• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak sežeňte nějakého dobrovolníka, co ji pořádně vypráší kožich a zavaří čárku, že si na ni nesedne a bude v 7. nebi a dá pokoj :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
ideálně taky nějakého podobného zoufalce, který nemá do čeho píchnout..apropo, něco podobnýho u nás taky běhá po fabrice - svobodný, cca 40, ošustil by i motorovou plu, jen kdyby chtěla..mám od něj min 2x týdně nabídku kvalitního nezávazného sexu stejně jako všechny ostatní ženský v okolí :grinning: ..kdyby ne, tak si myslím, že je snad marod:slight_smile:..jen nikdy nechce děti a vázat se, prostě je to takový zoufalý motýl Emanuel :grinning:
19. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak to mám hotový,fuj jsem úplně hotová,za půl hoďky jdu cvičit,večer asi exnu :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Raději sexni, než-li exni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
udazte ženy :wink: snad bych v mojí náladě raději exla,než sexla :grinning: tak si na ny podzimní hnusy peču palačinky,snad mě to sladké dá trochu do pucu :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
udaz :slight_smile: Jsem doma a hned mám lepší náladu :grinning: Mrcha nikde, průjmíček mě snad taky opustil, snědla jsem kousek rohlíku,tak uvidim co to provede :grinning: jdu nafasovat pytlíček a posbírat hovínka po pejskovi,ať si máme kde na zahrádce hrát :wink: A sexnu možná večer taky - uvidíme :grinning:
19. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
latu tak to je super že máš lepší náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem se kvůli práci vyprdla na cvíčo :grinning: :grinning: teď jdu ale zase pro změnu žehlit :angry: :angry:
19. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
latunko zlatíčko,tak jsem se konečně podívala do těch karet a nejsem si jistá jak to funguje takhle na dálku, ale nejhlavnější karta mi prostě vyšla Princezna disků.což je jedna ze tří karet(celkem jich je 80),která je jasným symbolem těhotenství..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Do tvého života vstupuje něco nového(píšou jako poselství karty :wink: :wink: takže jestli to nevyjde teď,tak určitě brzy...já už v tom mám jasno.zítra se podívám na lussinku :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Čus ženy :grinning: !!! Dnes jedu do lázní - na koupel a na masáž :grinning: :grinning: .. To na záda - jsou nějaký bolavý :cry: :unamused: ..
20. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
schimi ahojky a to ti pomůže ?jen tam si skáknout? a nebo jedeš na dýl? já bych se tzam musela odstěhovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,prý mě i ta noha bolí od zad .. :pensive: hele jani dělá výklady karet :wink:
20. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
No, oni už mi pomohli :grinning: , dali mi titanovou plotýnku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já muisím teď jenom udržovat tu plotnu v jakž takž přijatelným stavu :slight_smile: , teda pro mně :grinning: , ne pro ně - vracet ji nebudu :grinning: ..
20. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
no neke to mě zajímá ,mám výhřez plotny 7,7 mm
20. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
zajímá mě operace ,bolesti potom a jestli máš zdravotní omezení ,jako pracovní
20. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Bré ránko ženy, včera jsem byla nějak vypadlá z provozu ale dneska už budu na příjmu. Akorát teď ráno jdu na prochajdu..
20. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
mě dal dokupy jeden léčitel a od té doby mám samo denně bolesti ,ale jsou i světlé výjimky třeba 2dny kdy jsem bez bolestí ,do doby než jsem byla u léčitele jsem měla v kuse rok bolesti zad a v noze a nepomohla mi ani nemocnice ,kapačky ,řekli operace ,ale tý jsem se bála ..
20. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
čus poblijone
20. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
leni zas na druhou stranu když operace pomůže proč ne ? Můj strejc byl loni a teď běhá jak čamrda :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
no ale znám právě dost takovejch který ty bolesti maj furt ne-li horší a vyjíždí jim další plotny ..
20. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
kdyby léčitel neumřel tak mě tam má pravidelně ,fakt mi pomohl na dost dlouhou dobu
20. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
leni tak to vyjíždění ale určo není tou operací to by jim vyjeli i bez ní. Jde o to že když budeš těhu tak to bude ještě horší já problémy se zádama nikdy moc nemívala a teď jak se to stěhuje v břiše tak docela tepim tak si vem jak budeš trpět ty když už máš bolesti teď :frowning2:
20. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
musil to já vše vim ,neboj se .. :frowning2: :unamused: :cry: ,nevim říkaly mi to i sestry na rehabilitaci ,že jim ty plotny vyjíždí o kus níž ,nevim proč ,možná se už dělá jinej styl operací ted ..taková titanová plotna zní dobře ..
20. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
musí to být ukrutná bolest co když to člověka chytí. Můj soused je na PNce se zádama teď a celejch 14 dní chodí jak když hledá na zemi brejle v předklonu má nějakej zánět nervu
20. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
moje mamka je zdravotní sestra a setkala se s tím taky mockrát ,jak řikam ,třeba je ted jinej postup a kdyby byl ,bylo by to prima ..můj soused na patře má už 4operace obratle a léky si dávkuje elektronicky ,má něco v sobě zašitý ..to je konec ,je mu 44let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
já už jsem si na tu bolest musela zvyknout ,to je do smrti ,ale jak to překročí meze a vstávam o zed a z postele lezu po 4 tak to je zlý ..třeba když se pustim do pletí záhonu tak jsem týden jasná ,než mě to pustí z nejhoršího ..je to prostě hnus tyhle potíže .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na nějakej kosmodisk teda nevěřim
20. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
to je hodně mladej člověk.... Jinak s tou "nepovedenou" operací to máš se vším můžou ti operovat obyčejnýho slepáka a skončíš s vývodem střeva (stomií) všechno se dá zprznit. Jenže je o hodně větší možnost úspěšné operace než té neúspěšné ne ?
20. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
stejně tam jednou skončim ,zatim se tomu vyhýbám.. :wink: dokud to jen trochu jde ..a co ty jak se vede?
20. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
to chápu asi bych taky měla strach. Ale nemám ráda bolest takže bych na to šla kvůli té úlevě.
U mě dobrý :slight_smile: mimiňák kopká dvakrát do hodiny musim chcandit včera jsem snědla gumový medvidky s pudinkem a bylo mi zle :sweat_smile: a dneska snad přifrčí kočár nebo zejtra zatim nevim ještě se mi kurýrníci neozvali.
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
hele až ho kurníci dotáhnou hned hod foto
20. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
hele s tim tvým jídlem to bych se poblila taky a nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
vyfoťákuju a na strechu dám nově vybavenej byt. Vyfotim si ho páč ho teĎ vlastně 4 měsíce neuvidim :grinning: bude u kámošky na půdě. Akorát autosedačku si nechám doma :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.