• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
já mám hrozný chutě na míchaný koktejly,asi si dám nealko piňakoládu :sunglasses: :sunglasses:
lussi s těma dírama nevim,ale mám podezření že psi dělají naschvály :angry: :angry: :angry:
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@janysek70 no z tohoto úhlu pohledu jsem se na to nedívala :grinning: A těstoviny bych si taky dnes mohla ukuchtit, akorát nevím z čeho:-/
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
jany závidím,já jsem dneska sama tak si skočim pro gyros za třipětky,mňam :wink:
24. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
No když tady u nás v prdelově není kam skočit, tak se musím spoléhat sama na sebe a nakázala jsem si, že dokud budu kojit nebudu se odbývat jako dřív. Ale maminka včera hlásila, že bude péct něco s tvarohem a broskvemi, tak to uděláme se Štěpulkou asi přepadovku :wink: , což nyní děláme často a vždy z toho něco dobrého kápne :wink:
24. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lussi moje mrcha - no jak bych to napsala - je bůhvíkde :angry: dneksa jsem teprve 26 den od revize, tzn. relativně času na mrchu haba kuk, ale jak jsem již vyhlásila u nás na spolubojovnicích, přijímám tipi na to kdy dorazí - loni po revizi jsem trhla rekord něco kolem 126+67 (to plus je počítáno po laparce) resp. přesně to bylo 6 měsíců a 7 dní. Měřím teplotu, zatím má nízké před ovu teploty, ale zatím žádné varování , že by xi moje tělo myslelo, že by mělo kojit....
24. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Já si zašla na ceasar salátek k mekáči s flákem kuřecího a jeden cheesburg na chuť. Jsem tak akorát napapaná. Jo a v sobotu jsem ujížděla na mojitu - hand made - likviduju tak bujný porost máty:slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@janitchka taky bych si skočila pro nějaký fast food, ale tady na vsi si tak můžu akorát ulovit kočku:grinning: Vytáhla jsem z mrazáku kuřecí stehna a upeču si to, k tomu si dám rýži a je to, jakýpak sraní :slight_smile:
@ivomal to si děláš prdel s tím půl rokem, no to odmítám čekat tak dlouho :angry: Já chci abys na Vánoce končila první trimestr :angry: Nebo měla alespoň potvrzeno prosperující těhu!
A léňa taky, ať máme všechny letos ty svátky hezké!
24. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@lussi Já taky odmítám čekat tak dlouho, doktor slíbil, že to tentokrát začneme nahazovat drastičtěji a hned po ofiko ukončeném šestinedělí - tzn. pro doktory, pokud mršule nedorazí. jsem k němu objednaná na 21. září, to budu po dovče, mooožná po mrše a když ne, tak si jdu nafasovat prášky na nahození cyklu.Já mám v plánu být v prosinci gravidní a prosperující...!!!
24. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@ivomal debilní šestinedělí, škoda, že tě nemůžou nahodit dřív:- ( Kdyby ten čas šel alespoň prospat co? Dneska by sis šla lehnout a ráno se probudila po mrše a oplodněná :unamused: To čekání je nejvíc na 3,14ču!
A na tu dovču někam jedete nebo budete lenošit doma?
24. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@lussi Ideální by bylo ,probudit se po mrše a oplodněná a pka těsně před porodem, abych věděla, že těhu jsem a je to v poho a pak až po porodu...Jinak stav ala Šípková Růženka:slight_smile: :grinning:
24. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@ivomal no to jo, je fakt, že celá ta gravidita jsou vcelu nervy :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
@latunka a málem bych zapomněla pogratulovat k úspěšné kontrolé kyčlí :slight_smile: Tak teda gratuluju :grinning:
A paní musilka je jako kde? Už se tu taky dlouho neukázala.
24. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
ivomal tyhle vánoce to jistěj a jinak je to celé o nervech..teda já se nervuju před vyšetřením...vždycky jsem se těšila jak si budu užívat klidné těhu a nebudu nic dělat a hlavně řešit...a připadá mi že tolik věcí jako teď jsem nikdy najednou neřešila...ještě že mi mamka kupuje veěcičky,já na to nemám zatím myšlenky :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
tak já zase jim párek s kaší...jsem na tom nějaká ujetá :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
cus zeny
@latunka obr gratulace ke kyclim,ani nevis cemu si unikla :wink: ...pac davat na papirovou plenu jeste dve normos a plenkovy kalhotky pres to je fakt narez,ja rvala jak tur tenkrat....navic jsem ho potom nedostala do zadnyho obleceni a lezel jak kdyby mel pod sebou mic chudacek :frowning2: fakt des
lussi fotky vtipny :grinning:
jinak koukam ze tu furt jenom varite a zerete :grinning:
24. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
polet jj,já tedy žeru pořád :grinning:
24. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
janí ty můžeš ,dokonce musíš ,když jsi taková vyzáblinka,musíš ten pupek unést :confused: holky musilkojc tady už vážně dlouho nebyly ..jinak lussi k tvé otázce ,no mě nečeká nic dobrého a stimulace už vůbec ne ..vladís si staví letní sídlo a peníze jenom lítají,guma už je taky dávnou minulostí,takže u nás nic nového ..
25. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
janí to jsi dobrá ,že k tomu cmudíš kaši ,to já si ho radši vezmu studenej ,takovej jsem línej lempl.. :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
Zdarec ženy:slight_smile: Se mi dneska niiic nechce... Kde je vlastně Musilka, koukala jsem i na facebook a dlabe na nás. Furt někde trajdaj ne?
25. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
Vy snad všechny chrápete, - omlouvám pouze latu, a janýska, ty mají důvod spinkat ještě teď, pokud nekojí, nepřebalují, nebo jinka se nestarají o ty svoje uzlíčky:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
Bré ráno :grinning:
my jsme byly už nakoupit a teď si dopřáváme snídani. Včera jsem dělala šátečky od Janitchy a dobrota tedy...sice mi to trochu občas vyteklo, ale dalo se to i tak, takže můj drahý dnes kupuje další těsto a budeme pokračovat ve výrobě. No a včera mi nešly vkládat příspěvky, tak nevím co jsem provedla :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
nasral 3,14čundy. Jak se tu máte ? Já slíbila že si přijdu postěžovat tak jsem tu... :grinning: :grinning: :grinning:
ALe stěžovat už si nebudu nějak to ze mě vyšumělo. Prostě rodinný trable v baráku vygradovali a my se stěhujem do bytu 2+1. Hustý co... No nedá se svítit rodinu si holt člověk nevybírá že....
Takže teĎ sháním krabice a tašky a budu pomalu balit to co zatim nebude potřeba a 28.9. dostaneme klíče. Byt je to velikej takže no problemo spíš ta zahrada bude chybět.... Bude to vzrůšo dobrodrůžo se Sofií ale nějak se to zvládne. Spíš ať ona si tam rychle zvykne a neplaší že je jinde :-/
Tak a teď mi někdo udělejte vejcuc co se tu děje jsem úplně mimo obraz. Co naše matky jak to zvládají ?
25. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@musilka No čau Musil:slight_smile: Matky to tu zvládaj bravurně, latu má vtipný historky, malej jí dává zabrat, ale humor ji neopouští :grinning: , janýsek má dokonale hodnýho broučka, který spinká, papá a zase spinká, takž tam je pohoda. zbytek těhulí, až na mě a lenču, ale slibujeme, že s tím něco hodláme udělat:slight_smile:
25. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj musil :wink:
tak já se to pokusim nějak popsat :sweat_smile:
latu i janý jsou výborné matky a mají krásné a šikovné chlapíčky :dizzy_face: :dizzy_face: lussinka má dobrou glykémku a hrabavého pejska,petra peče jako já šátečky a kontrola dopadla výborně,ivomal čeká na mrchu,která co nevidět dorazí,jak všechny doufáme :dizzy_face: leni má v práci pěkný 3,14čusy a oplodňování v nedohlednu a jinak už nevim......on mě někdo doplní :wink: jinak třeba stěhování bude to nejlepší,až na tu zahrádku no....
25. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
tak vidíš,ivča mě předběhla :wink:
25. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
jinak já se byla zvážit a pořád mám ještě o kilo míň než před otěhu..a to všude píšou že od minulého týdne začnu přibírat.. a to pořád jim...mi zase doktorka vynadá...kolik vy jste měli takhle na začátku přírůstek,mě to připadá normální :rolling_eyes: akorát mi každej řiká že to není vidět...
25. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
zdarec

