• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@latunka jedna stála necelé pětikilo , levnější jsem taky nenašla :unamused: , vám by se to taky hodilo, kvůli blběnce, abyste tam nemuseli mít ty deky, já tam taky měly deku a sralo mě to. Sájmonek je hodnej, že tě nechá taky chvíli dřepět u netu :slight_smile:
16. zář 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
@lussi to je docelá dobrá cena, já právě většinou vídala tak kolem sedmi stovek, hod odkaz kde jsi to objednala :wink: Mě ty deky taky serou - hlavně nikdy nemám dvě stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona ta jedna půlka sedačky je pěkně dojebaná - králík tam zvrhnul kytku a já si toho všimla az za delší dobu,tak je tam flek jak ta voda zaschla a další fleky jsou tam jak jsem to čistila kdyz to blběna otapala nebo poblila - jsem to vzala vanishem a moc navhlčila :frowning2: Původně jsem měla takovej sociální sprej, tim se čistilo skvěle a nedělal fleky,ale od té doby jsem ho nikde neviděla :angry:
16. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
@latunka my to koupili tady od této buchty http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=14552681
ale jsou tam i jiní prodejci - mají ty kůže i v bílé http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=ov%C4%8D%C3%AD+k%C5%AF%C5%BEe

16. zář 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
my máme takovou ovčí kůži před krbem na zemi - lehává na ní pejska....na gauči máme přehozy - taky proti ušpinění od psa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo mrcha se stále nerozjela, bolí mě v zádech a jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
@ivomal a uz byl sex na ovčí kůzi před krbem? :grinning: :grinning: Jinak mrcha se určo rozjede,tohle je předvoj a do dvou dnů je tady - nebo nemůze to byt ovu?
16. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
@lussi ted tam má vystavenou hnědou - ta je bombová,škoda ze jenom jedna :frowning2: a ten druhej odkaz mi to nic nenašlo,ale Sájmonek stejně začíná prdět,tak se brzy vzbudí,tak nebude čas to studovat :grinning:
16. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@ivomal já to chci pak taky před krb, až nějaký budeme mít, zatím nejsou prachy, tchně se nabízela, že nám půjčí, ale tůdle nůdle, už jí splácíme auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k té mrše....musíte se dneska opít a zaprcat, jinak to nevidím :grinning:
16. zář 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
@latunka no to jí napiš, ona jich má podle mě víc, nám taky říkala, že se podívá jestli má tři k sobě, měla taky vystavěnou jen jednu :slight_smile: Nebo zadej do vyhledávače na aukru ovčí kůže, vyjedou ti tam další projdejci - to byl ten druhý odkaz co ti nejde otevřít :slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
@latunka na ovu to nevypadá...to spíš na tu mrchu...ovu bolesti mívám jiné...Jo a na kožešince spí fakt jen pes, ona nejní zas tak velká, to by chtělo alespoň dvě a žádného psa, který by ji v jednom kuse nezachlupacoval......nějak se mi tam ani nechce lehat, když je to vlastně už psí pelíšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lussi tvůj plán se my líbí - víno - manžel sex.....jen musím vyzjistit co on na to, když už nemá tchýňku za zdí, je zase nějakej vlažnej....
16. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@ivomal tak vlažnej nevlažnej, když mu nastavíš a ukážeš pekáč, tak snad vzplane ne? :grinning:
16. zář 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
@lussi no, myslím, že po tomhle nevzplane, on to rád zabalený. :grinning:
16. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@ivomal tak to zabal, ať má co rozbalovat :grinning:
16. zář 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
Zdarec, jsem z5. KO OK. BP OK- ještě jsem si pak odskočila do školy na konzultačku.
@lussi maliník klidně pij, ale určitě se na to nespoléhej, já ho pila taky a nic :angry: , ale zase někdo bude psát, že byl perfektní a porod za 2 hoďky hotovo....a magnézko určitě neber, je mi divný, že ti to neřekli, že jen do 34tt.
