• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
30. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@janitchka no tak ten je nádherný, i ta okolní krajna, budou tam krásné svatební fotky! A jako noční obřad při svíčkách? To by byla pecka! :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
a který je ten malý sál a který velký?
A hudbu k obřadu máte vybranou? Nebo vám tam vyberou oni?
30. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Noo noční obřad při svíčkách - jsem prooo!!!!!! a v tom tmavším sále , ten by se mi líbil víc:slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@ivomal hnedka by ses vdávala hned co? Já teda joooo :slight_smile: My to měli na takovém malém vesnickém zámku, tenkrát když jsme hledali místo, kde to jako spácháme, tak jsme jeli prstem po mapě a kde se nám líbilo tam jsme to nakonec domluvili :grinning:
30. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
čus holky tak tady to žije svatbou ..ivo dala jsem si tě do přátel tak si mě koukej potvrdit :sunglasses:
30. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@lenkacar OK, ale až budu doma, teď už mizííííííííím................. :wink:
30. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
takk ty sály ještě nevím,byli jsme dneska jen na matrice ve vesnici a na zámek pojedem ve středu :wink: ale jen za obřad chtěj 5000,- tak zase nevim... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale dnes jsme domluvili salonek v restauraci a bude to fajn... :sunglasses:
30. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
leni dej si mě taky laskavě do přátel jo? :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@lenkacar leni přidáno:slight_smile:
@janitchka to ještě jde, na jiných zámcích je to ještě víc, lae za to to stojí, líp dát 5000,- za zámek než umrněnou ošklivou obřadní síň a někde obecáku a neboj, taky tě zinkasují......budete mít nádherný fotky, jdi do toho:slight_smile:
30. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz
ok všimla jsem si ivo .. :dizzy_face: my dali za zámek 3tis. a 1000,- obci
31. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
jani a kde jsi?tak si mě dej ty a já ti odpovim jestli tě chci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
leni už jsem ti poslala požadavek :wink: :wink: jinak dneska jsem si koupila botičky svatební a punčochy samodržící bílé a na aukru jsem vyhrála těhu sukýnku... :dizzy_face: :dizzy_face: a předpaltila si maminku....a byla ve škole se domluvit,aby mi vysvědčení vystavili na nové příjmení...zítra v půl deváté jedu k soudu,tak jsem zvědavá kam se to konečně hne :rolling_eyes:
31. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@janitchka a co ty šaty????
31. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
janí hotovo .petro na co šaty?
31. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
@lenkacar janča psala, že jí dneska přijdou svatební šaty ....tak se ptám, kde jsou :confused:
31. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
@janitchka ..tak co ty šaty..?... :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
holky ty šaty jsou na poště,zítra dopo si pro ně jdu a rovnou za tátou Vaška krejčím a tam si je obleču a případně založíme a upravíme na mě.Dneska jsem to nějak nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
akorát včera jsem po sexu začala trošku špinit tak jsem vyhlásila pauzu a budeme muset trochu přibrzdit :sweat_smile: :fearful: dnes už je to v poho,ani mě nic nebolelo,ale lekla jsem se pořádně... :pensive:
31. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
@petra.vavra prej vyplach :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se pobavila :grinning:
1. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
sakra já nepozdravila-no šetřim čas :grinning:
@janitchka prstynky krásnz!!!!!!
a klapu jednim prstem,hádejte co drzim v druhy ruce :grinning:
1. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
jdeme dneskA DO POradny-přepisovat to nebudu-zaza k vám nekdy za milion let řeknukolik vázíme a tak,ted uz jdu vythnout kozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses: :sunglasses:
tak jsem byla po miliontý u soudu a snad už do příštího pátku budu rozvedená :grinning: :grinning: mohla bych odmaturovat a rozvést se v jeden den :sunglasses: :sunglasses: a pořád čekám na potvrzenou objednávku té dovolené,abych to mohla doplatit :rolling_eyes: :rolling_eyes: a až to všechno bude a já budu sedět v letadle tak mi můžou všichni políbit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát teď mi volala kamarádka,která má termín na konci září, že si jí nechali na rizikovém kvůli vysokému tlaku :cry: :cry: :cry: tak tam večer asi pojedu....latu jsem zvědavá na zážitky z poradny :wink: :wink: :wink:
1. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
nazar ženy:slight_smile:

@janitchka no tak to se ti to krásně rýsuje:slight_smile:

@latunka tak zase někdy dojdi:grinning:
Já před chvílí dorazila z Práglu, malej má 2115 g a má se čile k světu, tak jsem spokojená:slight_smile:
A teď se jdu nažrat
1. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
lussinko gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobrou chuť,co baštíš?já dělám zase kaši a karboše a rajskou polívku :wink: vendovi dneska řezali dáseň :cry: tak je mi ho líto....
1. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
kuju :dizzy_face:
zoubek ho bolel? :confounded: Ještě nebaštím, pořád přemýšlím co si vezmu, máme plnou lednici a nemůžu se rozhodnout: :grinning:
1. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
prcek hnípe v sedačce,tak mám chvilku - hurá :grinning: ale zase mě uz pálej kozy,tak by se moh vzbudit a odsát přebytečny mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka tak rozvod a maturu v jeden asi jentak někdo nemá :grinning: :grinning: :grinning:
A vázíme 4,30 a měříme 53,5, nějak to dítko roste nebo co :sweat_smile: :grinning: :grinning: Dokyna nás pochválila jak je šikovnej s tou hlavičkou a jak krásně přibral,tak jí za odměnu polulal a ještě jí ukázal,ze na ní doslova sere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Celou poradnu přořval a zmlknul az kdyz za náma zaklaply dveře,jako kdyby věděl,ze ted uz se tam fakt nevrátíme :grinning: :grinning: yla jsem s nim chvilku u našich,aby si zrzavá zaběhala na zahradě a pěkně mi to tam lezlo na nervy. Naši jsou totiz na dovoleny,takze jejich psi trpí nedostatkem pozornosti - ségra je taky skoro pořád v práci a stejně jim dá jenom nazrat a pustí je vyvenčit,ale hrát si s nima to ne - tak po mě pořád lezly, rvaly se mezi s sebou, ten jeden to tam pěkně vochcal a pořád štěkaly,takze malej pořád řval a navíc stejně chcalo,tak zrzavka po venku moc neběhala. A latunie si navíc na cestu do poradny vzala novy boty,tak nez jsem se dobelhala domu,tak mám puchejř jak kráva - takze fajne den :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi příští tejden dokvačim na tu návštěvu, v pinděli ti upřesnim kdy - chci aby byla máti doma a dám jí asi zrzavou na hlídání a přijedu bez ní, kdyby bylo hnusně,tak ona nebude chtít bejt venku, matlala by vám sklo a vevnitř by zase udělala bordel a vůbec by to bylo nespravedlivé vůči Dastymu a Kessince,ze oni jsou venku a ona se nasere do domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@latunka tak to kozy dobře vyživujóóó, maý už je macíček, to je dobře, alespoń se nebudu bát, já se titož malých dětí bojím :grinning: Taky je dobře, že si udělal už od mala na doktory svůj názor - sere na ně :grinning:
kdybys musela dojet s blběnkou tak nevadí, ale to bych musela ty dva naše teda taky vzít dovnitř a Sájmonek by se tím pádem asi z nich posral a my taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A hlavně aby nepřišla o další část těla, víš, že jsou ti naši pséci hovada :grinning:
Jo a koupila jsem si kojo podprdy v HM, 2 kousky za 750, což není tak hrozný a navíc jsou i docela hezké a držej mě v tom kozénky, mám je takové hezké kulaté, ale to vás asi nezajímá, že? :grinning:
1. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
latu já už si zvykla že musím mít pořád něco extra :grinning:
lussi mě to zajímá :wink: já byla v HM včera a chtěla si koupit nějaké těhu kalhoty,ale nic se mi tam nelíbilo,ale v newyoerkeru jsem si koupila tílko na dovču :wink:
1. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
@lussi no já bych radši bez ní,jako kdyby bylo hezky a mohla běhat venku,tak zneuziju vaší zahradu a přivezu jí, v nejhoršim by byla o zase o kus ocasu kratší,no :grinning: :grinning: :grinning: ale snad bude máti doma, protoze kdybych jí nechala samotnou doma,tak se pak poseru,az dojedu zpátky dom :sweat_smile: Ty vole to bude zase vyprava - já vůbec nevim co mu všechno s sebou mám vzít....hmm asi hlavně kozy,on vlastně nic jinyho nepotřebuje :grinning: :grinning: a tvoje nákupy mě zajímaj,já bych si totiz taky ráda něco koupila a zatim si to můzu jenom představovat,tak ráda čtu o nákupech jinejch :grinning:
jo a gratuluju ke krásné váze lussiláka juniora,jsem to předtim zapomněla napsat - no jo no, mám mlíko vrazeny do mozku :grinning:
1. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.