@poletucha chudák malej, tak to jste si tedy užili. Ale mohlo být i hůř, lussilákův kolega z práce museli jíst s prckem do sádry :unamused:

@musilka stěhování ti nezávidím, to je lepší vyhořet, navíc s mimčem to musí být fakt pecka. Tak to hezky zvládněte a ať se vám pěkně bydlí. 2+1 je v poho, horší kdybyste museli třeba do 1kk, to je na sebevraždu.
@lenkacar on jako nechce jít na další KET???? No to ať mě nesere! Letní sídlo si může budovat se synem, ale to vám ho někdo musí ku.va najdřív udělat!

@petra.vavra udrž recept, já si pro něj pozdějc přijdu a upeču to taky, třeba na Vánoce, to už snad budu moct :slight_smile:

@janitchka hlavní je aby rostlo mimčo, nedělej si starosti, každej nabírá nějak jinak. Já za poslední měsíc nabrala půl kila, tou dietou si držím váhu a přibírá jen malej, za týden jdu zase do porodky na měření tak jsem zvědavá o kolik zase nakynul :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jo a hodím vám sem fotky. Tyhle nahaté nechci dávat do alba, to je jako už moc :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@lussi no tak ty jsou nááááádherný :astonished: :astonished: :astonished:
25. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@petra.vavra děkuju :dizzy_face: Na památku dobrý ne? Až budu stará zcvrklá bába :grinning: Jdu dát ještě něco málo do albíka
25. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.