• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@petra.vavra jj, už jsem kokukala. Ta kombinézka je boží :dizzy_face:
6. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lussi ahh, tak ty jsi rychlejší než vítr :grinning: ....já byla minulý týden v Letňanech a právě jsem koukala po kombinézách, protože už to vytáhli do obchodů...zatím jsem viděla nějaké kloudné jen v Mother care a Nextu a to mě málem odvezli...v Mother care měli nejlevnější za 890,-- a ta byla příšerná, trošku hezčí a i kvalitnější látka byla za 1070,-- :astonished: :astonished: :astonished: no to si dělají už prdel ne :angry: :angry:
6. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lussi takže když jsem viděla tu v tom Malviku, tak nebylo o čem...za 5 kilo, to je zadarmo a není to obyč látka, ale taková ta, jak se do ní zaboříš a je moc příjemná... :wink:
6. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
héééé jdu okamzitě objednat jakoukoliv hrací deku a nějaké fajne houpací lehátko,tohle se fakt nedá :sweat_smile: Ted jsem potřebovala konečně uvařit nějaky oběd, samozřejmě pořád řval,tak jsem ho dala do autosedačky a je klid,protoze můze čučet - samozřejmě vim,ze se to nemá dělat,ale kdyz někdo uspává dítě jízdou v autě,tak ho do té sedačky taky dává,takze kdyz si tam chvilku pobude,tak se taky houby stane - aspon to objednám a najim se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janitchka já si myslim,ze to je normální, mě zase cely těhu připadalo,ze mám čípek az venku, jen co se chobot mihnul kolem,tak jsem si připadala jak na cytologii:stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak ještě větší labuzo bylo,kdyz mi celej podvozek v sedmym měsící natek - nejenze to na pohled bylo strašny,takze uz jenom ten pocit jak to vypadá mi bral zbytek chuti k sexu,ale taky to bylo fakt nepříjemné a bolavé :angry:
@lussi no já myslim,ze kdyby to byla prdel tak to tolik nebolí :grinning: :grinning: :grinning: teda jestli mě jako chápete :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
ty jo,tak lehátko se mi nejvíc líbí tohle, připadá mi,ze pro malé mimi má nejlepší polohu,ale ta cena :confounded:
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/BabyBjorn-Balance-lehatko
6. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@petra.vavra jj, ty kombinézky jsou strašně drahé, tak jsem viděla jen kolem litru. Já mám za dvě kila za aukra, je na 0-3měsíce a pak mám ještě jednu poděděnou, tak tu jsem kupovat nemusela :slight_smile:
@latunka budeš tu deku aukrovat?:slight_smile: Já myslela, že už nějakoku máš:slight_smile: A proč se nesmí dítě dávat do autosedačky? Já bych ho tam teda dala, když by tam by v klidu, myslím, že když je tam na chvíli, třeba i na hodinu, tak mu to neuškodí neeee? :slight_smile:
lehátko za tři litry? :fearful: Tak to je mazec!
6. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
@lussi kdyz oni na aukru od té doby co je hlídám neměli zádnou co se mi líbí - tu co máte vy mají pořád jen tu tu hranatou a nebo se kulatá vyšplhá na tolik co pomalu nová :angry: a hlavně jsem si myslela,ze bude trvat strašně dlouho nez jí budu potřebovat :sweat_smile:
6. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
6. zář 2010 v 15:59  • Odpověz
a ještě mám dotázek - posílal vás obvodní gyndař krom zubaře a ekg ještě někam jinam? Mě ještě posílaj na plicní a chtěla bych vědět proč jako, však dýchat umím :grinning:
6. zář 2010 v 17:47  • Odpověz
@lussi nechodit....pokud nemáte v rodině chronickou bronchititidu či TBC, tak je to zbytečné a nechápu, že ještě dneska někdo posílá :astonished: :unamused:
6. zář 2010 v 19:16  • Odpověz
@petra.vavra tak to jsi mě potěšila, tož to já tam nepůjdu, škoda času. Ještě mě napadlo, že si zavolám pro jistotu do Podolí jestli to tam nechtěj. Ale fakt v okolí neznám nikoho kdo by tyhle výsledky musel mít. Ekg a zubaře mám tak to jim musí stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lussi já nemám ani jedno razítko...nějak nestíhám :astonished: :confused: :sweat_smile:
6. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
lussi já jsem taky od nikoho neslyšela,že by měl tohle podstoupit :confused:
6. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@petra.vavra to já ve 24tt myslím taky ještě nic neměla, dokopala jsem se až nedávno:slight_smile:
@janitchka kurňa a mě zase posílaj všude :angry: No teda ne všude kam by měli, např na ten screening ve 12tt mě neposlal a tady s takovýma 3,14čovinama otravuje :angry: Já budu dělat, že jsem na to zapomněla a hotovo.
