• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no to by muselo proběhnout u nás jinak ..bez vajovodů to bez dokyho nepůjde ani s jiným chobotem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
Leni tak si najdi doktora a máš to v jednom :grinning:
já salát taky nejím od nikoho ninýho než od sebe nebo od mamky,ta do toho taky nedává zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
no to by bylo terno ,mít doma vyšetřovatele pipek.. :confused: :grinning: ten by se ke mě asi stavěl jako vladís ,řikam mu ,,tak nejezdi zůstanem v posteli mě se nikam nechce,, a on se na mě podíval a odjel bez jediného slova ,takže tak ..
28. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@lenkacar nebo by vyšetřovatel pipek byl o to víc náruživý :grinning: až by tě ta tvoje pipka bolela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
no peti hlavně kdyby u toho používal zrcadla :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@lussi blbě ptát se klidně můžeš :grinning: mrcha stejně dorazí až se jí bude chtít a já budu mít vousy po kolena.... chjooo
@lenkacar ti chlapi jsou na zabití...jo a já taky bram. salát nemusím,pokud ho jím tak mi chutná mi ten co dělám já (pouze na vánoce), nebo moje máma, ten od manžela nemusím. Jinak tohle jídlo nedělám. My dneska měli k obědu řízečky s bramborami na libečku. MŇAM. K večeři udělám kuřecí těstovinový salát - toho si můžu užrat, ale teď můj manžel navrhoval bramboráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď mám v troubě šlehačkovou bábovku, drahouš uvařil kávu a dřepíme celý den u tv. Večer bude asi sex, klasika víkend. Přemýšlím, že si půjdu zacvičit na orbitreku a pak hodím saunu a a vanu. Potřebovala bych ostříhat nehty na nohou, ale přes ten špek se jaksi už špatně ohýbám :confounded:
28. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@petra.vavra jo vyplachovač - tohle už jsem tak slyšela. Mě by se čas od času nějakej hodil, ale jen na to abych zažila zase pořádnej celonoční sex, takovej, kdy ráno jsem ospalá, bolavá, ale naprosto a úplně spokojená...tohle po tom mým jaksi chtít nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě nemůžu mít všechno....Si říkám, že mít takovýho hřebce doma by bylo časem únavný, vyčerpávající a takový většinou zanášej potvory - tohle už jsem zažila a to na duševní pohodě většinou nepřidá, ovšem byla bych šlank z toho všeho sexu a nervů na dranc..... :grinning:
28. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
já bych taky byla třeba spokojená 1krát za 14dní ,ale u nás to nehrozí a navíc už se mi to i hnusí si o to říkat,ponižující a potom odpověď NE...stejně už tam žádná ta vácheň neni :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi nejsem stvořena pro normální vztahy ... :confused:
28. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
jé šlehajdová bábovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tu koukám na ořech.koupenej závin..ted jsem teda aspon vyžehlila po tom celodenním válení s knihou a na vše ostatní seru
28. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
jdu na bramboráčky- vaří manža...i když v posteli nejní přeborník, stejně bych ho nevyměnila:slight_smile: Bábovka je hotová, sežraná bude zítra :sunglasses:
28. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
ivo máš recht,já měla před vendou takovýho frajera a hřebce že jsem ani nemohla chodit,ale ty nervy z něho......a než jsem vendovi vysvětlila,že budu mít radši doma míń náruživějšího chlapa,ale můžu se na něj spolehnout a mít klid.....
.leni to je blbé :zipper_mouth: :pensive:
jinak hlásím že seznámení dopadlo nadmíru výborně,všichni si padli do noty,mě jedinou to tam už nebavilo,nepila jsem,moje mamka se předvedla jako výborná bavička až jsem čuměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyměnili si telefony a jdou spolu na véču :wink: :wink:
a prstýnky jsou super a akorát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra budu sama doma a odpočívat :sunglasses: :sunglasses:
28. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@janitchka jsou krásný, fakt:slight_smile: Naši se s tchánovcema seznámili až na svatbě...První pokus byl i před svatbou,ale nevyšlo to, protože se tehdy projevil tchán jako kretén..a to mu zůstalo...s našima se nestýkají max. 1x za rok při nějaké příležitosti. Malinko mě to mrzí, protože od mojí ségry sice taky nejsou tchánovci terno, ale narozdíl od těch mojich jsou normální a s našima pořádají různé akce, grilovačky a pod.
28. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
Nemůžu usnout, jsem zvědavá jak dlouho tady budu smrdět :unamused:
@janitchka je fajn, že si rodičové padli do oka :wink:
@ivomal manžílek se o tebe krásně stará, tak to má být :dizzy_face:
@lenkacar ten tvůj mamlas je fakt mamlas :confused: Odmítat nabídku k sexu? Nechápu! Teda jako ne že bych to nezažila, každý je sem tam unaven, ale toto?
29. srp 2010 ve 03:11  •  2 děti  • Odpověz
a jsem pořád tady :grinning: Nalakovala jsem si nehty, nabarvila obočí a teď snad konečně usnu :sunglasses:
29. srp 2010 ve 04:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses: :sunglasses:
lussi už jsi usnula :sweat_smile: ?
takže nové info ke svatbě...proběhne obřad,jdu zjišťovat kde všude by to šlo,tu obřadní síň tady mám až nakonec :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jen oběd s rodičema(jen rodiče) a pak přijdou na to stejné místo ostatní...mamky se domluvily a všichni souhlasili tak jsem ráda...a zaplatěj to :sweat_smile: :sweat_smile: a zítra by měly dorazit ty šaty tak jsem zvědavá jaké budou...
29. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
a jediný co jsem řekla že fakt chci kvalitní a klidně i drahé je fotografka a tu už mám :wink:
29. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@janitchka hoj, jak já ti ty přípravy docela závidím, to je takové hezké období, když si to připravuješ dle svých představ a nikdo ti do toho neháže vidle...jsem moc zvědavá na ty šaty :wink:
@lussi teď asi chrápe :grinning:
29. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
janí a nejbáječnější je ,že to rodiče zacálují... :dizzy_face: prstýnky jsou pěkné..úplně vidim luss jak se vyjímá na polštáři nabarvená a rudé nehty .. :grinning: ,už se jí to blíží tak to asi toho už moc nenaspí .. :confused: aspon ze sebe udělá modelku k porodu
29. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
baf :grinning:
@janitchka taky jsem zvědavá na šatičky :slight_smile: A pak jsem zvědavá na svatební fotky :slight_smile: A škoda, že se neberete někdy teď a blíž v Praze, dojeli bychom se určitě podívat na obřad :slight_smile: Jo a ty prstýnky jsou krásné!
@lenkacar to joooo :grinning: Před odjezedem do porodky, budu namalíčená, učesaná, navoňaná, oholená a kdo ví co ještě, ono se za noc toho dá stihnout spousty :grinning:
holky já usnula až nějak k páté hodině a stejně chodím tak co hodinu na záchod - no ale pořád je to samozřejmě lepší než čumět na posraný negativní test, to budu chodit s pískem klidně co deset minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď se chystáme na nákup, došla mi zelenina a nemám tudíž co žrát
29. srp 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
@latunka škoda, že jste nedojeli na tu akci, ráno sice pršelo, ale odpolko už svítil Oskar takže bylo fajně, my tam nakonec šli na osmou večerní až na rockovou kapelu a byla to bomba, šli jsme domů až po půlnoci:slight_smile: Příští rok to bude snad zase, tak to už dorazit musíte:slight_smile:

29. srp 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
lussi tak to jste mladého vzali na akci v prenatálu ..tak to bude mít dobrej hudební sluch od mala a nebo hluch jestli jsi stála blízko repráků..já byla na nějaký akci ve stimulace a normálně mi z těch otřesů začli bolet vaječníky ..zajímalo by mě co to dělá s miminem..beztak měl fíla narvaný prstíčky v uších :grinning:
29. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@lenkacar a nebo si třeba zatancoval :grinning: Ba ne, my seděli od repráků dáááleko a nehráli moc nahlas, jak to obvykle u tady těch kapel bývá, pač to dělali tady mezi barákama, tak aby moc nesrali lidi :slight_smile:
29. srp 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
a fífa byl taky včera na houbách, vlastně ještě pořád je :grinning:
29. srp 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
a koukám že rostou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
jj,nakonec to dopadlo fajn...a asi vyjde i zámek na obřad :wink: zítra tam cinknu..
29. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@lenkacar jestli je ten tvůj nepoužitelnej na sex, tak proč si ho vydržuješ? Umí něco jinýho, co je lepší než sex, pokud pominu vydělávání prachů....
@janitchka svatba na zámku je vždy krásná, budu na tebe myslet, aby ti to klaplo:slight_smile:

@lussi ty voe, jak to děláš, že vypadáš sexy i v teplákách a gumovkách?
29. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
no lussi to by mě taky zajímalo... :grinning: :grinning:
ivo děkuji... :dizzy_face:
leni a nerýsuje se ti nějaká náhrada?

:zipper_mouth: :sweat_smile:
29. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
prej sexy :grinning: i s tím košíkem jo? Taková vesnická nanynka :grinning:
@janitchka a jaký zámek máš přesně na mysli? Mrkla bych na net :slight_smile:
A jsem zvědavá, zda dnes usnu :unamused:
29. srp 2010 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz
@lussi No právě, i stím košíkem , ještě si mi neodpověděla, jak to, sakra, děláš:slight_smile:, že vypadáš prostě skvostně
30. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@ivomal no vstanu, udělám si ksicht (já jako nenamalovaná chodím zřídka, protože to by jako nešlo:grinning: ), učešu se, v případě hub obleču tepláky, mužovu mikinu, gumáky, navoňám se, abych nečpěla zvěři a jdeme :grinning: :grinning: :grinning:
JInak přeji dobré ráno, zrovna mě vzbudila poštěváčka, tak za chvíli půjdu dělat asi oběd a nějaké chlebíčky, protože mi večer přijede kamarádka z Anglie, tak jí musím strčit něco do tlamičky :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.