• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi však manža po mém výlevu a slzavém údolí zkrotnul a vrká jak holooubek, chodí kolem po špičkách a žehlí....Heslo dne zní Domov důchodců...přes to vlak nejede...
12. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
lussinko no řekla jsem že ten byt na ostro budem hldat až po svatbě... :wink: já mám k obědu uzenou polívku a gulášek s bramboráčkama a pak makovník :sunglasses:
ivi to je síla, je to těžký... :frowning2: přeju ti aby beruška šla co nejdříve...ale vy to s manžou dáte.. :wink: :wink:
12. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
holky ted budu asi hnusná ,ale nejlepší tchýni mám já ..ani jsem jí chuděru nepoznala,takže ta mi do ničeho nekrafe a že bych se o ní musela starat taky nehrozí ..zaplatpánbůh ..no luss tak to se omlouvám ,že jsem ti přiřkla nějaké další děco ,noco ..i mistr tesař se utne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ivi taky ti přeju ,aby beruška co nejdříve vylétla z tvého života .. :sunglasses:
12. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
leni já mám supr tchýni :wink: :grinning: moje máma mě štve mnohem víc :angry: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
holky prosim vás dejte mi sem někdo odkaz na kterém jste koupily dětské chůvičky Philips,kamarádka co je v porodnici mě dneska poprosila,abych jí je co nejdřív koupila..ale vyskočilo mi jich několik a nevim jaký a kde koupit a vim že jste tady některá psala že je máte...moc děkuji :sunglasses: :wink:
12. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@ivomal tak to je v pořádku, pokud si to uvědomil, je mu odpuštěno :grinning:
@janitchka hmmm guášek a bramboráčky, to je luxusní kombinace :slight_smile: Mňam
@lenkacar v pohodě, to se neomlouvej :grinning: A pochopila jsem to dobře, že tchýně již nežije? :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@janitchka my máme AngelCare, tak ten Philips nevím :unamused:
12. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
lussi a ty jsou lepší?
12. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
jojo lussi už dlouho nežije ,on je vladís asi 5 nejml. dítě ,měla ho ve 43asi a už je dlouho sirotek oboustrannej :pensive:
12. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@janitchka no údajně jsou hodně dobré, ale co ti budu povídat, vyzkoušené je nemáme, poreferovat ti můžu až se malej narodí. Jsou to chůvičky a monitor dechu v jednom, mám je i v albu.

@lenkacar tak to je škoda, vaše prtě přišlo o jedny prarodiče, ale zase vám teda odpadly starosti co má iva.
12. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz
luss to radši nic než toto ,stejně by byli až v prdeli na moravě tak co z toho ..známe to snesitelná je jedna tchýně z milionu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
Bré ráno :wink:
@janitchka jde o to, kde bydlí, pokud v paneláku, tak já je rozhodně nedoporučuju, prototože bude chytat všechny ostatní jen ne své dítě, stačí, aby byl někde lepší signál a má prostě smůlu. My je máme doma a jakmile jedeme mimo domov, tak je to špatné. Za mě jedině digitální :wink: , kde si najde volný kanál a je jich dost na výběr.
13. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
@lenkacar Leni, jestli je ti líto, že nemáš tchýni, tak já ti pošlu tu mojí sv.ni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ani nevíš, jak by mi bylo chvilku lépe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile:
tak když už je jako o nich řeč, tak např. dnešní situace.....žehlím 2 sušáky prádla a celou dobu se to schovává v kuchyni a dělá že to vaří (její oblíbená, dá se říct, jedinná čínost, kterou z domacích prací vykonává). Jen co vypnu žehličku a mám dožehleno tak vyleze, abych po ní náááááááhodou nechtěla. To samé je s luxováním a vytíráním :angry:
13. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
jako já neříkám, že sem naši jezdí makat a pomáhat mi, ale taky k nám jedou jednou, dvakrát do roka na návštěvu a do ničeho se mi neserou. Jako je třeba vybalování a ukádání nákupu nebo různé přemisťování věcí :angry: Jakmile přijedou tchánovci, tak je to tady jejich.Já jsem samozřejmě potom vytočená a většinou to skončí hádkou i s lussilákem :angry:
13. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
luss což se ti nedivim..to by bylo na moje nervy..
13. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
dnešním dnem už nechápu v práci nic ,již 4krát jsem musela vysvětlovat kde jsem vzala přesčasy a dneska opět měl ten debil duševní průjem a šéfová opět musela vysvětlovat,kde jsem k nim přišla ,teda holky mám toho fakt dost..mám 50,-na hod,a i to ho strašně sere ,nejlépe by bylo kdybych tam i spala,ale zadara ..
13. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
pokaždé to odkývou že to chápou ,že ano ,že se to proplatí a za další týden vysvětlovačky nanovo ,mám chut s tim fakt seknout...a jít na mateřskou :confused:
13. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
peti děkuji,bylí v baráčku sami...
lussi mě bývalá tchýně taky přendavala věci a já když odjela tak jsem si to zase přendala nazpátek :angry: :angry:
leni běž :wink:
13. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
13. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
udaz boženy :grinning: jdu poplatit složenky,tak načumuju :grinning: Včera jsem byla celej den v luftu - přijely holky co jsme se seznámily v Motole,takže jsme oslavovali konec šestinedělí - nacpaly jsme se v pícošce a pak ještě v cukrárně a porovnávaly genialitu dětí narozených 2.8. :grinning: Jdu vás dočíst a pak mažu do poradny a odpoledne má Davídek focení se svejma bratrancema a sestřenicí a zejtra je doma kokotáta a chceme jet na nákup a požádat o porodny,tak budu asi až ve čtvrtek :wink:
14. zář 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
@petra.vavra mudr chytrolína :grinning: ale napiš něco co nevim, se všim souhlasim,protože jsem v podstatě to samé vyčetla na netu a taky to samé říkala paní prodavačka v krámku, nakonec jsme lehátko nekoupili,ještě chvilku vydržíme a koupíme pak rovnou jídelní židličku-mají tam takovou šikovnou polohovatelnou,že to dítě ještě nemusí samo úplně sedět a můžu ho tam taky chvíli dát a je to na ta zádíčka lepší než lehátko,cenově jen o malinko dražší než lehátko a stejně bysme jí museli časem kupovat :slight_smile: a koupila jsem tam hrazdičku,zatim na ní prdí,ale mě se hrozně líbí :grinning: a chci taky burčák!
@janitchka gratuluju k sedmičce :grinning: :grinning: a chůvičky mám ty co dávala odkaz péťa a spokojenost maximální - když jsem venku a slyšim békat dítě a kokotáta je vevnitř,tak ho můžu přes to buzerovat,ať malýho pochová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenkacar nařizujeme ti volno :grinning: to jsi mě pobavila s lussi a velkym synem :grinning: a to je fakt bída ta tvá práce,už abys našla něco jiného - nejlíp // :wink:
@lussi já chci taky ksicht jako dětská prdelka :angry: Jsem si zrovna tuhle říkala,že v mym věku už by beďary mohly jít doprdele :angry: a hemeroid teda musí být síla,já to díky bohu nikdy neměla,ale myslim,že s musilkou kamarádil taky po celou graviditu :unamused: No a k historce s tchýní se radši nevyjadřuju,bo bych musela bejt vulgární :angry:
@ivomal teda to je fakt síla s tou tchýní :unamused: ale jseš dobrá,že to zvládáš,já bych asi zkolabovala :confounded:
14. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@latunka :grinning: co co nevíš....třeba jak mi doktorka svou péčí zkurvila dítě.... :astonished: :angry: :angry: :angry: a nebýt mé bystrozrakosti, tak má do smrti skoliozu :angry: :angry: :angry: . a vidíš, kdybys necourala po netu a četla mé chytré kecy, tak ušetříš času :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To se i divím, že paní v krámě byla tak rozumná, že vám to nedoporučila sama, s tím jsem se ještě nesetkala. Já bych právě prodávat v dětském nemohla, protože by asi zbankrotovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak kde jsou míry a váhy apod????
My včera koupili kyblík na koupání mimi, tak jsem na to moc zvědavá. T koupání nesnášela, tak to zkusím nyní takto. Čekáme návštěvu T kámošky, tak aspoň bude dopoledne klid.
