• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka gratulace k tripplům....nejhorší máš za sebou a to nejkrásnější před sebou...gratuluju :wink:
24. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
ooooooooo jeeeeeeeeeee já jsem vyhrála ...to je tim jménem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
myslíš jako že má před sebou hemeroroidy ,bolesti zad a nateklou pípu? a nebo až to po.. :grinning:
24. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@lenkacar hlavně klid.... :grinning: :grinning: pak už možná hemouše, bolest v kříži jako prase a hlavně super záležitost jménem porod :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
jo aha tak to se má holka naše na co těšit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já stejně vim proč tyhle hnusy existujou jako ty hemouše a bolesti zad ..abyses na ten zatracenej porod musela těšit ,páč to všechno skončí a ty pak můžeš aspon na chvíli to mímo hodit v kočárku na krk třeba někomu jinýmu..a srovnat páteř
24. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
@lenkacar ha ha ha....tak to tě asi využiju, to se mi za 3 roky nestalo :grinning: :grinning: :grinning: ...pak tě čeká hodné miminko, který nebrečí, když chce jíst normálně to řekne, dojde si v klidu na záchod apod....., takže sama vidíš, jaká je to pohoda :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
no já si teda jako naivně myslim ,že by mě to po příchodu domu vladís vyrval z rukou a vrátil by to vykoupaný ,přebalený a nakojený :pensive: :confused: ooo tak to asi neklapne.. :grinning:
24. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
nevim tak si jako představuju vladíse že by se blahem i sám rozkojil :pensive: :wink:
24. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@petra.vavra chápu to správně, že mimčo bude Viktorka :slight_smile:?
24. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
no ivo nepředpokládáš snad že jan sebastien by měl stydké pysky :confused:
24. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
?@lenkacar ? si dneska stojím na vedení
24. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal jj, chápeš to správně :grinning: :grinning: :grinning:
jinak bych Lussi pozvala na večeři, kdyby náhodou měla pocit, že jí dnes vyjímečně málo pálí prdel, máme chilli con carne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: nebo kdyby kterákoliv z vás chtěla ochutit, jaké to je když vám při sraní někdo řeže okolo řiťky ozubeným kolečkem :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
ne díky pocit na hajzlu ala lussi mě opravdu nechybí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lenkacar bylo by to vlastně jen takové šimrání, jsem to přehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..chudák Luss, si z jejích hemoušů tady dělám prdel :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ženy jdu čumět na 13. komnatu na Kaplický..docela mě to zajímá, tak doufám, že mě nenasere...že to bude o ničem :astonished: :slight_smile: ....tak brou :wink:
24. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
to si neděláme prdel ..to je soustrast z jejími problémy :pensive: ,já taky mizim ,páč mi bolí dneska zase záda jako sviň
24. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
koukám že tady asi nikdo není :slight_smile: já jim ořechovou buchtu a zapíjim to mlíkem :sweat_smile: a bavim se u Adéla ještě nevečeřela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnesk jsem po dlouhé době nějak vybuchla a venda okolo mě musel chodit po špičkách :sweat_smile: no ale už mě dožralo jak mě prostě neposlouchá a dělá že mě vnímá :angry: :angry: :angry: tak pro příklad z dneška:
před odchodem na nákup žrádla se ho ptám:mám udělat smetanovou omáčku se špenátem a kuřecím s těstovinama?on?:ano,to by bylo super....jsme v krámě,nakoupíme spolu ty věci a když to dovařim a on jde kolem sporáku do lednice tak mi řiká:proč tohle jídlo vaříš když víš že to nejím?asi ve vteřině jsem viděla rudě ale s klidem se ptám:a ja to mám asi vědět když sis minulý týden dával v restauraci lasagně se smetanou kuřecím a špenátem? :angry: :angry: :angry: :angry: odpověď jaký lasagně?já to nikdy nejedel.....odešla jsem s košem rozdejchat cukání v ruce aby se probral....a po příchodu si vlastně vzpomněl že to měl a že mu to chutnalo a tohle teda ať mu nandám,že to teda jako sní.......jenže já už byla tak nasraná,že jsem hrozně rychle začala dělat jiný jídlo,který má rád(špecle se zelím a uzeným) a opakovala jsem několikrát hlavně buď zticha nebo tě praštim...a pak se neteři někdo nahekoval do mailu a FB tak odjel to řešit a přijel jak beránek s gerberou :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska jsem ho poprvé fakt málem flákla kvůli blbosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si hezky postěžovala,sežrala půl kila buchty a můžu jít spát.... :sunglasses: :sunglasses:
