• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
:grinning: :grinning: sem asi sežrala Š....OVI hovno....dneska, že jsem tak chytrá když to po sobě čtu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
nasrálek děvčata :slight_smile:
hlásím že to mám za sedm :dizzy_face: :dizzy_face: proběhlo to v pohodě,dneska jsem odpočívala a chodila po obchůdkách..a vybrala si tolik věcí,tak v pondělí to půjdu koupit,botky a oblečky :grinning: dneska mi přišli botky a koupila jsem si punčošky pod šaty,příští týden už je budu mít doma,tak je sem hodim :wink:
jinak kamarádka rodila nakonec císařem a tak jdu za ní až zítra...teď jedem na nákup
latu teda to čumim,žeby už mrcha?
ivo já tě úplně chápu,já se s tím živila,měla praxi a stejně každá návštěva a to ještě u cizích lidí jsem to občas rozdejchávala,taže vim že člověka to vyčerpává jak psychicky tak fyzicky,o nemocné a nemouhoucí lidi se má starat školený personál,to je bez debat...tedy když ti lidé jsou úplněě nemohoucí....přeji ti aby Vám to vyšlo co nejdříve a vy měli klídek na oplodňování... :wink: :wink:
lussinko fotka super :grinning: :grinning: :grinning:
peti ještě že tě tady máme,hrozně ráda čtu tvoje postřehy a rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
janí a jako za sedm je co za hodnocení? musíš mě to zasejc polopatiko vysvětlit a nějak to pro mě rozebrat..jinak gratuluji!!!!!!!!
10. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
jo a k tomu fotu od lussi no já fakt taky myslela že je to prdel :confused: tak pardon fífánku :zipper_mouth: ,jinak jsem opravdu v práci od rána do večera ,nic nestíham jen přijdu a padnu a k tomu je mi tak nějak na hovno ..tak snad to vyležim aspon v neděli ,když musim ještě zítra :angry:
10. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
@janitchka no tak gratulace, to je krásný skore :wink: to jsi fakt dobrá :wink: ....zlato děkuju za kompliment, já nerada takhle něco píšu, protože psaný slovo, vždycky vyzní jinak a většinou blbě, tak nechci dělat nějakou vzdělanou matku, ale komentář k nosítkům si bohužel neodpustím.... :wink:
@lenkacar to chce burčák :grinning: my jedeme zítra na vinobraní, tak si decinku prostě dám, už se moc těším, já ho miluju :grinning:
10. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
jo peti stačí to v telce ..ne víno nebrat..dala bych si pivko
10. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@lenkacar jé, taky koukáme na bobule...se tu tlemim jak magor :grinning: ...no já bych si dala taky pivko, ale kvasnicový... :grinning: ty předpokládám normál třeba Plzničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz
jojo plzen gambrinusek .. :dizzy_face: bych si dala ,ne že si ho dam..ho nemám :frowning2: ,my byli na těch bobulách v kině a už mě to neeeebaví ..
10. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lenkacar my je máme doma taky na dvd tak je spíš, že není na co koukat....jako vždy :angry: ....bych tě pozvala, ale ani u nás nic není, je to tu jak u suchánků :unamused: :confused: ....
co práce, už je to lepší?? a doma?? snad tě těmadle debilníma otázkama jetště víc nena.....
10. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
jo vše je v oukeji ..ještě přežít zítřek a v neděli se nehnu ani milimetr z postele bude těžkej relax
10. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lenkacar no tak to je paráááááda :wink:
10. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
leni za sedm znamená že jsem dostala třikrát za dva a jednou za jedna :wink:
peti nemáš zač :wink: :wink: nás čeká vinobraní dvakrát..a to nejlepší holt oželim,to budeme na dovče :sunglasses: :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz
@janitchka ty jo, ty už jsi 16tt :astonished: :astonished: :astonished: to je mazec, jak to letí :astonished: :slight_smile: ....hele nějak jsem to asi přehlídla...byla jsi na 1.trim screeningu??nebo jdeš až na tripply??
10. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
peti jestli to je to pappa nebo tak nějak tak jo...nebo jak se to jmenuje?
11. zář 2010 v 00:15  • Odpověz
:sunglasses: dobré poledne při sobotě :grinning: :grinning: venku je nádherně a já za chvilku taky vyrážím k mamce na zahradu :sunglasses: a pak se stavim v té porodnici,tak se těšim na mimi a zároveň bojim,jak bude kamaráka vypadat,v telefonu zní jako kdyby umírala,chudinka :pensive: a večer máme na náměstí etno festiválek tak se půjdu podívat,je to tady každoročně a je to super :sunglasses: :sunglasses: akorát tam taky hraje pokaždé exmanželova kapelka,tak budu asi v publiku tančit s jeho novou partnerkou,ktreá mě nenávidí :grinning: :grinning: :grinning: já tam jdu bez venouše,je v práci,ale budou tam kámošky...škoda že se nemůžu opít :sweat_smile:
11. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
aj tobě dobré šprte.. :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
tak bacha na bříško při tanečkách ..
11. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
čaues,
@janitchka gratulace k pěkným známkám :slight_smile:
jako ženy dostihly mě hemeroidy, je to fakt mazec, musela jsem si koupit dubovou kůru, tak snad mi to zabere nebo prasknu, protože se nebudu moct ani vys.at :grinning:
@lenkacar máš za ty šichty alespoň víkendové příplatky? :confounded:
11. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
jojo lussi mám ,za 3 víka až 54,-českých .. :astonished: chuděrko hemeroidy to je hrůza ..
11. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@lenkacar tak to máš skoro na oběd - nějaké malé meníčko :grinning: To je fakt hrozný s těma prachama, ať už jsi doma s miminem a máš klid! Ty moje hemomrdy nejsou zatím tak hrozný, ještě můžu sedět, tak se modlím ať se mi to nezhoršuje :confounded:
11. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
a to jako z ničeho nic a nebo jsi je měla po tom prvním? :pensive: no meníčko jo ,ale asi bez přílohy :frowning2:
11. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
leni to si děláš pr.el?? :astonished: :astonished:
lussinko to je vopruz :confounded:
už jsem doma,bylo to super,žádné šarvátky se nekonaly :grinning: :grinning: :grinning: už se těšim až tam příští rok půjdeme s kočárkem :dizzy_face: :dizzy_face: a jelikož jsem ochutnala asi 15druhů jídel od arabských až po z turkmenistánu jsem se bála že mi bude blbě a je mi výborně,akorát jsem unavená a plná dojmů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz
leni po jakém prvním u lussinky myslíš?já to nechápu :sweat_smile:
11. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
no já myslela ,že má lussi nějakého velkého syna ,ne?????spletla jsem si to s janý? :confused: taky jsem asi nějaká unavená
12. zář 2010 v 08:49  • Odpověz
12. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
@lenkacar tak to jsi pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka aby ses z těch všech zbaštěných dobrot neposrala:grinning:
Jinak přeji krásné nedělní slunečné ráno :slight_smile:
12. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
nazdárek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
leni tak to bys asi opravdu potřebovala odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lussi já bych se tak ráda posrala :grinning: :grinning: musim si občas vzít Espumisan a to jím pořád projímavé věci ale občas mám pocit že prasknu :sweat_smile: jinak dnes je opravdu nádherně :dizzy_face: :sunglasses: já mám uklízecí náladu a jelikož mám uvařeno tak jdu utírat prach,vytřít a dnes i chodbu,protože máme vymalováno...bydlíme ve starém činžáku a chodba byla fakt strašidelná a teď to tady týden opravovali a renovali(i nová okna) a je to super,člověk má hned lepší pocit když je to i za dveřma bytu čistý a hezký :sunglasses:
12. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@janitchka no je pravda, že je lepší se pořádně vysránkovat než když to nejde ven :grinning: Já se válím venku na lehátku a chytám na ksicht bronz, mám hubu zajebákovanou, tak to chce trochu vyžrat sluníčkem. Kurňa já bych tak chtěla mít ksicht jak dětská prdelka (neposraná) :grinning:
A to je dobře, že vám to zútulnili i ve společných prostorách, hned to vypadá jinak. No a co s tím novým bytem? Jak pokračujete, já se teď nějak neorientuju....
A kdyby vás zajímalo co mám dneska k obědu tak knedlo vepřo zelo, takže to se poseru určitě dneska já :grinning:
12. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
Zdraví, venku je fakt nádherně, ovšem já mám náladu pod psa....vraždila bych...včera jsme se s drahým rafli v autě k vůli tchýni, co ji jako smím a nesmím říkat, aby jako ona byla v pohodě, no tak jsem nejdřív v duchu bublala a pak jsem bouchla, že jsem po potratu, utírám prdel jeho matce, skáču kolem ní a neremcám a to si ona fakt vymejšlí - voda je moc studenáXteplá, tuhle peřinu a když ji přikryju, průvan neprůvan - venku je teplo a my topíme na plný knedlík a utemovaný okna, tak ji je horko a chce tu druhou a tak to jde furt, dovolená v hajzlu a na mě nikdo ohledy nebere, takže ji prostě budu říkat, že tuhle situaci budou muset radikálně kdy chci já a nikdo mě nebude poučovat jak s ní jednat. Nejsem malej harant a ona už dávno není v pozici, aby si mohla diktovat podmínky. Pak jsme včera byli se mrknout na tchána v nemocnici, taky super pohled, ale dr to vidí pozitivně..... Mám toho plný brejle...jo a to pak se chtěl manža jako usmiřovat......no tak to snad bylo poprvý po hoodně dlouhý době, kdy jsem ho odmítla s tím, že jsem na něj stále nasraná a žádný tulení se konat nebude, dokud nevychladnu a to bude trvat minimálně až do zítřka - odpoledne....Od rána lítám jen kolem ní, ráno probudit, umejt, převlíct, přebalit, zase umejt, nohy umejt, oblíct a furt ji něco vysvětlovat, se jí tam nechce, ale pude beruška...ted budeme obědvat a vyžádala si tinkturu, aby si u jídla opečovávala dásně...jdu blejt velebnosti... :angry:
12. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@ivomal no tak to je ovšem mazec :confounded: Manža by si možná mohl vyzkoušet starat se o ní alespoň dva tři dny sám, pak by ho možná nenapadlo tě poučovat jak s ní máš jednat :unamused: A ta tinktura je jako co? To si zapíchne do tlamičky nějaké tyčinky nebo co? :grinning: Bože já si nedovedu představit, že bych myla tchýni :astonished:
12. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.