• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi Zítra jdu mudrovi a vzhledem, že už zase upadám do depresí, nebude to veselá návštěva...chci drogy a hned a mrchu a ovua těhu a rodit....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@ivomal a jaký si myslíš, že bude zítra postup? Píchne ti vyvolávačku? Nebo co se v tomto případě dělá? No a k té depce, nebudu ti psát, že máš být v pohodě, protože na depku máš sakra nárok :pensive:
20. zář 2010 v 11:31  • Odpověz
hele a nemůžeš už být zase těhotná? Teoreticky by to bylo možné nebo ne? :grinning:
20. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
Spíš mi odebere krev, protože mi lonï po potratu byly vyvolávačky na houbelec, a to jsem je dostala asi 4x v různých kombinacích. Vyletěl mi Prolaktina 8 tejdnů jsme ho pak dostávali chemicky na normální úroveň a pak jsem nafasovala prášky na menopauzu a cyklus se nahodil. Ty prášky na menopauzu už mám slíbený a protože mě kozeny pobolívaj, předpokládám, že mám zase Prolaktin nahoře, a tělo si myslí, že budu kojit či co.... :rolling_eyes: :angry: Telota , co jsem dneska změřila je dole, takže těhu nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vypadá to na slušnej anovulák způsobený prolaktinem...se na to všechno nejraději vyseru a půjdu se asi utopit...ale až se vrátím od doktora a po služebce z Dánska:slight_smile:Jedu příští týden navštívit malou mořskou vílu do Kodaně - s kolegou (mladým a hezkým) a budeme tam 4 dny:slight_smile: i s cestou:slight_smile:Má to být nějaký školení - to bude v englisch, tzn. budu za nekumativního debila... :sunglasses:
20. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@lussi taky mě to už napadlo to těhu, zítra ráno pro všechny případy zkusím test, i když vím, že bude bílej...
20. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@ivomal bože, to je procedůr kvůli jedné mrše :angry: Ale bylo by skvělý, kdyby ten test bílej nebyl :dizzy_face: A manža nežárlí, když jedeš jen s kolegou? Kor když je mladý a hezký? :grinning: Jet ten můj s mladou a hezkou kolegyní na služebku tak bych asi doma pukla vzteky, bála bych se, že mi ho tam ošuká :grinning:
A to je dobře, že někam jedeš, alespoň to čekání na rudou rychlejc uteče
20. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky :wink:
lussi já taky myslela že to je něco jinýho,ale stalo se mi třikrát po sobě když jsem se připoutala v autě v klidu a byl to jasný minikopaneček :dizzy_face:
zrovna o víkendu jsem řikala že dastíkovi nandám na tlapky kusy mopu,nebo že mu udělám bačkůrky z leštící utěrky :grinning: :grinning: ale dneska jsme byli na stříhání,teď se se mnou zrovna nebaví,je uraženej,ale krásnej a já mám radost že zas chvilku nebudu mít doma les :angry: :grinning:
latu já bych jela hrozně ráda už jsem na to koukala,ale my jsme zrovna pryč,což mě dost mrzí...
ivo tak šupej k doktorovi.. :wink:
leni přeji pevné nervy u stěhování :wink:
lussinko to mě mrzí že tě ten hemáč tak sere :frowning2:
20. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@janitchka teď už do tebe bude dlubat čím dál víc :slight_smile:
hemáč mě sere a to je tedy slabé slovo, modli se ať se tomu vyhneš, musilka to měla taky
A kdy že jedete na tu dovolenou? Odkaz toho hotelu kde budete někde máš nebo nedáš nebo jak? :grinning: Podívala bych se pro insipiraci :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
ivomal 2+1 70 m2 ale bez balkonu :frowning2:. Ale jak řikám je to bohudík jen tak na dva roky a kousek pak zasejc bude domeček a tentokrát už jen a jen náš :slight_smile:

luss hemomrd je teda pěknej hajzl. Doufám že ti něco zabere :frowning2: a pak mi písni co to bylo abych si to též koupila na toho mojeho hemomrda Karla. Už jsem si ho i pojmenovala když jsme si poslední půl rok tak citově blízko :grinning:
20. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
jéé vy jste toho mezitím napsaly :grinning: ivo služebku s pěkným mlaďochem ti závidím,mě by venda nepustil :grinning: ....no možná už teď jo :grinning:
jo jinak my včera byli v Litoměřicích na Zahradě Čech,bylo to super a bylo pěkně..když jsme se vrátili tak jsem byla utahaná a šla si lehnout a ¨pak mě rozbolela hlava :frowning2: a pak už to šlo rychle,začala jsem blejt,a doteď mě to nepřešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a málem jsem se poblila i u toho psího kadeřníka :grinning: :grinning: piju colu,ta mi pomáhá a zajídám to piškotama..to je jediný co udržim :sweat_smile: jsem doma pod peřinou a čekám až mě to přejde :slight_smile: a jelikož mám i průjem tak to mám asi z gulášovky,co jsem si dala na to veletrhu....
20. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
musil dva roky se dá vydržet,když víš že pak půjdeš do vlastného domečku,což teda závidím :sunglasses:
lussi jedeme v neděli :sunglasses: http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=de&tl=cs&u=http%3A//www.hotel-beschreibung.de/PMI/PMI015.htm%3FTIT
20. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
takovej standart no...už se těšim do letedla :wink: a myslela jsem že bude problém kvůli potvrzení kvůli těhu v češtině protože jedeme z německa,ale na mě to není vidět,takže to nikdo řešit nebude :wink:
20. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz
@musilka jj, hned ti podám info, až to zabere. Ty máš jednoho? A jak velkýho? Já teď objevila další dva, co se s tím dělá, když ty masti nezaberou? Nemůžu mít přece až do porodu u prdele tři švestky???? :cry: :cry: :cry: pomooooooc!!!!!
@janitchka mě ten odkaz nefunuje :frowning2:
20. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
@musilka 70 m2 na 2+1 - to je královský bydleníčko, to budete mít krásný prostorný pokojíky. Já v bytě taky neměla balkon.... zvykneš si, stejně na něj jen dávájí prádlo, nebo hulej. pokud je v baráku sušárna, tak ti to ani nepříjde. Nebo si pořiď sušičku a věř mi, už nikdy nebudeš chtít jinak..já tu svou zbožňuju:slight_smile: vyperu - usušim - složim, mačnavý věci přelíznu žehličkou - žádný sušák po baráku neroztahuju. zrovna dneska budu žehličkou lízat až do bezvědomí....nějak se mi to tam nakupilo...ale vypraný je totálně úplně všechno i tchýnino...
20. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
@lussi no to ti neporadím, snad jen máčet v dubové kůře a mazat a mazat a mazat a po porodu mazat si to nechat spravit k doktorovi...
20. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lussi stejně už to máš za pár.. to do porodu dáš:slight_smile: neboj, uteče to jako voda... Jinak si kup malej kruh na plavání a sedej si na něj, něco takovýho prý přímo na hemeroidy prodávají...
20. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@ivomal mě se to právě po té dubovce ještě zhoršilo a to mažu jak debil pořád dokola a taky mám i ty koupele :frowning2: Kruh je dobrej, akorát mě to nebolí když sedím, ale když si sedám nebo když se zvedám a když chodím tak je to peklo, je to jako kdyby jste měli v řiti narvanou štangli salámu a choďtě s tím, to se nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Porod je za pár, ale já se bojím, že mi snad vyleze celé střevo :confounded: Kdyby to nebylo tak nechutný, tak vám to snad vyfotím :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
lussi :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
lussinko mě to jinde nejde otevřít..tak sem pak hodim svoje fotky i s náma :wink:
nemáte náhodou někdo odkaz na proutěný košík na mimi na kolečkách?
20. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
tak tenhle se mi líbí.. :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
zdarec ženy...teda vy jste dneska užvaněný :stuck_out_tongue_closed_eyes: já celé dopoledne pracovala a až se tuleň vychrápe tak jedeme na nákup :wink:
@janitchka mám přesně takový, jen se žirafama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je boží, na ecipisku. maji nejlepší ceny :wink:
20. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@janitchka ok, tak to se budu těšit na fotečky :slight_smile: a odkaz nemám, my to nakonec nekoupovali :unamused:
@petra.vavra já teprve pracovat budu, čeká mě opět žehlení a asi bych už měla vyprat povlečení do postýlky, aby mi to stihlo uschnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
@lussi já bych klidně žehlila....dělám tu BP a už mě to nehorázně sere.... :angry: a ještě minimálně měsíc srát bude :angry: a bolí mě dneska břicho a musím do toho krámu....grrrr asi to někdo odnese se vší parádou tu mijí výýýbornou náladu :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz
@petra.vavra mě sere poslední dobou taky úplně všechno-....
20. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@ivomal ale ty na to máš nárok, bohužel :unamused: ....já jsem nasraná, že je pondělí :angry: :grinning:
20. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
No dneska budu smrdět v práci o hodinu dýl, protože kolega potřeboval vypadnout a tak jsem si s ním přehodila angličtinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@ivomal takže trénuje na SC :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by spíš měl jít na kurz francouzštiny ne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
peti a ty tvoje chůvičky jsou obousměrné?jako jestli když mluvíš do té co máš u sebe ty tak tě slyší druhá strana a naopak...chápeš? :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@janitchka já mám doma Philipsky a ty jsou pouze jednosměrné a ty co chceme kupovat teď, tak ti ani nevím....ale je mi to v celku jedno z praxe vím, že to nevyužiješ. To bys musela mít fakt kvalitní a drahé chůvičky, aby nezkreslovaly hlas, protože jinak to dítě akorát vylekáš a bude řvát jako tur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ...takže to neřeším. Kámoška půjčila takhle jednou do ruky chůvičku známému a on ze srandy do ní něco řekl....dítě kámošky samozřejmě spalo, vzbudilo se a řvalo jako kravka...není fakt důležité :wink: . Jde spíše o kanály a jak moc cestuješ. POkud je použ jenom doma, tak je to jedno, zvláště pokud bydlíš v baráku, ale i tak pokud bydlí někdo blízko, tak můžeš chytat sousedy a tvé dítě má smolíka....my jsme byli na dovče v Hotelu a celou dobu jsme chytali všechny ostatní pokoje jen ne ten náš :angry: , takže jsme lítali jak čamrdy pořád sem a tam, koukat na pokoj, jestli T neřve....proto chci digitální a alespoň 100 kanálů, ta si hlavně ten kanál chytne a už nepustí, takže pokud vedle sebe máš dalších 30 chův tak je ti to jedno :wink:
20. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.