• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
gratuluji k svátečku !!!!!!!!!!!!!!!!!jinak všechny koníkovky prosím nepište mi nic o miminu na fb ,páč možná do toho půjdu na tajno a nechci ,aby o tom věděla šéfka ,která si to tam může přečíst .. :confounded: ,díky..
14. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
lení děkuju! A já se tam slovem nezmíním :wink: a kdy na to vlítneš?
14. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
ještě nevím :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
leni neboj,já se také nezmiňuji kvůli budoucímu bejvalýmu manželovi...takže na fb to taky nerozebírám...až budu zase vdaná tak je mi to jedno :wink:
jo mimochodem včera jsem dostala konečný datum a konečně přišlo předvolání k soudu ale až na 5.10. :angry: :angry: :angry: ale už jsem se s tím smířila a svatba se přesouvá na 13.11.ve 13:00 s konečnou platností...jiné termíny nemají a tento je nejzažší a mě je to jedno :grinning: :sunglasses: :sunglasses: teď jen přeobjednat fotografa a muzikanta a vše je v caju a připraveno :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz
jo jinak utajení schvaluji,já to řešila jen tady :slight_smile: nikdo ani nevěděl že jsem vysadila HA,teda až na Venouše a mojí kamarádku :wink:
14. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
@janitchka spojení budoucí bejvaly manzel mě pobavilo :grinning:
Kokotáta je ještě v práci, dítko spinká - i kdyz se tam nějak podezřele hejbe,tak mozná bude ještě jedno krmení - tak jdu stáhnout fotky a hodit je do alba :wink: :wink:
14. zář 2010 ve 23:44  • Odpověz
tak jaká byla oslavička?janí ty manžely jsi pěkně pojmenovala..taky mě to pobavilo.. :grinning: to já bych jim musela ještě přidat čísla ,mám toho nějak více :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
@lussi tak si představ, že mě od včerejška pobolívá břuch a dneska je to i intenzivnější. Doufám, že to nejsou žádné větry....a taky jsem zjistila, že v práci s sebou nemám ani intimku, tak kdyby se něco spustilo, tak mi kolega asi těžko půjčí božku....nebo tampon. Jdu to čeknout na wc.....

@janitchka svatba bude krásná tak i tak, nejde o datum, měsíc, jde o to oslavit Vás dva...hlavně ať si včas rozvedená:slight_smile:
15. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak už jsem obeznámila rodiče s přesunem svatbičky a všichni jsou radši že to není v pátek ale v sobotu :wink: Venouš jel k zubaři a pak jedem na vepřoknedlozelo,ve čtyři ráno kdy jsem jedla bebe a banán jsem na to dostala hroznou chuť :grinning: jako pošťačka mě pěkně sejří,protože manželovi přišel dopis od soudu do prdelový lhoty kde není ani pošta už včera a mě ani dneska nic :angry: :angry: :angry: a taky jdeme na tu matriku a konečně to zarezervovat :dizzy_face: a fotografka taky nemá problém s termínem :wink:
ivo už se těším,to už budu :wink:
15. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
@ivomal tak drzim palce,at je to mršice - a pokud mozno poslední na dlouhou dobu :dizzy_face:
Já si za chvíli jedu zádat o porodny, tak musim najít na netu kam vlastně mam naklusat :grinning:
@janitchka teda ty mi s těma jídlama děláš chutě,asi donutim kokotátu at někam zajdeme na dlabanec :grinning:
15. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
Byla jsem čeknout situaci na wc...no něco se chystá, jen to spustit naplno...uuuuž aby se spustilo:slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
ivo užžžžžžž???????
15. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
brý večír :slight_smile:
@lenkacar ok, o miminu ani muk :sunglasses:
@ivomal no tak to jsou skvělé zprávy, snad je mrcha na cestě, ráda bych si přečetla ráno zprávy, že už dorazila :slight_smile:
@janitchka koukám, že svatbičkou to hezky vychází, jen tak dále :slight_smile:
15. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz
jo a taky hlásím, že jsem byla na endokrinologii a výsledky nic moc, nafasovala jsem Letrox :unamused:
Na gyndě všechno ok, CS 1 až 2 tak to mi musíte říct, co to znamená :grinning:
A předporodní kurz byl taky docela poučný, hlavně nás provedli porodními sály a řekli všechno o tom jak to tam chodí :slight_smile:
15. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz
@lussi tak endo je blbý, ale furt lepší teď než pozdě...
CS 1-2 nic neznamená, jen že se cesty chystají, ale do nálezu 5/6 se nic v podstatě neděje. :wink:
15. zář 2010 ve 23:24  • Odpověz
@petra.vavra no je to v pérdeli, měla jsem to celou dobu tak nějak na hranici, že nebylo třeba léčby a teď na konci se mi to takhle podělá, škoda :unamused:
Tak to je dobré, že se nic neděje, já ještě nechcííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jinak přeji dobré ráno :slight_smile:
16. zář 2010 v 07:29  • Odpověz
@petra.vavra ty už máš posly? :grinning: Jak se to pozná? To je jako když najednou z ničeho nic "ztuhne" břicho a za pár vteřin zase povolí?Nebo maj poslíčci nějak bolet? Jsem jak ta 3,14ča v říši divů.
16. zář 2010 v 07:32  • Odpověz
@lussi zdarec, mrcha stálé váhá, břuch bolí...čekám, čekám.....Letrox, to máš na štítku? Nebo na cukr? Hele ještě měsíc a Fífa na nás bude mrkat:slight_smile:
16. zář 2010 v 08:13  • Odpověz
@ivomal hlavně ať neváhá dlouho, dneska by to šlo, tak ať kouká naklusat :sunglasses: Jj. Letrox mám na štítku :frowning2:
No včera jak jsme byli v té porodce, mi došlo, že už to mám taky za pár :confused: A potkali jsme tam zmateného Bednáře s nějakými známými jak tam lítá s pugétem růží a hledá Hadašku, ani jsem nevěděla, že už má děvucha rodit, nebo že by předčasně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
@ivomal a ještě ani nešpiníš?
16. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
brééé ráno....(pěkně posrané) :angry:
jdu dnes do poradny, tak jsem zkoukla kačenu a tam teda prales, tak že se oholím a výsledek........2x jsem se řízla do pysku, takže krve jako z vola, chlupy jsou snad přilepený, se asi pobliju a třetí řez pěkně z venku kačeny na ty hladký pokožce, takže až mu jí tam dneska vystrčím, tak to bude asi zážitek, jen doufám, že mi ten pysk nateče, že mi bude čouhat i z nohavice :angry: :angry: ....takže dnes to bylo naposledy a od příště drahý choť...
@lussi jj, poslíčky jsou přesně to co jsi popsala, ale nemusí to být vždycky takto, je to i bolest v zádech která přijde chvilku bolí a zase odejde, může ti být i špatně od žaludku, ale většinou právě na chvilku ztuhne břicho. Ty už si nic neber i kdyyby to bolelo sebevíc, magnézko atd. se bere jen do 34tt. jinak ještě k tomu CS...jsou holky co mají CS do konce 1/2 a nic se neděje a přenášejí a pak jsou holky co mají ráno 1/2 a za dvě hodiny 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...ono to v podstatě opravdu nic neříká a ve své podstatě by se nemělo od 34tt toto ani sledovat, protože 1. je to zbytečné a nic nežíkající a za 2: může se stát, že někomu to vyvolá bohužel porod....ale většina gynekologů to dělá, protože se to prostě tak dělalo už minulých 30 let :wink: na druhou stranu pravděpodobnost, že se ti rozjede porod po vyšetření je takřka mizivá :wink:
16. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
@lussi no včera lehce....ale fakt malounko...

