• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
luśsi budo no,podruhé,dělám si dálkově obchodku,nevzali mě tenkrát po zdrávce na ekonomku,což bylo jasný a měla jsem čas tak jsem se přihlásila na zkoušku a zjistila jsem že mi to jde...a pak když jsem chtěla jít výš tak mi bylo líto toho po třech letech nechat..takže teď to dodělám a za rok zkusim dálkově pokračovat a vš...no ještě nevim co na tu změnu ohledně svatby řekne venouš..však já ho přesvědčím :sweat_smile:
26. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: Naše škvrně uz mělo plné zuby toho jak ho všude chválim,ze v noci krásně spinká a včera předvedl,ze umí i ponocovat, zalomil to az v 11 a to zřejmě jenom proto,ze uz se na ten můj nevyspalej ksicht nemohl dívat :grinning: :grinning: :grinning: Od osmi uz byl zase vzhůru, chvilku schrupnul v kočárku,ale jakmile jsem se odplízila udělat si snídani tak se radši probudil a usnul az kolem druhy,takze jsem snídanoobědvala a doted jsem tady honem uklízela,kazdou chvíli se určitě vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a včera se chudáček škrábnul nehtíkem na nosánku a tekla mu krev a mě připadalo ze mu teče strašně dlouho,on totiz byl mrzutej,tak jak vzdycky začal békat tak se to nemohlo zatáhnout - ale normálně jsem ehm přemyšlela,ze mu zavolám sanitku, teda jako já vim ze ona mu ta krev ani netekla, ona se tam vzdycky udělala kapička,ale to byl tak hroznej pohled a bylo mi ho tak líto,ze by mu normálně musely ošetřit a ani by si neodvázili pípnout :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra hehe jestli on ti tam tatka nefouk ještě druhej přírůstek :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka to je rozumny s tou svatbou, přesně jak řikáš, tolik prachů za jeden den - ještě navíc kdyz ty se nemůzeš ozrat,to radši koupit milion věcí na miminko :slight_smile:
@lussi s tou sobotou to nevidim dobře, jsem totiz jaxi zapomněla,ze kokotáta slíbil tchyni na chatě zapojit nějaké světlo a samozřejmě tam hrozně moc chce jet tuhle sobotu :angry: :angry: O světlo mu samozřejmě nejde,ale chce tam táhnout s tchánem na houby - coz uz mě sere,protoze houby máme úplně všude :angry: Prej by mi tu nechal prasata a jel by tam bávem a já bych mohla k vám,ale sice jsem se dostala do teoretickych uvahach ze si dám vylet k vám,ale jak se přiblízí realizace,tak mám sevřenou prdel :frowning2: Tak asi budu sedět doma na prdely, protoze na tu chatu se mi nechce - on to samozřejmě nepochopí,ale pro mě je to dost náročny byt s malym někde jinde nez doma,u vás by to bylo v pohodě,tam bych nemusela řešit takové věci jako kde vytáhnout kozu a nebo jaké téma hovoru nahodit, ona tchyně je sice super,ale za hodinku uz nevim co pořád povídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
teda jani to bude změn pro tebe ,vyšší vzdělání ,mimi a svatba ,jinak s tou svatbou jsem zajedno se všema,já se vdávala po 3 a s plnou parádou a k čemu?k hovnu..jenom proto že vladís chtěl .. a škoda peněz
26. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
leni a ještě stěhování :grinning: :grinning: akorát venouš se na tu změnu se svatbou moc netváří... :rolling_eyes:
26. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
jo a ještě se pořád rozvádím aby toho nebylo málo :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: tak kdo mě trumfne :grinning:
26. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@latunka to jsem zvědavá co bude až si odře koleno :grinning: :grinning: :grinning: to bude na vrtulník ....ale je to krásné viď :wink:
@lenkacar @janitchka já vás teda holky obdivuju, že do toho jdete znovu....já už bych nešla, jsem v tomhle strááášně staromódní, ale proti gustu... :wink: na druhou stranu, bych si tu naší klidně zopákla :grinning: bylo to super a jen kámoši a nejbližší rodina a žádný frrr oběd a frrr večeře. Oběd jsme měli tak trochu klasiku jen s rodiči a pak odpoledne prostě party s rautem, kdo si co vezme to sní a k tomu jsme měli půlnoční gulášek...a dodnes o tom mluví široko daleko všichni.... :wink:
26. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
Zdarec, uff, už jsem Vás dočetla...jsem dneska byla na služebce a přijela jsem absolutně hotovson. Jinak včera se svátek oslavil večeří a na připravenou lahvinkou v lednici si zbyl drahoušek sám, protože jsem prostě odpadla, takže pokračování máme dneska. Jani, já ti ty změny se svatbou schvaluju, hlavně buďte v pohodě a raději penízky vražte do prcka, bude potřeba každá kačka. Latu, jsem se ti nasomrovala na facebooku:slight_smile: Peťo, krásné bříško:slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
peti já kdybych se nemusela kvůli té ochranné lhůtě vdávat,tak to nechám na dlouhou dobu neurčitou.... :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@musilka ty jo,tak to musely byt asi obr spory,kdyz to vygradovalo az ke stehovani :confused: ...ale uvidis, Sofi si zvykne uplne nejlip a nejdriv z vas :wink:

@lussi jako ty jses fakt kus!!! nadherny fotky,ja nevim jestli to stihnu k ni zajet,budu v CR jenom 4 dny ted...pokusim se. Ale fakt ti to hrozne moc sekne!

