• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka a pohlaví u tebe tipuju na holčičku :slight_smile:
17. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@lussi jinak se ještě jí lněné semínko, ale to já nezkoušela....přijde mi to odpudivé a já bych se asi poblila....a co budu mít já??, :frowning2:
17. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
@petra.vavra to jsem taky někde četla, že se to má jíst, ale zase až tak důsledně to brát nemusím a jak už jsi řekla, nemusí to vůbec pomoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a s tím pohlavím si u tebe vůbec nedokážu tipnout, vidím to tak 50:50 a co nějaký tvůj vnitřní pocit, co myslíš, že to bude? :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
a příští týden jdu poprvé do poradny, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu trčet. Taky si mám přinést ranní moč a nevím teda do čeho to dám, protože v lékárničce žádnou poloprázdnou lahvičku nemám, nevíte jestli se nedá někde něco koupit? Třeba nějaké zkumavky nebo co já vím, teď tam s chcaním stejně budu chodit pořád...
17. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
17. zář 2010 v 11:13  • Odpověz
@lussi tak já jsem teda asi prase, ale já mám jednu zkumavku, kterou si normálně vždycky odnesu, vydesinfikuju a jedem nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning: ....no a 50:50 je super, to jsem nečekala :grinning: :grinning: :grinning: já si myslím, že je to další holčička :wink: ...
jinak zkumavku ti prodají v normální lékárně :wink:
17. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@petra.vavra no tak při mém štěstí bych narazila na sestru co by mi tu zkumavku už nevrátila a když bych si o ní řekla, tak by mě zjebala :grinning: A navíc jsem lína cokoliv desifikovat, takže je pro mě jednodušší to nakoupit :slight_smile:
Takže budete mít Vikorku, tu chceme taky až si půjdeme do Pronatalu pro další mímo a kdyby to byl zase chlapeček tak bych chěla Sebastianka :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@lussi tak jí musíš držet zuby nehty a nedávat z ruky :grinning: ....no potřebujeme pro holčičku jméno s koncem na -ie a ještě se nám líbí Valerie a to je z toho výčtu jmen tak vše....mě by se líbila i Sofie, ale ta neprošla na druhé straně a pak Lucie, ale ta je zase v prosinci a to bych nemohla udělat...chudák všechno v porsinci a celý rok nic :unamused:
Bastík je krásný jméno...Já přemýšlím, že když to bude kluk, tak budu chtít takové drujé jméno ale asi to bude boj bez šance...ale Jan Sebastien Vávra není vůbec špatné ;)
17. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
dítě řve, pes knučí a kokotáta otravuje jestli bude zase sex a jestli uz jsem mu nasolila kapra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já zkumavku na chcavec vyfásla na začátku gravidity u sestřičky a ta mi hned řekla,at jí vzdycky vypláchnu a pouzívám pořád dokola a i do Motola jsem jí pak vzala a bála se,ze mi jí nevrátí,ale oni na to nesmí ted nějak sahat nebo co,takze jsem jí sestřičce otevřela,ona tam vymáchala papírek a bylo to :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@latunka dítě leží po obědě v pelechu na gauči, kouká na krtka a já si asi taky půjdu snad lehnout...co bych taky dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zdarec, hlásímaktuální stav - mrcha se stále nedostavila, večer mě bolely kozenky a zase šlus. Sex se nekonal, nebyla už vůle a ani síla...bude pravděpodobně dneska, když je zítra free day a může se hajinkat až do poledne.... :grinning:
17. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak třeba mi tu zkumavku taky nechaj, uvidíme :slight_smile: Kokotáta teď s tím sexem nedá pokoj, to si užiješ :grinning:
ivo ta tvoje mrcha mě ale sere, snad ji dneska někde vydolujete :slight_smile:
Tady je hezky, tak půjdeme za chvíli na malou procházku se psama do lesa, doufám, že nenajdeme žádné houby, už se mi to nechce zpracovávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
dialog tatínekXdcera: tatínek: Terezko běž zhasnout do té koupelny, když jsi tam rozsvítila.....Terezka(ležící na pohovce): já nemůžu, mám přilepenou nožičku..
17. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
peti krásný rozhovor :grinning:
17. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
jejda mi to nějak uskočilo :sweat_smile:
lussi já bych holčičku chtěla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
latu gratuluju k sexíku :wink:
jinak u doktorky nic nového,vše v pořádku,akorát pohlaví fakt ještě nevíme....prý se to dozvíme na kontrole se srdíčkem až se vrátíme z dovči :sunglasses: jo a už jsem cítila pohyby a jsem si jistá,že to nebylo nic jinýho :wink: :wink: :wink:
17. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
lussi já mám taky jednu zkumavku a tu používám pořád dokola...a nijak drasticky to dezinfikovat nemusíš,moč je taky dezinfekce :wink: :wink: :wink:
17. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
tak na vás koukám strhlá z práce a velmi mě pobavila přilepená nožička :grinning: :dizzy_face: ,latu ty jsi snad nějakej robot čico ..jednou rukou houpeš malého ,druhou rukou házíš barce a než to přinese tak míchneš v hrnci a ještě nastavíš kokotátovi ..já to nechápu jak to děláš a všechno zvládáš :astonished:
17. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
ináč kámoška má taky jana sebastiena a říká se mu honzíku a ted šekl do školy a říkala ,že tam maj všechny děti 2 jména :confused: a některý fakt hustý ,nejlepší byl zvonimír
17. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz
janí gratulace k prvním pohybům :dizzy_face: ,takže si tak myslím ,že zvonimír vávra taky nejni ouplně špatenka :pensive:
17. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lenkacar tak ti pěkně děkuju zvonimíro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...
@janitchka gratulace k pohybům...počkej bude to ještě lepší :grinning: pěkně do močáčku a do jater a pak žaludek.... :grinning:
17. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
holky pěkný víííííííííííík :dizzy_face: juchů už jsem doma a jenom bude válendo ,vladís je na chatě ..to je žůžo..
18. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jani, tyjoo, pohyby, moooc gratuluji a potichounku závidím...v dobrém samozřejmě...
18. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
@janitchka gratulka k pohybům,já si řikala,ze uz by to mohlo byt :grinning:
@petra.vavra přilepená nozička :grinning: :grinning: :grinning: zařadím to do svého slovníku hlášek, sice to nebude nikdo asi chcápat,ale já se poseránkuju smíchy vzdykcky kdyz to řeknu :grinning:
@lenkacar tak abych to uvedla na správnou míru - nastavila jsem kokotátovi v noci,kdyz jedno dítě spalo v postylce a druhy jsme zabarigádovali peřinou,aby na nás nečuměla a neočichávala nás, v hrnci jsem nemíchla ani nepametám, ještě ze existujou jogurty,jinak jsme zdechly hlady, musim vyhrabat recept na vy3,14čenej guláš,ten kapr byl vytazenej z mrazáku a já ho po rozmzrnutí měla nasolit a dneska ho kokotáta udil - samozřejmě dítě to nasolování celé prořvalo :angry:no a do toho knučela blběna,ktery uz jsem míček pořádně neházela ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: V koupelně je takovej mrdník,ze po vykoupání je člověk snad špinavější nez předtim, králík má tvrdou dietu,protoze pořád zapomínám kupovat krmení a nestíhám mu ani pořádně čistit klec, ryby uz vokousaly všechny kytky v akvárku,páč na ty taky jaxi zapomínám a kytky na chodbě uz chcíply,protoze jsem je naposled zalila,kdyz jsem šla ven rozchodit kontrakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jsem opravdu superzena a všechno zvládám :grinning: :grinning: :grinning:
Ted jdu na aukro najít blběnce mojí novej pelíšek, pořád spí na zbytku proutěnyho,kterej dostala kdyz byla štěnátko a poněkud ho sezrala :grinning: :grinning: Tak kdyz uz na ní nemám čas,tak at má aspon krásnej odpočívací koutek :wink:
18. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
ježiš latu tak to jsi mě vážně uklidnila ,přesně takhle si představuju domácnost s malým miminem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
latu tak to je přesný a mě zcela známí :-d Moje orchidee nepřežili šestinedělí a zbytek doskomíral do měsíce po tom. Mrdnik je tu jak v tanku a to mám krabicovat a za 10 dní se stěhovat. No příští vík bude hustej až budu balit celou domácnost.....
a teď na tom půl roce je to fakt masakr páč se sofie plazí a všechen ten bordel je na ní. Potřebovala bych nějaký mop co se dá navlíknout na dítě to bych jí do toho navlíkla a měla bych parkety v jednom lesku. a nejvíc kolem odpaďáku páč ten jí zajímá nejvíc.
19. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
musil úplně to živě vidim..zlepšováček na dupkách ze zadu připevněný držátko a jak se sofkou vytíráš kuchyni ..bylo by to velmi praktické :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
domrdáno :grinning: ano,ano - už jsem zase byla přinucena k sexu, kokotáta se nějak zapomněl,tak za 14 budu hlásit // :grinning: :grinning: :grinning: myslim,že ve čtvrtek si u dokyny objednám antiko,tohle je fakt na palici - zezačátku to štípe,jak když má chobot zuby, pak je to docela dobrý,ale mám z toho prd,protože stejně pořád poslouchám jestli dítko nepláče a když je po všem,tak se klepu,jak budu zvládat dvě malý dětičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@musilka téééda už za 10dní :sweat_smile: Nějak to uteklo - hlavně nezabal Sofí do krabice,by se pak blbě hledalo :grinning: A s tim mopem to nějak promysli,já to pak od tebe obšlehnu :grinning:
@lenkacar můžeš přijet i na opravdickou exkurzy :grinning: V sobotu budeme ve ST - pokud mě pamět neklame,tak je to tvůj revír,že?Škoda že tam budem s tchánovcema a nepodaří se mi zdrhnout - budeme dělat kolečko po příbuzných a ukazovat Davídka, jinak bych tě donutila jít někam na kávu :wink: Pokud si teda nebudeš užívat romantiku na chalupě :grinning: :grinning:
Jo a děvčata,kdo byste chtěl jít na veletrh For Babies - od 30.9.-2.10. v Letňanech,tak vim o stránkách kde se dají objednat lístky grátis, jen to nechci dávat sem,protože jich mají omezené množství,tak aby to nevyčuměli čumilové co nás šmírujou,tak když tak pište IP,pošlu pak odkaz :wink: Já tam jdu hned ve čtvrtek - se sestřenkou a jejím dítkem, s mojí máti a možná půjdu ještě manželka od bratránka,tak se k nám můžete klidně i přidat,esli se nebojíte :grinning:
A teď ju sbalit zvěř a jedu k našim a asi pak pojedu do Prahy koupit nové gatě, páč nemám v čem chodit a u vietnamce se mi nakupovat nechce. Ale vemu to jen na otočku - přeci jen je to první cesta do Prahy a nevim jak to bude dítko snášet :sweat_smile:
20. zář 2010 v 08:37  • Odpověz
Aktuální stav - mrcha nikde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 08:54  • Odpověz
@musilka A do čeho se stěhujete?
20. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
Zdarec,
@janitchka gratuluji k pohybům, já je cítila mnohem později, až dlouho po 20tt :slight_smile:
@musilka já už uvažovala, že navlíknu psům něco na packy, abych taky měla věčně uklizeno :grinning:
@lenkacar a já jsem se tě nikdy neptala proč na tu chatu nejezdíš s mužem taky....No tak proč tam nejezdíš? :slight_smile:
@latunka ne, že bych ti ty // zrovna teď přála, ale mohla bys nás tady všechny pobavit :grinning: Na ten veletrh bych šla, ale nemůžu moc chodit :unamused:
@ivomal takže to budou muset vyřešit asi zase doktoři co? :sunglasses:
Jinak děvčata, abyste věděli proč jako nemůžu chodit......Nemůžu ani moc spát, natož sedět, protože ten hemomrd už má zhruba dva cenťáky a bolí to jak prase,mastičky ani obklady epomáhaj, dneska jsem lussiláka poslala opět do lékárny ať mu daj něco účinnějšího, tak snad něco přiveze neb se půjdu asi někam pověsit. A děsím se toho co ze mě vyleze po porodu :confounded:
20. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.