• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi tak to je pecka, normálně kde se na tebe hrabou ty naše rádobycelebrity - modelky, jseš fakt kus ženský, bejt chlap tak i slintám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
ku.a ženy nechvalte mě tak, nebo mi naroste rypák až do nebes :grinning: A ať žije retuš :grinning:
25. srp 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
a pořídili jsme konenčně závěsy, byl to teda boj něco sehnat...
25. srp 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
udazte:slight_smile: Honem honem koktám,at taky jednou stihnu reagovat nez zase budu vytahovat plandáky :grinning:
@janysek70 Davídek je to samé, jak vidí kozu před obličejem,tak začne máchat rukama a nohama a tak legračně cuká hlavou,jak se k ní snazí dostat :grinning: Jenze jak tam má ty ruce,tak mu to přisátí občas nejde a tim pádem s sebou cuká ještě víc :grinning:
@lenkacar a jaky je teda aktuální vyvoj u vás? Ty léky jsi teda přestala brát? A do CARu se někdy chystáš?
@janitchka já taky vzdycky rozfofrovala nějako moc prašulek a pak jsem byla zbytek měsíce nasraná :grinning: ale zase máte spoustu pěknych věcí, další prachy dorazej časem,ne? :wink:
@ivomal kdepak zadny trhaní rekordů s mrchou, tentokrát nakluše hned po šestinedělí a do Vánoc je zaděláno a v příštim roce poroděno nebo porozeno,ku.va já nevim jak se to sklonuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@poletucha no vidíš,takhle mě nad tim nenapadlo přemyšlet,to by mi asi fakt jeblo,hlavně nevim jak bych tu pohyblivou zízalu do tolika věcí nacpala :sweat_smile:
@musilka no teda,to jsou věci :confused: té zahrady je fakt škoda,ale lepší nez se nervit :wink:
@lussi ty vole ty nahaty jsou fotky jsou husty :slight_smile: No tak takhle bych při graviditě na fotce teda nevypadala, mě by si spletly s amarounama :grinning: :grinning:
Haha to je zase román :grinning:
25. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
jo a ještě jsem si pořídila krásný strie, tak tady přikládám foto, abyste mi jako věřili, že to fakt mám - i na stehnech i prdeli a na fotkách to není vidět jak to hezky vyretušovala :wink:
25. srp 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
@latunka a jsi tu ještě nebo už zase dojíš? :grinning:
25. srp 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
@lussi tu som,já četla veldejší diskuzi :wink:
25. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
a já mám takovyhle strie na boku a na prdely a nejlepší jsou ty na kozách :grinning:
25. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@latunka no tam je mám taky, a ještě na vnitřní straně stehen, ale to už mám od střední, takže pecka, jsem krásná jak hvězda jasná :grinning: Ale na kozách to ještě nemám, to přijde.
A dneska jsi tady teda dlouho, Davídek se zlepšuje :grinning:
25. srp 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
já mu totiz začala dávat lemtánkovat z obou koz najednou,takze se přecpe k prasknutí :grinning: ale sama se divim,ze ted spí tak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi bych se měla věnovat psovi,ale dneska mám odpočinkovej den,tak na to dlabu :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@latunka a kdy dojedeš? Teď v sobotu je tady na hřišti akce pro děti (divadýlko a různé 3,14čoviny) a končí to o půlnoci akcí pro dospělé. Bude tam kapela, žrádlo....organizuje to sousedka a ne ten 3,14čus co má v pronájmu hřiště, takže se tam jdeme přes den podívat, nechcete s kokotátou dojet? Bude tam i pívo:grinning:
25. srp 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
to zní lákavě :slight_smile: já mu dneska přeblafnu vocas a pak se ho zeptám :grinning:
25. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@latunka tak to ho přeblafni pořádně :grinning: Já tuhle nabídku dostala včera taky, ale nakonec se nic nekonalo, tak jsem spokojeně usnula, dnes se tomu zřejmě již nevyhnu :grinning:
25. srp 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
no mozná se ho zeptám předtim a kdyz to neodkejve,tak nic nebude :grinning: :grinning: já spíš s hrůzou zjistila,ze uz brzy nebudu fakt hájená a budu muset dělat roznozky :angry: teda jako já uz bych si taky jedno číslo dala,ale kokotáta plánujeme jak si to zopakujeme 5x za noc a budeme pak na to skákat kazdej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejvíc mě pobavil,kdyz řekl,ze uz jsme si vlastně 9 měsíců pořádně nešukánkly - jsem mu chtěla odpovědět,ze pořádně jsme si nešukánkly asi tak tři roky,ale pak jsem nechtěla bejt za zlou :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
@lussi jůů přihlásim Davídka do vědomostní soutěze a pak ho pustim na trampolínu :grinning:
25. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@latunka ježišmarjá to už ti končí šestinedělí? No tak to uteklo jak sviň. Jsem zvědavá na zážitky z prvního poporodního sexu :grinning:
25. srp 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ještě nééé,ještě mám dva a v půl tydne,ale to uteče jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
no nic doprdlala pračka,tak to jdu pověsit a umeju nádobí, pak uz se určitě mimínek vzbudí,tak zatim zdarec bozeny :grinning:
25. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@latunka @lussi, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tu normálně slzím smíchy......!!!!!!!!!!!!! tyhle sterosti doma neznám, u nás se to nějak řeší přes žaludek ,než přes ten ocas....
25. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@ivomal no u nás pak stejně nakonec dojde většinou jen na to žrádlo :grinning:
25. srp 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
To moje trdlo má dneska svátek...takže musím koupit někde flašku, pak ukuchtit něco k žrádlu, sehnat minimálně alespoň fusekle a třeba se večer dočkám naší misionářské klasiky..... :sunglasses:
25. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
jé ty máš doma radílka? tak to gratuluji
25. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
lussi koukla jsem na tvoje nahý fotečky a holka zlatá ty bys měla zůstat těhu ,tobě to tak sluší ..tebe je škoda porodit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: musil ahojky ..nevim jestli to balení dobře chápu ,kdyžtak mě oprav ..jako chápu dobře ,že si sbalíš tašku a Sofku a jdete bydlet do 2+1? :sunglasses: ,jinak luss já už nemám embroně takže ne Ket ,ale musela bych vše znova ..zítra přijede 3,14čus tak se dozvim co bude dál v práci .. a pak to bude na mě ..jenže jestli to bez těch hormonů nemá smysl ,tak jaký bude výsledek?! na hovno..
25. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
lussinko já se opakuji ale ty jsi fakt kočka.... :wink:
ivomal já se taky dneska dočkala misionáře...po delším půstu se mi venouš zase rozjel a hlavně se přestal bát že mi ublíží a tak je to zase fajn.... :grinning:
25. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Bré dopoledne ženy,
tak já vám dnes ukážu co nám vyrostlo přes noc...ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
první 20tt
druhá 22tt :astonished: :astonished: :astonished:
26. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@petra.vavra tak to jsem zvědavá co nám ukážeš za další dva týdny :grinning:
26. srp 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal tak jak jste oslavili svátek? :slight_smile:

@janitchka opatrně s tím prcáním, ať si neuděláte ještě dvojče :grinning:
@lenkacar tak jak v práci? A nevzdávej to s tím oplodňováním! Hovno z toho možná bude, ale leda tak to co vytlačíš na porodním sále :sunglasses:
26. srp 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek děvčátka :grinning:
tak jsem včera hooodně přemýšlela o té svatbě a dneska jela připrvená s proslovem za mamkou,že bych to chtěla jen hodně malé a né třicet lidí jen z rodiny a pak ještě kamarádi..počítala jsem to a vyšlo by nás to na třicet litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na to že je to podruhé,se mi fakt cálovat nechce... a mě to fakt nebaví řešit,nějký jmenovky a zasedací pořádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maminka kupodivu rozumně přijala návrh že to bude jen s rodiči a svědky a pak si uděláme večírek se známejma..stejně nebudu pít...i tak nás to vyjde na desítku,což je nic moc,já vim,ale prostě nato že jde o jeden den,to radši koupim 3,14čovinky na mimčo...tak a teď čekámna venouše jak to vezme :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: v sobotu nás čeká seznamování rodičů,z toho jsem taky nadšená :sweat_smile: jinak já už se začala učit na tu maturu,nějak se to blíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petí krásný bříško :dizzy_face: :dizzy_face:
lussi já to vyřídím :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@janitchka máš recht, teď se vám hoděj prachy úplně na něco jiného a ožrat se večer s kamarádáma můžete kdykoliv, teda ty ne, jen Venda :grinning: A taky si myslím, že v tvém stavu je lepší čím míň lidí, tím líp, alespoň tě jich míň bude srát :grinning: Navíc ti třeba může být ten den nevolno a nebudeš se muset věnovat hostům :wink: Ty budeš maturovat? To mi nějak uniklo! A jaký obor?
26. srp 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.