačil dětský pokojík a chodbička.
Ty by jsi potřebovala nějakou životní vzpruhu jako sůl, hrozně bych ti to přála!!!!!!!!!!
23. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ráno,
zase nemůžu spát, jsem vzhůru od půl sedmé, tak se nažeru a skočím znovu do peřin, snad na chvíli zaberu. A dneska by mi paní poštovní měla doručit snad ty fotky, tak bych sem potom něco hodila :slight_smile:
Latu se nám zlepšuje, už stihla napsat román, už to není jenom jedna nedopsaná věta jako na začátku :grinning:
@lenkacar a vám už se nějak blíží to oplodňování, že jo?
24. srp 2010 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
@lussi bré ráno (dopoledne) , to mě se snad nikdy nestane, abych byla vzhůru před 8 :astonished: :astonished: nevím, jakb budu vstávát k tomu druhému ?? :sweat_smile: my musíme na nákup, jsme tu u vyžraného krámu...dnes budou brambory na smetaně a zítra bude lečo, mám na něj strašnou chuť...možná to ani do zítra nevydrží a nakonec budou dvě večeře, abychom náhodou neumřeli hlady. Jinak jsme si večer dělali bouli se šampaňskym, tak jsem si dala dvě malé skleničky a stačilo mi to :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:
leni já taky nesnáším že když se něco rozdělá a je z toho bordel a nedodělá se to hned... :angry: aspoň to budete mít hezký :wink:
lussinko já se taky ráno budim,nažeru a jdu dospat :wink:
latu ty jsi ale holka statečná a šikovná :dizzy_face:
já jsem dnes bez nálady..nějak na mě dolehla finanční krize a nejsem na to zvyklá..nějak jsme rozfrcali nějak moc prachů a teď je u nás napjatější atmoška...venda pomalu splaskává,dneska je v práci a já jsem doma,ale čekám na tel od šéfíka,že mám naklusat..v noci se vrátil z dovči..ale asi půjdu na pracák a tam pracovat na černo..mám jen půl úvazku a mateřská mi vyjde stějně málo,tak si řikám že je to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani dneska nemám náladu na babičky,se kterejma se mám sejít a mám je moc ráda,ale dneska né...a taky mám zas náladu aby už bylo po svatbě..ale zítra se zas vzbudím a budu se těšit :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Čauky brambory :slight_smile:
Koukám Lussi zase v peří, jaká to změna a Péťa se dala na zcestí :slight_smile: :slight_smile:
Já čekala ochlazení a ono je pořád vedro jako prase, ze mě leje jako z vola :unamused:
24. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
Jani, přesně, není každý den malovaný a zítra bude určitě lépe :wink:
24. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@janysek70 ahoj Janýsku, moc ráda tě vidím, vždycky tě prošvihnu :grinning:
na zcestí ne, jen připravuju dítě na život :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem hroznou chuť na to ovoce v tom nálevu
jak se ti daří?? spinká Štepánek?
24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
Já bych si volátko taky tak ráda něčím prolila, jů jazyk mi jde ševerem :grinning: a to když jsem mohla, tak jsem si dala tak Gambáček a nyní bych si dala třeba něco míchaného a jiné prasečinky :slight_smile:
Máme se fajnově, mám jen pocit, že většinu dne prokojím :grinning: . Malý hodně spí a nebo lelkuje v kolébce. Venku v koči usne hned.
Večer jsem ho po koupání v sedm nakrmila a před jedenáctou jsem ho přebalila a chtěla ho nakrmit, on 3x zatáhl a spal a nešel vzbudit a probral se v půl páté....
24. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
chjoo, já chci taky tyhle starosti........
24. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Vydrž, já coby dlouholetá snažilka ti tímto předávám štafetu, jsi v těhulení na řadě
24. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@janysek70 děkuji...snad jsem ji chytla pevně:slight_smile:
24. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
čau baby,
řekněte mi někdo jak mám odnaučit psa vyhrabávat mi tu všude díry, on to snad dělá naschvál :angry:

@ivomal když už jsme u takovýchto starostí...co tvoje mrcha?
@petra.vavra já raději nesosám, stačí když si párkrát loknu piva a už se mi motá kebule, ale chuť by byla to joooooo! :grinning:
24. srp 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
Tak ho za to začni chválit a třeba bude nasránkovaný, že ti to nevadí a vykašle se na to :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Si tu žeránkuji roštěnky na houbách s těstovinovýma vrtulema a je to luxus, musím si je pochválit :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.