• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
holky ale stejně tohle všechno je lepší než čumět na negativní test, si na to vzpomenu a hnedka je to snesitelnější
21. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
lussi můj ex používal hemostop a pomohlo mu to....je to mast.
ivo na hlášku za měsíc uvidíme jsem po dvouletém rozvodovém řízení úplně alergická :angry: :angry: :angry: :angry: ale mě doktorka tay řekla že mám nízkou hladinu hormonů a že ať s otěhu moc nepočítám tak půl roku a ejhle po dvou měsících dvě čáry :wink: :wink: :wink: :wink: takže já věřím tomu že to vyjde :wink: :wink: :wink:
jinak já jsem sama doma,venouše mám na stávce...jeli tam celé autobusy policajtů a hasičů a taky býv.kolegyně sestřičky....to je hnus....prej deset procent,švagrová bere 13tis čistýho a chtěj jí vzít 6tis..a dělá u policajtů 9let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic,jen že to teď u nás trochu vře,myslim jako v rodině :rolling_eyes: :rolling_eyes:
já jsem si po krásné procházce s psíkem udělala masíčko alá čínu s hranoilama,tak snad už budu trochu přibírat,nějak to všichni řešej :sweat_smile:
21. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
@lussi jednoznačně vytlačíš mimčo :grinning: :grinning: :grinning: na to bych si vsadila :grinning: :grinning: :grinning: jj ukaž to doktorce a uvidíš co ti řekne...masáž je jednoduchá, když budeš chtít popíšu do IP :wink:
21. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@lussi někde holky psaly, že mazat hodně, po každým umytí....někdo maže menalindem, někdo hemogelem...
21. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
lussi radši hemáče než bílej test,to máš recht :slight_smile: :slight_smile: peti kdyžtak to pošli i mě jo?když už budeš v tom popisování,děkuji :wink:
21. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
lussi já bych taky mazala pokaždé :wink:
21. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@janitchka ale jestli to zvládnete... :grinning: :grinning: je to docela čuňačina, pak tu ze mě uděláte úchylačku :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
petí já dělala na chíře a vyndavala ze zadku právě po operacích hemáčů takové věci,že tohle bude žůžo :wink: a já jestli mi to trochu pomůže proti tomuhle sajrajtu budu klidně taky za úchyla :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
Bré ráno.....dnes 100 dní do porodu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: se fakt těším :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Bré ráno :angry: Tak já uz se zítra těšim na frndologii, páč u zase krvácim :angry: jako uz mě to fakt sere :angry:
lussi teda ten hemeroid je hnus :frowning2: tak snad ti omůe ten hemagel :frowning2:
áááá dtíko se dozaduje pozornosti, tak zase páček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
latu čéče to je teda na hoveň já po porodu lila 3 týdny a pak nic a doteď nic :grinning: Tak jako to asi taky neni dobře ale řešit to nebudu nemrchovala jsem před porodem tak se to holt nezmění ani po....

Já čekám na poštěváčku přinese mi baliky s mističkama a sofči novou kombošku na zimu. A nějak nejde bába jedna prašivá.... Sofi žužlá rohlik dělá jí to dobře na zuby... Jenže žužlá a pak plive takže mám parkety vážně jetý.... Všude voslintaný kusy rohliku... Pá narazila do botnika tele.... :unamused:
22. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
cus zeny,
lussi teda ty si uzivas s prdelo navstevnikama :unamused: ,mne se ukazal taky tesne pred porodem,byl to opruz,ale zmizelo to zahadne ani nevim kdy :sweat_smile: tak snad se ti taky vypari :wink:

@latunka to je divny ze 3,14ca furt barvi...a co ti rekli posledne? nejak mi to uniklo

