• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
a to je teprve pondělí, to mě to obvykle ještě tolik nesere, tak nevim jestli budu vůbec při smyslech někdy koncem týdne nebo už po mrtvici :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Já jsem taky nějak divně pesimistická :unamused: . Latu, tak jestli chceš dát ty okna, tak si tě v práci omluvím, že potřebuji nabídku na tělo a přímo u nás a můžeš mi to tady vše umýt a pak se ožereme :wink:
19. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
janysku jojo bylo dobře, hodně jídla, pití....to já můžu :slight_smile: Cesta taky v pohodě, ani jsem to nečekala. Za dvě a půl hoďky jsme byli v Přerově.
19. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jé, já mám najednou tak ohromnou chuť se ožrat. Už ani nevím, kdy jsem to naposledy spáchala. Už mi to taky vše leze na mozek a potřebovala bych se totálně "pročistit"
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak já jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
a já jdu s latu na kafe a pak si jdu dát cigáro, třeba mě to vzpruží
19. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak jo, dám si s Vámi taky jeden hrnek :wink:
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
dneska je fakt jakási nálada na hovno...mě je blivno už od rána a šéfka na mě tak dneska koukala jako bych byla důvod pro spuštění druhý světový...nevím proč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak to není možný, to už musí být nějakými erupcemi, každej je nasratej....
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Udaz ženy,
jen rychle zdravím a zas jdu něco dělat. Musím uvařit oběd a dělám věci do školy. Vůbec nestíhám koníkovat.
Ivomal - já věřím v takovýhle sny, takže dneska je ti blivno z těhu. Čáry, máry, fuk, je to tak :wink:
Latu - Simonka tě zkouší, ale věřím, že to bude mít pozitivní konec. Zítra na testu určo bude čárka jak vymalovaná!
Vydíte taky modrou oblohu? Konečně něco jinýho než déšť. Hurá. Takže pozitivnější náladu všem a hlavně pozitivní testy!!!! :grinning:
19. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jizu :slight_smile: byl by to kuuva velikej zázrak a veškeré studie o BT by se museli vyhodit:slight_smile: kdyby to byla pravda:slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jizu čáááááu, u nás modro teda není, ale pěkný zamlžený hnus.
Jakpak ty a KET????
19. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Zítra valím na další gyndu:slight_smile: však se dovím, co že mi to tu mrchu brzdí..tedy konečně...
19. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak mám po zubaři, bez injekce - pro jistotu :sweat_smile: :sweat_smile: .. latu - tu nevlastní v pase nemám - ta je navíc :grinning: :grinning:..
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ivo myslíš, že by konečně někdo prolomil zakletí? :grinning:

Schimi, ty jsi taky zasloužilá :grinning:
19. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
No to víš :grinning: :grinning: :grinning: .. Dětí plnej barák :grinning: - nervy na dranc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , proč já vlastně to další chci :grinning: :grinning: ????
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mě včera mladej tak vytočil, že jsem Michalovi vzala cigáro a musela jsem to jít rozdýchat a tak jsem si říkala a ty vole, to chceš tohle absolvovat znovu.....????
19. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak injekci jsem si nadal, ale mám tady spešl burčák :wink: , co nám bude každou chvilku vřít přímo doma :sweat_smile: , tak ten si dám - to ten mrňous přežije :grinning: :grinning: !!! Teda, jestli tam vůbec je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :wink: ..
19. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Nedal, ne nadal :grinning: :grinning: .. Jdu něco dělat :grinning: :grinning: ..
19. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
mě je blivno a sravno :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak hlavně ať to stihneš oboje najednou :grinning: , by jsi byla pěkně zaskočena :grinning:
19. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
janý to vyřeší prdel v hajzlu a kýbl za ušima.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jen aby o nespáchala za přepážkou v ústavu :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
no to by bylo fopa ... :confused: :confused: :confused: tady je zase zima a to jsem ráno odvzdušnovala :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Taky tu mám zimu, jen 19, ale nechce se mi jít pro dřevo, tak sedím ve svetru, ale za chvílitam dojdu
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
já nesedim na přepážce,takže maximálně poseru a pobleju pani vedoucí :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak jí nalož :grinning:
19. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Stejně mi je zle z ní, jak strašně jí nesnášim,tak mi to ovlivnilo žaludek :grinning:
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
To je nějaká stará bréca nebo mladá ambiciózní matračka, co se ráda zavděčí?
19. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
ne to je 37letá kráva co nemá chlapa a děsně jí to sere,ale tváří se že ne,tak se mstí na všech co jsou šťastně zadaný a mají ve skutečnosti to co ona ne :rolling_eyes: a ještě se obléká a chová jak kdyby jí bylo 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.