• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak to musím.....z "Perly našich dětiček"

lencaca Ahoj holky!!Moje pětiletá dcerka když měla necelé dva roky a chtěla jít čůrat říkala: ,,mám čuáka"
Jednou si tak v neděli sedíme v kostele a při mši mi malá pošeptá:,,Mami já mám čuáka", běžíme tedy ven a čurání nebylo. Sedíme opět vevnitř a za pět minut,, mami já mám čuáka". Opět vyběhnem ven a zas nic. Když se to opakovalo počtvrté, zvedla jsem hlas a zrovna ve chvilce zamyšlení( celý kostel byl potichu) řekla: Nemáš ČURÁKA a hotovo!!!Kdybyste viděly ty pohledy, holky v řadě za nama chytly záchvat smíchu. Dodnes na to s tchyní vzpomínáme: TA OSTUDA!!
23. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
petí ta to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo jinak moc děkuji za IP,Venda to četl a už se prej těší na masáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak přeji všem dobré ráno,tady je dnes opět krásně :sunglasses: :sunglasses: už mám jakoby volno,jen musim za chvilku zařídit nějaké součástky do tiskárny a nic jinýho pracovního mě dnes snad nečeká..odpoledne máme první ústecké vinobraní,tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: jo mimovhodem jsem závislá na ledových kaštanech,musim mít denně alespoň jedny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to mi nikdy nechutnaly :confused: :grinning:
23. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: petí to je dobrá historka, jen by mě zajímalo jestli je to pravdivé nebo to dotyčná trochu přibarvila - já jsem hroznej skeptik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pobavilo mě to :grinning: :grinning:
Davídek se na mě od rána zubí s pusou od ucha k uchu,doted se jenom tak decentně culil,ale ted uz konečně přišel jak na to a řepí se na celej svět :grinning: :grinning: :grinning: Já ho děsně zeru :grinning: :grinning:
a čekám poštěváčku jako včera musilkojc holky - nese zásilku z laclíka, tak se těšim, protoze uz si ani nepamatuju co jsem objednala :grinning: :grinning:
@janitchka ledovy kaštany já nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě zase při graviditě děsně chutnalo vepřovy - předtim jsem ho moc nemusela a ted uz zase taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V půl druhy mám byt u té doktorky,tak mě snad hodí do pucu - já mám určitě zase pojebany hormony, přes noc mi vyskočili deset novejch bedarů,ani nevim jestli má cenu to maskovat,protoze je to stejně nezamaskovatelné :angry: A na posranou endokrinologii se nemůzu dovolat, měla jsem se dohodnout začátkem září na kontrole,jenze ta doktorka je tam jen jeden den v tydnu a kdyz se zrovna dostanu k telefonu,tak mi to tam nikdo nebere a nebo kdyz se tam dovolám,tak mi řeknou ze uz šla domu :angry: a nikdo jinej mě tam neobjedná,to si dělá kazdej doktor sám :angry: Jeden čtvrtek jsem tam i zavolat zapomněla,takze další tejden v hajzlu a najednou je konec měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu to zkusit :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
nazdar, jsem doma z Podolí, kontrola Ok, malý váží 2758g a řekněte mi jestli poloha hlavičkou, postavení levé je jako hlavičkou dolů nebo jak? Já se na to zapomněla zeptat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teď jdu dočítat :slight_smile:
23. zář 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
jo a opravila jsem si termín porodu podle Podolí, ať mě to nemate, takže ještě mám k dobru jeden týden :grinning:
23. zář 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
@lussi co ti řekli ma hemouše?
23. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@lenkacar takže už vitamínkuješ, což znamená, že se chystáte na věc???? :slight_smile:
@petra.vavra dobrá story :grinning: Akorát tedy v tom kostele mi to přijde už moc tip top vtípek, v obchodě by to bylo realnější :slight_smile:
@latunka vidím,že máte taky doma vraha :grinning: A endokrinologie mě čeká 6.10, opruz :unamused:
23. zář 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal no já se jen zmínila, že s tím mám problém, ale sama jsem si o nic neřekla, počkám do zítřka až do poradny, tady na těch ultrazvucích jsem nechtěla moc zdržovat, navíc tam byl mladej a docela hezkej doktor tak se mi fakt nechtělo ukazovat mu prdel :grinning: Ale říkal, že prej to zmizí po porodu - no joooo, ale já do toho porodu chcípnu. Dnes ráno jsem si u sraní pěkně pobrečela :sweat_smile:
23. zář 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal a to tvoje "snažíme se otěhotnět" už mě tam pěkně sere, ať už tam jsou tt, strašně se to táhne tyhle procedůůůůry.
