• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka píšou k nim toto: Digitální elektronická chůva Philips SCD510/00 s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů. Vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez, dosah ve volném prostoru až 330 m, napájení síť i baterie, rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem, 120 ti kanálový automatický přenos, světelná signalizace zvuku, digitální systém kontroly - mimo dosah, noční světélko u dětské jednotky.
20. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
jj já jsem to četla a jdu je tedy už konečně objednat :wink: mám ten odkaz uložený...díky moc.. :wink:
20. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
jsou objednané :wink: tak jsem na ně zvědavá...asi si je taky pak koupim... :wink:
20. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
@janitchka nz :wink: .. já to musím nechat až mi přijde rpvní mateřská jakože trochu normální peníze neb můj účet je teď dosti prázdný (neustále) :angry: a jsou důležitější věci, které je třeba koupit....na začátek doma frknu ty starý :confused:
já musím nakoupit komody, přebalováky, a už bych měla začít prát :sweat_smile: nebo tak něco...jestli to dopadne jako minule, tak budu prát až přijdu z porodnice...na tašku jsem s T měla dost času a nakonec ji balila 10 minut před odjezdem do porodnice a stačilo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: stejně mi zbytek kdyžtak dovezl Jenda. Takže koupím něco nového v čem půjde mrňous domů a přinejhorším v tom bude celý den než se vypere a usuší další :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
@janitchka kamarádka má skoro ty samé, akorát jiný typ a jsou max spokojený, tak doufám, že budou OK :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
peti já myslim že budou vpoho :wink: no já to kupuju pro ní,teď před dovčou a svatbou na to taky nemám...a možná je napíšu na seznam svat.darů...babička dnes byla nadšená když jsem jí ukázala ten košík a koupí nám ho ke svatbě :dizzy_face: :dizzy_face: a pak naštěstí vánoce... :sunglasses:
20. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
janí to je nápad dej všem seznam at koupí něco užitečného .. :dizzy_face: ,peti to rodíš takhle překotně?nevim jestli ti mám závidět a nebo se bát ,že porodim v baráku u schránek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na hromadě letáků :confounded:
21. zář 2010 v 08:15  • Odpověz
@lenkacar nn Leni buď v klidu rodím 3 dny :grinning:
21. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
@janitchka jj výborný nápad...rozhodně lepší než tři kávovary... :wink: . My jsme chtěli peníze od všech a musím říct, že to bylo super...akorát že jsme z nich nekupovali nic na mimi ale pozemek :grinning:
21. zář 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
nsarálek :grinning: tak kalhoty jsem nekoupila,bo byly všechny hnusny :angry: Ale Davídek má nové teplé bodynko na zimu, několik novych hraček a kokotáta dostal houskovej knedlík :grinning: :grinning: :grinning: Cesta busem do Prahy hustá, měl jet nízkopodlazní,ale místo toho jela největší šunka co existuje a nebylo tam ani pořádné místo na kočárek a to jsme se tam nacpaly nakonec tři kočáry - jenom lidi se nemohli dostat do zadní části busu :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi tak na hemerodi neporadim, kokotáta je jednou měl a nafasoval nějakou mastičku,ale to byl nějaky drasták,tak to se určitě v těhu nesmí :confounded: a neboj - ono to z tebe všechno vyleze ještě před porodem a pak při porodu a přes ty kontrakce ti to stejně bude šumák :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka v aktuální betynce je článek o svatbě těhule,ale ještě jsem ho nekokotala,tak nevim jestli je smysluplnej :wink:
@ivomal tak drzim palce u dokyho, doufám,ze tam najde něco pozitivního :wink: A nebo aspon tě dobře nahodí a brzy to pozitivum najde :slight_smile:
Já obousměrné chůvy vyuzívám - ne sice na dítě,ale kdyz jsem venku a mimouš řve a vim,ze další nejmenovaná osoba je doma a nejde k němu,tak ho přes tu chůvu seřvu :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
@lenkacar tak co no, si dítě hned přečte co maj v lidlu v akci :grinning: :grinning:
@petra.vavra teda to byly asi velké svatební dary kdyz jste pak koupili pozemek :grinning: :grinning: asi jsem pozvala špatné hosty :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: :grinning: kdybych někomu řekla kolik stál náš pozemek, tak máme do týdne 100 dalších sousedů a to teda tudle, nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....byla to náhoda jako prase....pán se nechtěl starat a peníze nepotřeboval.....ale svatba byla nádherná a klidně bych ji zopákla :sunglasses: ....
