• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@petra.vavra tak myslíš, že mám koupit další homeo? Já se bojím, že kdybych přestala zobat, tak dojde melasa, no ale zase ono to rychle ubývá a pořád objednávám. Měla jsem taky jedny na hojení po císaři a nevím, zda to bylo tím, ale fakt jsem téměř nevěděla, co je to bolest
22. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
Slunečnicový mají i v lékárně, tak Luss mazej :slight_smile:
Péťo a jak ty, kterou porodku volíš? Mluvila jsi taky něco o Jičínu...
22. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
tak já jsem dnes měla zařizovací den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem hladová jako prase :grinning: venku je opět nádherně :sunglasses:
janýsku tak doufám že se z toho nachlazení rychle dostanete :wink:
lussi jsem ani nevěděla že jsou i prášky...dneska jsem v autě slyšela reklamu na faktum tak jsem si na tebe hned vzpomněla :grinning: :grinning:
@janysek70 jestli máš kde koupit ze dne na den, vysadila bych a uvidíš...hlavně Štepánkovi už je 6 neděl, takže je rozpitý krásně a pokud vysosá vše, jak má, krásně ti startuje další laktaci. Já jsem je brala hlavně při tom prvním spurtu, kolem 3 měsíce, kdy se T nedala od prsa ani odtrhnout a bylo to znát. Nebo ho kup a měj doma a když nezděláš, já si od tebe klidně pak vezmu, určitě na nich budu taky. To poporodní homeo budeme mít stejné, dělá se na císaře a je právě i při bolesti u zavinování dělohy...začíná se brát asi 2 hodiny po porodu a i kdyby to bylo, jak někdo říká výborné placebo, tak na mě fakt zabírá, takže já jsem všema 10 pro :wink:
@janysek70 no nevím, jestli jsi četla ten můj hororový příspěvek v Nera UTZ krávy s mokrým diplomem....tak jsem hledala jinou alternativu, ale nakonec jsem se domluvila na konkrétním porodníkovi ˇ(nemůžu psát jméno, protože tu patrně šmíruje paní primářka Nera porodnice, kterou jsem dostala na diskuzi o Nera porodnici s holkama) a když náhodou budou Nera plný, tak mám Brandýs, ale zase s konkrétním doktorem. Raději klid a jistota a dám i nějaké peníze, než čekat že mí taková 3.14ča přijde k podoru a něco posere. Ta už mi nezměří ani tlak jinak ji Honza zabije na místě.... :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
Jsem byla vložit Štěpulku do kočíku, taťka šel chvíli kočárkovat, tak mám oraz :wink:
Péťo, tak to jsi super, nedáš se, babo :wink:
Jani ahojda, holka ty už razíš na dovolenčičku, to ti závidím...., mně se vrátil Lukáš v sobotu z Tunisu naprosto unešen a já jen slintala :wink:
22. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
.... jo a tn příspěvek, jak jsi popisovala zážitek z UTZ si pamatuji.
No je to teda někdy úžas to zdravotnictví...., ale ono i jiné obory nezaostávají
22. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@janysek70 jj, tím jsem si jistá, že všude je něco, akorát se teď víc bojím, protože vím do čeho jdu a co mě čeká a o to víc si asi uvědomuju, co všechno může doktor taky zpackat...neříkám, že zaplacenej to nezpacká....to je prostě osud. Pokud bude vše Ok, tak stejně ho mám jenom na to porození, jinak mi stačí PA a Honza :wink: ...spíš je to psychická stránka věci :wink:
22. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
Jeden úsměv pro tetky V.I.3,14čky :wink:
22. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
Takhle si tu hověli oba chlapáci, než si je vzal taťka ven a nechali mamku koníkovat :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
Věř, že nyní bude vše v pořádku :dizzy_face: . Zítra máte UTZ?
22. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
22. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@janysek70 v pátek 4D :wink: tak se těším, ale co to bude budou vědět jen virtuálky...doma řekneme, že to nevíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
@janysek70 já to beru hlavně tak, že první porod jsem měla úplně "krásnej" i přes ty bolesti a tak chci takový i teď a ne, aby nějaká kráva si střihla jenom proto, že ji to učili ve škole.... :wink:
22. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
Však já myslím, že ty si to dovedeš vše dobře ohlídat a umíš se ozvat.... a to je moc dobře!! Všechny tu víme, že ty máš hodně přehled a umíš se zařídit.