23. zář 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
@lussi tak gratuluju k úspěšnému postavení k porodu spontálně :grinning:
23. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
@petra.vavra aha, tak alespoň s Fífulínem nejsou problémy, když už já mám kde co :grinning:
23. zář 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
@lussi ani nevíš, jak mě to sere, že tam nejsou tt...a o těch procedůrách ani nemluvím.... :angry:
23. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
@ivomal no snad už tam brzo tt budou :pensive:
holky já si uvědomila, že nemůžu jít na drouhou půlku toho předporodního kurzu, nevydržím tam s těma hemoušema dvě hodiny sedět, to je fakt pech :frowning2: Ledaže by mi napsali zítra nějaký zázrak, který by mi přes víkend zabral, ale o tom pochybuju :angry: kuwaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. zář 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
@lussi a já mám depku z toho zítřka, protože jsem zjistila, že to dělají PA, takže mi to mimi ani nepřeměří a tak nevím co od toho mám čekat...ani nevím, jestli to mám říct doma, že jsem to takhle posrala... :frowning2: :frowning2: a to jsem si říkala, že Gennet jako Gennet a asi ne...
23. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@petra.vavra já myslela, že to víš :frowning2: Já věděla, že tam jdeme jen kvůli tomu jak vypadá a žádná diagnostika se konat nebude. Nám poslouchala akorát srdíčko a pak jsme se dívali jen půl hoďky na to jak si tam plave.
No ale i tak je to přece hezká památka ne? Za ty prachy by to ale mohli dělat komplet, to je fakt.
23. zář 2010 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
@lussi ...no já se na to ptala a každý, že to je komplet atd...a dneska jsem se znova dívala na stránky a tam jsem našla toto...my jsme byli u T na 3D a dělal nám doktor komplet vše...já se těšila, že ho také někdo pořádně přeměří atd....no uvidíme...já to ještě zkusím domluvit jinde... :unamused: :confounded:
23. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
Udazte, až tu zase budete, já dnes byla po úřadě a pak jsem kočíkovala ve městě a na slunci jsem se potila díky odeznívající chřipce tedy fest.

@latunka mně srandí Štěpulka tak 3 x denně a co dáváme probio kapky, tak i dost prdí a už nemá ty prudící bolesti, kdy se kroutil jako žížala. Překvapilo mi, že prý plně kojené děti cca od 8. týdne mají stolici třeba jen 1x týdně, že to mlíčko už plně stráví, tak nevím a čekám, kdy to jako přijde, zatím tomu nic nenasvědčuje a občas musím přestrojit, bo má hořčici až na zádech
:slight_smile:
23. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
čus holky ráno tu jaktěživ není hnát ,kdo by mě potěšil před cestou do fachy .. :angry: večer jsme leželi s vladísem v posteli a říká ,,a to chceš dítě? se na nás podívej,,on heká se zádama,nemůže se ani hnout, já už 3dny mám blok v pánvi ..to mám z toho jak jsem táhla balíky na poštu ,pracovně v ruce :rolling_eyes: a taky bedny se zbožím po krámě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no tak nevim jestli bych mohla dodělat konec roku v práci ,kdyby se poštěstilo
24. zář 2010 v 07:38  • Odpověz
@petra.vavra tak cooooo? Byla jsi tam nebo jsi to nakonec vyřídila jinak?
@janysek70 jsou ty kapky dobře k sehnání? Já je chci určiě koupt taky, akorát nevím zda musím s předstihem nebo stačí pak skáknout jen do lékárny...
