• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak jdu na skok, než začnu žehlit, mám tady toho celkem dost, tak se toho musím pomaličku zbavit, než pověsím další várku, on má Fífa těch oblečků nějak moc :sweat_smile:
@latunka já taky ty naše dva chlupaté zanedbávám, ale naštěstí jim to vynahrazuje lussilák, když přijde z práce - třeba jdou do lesa na dlouhou procházku apod., s kočárem už pak zase budu chodit já :slight_smile: Jestli se teda nebudu spíš brodit sněhem, podle té kosy co je venku se snad chystá už nasněžit nebo co :angry:
O prdíkách jsem zrovna na hajzlu četla v Mamince :grinning: Musí se to vydržet, psali tam, že na to fakt skoro nic nezabírá, jen to člověk může zmírnit....No už se těším až budu trčet celou noc u postýlky já :grinning:
@petra.vavra tak to se hezky nadlábneš co? :grinning: A co vyrábíš té kamarádce? Hodíš sem potom foto? :slight_smile: Etudy jsem viděla jen ke konci, takže moc nevím o čem to bylo, jen mě tam s.ala ta paní,evidentně to vypadalo, že nemají peněz na zbyt a hulila jako fabrika jednu za druhou. A ta její dcera nebo co to bylo? Bydlí u matky, přítel bůh ví kde a už plánují mimino, pak nebudou mít kde bydlet.....ale zase mlela něco o baráku tak nevím no, neviděla jsem to od začátku...
3. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
lussi ona ta dcera pak zemřela.... :cry: já mám dnes učební den,akorát pojedu do práci za vendou do práce se žrádýlkem..a odpo mi sem přijde finanční poradce,abysme se domluvili na případné budoucí hypotéce na byt...
3. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lussi no já tady taky nadávala jak špaček, jak nemají peníze, ale hulí jak fabriky...no, ale na konci jsem taky čuměla, jak puk, protože ta holka zemřela, údajně nešťastnou náhodou ji přejel vlak :astonished: :cry: , tak to mi fakt bylo ouzko. Ta reportáž opravdu ukazuje čistou realitu, pěkně seřazenou...nenudí, fakt se mi to moc líbí, ale nevím, zda bych chtěla, aby se mi někdo sral tímhle způsobem do života 30 let...ale zase pro ty lidi, co jsou v pohodě, to může být i zajímavá vzpomínka :dizzy_face: ....
@janitchka a z čeho vůbec maturuješ??
3. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
tak to jsem nevěděla, že zemřela a jsem ráda, že jsem to teda neviděla :frowning2: Stačilo mi dneska - narazila jsem na video jak jedna čubka topí štěňata, mám to na facebooku, tak kdyžtak mrkněte, případně nasdílejte, ať se to šíří dál. Jinak na ty etudy koukáme taky, je to zajímavé.
@janitchka jani tak ať vám nabídne nějaký pěkný úrok:slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
já obědvám :grinning: Sájmonek hnípe,ale dal mi teda zase pěkně zabrat :sweat_smile: Jsem ráda,ze ted chrupká,ale zase se děsim toho,ze se vyspí a v noci bude zase hukot :sweat_smile: A jak uz jsem psala lussile - bud mám do vánoc doma myčku nebo se rozvádim,ale uz mě to fakt nebaví trávit volno u dřezu,případně čuchat smrad z neumytého nádobí,protoze občas fakt nemám čas ani energii :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@latunka tak to se musíš stihnout vyspat taky, abys byla na noc čilá :grinning:
3. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
a myčku schvaluju :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
@lussi tak ta sms ted mě pobavila - kokotáta a na procházku? :angry: S kočárem jel jednou - kdyz jsme byly v sobotu na houbách,tak já pak zpátky vedla psisko a on chvíli tlačil kočárek a to byla naše první společná procházka s miminkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tušim ze celkově čtvrtá za téměř 4 roky vztahu /jedna z toho byla ta s váma :stuck_out_tongue_closed_eyes: / :angry: :angry: No jo,holt to mám na :angry: 3,14 zařízené a věděla jsem to celou dobu,ze to tak bude,tak vlastně nevim proč mě to ted tak vytáčí :angry: :angry:
3. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
jo a jinak teda ještě k těm houbám - jsem původně myslela,ze půjdu se psem po cestě a kokotáta bude šmejdit v lese,ale protoze blběna špatně nesla,ze jsme odděleny,tak mi nezbylo nez jí vypustit z vodítka a drandila jsem s kočárem po lese :grinning: :grinning: a děvčata musim říct,ze to jede jak tank - nějaké chroští a kořeny nás vůbec nevzrušovaly :grinning: :grinning: akorát se tam Sájmon asi nalokal čerstvého vzduchu a odpoledne začaly ty prdy, pak byl od pondělí do středy klid a pak to teda začlo znova :angry:
3. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@latunka tak to patří mezi ty tatíky co berou synáčky na vandry, až jsou větší :slight_smile:
a to jste vybrali teda dobrej kočár!
3. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
@lussi jo to já myslim,ze az bude větší,tak se to změní,to miminko mu prostě nic moc neříká,taky to pro něj musí byt zvláštní,ze tady najednou ten prcek je - zensky to maj snadnější, 9 měsíců ho taháš v pupku a pak hormony po porodu udělaj svoje,ale chlap přijde k hotovymu a ten vztah si musí vypěstovat. Teda neřikám,ze to tak je u všech chlapu,ale kokotáta ten případ je - malej ho baví vzdycky chvilku nez začne békat,to mi ho pak rychle vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to ze to chápu neznamená,ze mě to nesere - ke mě uz si snad ten vztah vypěstoval,tak by se mohl kvůli tomu aby mi pomohl čas od času překonat a jít s náma,abych aspon nevypadala pořád jak svobodná matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
a několik neue photo v albu :grinning:
3. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
čus latu bobánek je úžasnej ..kámošky muž si začal kluka všímat ve 3letech a může se z něj posrati dodnes a je mu 18let ..to člověk nechápe ..to videjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem neviděla páč bych se u toho poblila ..já tyhle psycho scény nesnášim moc dobře .. :rolling_eyes: koukám kočár dostal záhul a vydržel to je paráda ..zítra mám volno jupí čeká mě jenom kastrol a plotna na chatě ..
3. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz
lussinko já si to nepustím,všimla jsem si toho na FB,ale já to nemám rád.... :pensive:
latu Davídek je krásnej, už se těším až ho uvidim live :dizzy_face: :dizzy_face: a taky si myslim že kokotátu to chytne postupem času,ještě je brzy...no našeho tátu to nechytlo doteď :rolling_eyes:
leni užij si chatu,dneska bylo hezky :sunglasses:
já jsem v půl šesté usnula a vzbudila se až v půl devátý se strašnou chutí na mekáče a tak jsem nelenila a přes zákaz vendy jsem vyrazila do mekáče a už jsem přežraná a spokojená a půjdu asi zase spát...akorát mě mrzí že jsem zaspala Vyprávěj,jsem se na to těšila...no kouknu se na to zítra na netu :wink:
3. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
petí já maturuju na obchodce,takže účto,ekonomie,čj,aj a matika :wink: ale z čj a aj už jsem jednou maturovala za 1,tak toho se nebojim..te´d si dám rok pauzu a budu pokračovat na VŠ zase dálkově, jestli se dostanu....
3. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Dneska je hezky tak jedeme do Latunkova podívat se na Sájmona - ženy beru foťák a budu fotit jak pominutá :grinning:
Zdarec a hezkou sobotu přeji :wink:
4. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: jede k nám lussila, hurá konečně budu moct vypustit z huby jiná slova nez dudu, kaky kaky, jéé to byl prdík a jiná podobná inteligentní spojení :grinning: a taky jsem se na jejich počest rozhodla dneska nasnídat - dítě sice protestuje,ale přeci se před návštěvou nepobleju hlady :grinning: :grinning: :grinning: no nic,jdu to dozvejkat a chovat :grinning:
@janitchka ty jo mekáč - jen co přestanu kojit,tak se tam hodlám přecpat k prasknutí a v KFC taky :dizzy_face: :dizzy_face:
@lenkacar tak se na plotnu vyprdni a jdi si nikam na luxusní obídek a Vladís at si uvaří sám :wink:
4. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
tak jaká byla návštěva? :dizzy_face: já jsem dneska byla na návštěvě na rizikovém tady v Ústí a jediný co mě fakt překvapilo,že tam dávaj těhulím hrozně málo jídlo a blivajzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jim nadávaj že hubnou... :rolling_eyes: jinak sestřičky a doktoři jsou fajn, i pokoje dvojlůžáky...kámoška má gestózu(vys.tlak a kys.močovou v krvi) :frowning2:
4. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
jo a jak jste se tudle tady bavily o myčce,dneska jsem se bavili o tom že bysme si jí tady do toho pidi bytečku taky pořídili,ale nevim jakou,stačí nějakou obyč pro dva,chceme se co nejdřív stěhovat a nechat jí tady..
4. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
zdarec, hlásím, že Sájmon byl hodnej, dokonce jsme byli i v hospodě na jídlo a matka se stihla i nažrat :grinning: Dala jsem do alba fotky - zatím jen tři, nějak mi to tady stávkuje a nejdou mi přidávat další, tak to pak zkusím znovu.
@janitchka ta gestoza musí být pěkný humus.A ta kamarádka tam bude až do porodu? v kolikátém je tt?
4. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz
autor
Udaz :slight_smile: Otevřu oře a vidim svůj ksicht na hlavní straně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Návštěva byla dobrá, pak přijela ještě jedna,tak byl malej spokojenej,ze můze okukovat nové tváře, v noci krásně spinkal a tim idylka končí :unamused: Latunie měla celou noc horečku,ted uz je to dobry,ale cejtim se jak kdyz mě někdo zmlátil zeleznou tyčí :pensive: Tak jdu hledat chytré rady,jestli vůbec můzu kojit a co si můzu vzít za léky,kdybych zase měla teplotu a nebo horečku, protoze kolem půlnoci jsem měla 38,1 :confounded: Tak jsem se nalila horkym čajem a zabalila do dek,tak jsem to vypotila,ale to jaxi nepůjde,kdyz bude dítko vzhůru :frowning2: No takze jsem celou noc opět nespala,protoze jsem byla na prášky z toho,kdo se o malyho postará :pensive:
5. zář 2010 v 08:46  • Odpověz
bré ráno, já právě dožehlila a umyla okno v koupelně, nějak už jsem nemohla spát, tak tady v pyžamu dělám psí kusy :grinning:
@latunka a nemáš to třeba z přetažení? Jinak ti nic není ne? Jako rýma, kašel nebo tak...... Snad to brzo přejde, musíš být kvůli malého fit
5. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning: mě vyhnal z pelechu hlad,tak teď jim bábovku :dizzy_face: :dizzy_face: a za chvilku jedeme tchánovi nakrmit vlkodavy :sweat_smile:
lussi já nevím v jakém je přesně týdnu ale termín má 27.9. a to je prej konečný datum,jinak jí to budou muset vyvolat...a četla jsem o tom že to postihuje ženský prvorodičky s vys.tlakem a nemocnýma ledvinama a to bohužel vše splňuje :frowning2: :frowning2: ale až na to jídlo je v pohodě,má příjemnou spolupacošku a koukaj na telku....
latu doufám že to nic nebude a teplota už nedorazí :wink:
5. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
@latunka paralen a můžeš i brufen, ten se v kojení může, nejde do mléka tolik, co prsa? nemáš zánět??
5. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
jinak přeji bré dopoledne,
my dneska nevaříme, přivezli jsme si oběd od známých, tak koukám na pány kluky...včera jsme se cestou ke známým stavili v Malviku, koupili jsme kombinézu na zimu a dostali zavinku, tak paráda ne :wink:
5. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
chudinko latu ,to je mi líto ,že ti je špatně ... :pensive: určitě koj dál ..ještě mít záněz kozen ,to by ti scházelo .. :rolling_eyes:
6. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
zdarec bozeny :grinning: no já myslim,ze to bylo asi přetazením,ale at si tělo zvyká, přetazená budu příštích 18let :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdřív péčí o dětičky a pak z práce,abysme měly peníze na všechny jejich pozadavky :grinning: On pak Davídek usnul,tak jsem si udělala ještě jeden čaj (ten od vás lussi :grinning: ) a dala si další kolečko pod peřinou a uz to bylo pak úplně v pohodě :wink: Odpoledne tu byly tchánovci,tak jsem měla radost,ze to malej u tchyně cely přořval - teda ne ze bych jí to přála,ale kdyz ho neutiší dětská zdravotní sestra,tak je to prostě mrzoutek a nebo ho bolelo bříško,tak mě jako potěšilo,ze kdyz takhle béká u mě,tak to neni důkaz ze jsem neschopná matka :grinning: A jsem ráda,ze to nebyl zánět kozen - přesně jak píše lenka,to by tak ještě scházelo, to musí bejt hnus humus :unamused: Já mám spíš problém,ze levá koza začíná stávkovat - přijde mi,ze v ní nemám skoro zádné mlíko :frowning2: Malej z ní taky nechce moc pít,protoze po chvilce prostě nic nevycucá,tak se začne vztekat a musim ho dát na druhou stranu a tam sosá spokojeně dál, no a kdyz jsem teda zkoušela z ní odsávat a odstříkávat,tak to taky byla bída a utrpení - bo půl hodině tvrdé dřiny slabejch 30ml :confounded: Pravá koza je v pohodě,tak imrvére protejká a stačí na ní sáhnout a je podojeno,tak nevim co ta levá strana je tak k hovnu :sweat_smile:
Jo a včera jsem svolila k pokusu o odpanění :grinning: :grinning: No tak z toho nic nebylo,protoze mám asi tu frndici sešitou durch,jakmile tam chobotek strčila čumák,tak mi připadalo,ze jestli se ještě pohne,tak tam něco křupne a protrhne se,takze jsme akci zrušili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
tak já už byla dnes v kanclu,ale jen na hvilku,jelikož mám učební volno...a tak jsem vymrzla,že jdu zalézt do sprchy :slight_smile: Venouš šel uklízet sklep a já se pak vrhnu opět na otázky :sweat_smile:
latu kámoška to měla s odpaňováním po porodu stejné :sweat_smile: ale já myslim že to časem bude ok..
jinak kamarádku včera propustili z nemocnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co se týče sexu,tak jsem nějaká rozmrzelá,protože chuť by byla oboustraná ale po včerejším velejemném pohoupání mě stejně bolí celý podbřišek a nevim jestli je to normální ale už po zálezu nakrajíček mám pocit jako by byl pod žebrama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vy na to?je to normální?mimochodem poloha na kočičku :zipper_mouth: :sweat_smile: ale tentokrát jsem nešpinila...
6. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
zdarec :slight_smile:
@petra.vavra my taky nevařili, šli jsme otestovat místní hospodu, protože se změnil majitel a měli to moooooc dobrý, tak jsme si pošmákli :slight_smile: Do Mavíka jsem měla v plánu jet taky, kvůli té zavinky, ale nějak nám to nevyšlo. Kombinézku vyfoť :wink:
@latunka tak je dobře, že to nebyl zánět,jak psaly holky. A s tím odpaňováním přeji do budoucna více zdaru, ono to asi nebude žádná prdel, že? :grinning:
@janitchka já měla při sexu pocit, jako kdybych jí měla zmenšenou nebo měl lussilák jednou tak větší chobot :grinning: A myslím, že na kočičku je to v pořádku, takhle se nemůže nic stát, nám to jinak ani nešlo.
6. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lussi fotky jsou přidané :wink:
6. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.