Holky mě zas berou záda jak svině, to se u toho porodu poseru, měla jsem to i s T a teď je to zase. Jdu připravovat večeři, tak pak čuhnu :slight_smile: ...jinak Latu, dej odkaz na dobré sraní :grinning: bych potřebovala si dojít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 17:14  • Odpověz
@ivomal hele zkoušíš takový ty babský recepty?? třeba mít grapový džus apod???po tom by měla být MS ...nemám odzkoušeno, jen vím, že se to psalo na diskuzi u holek co čekaly na MS :wink:
16. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
grep?mnooo, nemusím mít všechno...to přežiju do ko u mudr a pak se uvidí, nahodíme chemický boj.... :wink:
16. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
@ivomal tak sorry, ted jsem to u nich cetla a je to na ovu....takze jsem te pletla...ja to teda nikdy neslysela, ale treba to pomaha... :sweat_smile:
16. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz
@petra.vavra napsala jsem ti sáááhodlouhou odpověď a kůň se mnou nekomunikuje...už nevím co jsem tio psala, v kostce, že těch věcí na ovu je tu plno, většinu jsem už prubla...na mě stejně zabírá až sprostá nezdravá chemie...se neomlouvej, nemáš proč, však si tu furt něco radíme :wink:
16. zář 2010 ve 23:37  • Odpověz
autor
nasral :grinning: uz nejsem panna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to drastické, ale pekáč uz je protazenej,tak jenom trénovat a třeba u toho pak někdy nebude potřeba hromada gelu :grinning: :grinning: A bála jsem se toho teda víc jak celého porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A byl to klasicky přerušovany šuking - Sájmon se několikrát vzbudil a dozadoval se kozy,asi měl strach,ze mu je kokotáta zničí :grinning: Ale to nemusel, v rámci úspor mlíka jsem byla v tričku (ta kojící podprda totiz neni vůbec sexy,tak tričko vypadalo přeci jen lépe :grinning: :grinning:) A asi si fakt řeknu o antiko - kokotáta se sice snazil poslat to mimo (jaká změna po těch letech :grinning: :grinning: :grinning: ), ale stejně si řikám,jestli tam nějaká mrcha spermií nezůstala zatoulaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra to je OK,ze KO a BP je OK a ne KO :grinning: :grinning: a koukej vysolit nějakou chytrou radu, co mám dělat s tím dítětem,kdyz chvilku cucá z kozy,pak jí pustí a zaboha uz se nemůze přicucnout,takze se začne vztekat a timpádem je to celé v hajzlu :angry:
@lussi dnes jsem se rozhodla,ze za měsíc touhle dobou budeš tlačit Fífu na svět,tak doufám,ze se těšíš :grinning: a gratuluji ke včerejšímu vyročí trvalé adopce lussiláka :grinning: :grinning:
@ivomal tak doufám,ze přes noc uz mršice dojela, a jestli ne, tak koukej donutit svojí drahou polovičku at jí vyštourá :grinning:
17. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
zdarec ´ženy...
gratuluju Latu k zdárnému úspěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám, že skončilo 6-ti nedělko :grinning: :grinning:. JJ, gel bude třeba, úplně jsem se tu začala smát, jak jsme taky poprvé vytlačili asi kilo gelu z tuby, ale pak už to šlo, ještě párkrát a bude to zajetý zase dobře uvidíš :grinning: :grinning: .
@latunka tak chytrolína radí: jsou 3 možnosti.
1. je nalapaný vzduchu, protože je špatně přisátý a tím pádem mu tam jde někde vzduch, ten ho s mlíkem tlačí v žaludku a protože si neumí krknout v leže, tak se vzteká
2. je najedený a dělá kraviny a prostě to zkouší, s tím nenaděláš nic...nechala bych ho chvilku zvednutého a pak ho zase vrátila, ale ne déle jak minutu/dvě max., až ho znovu dáš, tak mu jí nedat do té doby než pořádně otevře papulu, aby si to pořádně chytil
3. někdy se stane, že chvilku to mlíko neteče než vysosá to zadní...tak zkusit trochu odstříknout a dát mu to znovu....