Já taky svého času bral Letrox - endokrynolog mi ho napísal, ale hodnoty jsem měla s ním horší, než když jsem ho nebrala. při tom mám štítku v pohodě, le nějak to souvisí s tvourbou hormonů a podporoval tak tvorbu hormonů v nadledvinkách či co, aby dal můj hormonální profil do cajku, což se mu stejně nepodařilo...to se zdařilo až v gennetu.
16. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
jo a Hadaška porodila včera, bylo to večer na seznamu, holčičku Denisu....svátek a narozeniny v jednom týdnu....super :sweat_smile: :unamused:
16. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
@petra.vavra taky jsem to už četla....
16. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
@petra.vavra jsem si říkala, další modelína....
16. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
@petra.vavra si bude gyndař myslet,ze sis chtěla preventivně nastřihnout hráz :grinning: :grinning: Já teda naštěstí holení s pupkem zvládala bez zranění,ale to bylo asi tim,ze mi ten pekáč tak natekl,ze na té obrovské ploše nešlo říznout jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi já měla posly bez tuhnutí břicha, ostatně já klasické tvrdnutí - tak jak jsem ho měla ze začátku těhu - neměla dlouho ani při porodu,jak porod tak poslové mi šly křeče jakoby od ledvin do podbříšku,přesně jak při mrše :stuck_out_tongue_closed_eyes: a letrox zeru taky a občas kdyz mi změní dávky,tak se mi zlepší bedary,tak to ber z té lepší stránky.
A ted se jdu vysrat.
16. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
@ivomal tak mrcha fakt vystrkuje růzky? :dizzy_face: Tak doufám,ze uz se pořádně rozjela - jsem ráda,ze aspon tohle tentokrát funguje bez hormonů, to je vidět,ze se všechno obrací k lepšímu a příště uz si pěkně odhekáš porod :grinning:
16. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@petra.vavra já se taky vždycky pořežu :grinning: Ale popsala jsi to moc hezky :grinning: :grinning: :grinning: To je dobré s tím magnézkem, to já to žeru furt, takže už přestanu. A je fakt, že k tomu tvrdnutí se mi sem tam přidá takové píchnutí do spodku, tak to je asi taky ono. Taky jsem se rozhodla koupit si čajík z maliníku - prej to je na změkčení porodních cest, včera nám to říkali v Podolí- pro mě taky novinka.
@ivomal tak to je na té nejlepší cestě, asi se mrcha stavila na hamburgera (jsem si na něj vzpomněla, protože mám na něj chuť jak sviń) a až se nažere tak dojde a spustí se to naplno :slight_smile:
@latunka jak se ti sralo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A k tomu Letroxu - kdyby se mi zlepšili beďary tak by to bla bomba, mám to teď hrozný a u porodu fakt musím vypadat nutně dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
a děvčata objednala jsem ovčí vlny, dneska přišli. Sedí se v tom luxusně a nejde hlavně na tom vidět bordel :grinning: , tak kdybyste některá uvažovaly, jděte do toho. Přikládám foto :slight_smile:
16. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
@lussi děkuju za optání, sralo se mi dobře :grinning: :grinning: :grinning: a to ovčí vlna vypadá moc hezky - ale asi to byla cena jako prase,ze? Nebo já teda levnější nikde neviděla :frowning2: Asi mi někdo vyměnil dítě - včera usnul ve 22.30, spal do pěti, najedl se, vyblil se protoze u toho usnul,tak si znova trochu cucnul, pak spinkal do sedmi,to jsem ho kojila v naší postely,tak zase usnul, spalo se do půl desáty a asi od jedenácti tady zase hnípe, teda uz se trochu mele,tak se asi vzbudí (eště ze tak, bolej mě kozy,potřebuju podojit),ale stejně je to spací rekord :sweat_smile: Jenze jsem odpoledne chtěla jít na dlouhou procházku,ale zase to by taky celé prohnípal,tak se bojim,aby pak nebděl v noci a nepřehodil si rezim :confounded:
16. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.