@janitchka super rozhodnuti,ja uz bych velkou svatbu taky nedelala
26. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
čus, jsem v práci , sama samotinká, bez ředitelů, šéfů a jiných otravných živlů, asi si skočím na oběd a zmizím:slight_smile:
27. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@latunka tu záchranku jsi měla zavolat, to by čuměli :grinning: Tu sobotu beru na vědomí :wink: Koukala jsem i na počasí a má být teda hnusně, tak beztak bude celý den pršet :unamused: My se teda domluvíme nějak s Evženem a dojedeme. A vy kábrio pořád máte? Já myslela, že jste to prodali.....My budeme dávat Ludvíka asi pryč, to dvoumístné je na ho.vno, lussilák pokukuje po tom bávu co jsme měli, akorát bez střechy, ale to je celkem dost drahé, takže možná půjdeme do toho co máte vy, ono je to přecejenom praktičtější. My teď když máme hondu v opravně tak nemůžeme ani na pořádný nákup, protože do mazdičky se nic nevejde :unamused:
@poletucha cinkni jí, třeba tě někam vetře,je dobrý, že dělá po večerech a o víkendech, tak by to snad neměl být problém
@ivomal to je pracovní morálka, tak to má být, prostě pohodový pátek :slight_smile:
@janitchka a ona je to Venoušova první svatba?
27. srp 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Udazte Brambory, v rámci úspor času kopčím stejný příspěvek, tak Ivo, ty už ho nečti :grinning:
Tak hlásím, že mám v perdélce záda a jezdím k mamině na masáže, dnes už je to lepší, ale dva dny jsem zkoušela jako pes. A to jsem do toho ještě dala výjezd na houby a tam jsem se nemohla prodírat křovím. Luky přijel z práce a nabídl se, že brášku ohlídá, tak vyrazil s kočárem a 2,5 hod jezdili, kluci šikovní . No a mě Michal postříkal repelentem a vyjeli jsme kousek za náš barák a ono tam prd rostlo , tak jsem se alespoň vyvenčila. Komárů tam bylo jako na*ráno, pořád mi bzučeli kolem hlavy a dělali nálety, bála jsem se vylůlat, abych pak na pošmistrovi neměla třeba piercing z klíštěte, tak jsem se tam alespoň napásla na ostružinách a mám asi pro letošek s lesem vybráno.
Teď jsem tu dokojila a snad bude Štěpulka chrupčit.
27. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
27. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
Zahlédla jsem nějaké hanbaté fotečky a říkala si, co je to za hérečku a ona naše doňa Lussinda zapózovala a výsledek je více než lichotivý a souhlasím s Lenčou, že je tu holku škoda porodit, vyloženě jí to těhu sluší :slight_smile: :wink:
27. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@janysek70 dońa lussinda se cítí poctěna, takových poklon :grinning:
a prej piercing z klíštěte :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se zase pobavila :grinning: A synátor je šikovný, že se tak o brášku stará :dizzy_face: Ta záda ti tedy nezávidím :confounded:
@ivomal blbej dotaz......příchod mrchy necítíš? :sunglasses:
27. srp 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: nasrálek :grinning: kokotáta chová,tak jsem vás dočetla a jdu něco sezrat :grinning:
@lussi tak mi vám prodáme tu naší plečku :grinning: Za šedesát je vaše - jsme to ted nabízeli švárovi,ale tchyně mu to zakázala,ze nemá kde parkovat, jinak by to bral - jak je tam udělanej ten motor,tak je z toho posranej jak to pěkně jede,tak uz jenom dát do cajku tu střechu a je to luxusní vozidlo,jenze kokotáta jí nikdy do pořádku nedá,takze budeme jak dementi stahovat tim prapodivnym způsobem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal tak já si tě jdu taky honem nasomrovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak nám kokotátu s juniorem vyblejskni :wink:
27. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@latunka ty jo, tak to by chtělo foto, když chová :grinning: No my nejdříve musíme prodat mazdu a to jako taky nebude hned a to už bych chtěla teda káru co má všechno plně funkční, protože lussilákovi trvalo rok než nechal opravit blbé čelní sklo natož ten zbytek :unamused: :grinning:
27. srp 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Lussi venoušovoo to bude taky druhá svatba...akorát při té první akorát musel vyzkoušet již vybraý oblek a dostavit se na obřad,vše zařizovala ex ,taže ani neví jakou měli kytku nebo dort nebo kde kupovali prstýnky...takže já ho do toho zatáhla(mě to moc neba rozhodovat o všem) a na vše se ptám a on se cítí důležitý a má radost když mu dám za pravdu(naštěst má dobrý vkus.. :wink: )
27. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
jinak zdravím všechny :grinning: :grinning: my dnes absolvovali nějaký prý větší utz,vše máme v normě :dizzy_face: :dizzy_face: viděla jsem jak tam řádí..akorát obrázek mi pořád nikdo nedal...prej si mám zajet do nemocnice,tak tam asi v ppondělí zajedu,ať mám nějakou památku :wink: jinak včera mi mamka koupila žasnej pytel do autosedačky a parádní obleček do porodnice,poprvé jsem si řikala že je to fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zítra nás čeká seznamování rodičůch,tak začínám být mírně nervózní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@janitchka jo tááák, já si právě nebyla jistá, jestli s tou krasavicó byli svoji nebo nebyli :slight_smile: A je dobře, že zařizujete společně :wink:
Seznamování ať dopadne dobře, ať si staříci padnou do oka :wink:
Jo a málem bych zapomněla .......gratulace k dobrým výsledkům z utz samozřejmě :dizzy_face:
27. srp 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
@janitchka taky gratuluji:slight_smile:

@lussi na blbou otázku , blbá odpověď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - ani náznak, mrcha v nedohlednu..
27. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
jani taky gratuluji k utz...ivo ta mrcha je ale mrcha ... :rolling_eyes:
28. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
dobré sobotní prochcané ráno, tady to na sluníčko moc nevypadá :unamused:
@ivomal a takhle blbě se tě budu ptát dokud mrcha nedorazí :grinning: Jsi ráda? :grinning:
@lenkacar ty ranní ptáče, už máš určitě i na vařeno ne? :slight_smile: Já dožrala zbytky a asi bude muset někdo nakoupit, dala bych si dnes nějakou omáčku....
28. srp 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
ne nemám, je to v hrncích na plotně ,jo dneska šla šéfka at si to tam užije je tam zbožího,má co dělat ..v pondělí má začít stavět a fakt nevim co jim uvařit sebou ..hodte nějakej nápad ,kromě kuřete ,karbošů ,guláše ,ptáků a svíčkové ,to už všechno bylo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
dobré dopo :grinning: :grinning: až venouše vykopu z pelechu tak jdeme na poštu pro prstýnky :dizzy_face: tak se těším ale i bojim že se mi nebudou líbit :sweat_smile: jinak ze seznamování mám pořád nerva,no venouš má šedesátileté rodiče a já pětačtyřicetileté moderní :grinning: :grinning: :grinning:
leni já dnes dělám řízky a bramborový salát...jsem to viděla v Prostřeno a mám na to hroznou chuť :sweat_smile:
děkuji za gratulace,včera měl frmol,večer jsme po těch utz ještě pohoupali :wink:
28. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
Jani to je dobře ,že se máte rádi ..hm já brambor. salát teda moc nemusim ,nedělam a myslim ,že ho tudíž ani neumim :pensive:
28. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, my byly včera s T u kamarádky a naše dáma se zak včera unavila (s jejich synem), že dnes spala do 8 do rána. Poprvé v životě. Já dnes vařím poprvé svou vlastní svíčkovou,t ak jsem na ten výsledek moc zvědavá. :astonished: :astonished: :sweat_smile:
@janitchka gratulace k úspěšnému UTZ a držím palce k dnešnímu seznámení rodičů, uvidíš nakonec se třeba zasmějete :wink:
@lenkacar já bramborový salát miluju, ale jen ten vlastní, jinde ho nejím, mě vadí, jak do něj všichni dávají zeleninu, lijí do toho tu kyselou vodu z okurek a tak...Jinak jsem postřehla, že se mimi nějak odkládá, tak doufám, že to teda ne a zase se to pořádně rozjede..držím palce :wink:
@lussi díky za pochvalu postýlky :wink: ...jen jsme měli problém s barvou, ale nakonec jsem řekla, že lepší holka v troše modré než kluk v mnoha růžové, tam bych snad ani nepoložila :wink:
28. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
pšt asi se začnu koukat po jiném oplodniteli :confounded:
28. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@lenkacar hele to víš, máš recht :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem se jednou bavila s kamarádkou, která nemohla být těhu s manželem a ona přišla s tím, že jí nějaká bába řekla, že je to její tělo na to jeho sperma neaktivní, ať si občas zaš.. někde jinde a nechá se vypláchnout jiným :grinning: a ono se jí to fakt povedlo, akorát že teda otěhotněla s tím výplachem :grinning: :grinning: a bez problémů...tak třeba :grinning:
(ale to tě k ničemu nenavádím) :grinning:
28. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.