vidíš...to mě u chůviček nikdy nenapadlo, že se s nima dají seřvat i jiní :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
peti já bych si za ty prachy mohla leda tak zaplatit asi odhad na barák a pak si ho zarámovat :grinning:
jinak dobrý den :grinning: :grinning:
latu já betynku nemám,odebírám maminku,ale kdyby ses dočetla něco zajímavého tak napiš :wink:
21. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
hojte baby
Dneska je venku fakt nádherně, takhle bych si představovala počasí, až nás budou propouštět z porodnice, ale spíš si myslím,že bude pěkný chcanec a zima a možná bude už i sněžit :grinning:
Děvčata noc byla hrozná, pálí mě prdel jak hrom, jako když si do rány nalejete chlast, fakt peklo, litujte mě :frowning2: :grinning:
Jsem zvědavá na ivu jak dopadla.
@latunka a k čemá má kokotáta ten knedlík? Dnes vaříš? :grinning: Já bych si dala svíčkovou nebo koprovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
:wink: já jsem na ivu zvědavá :wink:
lussinko já tě strašně moooooooc lituju :cry: :cry: :cry:
a venku je fakt parádně :sunglasses: :sunglasses:
21. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lussi heĺe vím, že jdu asi s radou po.....ale máš hemagel??...taky lituju :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@janitchka budete mít krásný byteček :wink: ten je super a taky dovolenou (už jsem nebyla 4 roky) a nádherný miminko :slight_smile: to je za všechny prachy :wink:
21. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
@lussi já tě taky lituju,páč jak neni prdel asraní v cajku,tak je to na 3,13ču :confounded:
21. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Takjsem zpět od dokyho...děvčata, nic převratného, přesně jak jsempředpokládala....sliznice nízká - dle slov mudra jsem uvnitř "mrtvá" - to jako že se nic neděje.....takže mi udlal stěry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to fakt nesnáším a pak mi udělal utz. nechal nabrat krev na Prolaktin (bolejí mě koziska), protože podle mě leze nahoru - sice se po tom, co jsem si sama určila diagnozu srdečně zasmál, ale poslechnul a ten Prolaktin přece jen nechtěl nechat bez povšimnutí a napsal mi Klimonorm. Ten mám ode dneška zobat a 19.10. mám naklusat na kontrolu, zda to jako zabralo. Výsledky z krve budou nejdřív ve čtvrtek.....Takže drogy mám nafasované, teď jen nahodit ten zasraný cyklus....chce se mi řvát... :rolling_eyes:
21. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@ivomal zase za měsíc???? To je nekonečné a pořád dokola! :unamused:
@petra.vavra co je hemagel?Já mazala nejdřív gelem z dubové kůry + koupel z dubové kůry, to mi nezabralo, naopak se mi udělalý ty další a teď mažu Praparation H - to se mi zdá, že se jeden šmejd zmenšil, ale ostatní nic a bolí to fest, už mě z té bolící prdele začala bolet i hlava, takže jenom ležím a zkuhrám :frowning2:
21. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@lussi ty, ty, ty jakto že ho neznáš...je to převratný vanález ČR, který zase jako blbci budeme za pakatel a ještě jsme to všichni zaplatili z naší kapsi...prostě ty naše hovada nahoře nechápu...je to právě dobré na hemeroidy a nechápu, že to lékárnice nedoporučila
na stránkách hemagelu asi toto:

Anální fisury a hemoroidy
Mohu použít HemaGel na fisuru konečníku?
Ano, HemaGel lze použít na fisuru konečníku. Použití HemaGelu na tento problém bylo s úspěchem testováno a výsledky byly vynikající.

Je možné aplikovat HemaGel i na otevřený zevní hemoroid?
Ano, gel je vhodný i k tomuto použití.

Je možné používat HemaGel na sliznice v okolí pohlaví?
HemaGel lze bez problémů použít pro hojení ran v okolí pohlaví.

