• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Dala jsem pár nových fotek 2. měsíce našeho žití....
Zdravím všechny ostatní 3,14čky a brambory a doufám, že se tu taky někdy potkám s Latu a probereme pokakané a poblinkané dětičky :grinning:
22. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@janysek70 zatím pa a zase dojdi, snad nikomu nic do té doby nevyleze :grinning:
22. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
@lussi měla bys to kouskem gázy s teplou vodou nebo vazelínou lehce krouživým pohybem zatlačit zpět do konečníku, aby se to právě moc nedráždilo, ale určitě ne přes nějakou velikou bolest...to bych určitě ukázala doktorovi a on by měl být erudovaný na pomoc...přece nemůžeš další 3 týdny jen ležet nebo sedět na nějakém kruhu, musí to být dost bolestivé i při velký :confounded:
22. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@petra.vavra no bolest...je to jako kdyby ti někdo strčil ozubený kolo do prdele a při sraní ti s ním točil :sweat_smile: Pak mě hodinu po tom pálí zadek a nemůžu vůbec nic. Někdy je to lepší, to se mi bolestí ani nechce brečet. No těším se na ten pátek do ordinace jak děcko na Ježíška :slight_smile: Hlavně ať mi ku.va už někdo pomůže :confounded:
22. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
@lussi tak to je v prdeli :astonished: :grinning: ....tak ty v pátek budeš vědět jak zatočit s hemoušem a já snad co vytlačím :slight_smile:
22. zář 2010 v 17:20  • Odpověz
@petra.vavra jojo, bude to náš velký den :grinning: Ale fotku sem na koně dáš raději jenom ty :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě dlouho nic tak nerozesmálo :grinning: :grinning: až mám z dítete jo-jo
22. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
holky vy me bavite :grinning: :grinning: :grinning: tesim se na patecni zpravy dne :wink: lussi to zni fakt docela vazne,meli by ti nejak pomoct...ja mela jeden malej,bolelo to tak nejak normos...ale tohle musi byt masakr :sweat_smile: No a jinak ja bych Dendourovi i rizek dala,kdyby ho chtel...zkousim aby jedl aspon se mnou z jednoho talire,ale uplne bez uspechu,zavrti hlavou a smitec...celej den zere jenom jogurty :sweat_smile: ...a to uz trva fakt dlouho...fakt nevim po kom je to moje dite vegetarian,kdyz mama by sezrala i celou kravu :grinning:
22. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
janýsku kdo je dendy sadovská?
22. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
Leni nevím, nějaká Slovenka, jsem jí psala, zda se známe a ona, že ne a jestli to vadí, ať prepáčim
22. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz
ona si mě chce přidat na fb mezi přátele a ty jsi jako společný přítel tak se tě proto ptam :confused:
22. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
třeba má ráda sado maso a kouká na naše diskuze zde.. :confused:
22. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
Mně od ní také přišel požadavek na přátelství
22. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
já na ní seru,nevim kdo to je
22. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
at se představí a nebo napíše něco do zprávy takhle nebudu reagovat :sunglasses:
22. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
janý ten tvůj baby plan se bere s listovkou a nebo místo ní?
22. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
Leni, tam už listovka je + další vitamíny pro plánované huhu
22. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz
luss čtu neustále tvoje srací trable a musim ti vyjádřit upřímnou soustrast ..tohle na samej závěr to je hnus velebnosti .. :rolling_eyes: snad ti brzo někdo pomůže
22. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
hm aha tak mám jako k tomu brát ještě něco inýho nebo tuto stačí?
22. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
To stačí, já ještě pila kontryhel, aby rostla peřina :wink:
22. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
Tak tedy jednou to opravdu stačí :grinning: ...jsem asi dlouho přidržela čudlíka
jo to opravdu stačí nejsem zase taký debil :grinning: :grinning: :grinning: kontry ani vidět ksindla ..mělo to na mě opačnej účinek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
leni já jedla listovku a babyplan a pila kontryhel :slight_smile: :slight_smile:
jo jinak já dendy ze slovenska taky vyfákla :wink:
22. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak se kočko měj a díky za info a rady ..pápá..hemoušům zmar
22. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
janí fakt a tak to musí být nějaká koníkovka .. :confused: jenže já tyhle tajnačky nemusim..tak páá jdu hnípati
22. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
já když někoho neznám tak ho ingnoruju a vůbec mě to netrápí :wink:
22. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: dítko spí, tak jdu házet fotky na FCB a taky sem :grinning: A ta pipina si mě chce dát taky do přátel - kurník tak kdo jí znáte? To je fakt nenápadné,ze píše nám všem z téhle diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
@janysek70 hod info,kolikrát denně kakáte :grinning: Davídek ted kaká 1-2x denně,ale hrozné mnozství,je vidět,ze by potřeboval častěji a po menších dávkách jako dřív,ale opět netušim jak toho dosáhnout.
a ještě na něco jsem chtěla reagovat,ale jak jsem poctivě dočetla všechno co jste psaly,tak si to nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning: jo polet se ptala co minule říkala dokyna na můj pekáč- já tam nakonec nebyla,ono to hned v neděli přestalo,tak jsem si řekla,ze to byl nějaky dozvuk očistek a objednala jsem se az na zítra,no a včera to zase začalo,tak to vypadá,ze můj 14denní cyklus necyklus je zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tady máte foto vrazdy z dnešní procházky, obět se nachází v pravém spodním rohu :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 23:23  • Odpověz
autor
a ještě jak vrazdekyně kontroluje svojí práci:
22. zář 2010 ve 23:28  • Odpověz
latu taky to je fajn ,že nepotřebujete kočku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,máte 2 v 1 :dizzy_face:
23. zář 2010 v 08:07  • Odpověz
Bré ráno ženy
@latunka ty vole, já na tý první fotce myslela, že s..e a až pak jsem si všimla, že má myš...si řikam, že proč fotíš jak čuchá k ho..u :grinning: :grinning: :grinning: no nic no, ještě nejsem po snídani, tak nevidím :grinning:
@janitchka poslala jsem ti IP včera, tak nevím zda to došlo :wink: tu pervezní masáž :grinning:
23. zář 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.