• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Zdar ženy ...kopíruju Jani nečti to:slight_smile:
U nás je to na pikaču, včera jsme museli předčasně ukončit dovču, protože to s tchánem šlehlo a je na JIPce v Motole. No teď co s tchýní....je na vozíku, odkázaná na péči. Placená služba je drahá a tak jsem automaticky nastoupila já...místo mimina přebaluju starou bábu....proč musím mít všechno opačně.....jo a nikdo se mě neptal, jestli to jako umím nebo jestli to chcu dělat.....no co Vám mám povídat. Kupodivu mi to jde. Hele chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá nevíte jak je to se sociální službou pro takhle nemohoucí. V pondělí musím do práce...že a nějak se to musí udělat. Starej ji normálně opečovává, ale co marodí tak nemůže, tak je snad nějaká výpomoc pro takové případy - ne komerčně placené - to vyjde na 18000,00 Kč/měsíc - to je masakr.

Píšu jak to je, nejsem z toho happy, jsem otrávená, nespím ve své posteli a chtěla bych být těhule, zatím dělám ošetřovatelku, mrrcha nikde a dovolená v prdeli......jediná letos....
8. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@janysek70 a to děláš dobře matko :slight_smile: Koukala jsem do alba a hraješ si špatně, žádné nové foto Štěpánka jsem tam nenašla :grinning: Já opět peru a žehlení mě teda čeká taky.
Dneska jsem byla ráno u obvoďáka a dělal mi stěry, tak mě bolí celý pekáč :confounded: Za týden tam jdu zase a to už mě snad předá do poradny do porodnice, už se mi k němu nechce, čeká se tam strašně dlouho a má pidi čekárnu, takže si tam ani není kde sednout :unamused:
A pořád kutím jestli mám jít na to plicní nebo ne :unamused:
8. zář 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal no tak to je teda mezec! A s tchánem to vypadá jak?Nebude z ně doufám taky nemohoucí, to by jste byli teda pěkně v prdeli!!!! S tou péčí nevím přesně jak to je, ale náš děda to měl tak , že buď měl nárok na ošetřovatelku, tu ale nechtěl, tak se o něj starala teta, ale byla za to normálně placená. Ale nevím vůbec kde se to vyřizuje apod :unamused:
8. zář 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
@lussi si piš, že bych byla v prdeli, kdyby byl alespoň normální, tchýně je fajn, ale on je dědek protivnej svéhlavej a na přes držku....
8. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
Je na jipce, nemůže moc mluvit a polykat, je celej nateklej (to že nemůže mluvit je pro něj trest, bo se děsně rád poslouchá) na umření to nebude, jen oni slepě poslouchají léčitelky a tohle je tristní výsledek.....
8. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
@ivomal ježišmarjááááá :confounded: A když ti teď dorazí mrcha tak se bude dít jako co? To to budete muset odložit????
8. zář 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
8. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
@janitchka jééé dovča :dizzy_face: a pak začne mimi brzy kopat :dizzy_face:
@poletucha pěkně o Dendourovi informuj,já si tak nějak přiblizně podle toho řikám co mě čeká za rok touhle dobou :grinning:
@lussi tuto otázku ohledně další plánované/neplánované gravidity taky řešíme,tak jsem zvědavá co vymyslíš :grinning:
@petra.vavra no ty máš ale nezodpovědnej přístup, asi ti pošlu krabičku šprcinek :grinning:
@janysek70 proboha jak zehlíš,kdyz je dítě vzhůru? Mě tady hnije hromada oblečení na zehlení a nejsem schopná,kdyz spí tak dělám milion jinejch věcí a kdyz je vzhůru /jako ted/,tak pokud ho nechci chovat,tak ho musim nohou houpat v sedačce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
a jdu na další stránku :grinning:
8. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@lussi já nic odkládat nehodlám... i kdyby jsme měli souložit natajnačku na balkoně...nesnáším pražský paneláky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chci domů do domečku....jo kdyby jsme měli pokoj dole, naložím milou tchýňku i s postelí a už jsme u nás doma, ale takhle to nejde obývák je malinkatej a do garáže ji fajt ubytovat nemůžu..... :angry:
8. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
@ivomal ty vole :confounded: nevim jak to se socilákou funguje ted,ale my kdyz něco takového sháněly před 8lety pro prababičku,tak to bylo dost o ničem, tady na malym městě nebylo vůbec nic, nějak na přidělenou nebyl nárok nebo co :unamused: Tak se starala máma a druhá babička a pak kdyz to nešlo,tak jsme sháněly LDN,tam čekačky několik let,tak jsme vysolili pár tisíc a najednou místo bylo :angry: No a od státu by máma dostávala 3000 měsíčně,kdyby zůstala doma aby se o ní mohla starat :angry:
8. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@ivomal tak to jsem chtěla slyšet, prcat, prcat a prcat, klidně i na tom balkóně :slight_smile:
@latunka tak diskusi jsem si přečetla a taky jsem tam napsala,nějak mi to nedalo se nezapojit :grinning:
A už jsi sehnala tu hrací deku?
8. zář 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
jo, něco podobného a v podobné výši snad pobírá tchán an pečovačku....Teď je v nemocnici a bůh ví, s jakou se vrátí.....Pak se naseru a udělám kravál, nejdřív doma a pak u nich a poputujou někam, kde se o ně odborně celodenně postaraj i kdyby jsme to měli dotovat...S doktorama po ruce a ne žádný zkur..ný léčitelky, který je takhle dorubali přes léto.... :angry: Prostě budou hlídaný...
8. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@ivomal s tím souhlasím, alespoň budou pod dohledem
8. zář 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
@lussi já nevim,mě ty admini nemaj rádi, můj příspěvek v té diskuzi někam zmizel :grinning: :grinning:
@ivomal tak tak, přeci kvůli tomu,ze oni odmítají odbornou péči si ty nebudeš komplikovat uz tak náročné ogravidnění :wink:
8. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@latunka jakto? Já ho tam vidím :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
a proč já ne? Co to je ku.va za bordel? :angry:
8. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
Teď odjeli k dokymu...jdu vyvečit psa, zpacifikovat bordel a uvařit jídlo.....
8. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Já jdu udělat bobek a nacpu psa do kočárku, dítě na vodítko a půjdeme ven - a nebo to mozná udělám naopak :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak nad tou diskuzi jsem se fakt pobavila...kubaka je mimon,uz jsem se s ni parkrat nekde pohadala...je to holt uz starsi zenska :sweat_smile: lussi skoda ze se da hlasovat jenom jednou,pac nad tvym prispevkem jsem se natlemila :grinning:
latu no hele ale ubirej par mesicu,abys vedela co te bude cekat, pac Dendour je dost pozadu :grinning:
ivo to je sila teda, ani trochu ti to nezavidim...ale asi fakt nejlepsi reseni najit nejakej dum s pecovatelskou sluzbou,dat jim nejakyho mikulase aby se uvolnilo nahle misto :wink:
8. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: tak jako nejlepší příspěvek zmíněné diskuze....dlouho jsem se tak nezasmála :grinning: asi si vyfotím prdel a pošlu jí to jako IP, aby byla pohoršená :grinning:
@latunka myslím, že naopak to bude lepší, ale první verze dosti zajímavá (pravděpodobně se zítra dobře vyspíš, protože tě zavřou :grinning: :grinning: :grinning: )
@ivomal držím palce, to musí být hrozné, máš můj obdiv, že to zvládneš, já bych to nedala.... :astonished: :confused:
8. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky :wink:
teda ta kubaka nebo jak si říká je hustá :grinning: :grinning: latu já tvůj příspěvek taky četla :wink:
ivo to je síla, vůbec nevím jak to chodí..já jsem sice dělala ve firmě,ketrá zajišťovala domácí péči,ale ta byla soukromá...a tady v ústí...
já si dneska nakoupila tuny kosmetiky v DMku,tak mám radost :dizzy_face: a parádní bíé těhu tričko a v kabince jsem zjistila že pupek už pěkně roste,sice ještě pořád zapnu všechny pásky a gatě stejně,ale myslim že už to dlouho nepotrvá :sweat_smile: :sweat_smile: nakupuju si těhu oblečky na aukru a jsou fakt super,v pátek nafotim a hodim do alba...nemám doma zase noťas..stále se učím a už to chci mít za sebou,jdu zítra v jedenáct...akorát ty papíry od soudu stále nikde :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
jdu hledat chytré rady :frowning2: Davídek má teplotku - sice jenom třicetsedm,1 (Já chci funkční klávesnici :angry: ),ale samozřejmě mě to děsně deptá :frowning2: Jak mám vědět jestli má teplotu protoze řve,nebo jestli řve protoze má teplotu? :fearful: Asi bude lepší jít s ním zítra k doktorce,ze? :frowning2:
8. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@latunka to není teplota :wink: já vím, že se to blbě snáší, ale malé děti mohou mít až do 37,5 a je to normální teplota... :wink: sleduj ho a kdyby to šlo víš, tak určitě měřit co hodinu a kdyby se to vyhouplo nad 38 tak na pohotovost, ale to zvládnete...může to být tím, že brečí, ale může mu být i teplo a tak...drž se :wink:
8. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@petra.vavra to je o desetinu vyšší teplota :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě z toho mateřství klepne :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
@latunka jj, já to chápu, tvoje reakce je naprosto normální, ale opravdu se neboj.....jen ho měř co hodinu :wink: a předpokládám, že měříš v zadečku, takže odečítat 0,5°st, ale to určitě víš matko :wink: :grinning:
8. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
tady v mé inteligentní knize jsem se dočetla- 36,5 - 37,5 je normální teplota :wink:
8. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
já si taky myslím ,že u dětiček je to jiné s tou teplotou ..i u 38st. se tváří celkem v poho ,zatímco dospělej umírá ..já teda teplotu nemám a umíram taky od té doby co topí tak mě bolí v krku a celkově jsem nějaká v prdeli ..kuwa to mě sere ..mám dlouhé směny ..
9. zář 2010 v 08:10  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky,za deset minut vyrážím :sunglasses: :sunglasses: akorát si v tom slušném oblečení připadám jak debil :grinning: jo a ráno mi přišla zpráva,že ta moje kamarádka v noci porodila,ta s tou gestózou,takže po matuře letim rovnou do porodky,škoda že se nemůžu ožrati :grinning: :grinning: :grinning:
latu doufám,že Davídek je v pořádku :wink:
9. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@janitchka Jani, tak tfuj, tfuj a samé jedničky hlásit!!! :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:35  • Odpověz
Nazdar :slight_smile:
@lenkacar to děláš dvanáckty nebo co? :sweat_smile:
@janitchka jak píše janysek - ať to jsou samé jedničky :slight_smile:
Jdu napsat latu sms co malej....
9. zář 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.