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
@lussi mohla by sis to tlačení nechat na 21.10.2010....to je magie :grinning: navíc má Terda narozeniny, tak že bysme zapili doma rovnou i tebe :grinning: ...já se teda rozhodně ožeru :grinning: jo a já jsem se rozhodla, že chci rodit 21.12.2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
@ivomal taky doufám, že už něco přijelo :wink: ....
no a vy na mě kašlete, tak jdu prát....
17. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
@petra.vavra hmm tak to jsi mě nepotěšila,očekávala jsem zázračnou radu typu "polechtat na patičce a bude sosat jako za mlada " :grinning: Néé ba ne, vypadá to nejčastěji na variantu č. 2 - teda pokud je mozné,aby se nadlábnul ani ne za 10minut :sweat_smile: ,A s tim přisátim taky bojujeme, někdy se podaří ukázkově a někdy fakt přisává vzduch a můzu to zkoušet 100x a nedonutim ho otevřít tlamku správně :unamused:
17. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
@petra.vavra tak 21.12.,jo? Se chceš vyhnout vánočnímu šílenství,tak to teda ne,pěkně az po svátcích :grinning: Já jdu zkouknut FB a jdu zehlit, dokud dítko spí :wink:
17. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
@latunka pokud plně kojíš, tak je i možné, že je najedený, protože to už umí :wink: ..tak vidíš jak je šikovný :wink: ...lehtat na patičce ho samozřejmě můžeš, ale pak ti tu kozu max oslintá, jak muto bude dělat dobře :grinning: :grinning: :grinning: ...po 6ti n., je to většinou takový období, kdy ti děti přestávají být úplnými ležáky, ale už se taky chtějí podívat do světa a to i v době jídla, kdy mají být v klidu... :grinning: a dokavaď tu papuly neotevře, tak mu ji nedej...on si s tím poradí, jinak tě pak bude kousat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
tak v jedenáct vyrážím na ty tripply a vůbec nevim co mě čeká... a pak jedu za miminkama ke kámoškám,tak se těším :dizzy_face: a budu mít kojící polštář :wink:
17. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
@janitchka tak tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile: tripply jsou jenom krev :slight_smile: a já uz chci vědět co budete mít :grinning: Ale to je asi ještě brzo :confounded:
17. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
@petra.vavra kousat néééé :sweat_smile: tak já mu zavedu tvrdej rezim :grinning:
17. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@latunka :grinning:
@janitchka držím palce....já jen nechápu, proč se to ještě dělá....když jsi 1.trim.scr.měla ok...měla bys jít i na UTZ, protože k tripplům se píšou i míry miminka pro lepší propočty... :wink:
17. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
latu podle všech článků už by se pohlaví zjistit dalo,ale pochybuju že bych měla takový štěstí :sweat_smile: jo a dík za info,že to je jen krev...jsem to nikde nemohla najít..
peti na utz jdu vždy..akorát jí nejde vytisknout fotka,tak asi pojedu do nemocnice a zaplatim si fotku,ať máme nějakou památku..tyvago já jsem vždycky před každým vyšetřením tak nervózní...... :confounded: :confounded: tak já se jdu ospršit a jdu :slight_smile:
17. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
nazdérek, zdravím i ty co už nejsou zase panny :grinning: :grinning: :grinning: Snad to moc nebolelo :grinning:
@latunka taky gratuluju ke včerejšímu výročí :grinning:
Děvčata já budu rodit 10.10 tak si to laskavě zapamatujte :grinning:
@janitchka hodně štěstí! Neboj, já měla strach před každým vyšetřením taky, ani teď nejsem stoprocentně v pohodě než lezu někam do ordinace, vždycky sleduju ksicht doktora a modlím se ať se netváří zaraženě nebo nějak co by ukazovalo na to, že je něco špatně. Dokud nebude prcoš na světě a zdravej, tak stejně nebudu mít klid :slight_smile:
@petra.vavra maliník už piju, chuťově teda nic moc a magnézko jsem schovala do lékárny :slight_smile: Taky jsem si pořídila čaj pro kojící matky, ten samozřejmě ještě nepiju :grinning:
A jsem zvědavá jestli už iva mrchuje
17. zář 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.