podívej se na www.porodnice,cz, tam je přímo doktor na tyto problémy, tak si tu poradnu pročti, určitě tam najdeš aspoň radu, když nic jiného :wink:
21. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@ivomal do prdele....tak doufám, že to zabere... :wink:
21. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@petra.vavra minule to zabralo, nakoplo mě to docela rychle...a jedna pozitivní správa, dá se při tom otěhu:slight_smile: Sice to vypadá jako antiko (21dní zobání pilulí + 7 dní pauza), ale ovu to neblokuje, takže se dá v poklidu otěhu....a žádné vlivy na případné ranné otěhu to nemá, klimonorm má za úkol simulovat cyklus a stimulovat moje tělo nějakému vlastnímu hormonálnímu výkonu.... První pilule polknuta:slight_smile: tzn za tři - čtyři týdny by měla dorazit mrcha
21. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
@ivomal tak aspoň, že tak...že zase nemusíš čekat, až dobereš tohle a pak zase chem. stimulka, to by se z toho jeden fakt pos.... tak doufám, že MS už nedorazí :wink:
21. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
@petra.vavra jé tak dík, jdu to nastudovat :slight_smile:
@ivomal tak tento měsíc nezapomeňte prcat a prcat a zase jenom prcat, aby z toho něco bylo :grinning:
21. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
Joo to by bylo fajn, chtěla bych vidět ksicht mojeho doktora, jak vykuleně čumí na utz:slight_smile:
21. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
@lussi mám tři balení klimonormu:slight_smile: a v záloze clostil s utoušem, až klimoš dojde:slight_smile: slušnej program na 4 měsíce:slight_smile:
21. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@ivomal do Vánoc musíš být gravidní a šmitec!!!!!
@petra.vavra tak jsem si trochu početla a vesměs tam píše jedno tj, že se toho zbavím až po porodu - z této informace jsem se téměř ocitla v komatu :confounded: A jako jestli mě budou chtít nastřihnout tak nevím tedy kam, protože ten největší hemáč se roztahuje skoro až k pekáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky nevím, jak to udělajís klistýrem, protože už ani nevím kde mám prdelní díru :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@lussi .....nástřih se dělá na dva způsoby rovně a šikmo...tak hádej který by ti dělali a je i lepší, u nástřihu rovně, když je málo udělaný hrozí právě natržení až ke konečníku a to je na hovno, protože je pak to šití až do svalu a někdy se musí pod narkoru...to už není jen tak nějaké šití...hele masíruješ hráz???? měla bys to aspoň zkusit...jaký máš váhový odhad mim??...hlavně na to musí dávat v porodnici pozor, aby sis nevytlačila i konečník, to se pak z toho ani neposereš :sweat_smile: :sweat_smile: ...
21. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
@lussi co jsem o tvém problému četla, tak hodně vlákniny, hodně sprchovat a fakt hodně mazat matičkami...a čekat ...po porodu to bude ok...
21. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@petra.vavra no tak to mě asi budou muset nastřihnout šikmo, kdyby to bylo k prdce, tak tam není fakt kam, mám ho hned pod pipkou :frowning2: A toho co vytlačím se právě bolím, aby to nebyla nějaká hrůza, což je asi velká pravděpodobnost, protože i když jdu na velkou a to netlačím tak to vyleze xkrát víc apak se zase zatáhne :frowning2: No fuj, je to nechuťárna jak to popisuju.
Nemasíruju, jednak nevím jak se to dělá a jedak mě fakt bolí celý spodek, takže bych to asi nedala :unamused:
Váhu nevím, jdu teď ve čtvrtek, tak uvidím - byla jsem naposledy 1.9 a to mu navážili 2100g. V pátek jdu do poradny, tak jim tam ukážu prdel,aby o to věděli.
Já už fakt nemám strach ani tak z porodu, ale z těch hemáčů co se mi tam s tím stane :cry:
@ivomal jj, vlákninu zeleninu apod, žeru, máme taky bidet, takže po každém wc šoupám zadek pod studenou vodu a s tím mazáním.......na té mastičce je napsáno, že mazat jen ráno a večer a pak po stolici, nemůžu se nějak předávkovat, když to budu mazat častějc? Lékarnice říkala, že jen dvakrát denně, ale to jí seru, to bych chcípla, mažu častěji.
21. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.