• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
jako sájmon vyjimečně spí a tady nikdo,to je teda smůla :angry:
1. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
@janitchka já mám těhu kalhoty akorát džíny, pláteňáky jem ani nekupovala, protože na mě nic hezkého nebylo, ve všem jsem se cíila jako mařka:slight_smile:
@latunka kozy budo stačit, máš recht :grinning: A k těm nákupům ještě - chtěla jsem si koupit svetr, protože nemám nic na sebe,, takže mi je celkem zima a nevím jako v čem budu chodit až se ještě ochladí, svetr jsem samozřejmě nesehnala - já chtěla černý, takový ten delší alespoň pod zadek a zapínání po kozama jen na jeden knoflík :unamused:
Jo a v porodce jsem ušetřila kilo, protože jsem dlouho čekala, tak mi dali fotku pidilussiláka zdarma :grinning:
2. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
malej chrupká? :slight_smile: A co se řehníš ty lopato? :grinning:
2. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
kde jsi? Neser! :grinning:
2. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
nechrupkal, jsem ho musela udadat u kozy a chtěla jsem něco napsat a dosáhla jsem jen na myš a na smajlíky :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
kdybyste mě hledaly,tak jdu sundat prádlo ze sušáku,pověsit další pračku a pak s blběnou ven kopat míč - doufám,ze nejmenovan Sájmon bude spinkat jako hodné miminko :grinning: Dneska s nim nejdu asi na procházku,protoze mám na patě puchejř jak kráva,tak můzu chodit jenom v pantoflích a to do těch louzí neni to pravé ořechové :grinning:
2. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
@latunka a tobě to prádlo v tomto počasí jako schne? :grinning: Já pověsila včera večír a jsem zvědavá kdy to budu moct vyžehlit a to mě dneska čeká daší várka Fífovo oblečků....a taky už bych měla vyprat kočár a autosedačku, aby stihlo uschnout, co kdyby se mu chtělo dřív, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
a nechcete někdo koupit našeho Ludvu? Já už ho nechci :grinning:
2. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
a tak nic,já uz zase musim jít :grinning: :grinning: :grinning: a prádlo mi schne doma dva dny :angry:
2. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
tak to jsme na tom stejně :unamused:
2. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
tak sájmon je zabalenej v dece s třešnovym polštářkem protoze má zase prdy :angry:
2. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
a ten polštářek má na to nějaké účinky?
2. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
já jen, že bych ho asi potřebovala taky:grinning:
2. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
no účínky....minimálně nemusim topit,kdyz má nahřátej polštář na břichu :grinning: :grinning: :grinning: A přestal se tak kroutit a řvát a vůbec vypadá spokojenější,ale prd z něj zatim nevylez,tak uvidíme :wink: a je drahej jak prase a přitom tam jsou fakt jenompecky z třešní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
2. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@latunka jestli je drahej tak si ho doma vyrobím, akorát nemám z čeho, nemám ty pecky a neumím šít :grinning: A co ty probio kapky to nebudeš kupovat?
2. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
@lussi ty se přivezou v neděli ze Slovenska - naši jsou tam na dovolené a kdyz to bude fakt fungovat,tak je budu klidně kupovat i za těch šest stovek,jak psala tušim polet - stejně ty prachy za měsíc utratim za totální blbosti,tak co bych nekoupila něco uzitečného :wink: jo a kdyby polet a musil nenapsaly, ze jim zabírají,tak na ně kašlu - uz jenom aby sousedka nemohla tvrdit ze to byl její nápad a před ní to zatluču ze je pouzívám :grinning: :grinning:
A sájmon zase spí,tak se docela divim :grinning:
2. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@latunka tak to je super,vyzkoušíš to a když to pomůže, hned je taky koupím:slight_smile:
Sousedce to neříkej, máš recht :grinning:
hele a janysek na nás nějak sere ne? :angry: :grinning:
2. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak a Sájmon určitě chce aby jeho teta šla taky spát, tak já jdu :grinning:
2. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak tady spí asi všechny tety co? :grinning: :grinning: :grinning: já dělala poprvé v životě rizoto a moc mi to chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
jani a děláš sušší a nebo tekutější?z masem a nebo z konzervy?se zeleninou a nebo bez? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo já jdu taky hnípati ,nic mě nebaví to co je v televizi mě normálně vytáčí ,nějaký talenti bez talentu to se nedá ,se stydim za ně a vypínam TV.. abych neumřela studem ..
2. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz
leni tak napůl,z konzervy jen s cibulí a hráškem(nesnáším teplou zeleninu)a trošku špeku a zbytek uzenýho,co jsem musela dodělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já koukám ve čtvrtek na manželský etudy po dvaceti letech a je to hustý...dneska to bylo nejsmutnější...jsem si poplakala...já na ty talentový soutěže nemám nějak náladu nebo co.. :rolling_eyes:
2. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz
nazdárek:slight_smile:
já včera koukala na talenty a maj tam dobrý tanečníky, radost pohledět :grinning:
A co dámy plánujete na víkend?
3. zář 2010 v 08:05  • Odpověz
autor
nasrálek :stuck_out_tongue_closed_eyes: já večer do půlnoci chovala sájmona a málem jsem zdechla :confounded: Bolelo ho chudáka pořád to bříško a já uz nevěděla co s nim :confounded: Naštěstí v 11 vyrobil první megaprd a pak se to zlepšilo,jen uz byl přetazenej,tak zase nechtěl zabrat :pensive: No od rána zase pobékává,ale uz to neni tak hrozny,tak to snad dneska bude lepší :wink: a chudák blběnka moje - ona je tak smutná,ze na ní nemám čas,včera si vedle nás sedla a knučela smutkem, já se z toho poseru fatk,jenze kdyz to dítě vyzaduje neustálou pozornost :confounded: ted je v postylce,tak jdu snídat a čekám jestli usne a kdyztak s ní jdu hned ven :unamused:
3. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
bréé ráno ženy.....
@latunka co zkusit masáže a nebo jestli máš doma míč, tak ho na to položit na bříško a dělat chvilku jako by letadélko, aby se to bříško promasírovalo na tom míčí.... :confused: ...neboj bude hůř :grinning: , ale věř, že přesně vím,o čem píšeš, Terka řvala z prdů do půl roku než se začala pořádně otáčet a aspoň trochu hýbat :astonished: :unamused:
@lussi já koukala včera na manželské etudy a byl to teda masakr....a o víkendu jedeme na oslavu 35 narozenin kámošky a dneska budu tvořit dárek, ta bude chudák koukat, ale posere se smíchy, tak to bude dobrý :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
@petra.vavra bréé ráno těhulovatá matko :grinning: :grinning: :grinning: já mu bříško masírovala, předevčírem to pomohlo,ale včera nezabralo nic ani kdybych se na hlavu stavěla - teda ono asi zabralo az kdyz jsme nakombinovali všechny způsoby,to pak začaly kolem té jedenáctě prdíky vylejzat :confounded: v neděli přijedou kapičky,tak jsem zvědavá - prosim prosim at to funguje i na nás :sweat_smile: a etudy jsem taky chtěla sledovat,ale já pokazdy zapomenu kdy je dávají,tak mám smolíka :angry:
Vypadá to ze malej spí,tak jdu s tou baroušovicí mojí zrzavou :wink:
3. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
@latunka jj, četla jsem, že máš pecky...bohužel, když prostě dítě trpí na prdy, tak na ně trpí a fakt než se začne hýbat tak mu téměř nic moc nepomáhá....nám ty probio zabraly jako prase, ale nebuď natěšená, že to bude ze dne na den...ty kapky fungujou na bázi toho, že upravují střevní mikrofloru, aby si navykla na jiné pokrmy a ty zdravé bakterie to tam zařídí, ale chvilku trvá než tam holky zapracujou :sweat_smile: ...nám to trvalo asi tak 3 dny, ale je fakt, že efekt veliký a to jsme měly fakt koliky jako prase. Já vím,že je strašně lehký radit, stejně si to každý musí vyzkoušet a najít vlastní způsob, jak se toho zbavit. Držím palce, ať bříško nebolí :wink:
3. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
@petra.vavra jo ona dokyna říkala,ze tak ty 3-4 dny to určitě trvá,nez nastoupí účinek,ale mě bude pro začátek stačit ten pocit,ze pro malyho něco dělám co mu můze pomoct :wink: Jdu si odcákat mlíko a dám mu aspon to co mám,lepší nez nic :wink:
3. zář 2010 v 09:16  • Odpověz
@latunka ještě mě napadlo to pečivo, jak jsme tu probíraly...to nadýmá prý nejvíc, ale řekla mi doktorka, že když dítě prdy má, tak je jedno co jíš a prostě to má...bohužel je to pravda co znám maminky s miminama...jedna jí vše a dítě Ok a druhá nic a dítě řve 24H/D. Takže mu dej co máš :grinning: a hlavně se pořádně najez!!
3. zář 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.