@musilka a kojis jeste? mne mrcha dorazila az 7 mesicu po porodu. (kojila jsem do 8.) Jak narazila do botniku? uz se pohybuje,jo? :confused: A je dobra ze zuzla rohlik,to by se v sestym mesici Dendour na tom zadavil,ten daval jenom ty penovy krupky. No a bordel tu mame taky vsude,ted ma nejaky obdobi kdy nechce vubec jist,tak se vsim jenom coura po byte,tak to tak vypada :angry:
22. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
čuste
@petra.vavra masáš pošli :slight_smile:
holky tak mastička asi malinko zabrala, alespoň se to nezvětšuje a jeden šmejd se zmenšil, ale stejně si řeknu o nějaké prášky, mastičky jsou na hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@latunka to se ti určitě uhnizďuje další mimino :grinning:
@poletucha třeba už by si dal pořádný kus řízku :grinning:
Já měla řízky dneska na oběd a večer budu dělat kuře na smetaně s knedlama, mňam. A těším se až začnu zase péc koláče a dělat takové ty ovocné dezerty, to budu žrát po pekáčích, teď mi to strašně chybí, když to nemůžu.
@janitchka nevlastní sestřenice byla taky včera stávkovat :slight_smile: Jinak kámoška dělá u fízlíků (tady v Praze) a nestěžuje si teda, prachy celkeme dobrý, dostala služební byt........
22. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
@petra.vavra jo a já to mám dnes za 28 :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@lussi já v tvém týdnu rodila :grinning: :grinning: masáž pošlu, ještě bys to stihla :wink:
22. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
Udazte ženy, pravidelně vás ve večerních hodinách dočítám, tak jsem stále v obraze a hlídám nastávající maminu Lussi, zda už nahodou....... Holka mocinky tě s těma hemoušema lituji...., mně se udělal jeden malý po porodu a pořád mi praskal, tak jsem šla koupit mast, ale to co tam popisuješ ty je pro mě sci-fi
22. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@petra.vavra Péťo, že tě vidím, jednou jsi psala o homeopatikách na kojo..., jak dlouho jsi je brala? Pravidelně nebo občas? A taky mi řekni, kdyby měl malý teplotu, můžou se už nyní dávat ty čípky? Je na nich od ukončeného 3. měsíce jako u sirupu, ale někde jsem četla, že je dávají, tak nevím, máme s manžou oba chřipajznu, malý má jen trochu rýmu, tak odsávám, ale kdyby náhodou....
22. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@petra.vavra no tak snad tě nebudu násedovat, musím se nejdříve zbavit těch prdleních věci, s tím nemůžu fakt jít na sál :grinning:
@janysek70 no čau matkoooo :slight_smile: Brzy se uzdravte a hlavně ať Štěpánek zůstane jen u té rýmy a nemusíte se moc kurýrovat! Jinak se neboj ničeho nic, nic ti neuteče, mám na tebe číslo , tak ti taky pošlu sms :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
Hodná holka :slight_smile: , já jsem tu s vámi stále, ale až večer vás dočítám, když malý spí a to tu nikdo nejní a mě nebaví psát si tu sama..... Přes den si již junior vyžaduje moji pozornost a tak se mu naplno věnuji a když spinká, tak dělám domácí práce, aby to tu zářilo čistotou :grinning:
22. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@lussi máš už vše v kupě na Filípka?
22. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@janysek70 homeo určitě brát, když ti to nepomůže rozhodně neublíží, mě pomohlo...ale brát jen do té doby než uvidíš, že se to rozjelo, protože pokud bys užívala dlouho nebo permanentně, tak to má opačný dopad...jestli potřebuješ, tak se můžu zeptat přmo na dávky u naší homeo v lékárně, je to vystudovaná mgr farmacie a homeo dělá už asi 20 let...ale jedu až v pátek....tak jestlit o stačí...
čípky dávat, není problém, 3 měsíce jsou tam proto, že to na menších dětech nesmí být testováno ani jinak zkoušeno...je dobré střídat paralen/nurofen čípky. určitě jsou lepší i z toho důvodu, že se rychleji rozpouští a do oběhu se dostanou během několika minut, kdežto sirup zabere třeba za hodinu...takže čípky rozhodně upřednostňuj..já je T dám i teď když je zle...jediné na co pozor Paralen se může co 4 hodiny, ale Nurofen co 6....to je jediný rozdíl, protože Nurofen má v sobě i složku protizánětlivou a ta se v těle déle vstřebává...je lepší takhle malýmu miminku dát nejdřív Paralen, ale pouze při teplotě 38 a víc v zadečku= 38,5, 5 desetin se v zadečku odečítá :wink: ...
zrovna jsem na Tebe včera myslela, žes dlouho nebyla, ale ani se nedivím...taky bych se raději ňuňala s prďolkou než trávila čas na netu :wink:
držím palce, ať malému nic není a užíváte si :wink: . Jinak Jičín jsme letos pro změnu nestihli...jsem zvědavá jestli někdy ano :grinning:
22. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@lussi máš IP... :wink:
Na Peťul budu muset čekat déle, asi sepisuje jak vyzrát na ty prevíty, co okupuji Luss
@petra.vavra jj, dík již jsem četla :slight_smile: A mám takový debilní dotaz k tomu slunečnicovému oleji :grinning: To jako může být i ten na smažení? My kupujeme slunečnicový :grinning: :grinning: :grinning:
@janysek70 já ti nevím, myslím, že ano, ale ono se určitě něco najde, co budu ještě potřebovat
22. zář 2010 v 15:49  • Odpověz
...á tak jsme to daly nastejno :grinning:
no jsi zlatá, to jsem potřebovala vědět, čípky mám Nurofen, tak zítra pořídím ještě Paralenové.
A to homeo, člověče, já to beru jako divá už od porodky 2x denně 5 a už mi zase pomalu docházejí a bojím se přestat, aby bylo co dojit a ty na mě teď takto, to čumím :astonished: ..... Paní doktorová říkala, že kojím smetanu :wink:
22. zář 2010 v 15:49  • Odpověz
@janysek70 máš to tu :wink: a Lussi jsem psala masáž pipiny...s hermošema zážitek nemám a ani nějak nechci, taky nemusím mít všechno :grinning:
22. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@janysek70 jestli vysloveně vidíš, že ti mlíko stačí, tak to zobej, ale vím, že holky co to potřebovaly na rozkojení, tak musely opatrně, právě aby to nemělo opačný účinek což se v tomto případě může stát...já chci teď zkusit nějaké k porodu na uvolnění a bolesti, protože vím100% že nemůžu mít epi, takže mě čekají zase křížový hnusy, ze kterých se můžu posrat už teď :wink:
22. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@janysek70 ještě k těm čípkům...když střídáš, tak střídat po 6 hodinách jako kdybys dávala jen Nurofen, právě kvůli té složce v Nurofenu :wink:
naše dáma chrápe, tak mám čas tu dřepět...
22. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
@lussi jj, ten na smažení :grinning: :grinning: :grinning: nebo mají od Salosu přímo na hráz a nebo od Weledy, ale ten je drahý jako prase a zbytečně velký, takže toho půlku vyhodíš, nebo max domazat na jiných partiích těla... :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@lussi a ještě...žádné špinavé ruce, žádné záděry na rukou, které to dělají, špína za nehtama apod...když má třeba někdo i drsná bříška, je lepší použít jednorázovky rukavice, mají je v každé lékárně za pakatel a zbytek použiješ na přesazování kytek :wink:
22. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.