Děkujeme :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
@janysek70 :slight_smile: to já dělám jenom chytrou :slight_smile: .... :grinning: ale děkuju za kompliment :wink: ....s Vámi všemi je zase výborná zábava, protože jen neřešíte kdy se mimi pokadí, poblindí apod., ale umíte si dělat legraci ze sebe a to je dnes asi nejdůležitější... :wink:
22. zář 2010 v 16:46  • Odpověz
@petra.vavra abych se nepřipálila jak bude drahý mastit :grinning:
Jinak rukavice asi budou nezbytné, protože lussilák trpí na ekzémy - takové ty suché popraskané ruce, takže stopro se tam i nějaká ta trhlinka najde, někdy to musí mazat chudák kortikoidama aby se toho zbavil - doufám, že to naše dítě to nepodědí nebo mi jebne :unamused:
A na výsledky z toho 4D se těším, já chci vědět co bude mít další brambora mezi nohama :grinning:
@janitchka budu ráda, až na mě budeš vzpomínat v jiných souvislostech :grinning:
@janysek70 takový šibalský úsměv nahodil, teta lussinda posílá veeeelikánského hubana :grinning: A to lehátko není náhodou Fisher price? Já mám pocit, že ho máme taky :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@petra.vavra a ty tady po porodu musíš i nadále chodit, to ti je doufám jasné, ne? Jsi náš vrchní rádce :sunglasses:
22. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: tak pozor na připečený pekáč...to se blbě dává dolů :grinning: :grinning: :grinning:
zapomněla jsem ti napsat, že jde hlavně o ten pocit, který při tom cítíš, abys pak nebyla překvapená v porodce co to jako je.... :wink: zkuste a uvidíš, buď to budete dělat nebo ne....je to jedno, jde hlavně o to, aby ses cítila fakt dobře :wink: třeba bude mít Fífa krásnou malinkou hlavičku a ani nebudeš vědět, že rodíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@lussi já si skočim na státnice a pak tu budu od rána do večera :grinning: ... mě by hrozně bavilo mít svoje stránky, ale bohužel na to nemám čas...zase na druhou stranu nejsem ani sestra ani MUDr ani nic...jsou to jen mé poznatky za poslední 3 roky :wink: takže někomu to třeba i vadí a někomu vůbec nevyhovuje...takže nemůžu na základě jednoho dítěte dělat, že jsem sežrala moudro světa.... :grinning:
22. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
@petra.vavra no já hlavně nevím jestli mi u toho nebudou vadit ty hemomrdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A byla bych ráda, kdyby byl celej malinkej, jsem zvědavá zítra kolik bude odhad váhy. A v porodce myslím budou překvapeni všichni okolo, až si spletou hlavičku s hemomrdem :grinning:
22. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@petra.vavra to není špatný nápad uděat si amatérské poradenství, záleží na tom kolik toho víš a jaké máš zkušenosti, např. mám v okolí sestru (nemůžu napsat kdo, neb si to to mohla taky přečíst) a te je teda tak blbá, že bych ji nedala dítě snad ani na přebalování :confounded: :grinning:
22. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: sorry, ale i ta šišatá hlavička ti bude připadat krásná a hemouši jsou takový hnusáci :grinning: :grinning: hele ještě jsem se dneska dočetla, že bys ten hemer měla gázou zastrkovat zpět, abys ho neporanila, ale nenechat ho koukat ven, kvůli bolesti a hlavně krvácení z něj...
22. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
No ženy co to tu stále popisujete za erotické postupy??? Já myslím, že si Lussilák šáhne a bude po masáži, že se dál masírovat nebude :grinning: a ještě u toho bude jako dr Kundil v rukavičkách :grinning:
Péťo jen chytrač, každá rada drahá :wink:
22. zář 2010 v 17:01  • Odpověz
@lussi hele u porodu ten doktor se o to bude starat aby sis nevytlačila i konečník, takže on ví, co musí dělat..je to problém hodně maminek, takže toho se neboj...oni si s tím poradí, spíš je to psychicky nepříjemné, kdyby se to po porodu nevstřebalo, tak bych fakt asi zašla za nějakym kvalitním proktologem, protože tě toho zbaví opravdu rychlou cestou...ale na druhou stranu chápu, že na někoho vystčit prdel..taky není prdel :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@janysek70 doktor Kundil :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@petra.vavra no tak to si děláš prdel???? :grinning: Jak si to mám zastrčit, když se mi tam ani všechny najednou nevlezou a bolí to jak prase, když si na to jen sáhnu - no ale zkusím to, lepší než aby mi to prasklo :confounded: Já ten jeden ze začáku zastrčila, ale stejěn byl za chvíli venku :unamused:

@janysek70 no pan Kundil sice ty mé hemáče viděl, ale taky si nejsem jistá zda by byl ochoten zapojit je do našich sexuálních hrátek :grinning:
22. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
@lussi to jsou vše jen mé amatérské postřehy, protože mě to baví o MUDr věcech číst a tak...vím, že jsem se spletla povoláním a tak to takhle celý dospělý život doháním... :wink:
Přijela babuška, jdu vítat, večer zase přijdu na kontrolu, co kde komu vylezlo nového!!!
@petra.vavra jj, prdelního doktora už mi doporučila jedna maminka z jiné diskuse, je to klinika, kde sama byla a kde jí toho zbavili, dělají tam přenejhorším i operativní zákroky a je tam možnost přijít i s miminkem, když není možnost hlídání, což je supr :slight_smile:
22. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.