@lenkacar no to nebuď magooor, přece nebudeš nic tahat, když budeš v tom
Jinak děvčata nafasovala jsem Detralex tablety, tak snad to zabere a trochu to ustoupí, před porodem to prej vyléčit nejde, takže to jen musím nějak přetrpět do porodu. Doktorka říkala, že takhle velký hemáče už dlouho neviděla, ale že se s tím nedá boužel nic dělat :frowning2: V poradně to šlo dneska celkem rychle na to, že tam bylo lidí jak sraček, na monitor jsem ještě nešla.
Teď si jdu dáchnout, bolí mě hlava jak sviň o prdeli nemluvě, tak to zkusím zaspat.
24. zář 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Jsem taky v práci....tak dneska mě to v práci faakt netěší, ne nebaví,a le vysloveně netěší...jsem totiž debil na tvoření faktur, co faktura, to průser, včera jsem už se z toho složil úplně a dneska čekám na toho , kdo spravuje ten dementní systém tvorby faktur v DOS programu...kdybych to měla dělat růčo a přes windows, tka je to v pohodě, ale takhle - prase aby se v tom vyznalo....ale jsem asi jediná, kdo prostě tento počítačový trhák první poloviny devadesátých let minulého století nepochopil.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@lussi no, alespoň ti poskytla nějaké léky na hemáče, fakt třeba splasknou:slight_smile:
24. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
zdarec ženy....tak jsme zpět a jsem grogy, udělali jsme si z UTZ celodenní výlet včetně nákupů :grinning: :grinning: :grinning: UTZ krásné, tak můžete hlasovat, kdo to je :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@ivomal já tě lituju, dos jsem taky nikdy nepochopila :confounded:
@petra.vavra já říkám, že je to kluk jako buk a krom toho nevím jak vám, ale mě se zdá, že je podobnej našemu Fífovi :grinning: No koukněte :grinning: Maj hodn podobnýu rtíky :slight_smile: Nebo mi tlačí hemeroid už na mozek :grinning:
24. zář 2010 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
@lussi já ještě počkám co ostatní ženy, tak je to spravedlivé a pak to prozradím, ale do IP :wink: ....náhoda je blbec...ty miminka jsou takový naducaný asi všechny...takhle krásný taky všechny :grinning: :wink:
24. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
@petra.vavra já to taky vidím na klučinu:slight_smile:
24. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
čus baby :sunglasses:
já taky hlasuji pro kluka :slight_smile:
ivo já tenhle fakturační program taky nesnáším a asi tak před rokem mě dokonce rozbrečel,jak jsem to nutně a rychle potřebovala a nemohla se hnout z místa :angry: :angry: :angry: :angry:
jinak já byla dnes pro výsledky z triplů a vše je ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měla jsem spousta zařizování a už mám doma i ploutve se šnorchlem a zítra už nikam nejdu....doma je to jak po výbuchu,pračka pere o stopéro a já jdu vařit véču :slight_smile: jo a dneska jsme zkoumali půjčenou videokameru a venda našel kazetku do ní a vymazal mez mrknutí oka první svatbu,jsem čuměla :sweat_smile: :dizzy_face: ...to já bych asi neudělala,kdybych neměla kopii... :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@janitchka moc gratuluji k triplům :slight_smile:...včera jsem k vůli tomu dosovskýmu šmejdu taky bulela a dneska taky. Naštěstí máme hodnou paní účetní a ta mi pomohla dát ty dvě zasraný faktury dokopy, aniž bych se dneska zhroutila znovu. Zítra mám odpoledne doma zedníka na nahazování zdi u tepelného čerpadla a pak asi zajedu za kámoškou a tam se zkalím...manžel stejně nebude doma, jede i se psem na chalupu a já fičím v pondělí k moři - sice jen k severnímu a služebně, ale k moři:slight_smile:
24. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
no a já si myslím ,že je to zvonimíra .. :grinning:
24. zář 2010 v 19:16  • Odpověz
janí gratulka k triplům..já si myslela ,že tady nabízíte masage na hemouše a když je janí chce praktikovat na vendovi ,tak mi asi něco uniklo a na hemouše to nebude ..bojo?
24. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
mé Vážené V.I.3,14-čky....takže vítězem se stává....@lenkacar je to zvonimíra jak vyšitá...stydké pysky vyfoceny také, ale ty sem z dovolením dávat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.