14. zář 2010 v 08:42  • Odpověz
Zdarec boženy, hlásím se v fachy:slight_smile: Tchýňka je už opečovávána odbodníky a já se polmalinku v pracovním procesu vzpamatovávám z "vydařený" dovolený. Jinak info pro Lussi:slight_smile: - šestinedělí je už v čudu a mrcha stále v nedohlednu....Příští týden jdu navštívit mudru, ať s tím laskavě něco dělá...
14. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
@petra.vavra já mám skoliozu a vymlouvám se,že právě jen a jen kvůli tomu nemůžu cvičit aerobic a není to proto,že jsem líná a pomalá :grinning: :grinning: :grinning: Když ty jsi sem dřív nechodila a já tyhle rady vyčetla ještě za gravidity no, teď mi poraď co mám zítra vařit, nápady totálně došly :angry: A to jsem zvědavá na ten kyblík - ta jedna holčina právě včera říkala,že jí malá pláče i v kyblíku a ještě se jí v tom blbě koupe :unamused: U nás už je koupání v pohodě, už si ho dávám do velký vany, protože mě přestalo bavit pořád vylejvat vaničku a světě div se,on v té velké vaně ještě ani jednou nebékal :dizzy_face: Míry a váhy jdu zjistit teď, máme tam být v 11,tak jdu pomalu připravovat odjezd - teď jsem zruinovala účet,když jsem poplatila složenky ( a objednávku z laclíka :grinning: ) a můžu čekat na další mateřskou :grinning: :grinning: tak páček!
14. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj :grinning:
jsem tu jen skok popřát latunce vše nej xvátku :dizzy_face: :dizzy_face: odpo zaskočim :wink:
14. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
nazdar, ono to aktivně začalo umývat záchod, ale pozor, jen ty okraje na kterých se sedí, že by to vzalo štětku a pořádný wc čistič a vysmejčilo celý to neeeeee, to by se nám muselo moc ohýbat :angry: Jistě víte o kom mluvím :angry: :grinning:
@lenkacar a kde jsi vzala ty přesčasy? :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra já tvé rady taky čtu, ale než to mrně vyprdnu tak to všechno zapomenu, takže to budeš psát znovu :grinning:
@latunka ty ses dneska rozepsala :grinning: Tak čekáme na zprávy z poradny, jak nám Sájmon vyrostl :slight_smile: A VŠECKO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU :grinning:
@ivomal takže příští týden očekávám samé dobré zprávy, doufám, že tě nepošle dom, že máš na mrchu čekat. Ale určitě by bylo nejlepší, kdyby do té doby dorazila sama. A gratuluji k umístění tchýně, to je paráda, že jste to už takhle rychle vyřešili :slight_smile:
No a já jdu dodělat ten poloúklid - teda poloúklid, ještě musím utřít prach, zase vyluxovat, uklidit po nich bordel co je všude......ona totiž jen otřela ta prkýnka na hajzlu, ale že by po sobě umyly zaprasenou vanu atd.........No já jdu, už mě zase chytá nerv jak to píšu :angry:
14. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
@latunka Taky všechno nej k svátku:slight_smile:

@lussi mrcha někde zabloudila na Šumavě v lese, k nám domů nechce trefit:slight_smile:
14. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
@lussi mě chytá nerv pořád :grinning: :grinning: :grinning: já mám mega úklid ze včerejška za sebou, tak jsme měly návštěvu a teď se budu až do večera váááálet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
@latunka takže Radunko vše nejlepší.....doufám, že toto oslovení miluješ :grinning: (ségra je taky Radka a když jí někdo řekne Radunko, tak se může pos....) :grinning: ale mě se to líbí, je to takové mazlivé :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
14. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
já vám dám Radunku,ze vám budou trencle maly :grinning: Hlásim,ze poradna gut - Dejvidson měří 54,5cm a váha je 4osmset40 - kurník spravte mi někdo tu klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a vymyslela jsem způsob jak byt na netu - pičítač i Sájmonek jsou na postely,takze mrnavka čumí na mojí nohu a já můzu vybrat aspon mail,ale funguje to tak 5 minut - takze konec a uz zase jdu :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.