A to si představte, že kdybych nechodila na kontroly kvůli té cukrovce, tak by mě neudělal ani ten utz co se dělá ve 30tt, ještě, že mi to udělali v Podolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz
@janitchka a tebe čekají triply co? Nebo už ti nabírali krev?
6. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz
lussi jj,17.9.jdu na triply :slight_smile: a za týden už konečně na tu dovču :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: už si v mezičase,kdy se chci odreagovat od učení,pomalu ale jistě připravuju v hlavě co si vezmu s sebou....zítra si chci jít koupit do výprodeje do new yorkeru nějaký plavky :grinning:
6. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
dobré ránko :grinning:
tak včera proběhlo zase houpání a vůbec nic nepříjemného jsem necítila :dizzy_face: :dizzy_face: jo a mě se nechtělo,ale venouš se vrátil asi v jednu ránu jako žok a vzbudila jsem se skoro uprostřed aktu :grinning: :grinning: a pak jsem nemohla usnout a v půl třetí jsem seděla sama v kuchyni a žrala bábovku :sweat_smile: :sweat_smile: myslim že nebude těžké rychle nakynout :grinning:
7. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
bré ráno :slight_smile: Tak to jsi měla přijít sem na oře, já taky byla vzhůru, tak jsme mohli kecat až do rána :grinning:
A co je s ivomal a janyskem? Dlouho se tady neukázaly......
7. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
a v říjnovkách už mají první miminko, už si začínám uvědomovat, že se to fakt blíží :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
lussinko to se teda blíží :dizzy_face: :dizzy_face: tak já to příště zkusím,jestli tady budeš :wink:
7. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahojky bramboracky,jenom rychle nakukuju a ziram jak se to lussi blizi! Jo a s tim plicnim vysetrenim,nema to nahodou Podoli v podminkach? ja to taky musela mit,je to ale jenom potvrzeni s razitkem,nic ti tam nedelaj :wink:
jinak doufam ze se vsechny mate dobre,my tu meli navstevu...kamosku s o rok starsim chlapeckem,byl to mazec,nechtela bych mit deti takhle za sebou :sweat_smile: Dendour uz u vseho vstava,tak za nim furt beham aby si moc nenamlatil
7. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@poletucha čau matko :slight_smile: Tak to jsi mě nepotěšila, to si tam teda asi budu muset zajít :slight_smile: Takže hoši řádili jo? :grinning:
My jsme se nedávno bavili o tom jeslti si budeme dávat pozor nebo nebudeme, když jsem přirozeně neogravidněla.Mě teda představa, že beru antikoncepci přijde jako holý nesmysl, ale zase co když mě ten porod tak protáhne, že to pak půjde samo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No tak děvčata jak to máte vy?Berete něco? :grinning:
7. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@lussi já teď nic neberu :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
@petra.vavra tak to jsi ale pěkná 3,14ča, co když otěhotníš? :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@lussi no vidíš....to jsem nevěděla, že se mám teď chránit, asi řeknu doktorovi ať mi radší něco napíče....si nedovedu představit bejt v jináči :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dnes došel košík a už stojí, aby vysmrádnul a Terka to chtěla na hraní s panenkama :grinning:
7. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
Udazte brambory, neměla jsem od minulého týdnu funkční net, internetář se konečně vrátil z dovči, tak nám včera vyměnil přijímač a už jsem zase na příjmu...
A začal nám Jičín město pohádky, tak jsem byla dnes ve městě kočárkovat a dala jsem si nějaké pamlsky :wink: :wink:
Tak vás taky musím drobet dočíst
7. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
lussi ja beru,nechtela jsem,ale strach je silnejsi...ja bych fakt ted druhy nechtela,az za par let :wink: i gyndar me ukecal abych neco brala,ze po cisari je stejne jeste brzo
7. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
já teda taky nic neberu.. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakryš ..
7. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@petra.vavra košík jsem taky chtěla, ale nějak nezbyly prachy tak musí stačit postýlka a kočár :slight_smile:
@janysek70 kurňa pamlsky bych si taky dala, teď tady místo toho mlsám neslazený bílý jogurt a do toho jsem si nakrájela kousek nektarinky :unamused:
@poletucha byl by gól, kdybys ogravidněla i přes prášky :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkacar a co doma? Už jste se nějak dohodli na tom, kdy vlítnete na tu oplodňovačku?
8. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
Há bré ráno, já si tu hraji s fotkama........., junior spí, tak se mi nechtělo to volno vyplácat u žehlicího prkna, to dám, když bude vzhůru.
8. zář 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.