24. zář 2010 ve 23:49  • Odpověz
jo a děkuji za krásné předpovědi s hemoušema atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale já s tím počítám :sunglasses: ...mimochodem záda mě berou už teď a nemůžu už nosit podpatky,to mám pak takový křeče až se mě jedna paní v obchodě ptala jestli jsem v pořádku :sweat_smile: :sweat_smile: ale už chodím na gravijógu tak je to mnohem lepší :wink:
24. zář 2010 ve 23:52  • Odpověz
janí ty seš teda obětavka ..já bych se na něj vyflákla a řekla bych mu at si namaže chleba..příkladně včera jsem po příchodu z práce měla dělat koláče a vladís ani nepočkal až přijdu a odtáhl do hospy a ani vzkaz a ještě si vypnul mobil ,tak jsem se nasrala a koláče jsem nedělala a radši jsem si sedla ,jak vidno k počítači :grinning: ,za 3hod. volal,tak jsem mu oznámila ,že koláče jsem nedělala,prostě bude pouť bez koláčů,ze mě krávu dělat nebude.. :sunglasses: to bych si já mohla zkusit jít do hospy bez jediného slova ,já věděla ,,že má jít ,no ale s tim rychlým odchodem to přehnal hošík.. :rolling_eyes: jinak se mi spalo úplně na hovno páč stánkaři tam mlátili s těma tyčkama od půl 5,bo dřív co já vim a seknul se mi z toho krk a střílí mě to do mozku ,dneska budu v práci asi vypadat štastně a spokojeně ..ikdyž většinou mě tam lidi pozitivně nabijou .. :dizzy_face: k tomu mě píchá levej bok ,no prostě noc plná krásných snů :angry: ,čekám mrchu,tak nevim jestli se holka nepřestěhovala kousek dál,když jsem na tý straně měla ovulaci :confused:
25. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
leni já vim :slight_smile: ale celkově jsem pořád taková nějaká nabroušená,asi nějaký skrytý nervy před odjezdem nebo co :grinning: :grinning: teda to jsi se asi nevyspala moc do růžova :fearful: :fearful: já mám zase zalehlý ucho :unamused:
25. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
jo a jinak tady je pěkně hnusně,teď jsem byla s psíkem a prší...ještě že nikam nejdu.....zato jdu žehlit a uklízet,ale nejdřív musim sníst tadytu mega snídani a odpo si budu bavit vlasy a spáchat celkouvou údržbu před odjezdem...na to už se těšim,vypadám jak strašidlo :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
nasral :grinning: Sájmon dneska vydělal dva litry :grinning: Jsme byly dělat kolečko po příbuznejch a dostal sympaticky modry papírky :grinning: Ale jinak to byl děs - tchán se samozřejmě urazil,ze by se jelo dvouma autama,tak se nacpaly k nám, pak se urazil,ze jsme k jedny větvi příbuznejch uz nejeli, se to totiz nějak protáhlo, malej uz byl nevrlej a békal,tak přece ho nebudu někde vláčet celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně uz bude rozhozenej, usnul az kolem čtvrty a hnípe doted, jenom se najedl a hned usnul,tak počítám,ze mu to do rána nevydrzí :unamused: A to mi ted poslední dvě noci spinkal od 20 do 4:30, to se vzbudil na jídlo a spal az do šesti,dal snídani a lezeli jsme do půl deváty v našem pelechu - tak na to můzu asi uz zapomenout :frowning2: Ve čtvrtek na frndologii dobry - a ano,jsem snad jediny exot kterej uz něco jako mrchuje hned po šestinedělí :angry: Prej to občasné krvácení jsou pokusy mého těla o nastartování cyklu - kdyz tak mi napíše antiko,kdyby mě to hodně sralo :angry: Tu zatim nechci,ale koupila jsem si Pharmatex - funguje to i jako lubrikant a nemusim se bát,ze v létě budu zase rodit :grinning:
@lussi ty vole jak tak koukám na malou vávrovou,tak nevim nevim kterej z manzílků utuzoval koníkovské vztahy :grinning: :grinning:
@janitchka gratuluju k dobrejm kriplům :dizzy_face: :dizzy_face: a ta historka s Vendou mě pobavila - to je jak u nás doma. Já bych taky vařila něco jiného,ale jenom proto,abych to mohla kokotátovi vyčítat :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal vem psa a přijed se někdy zkalit do Latunkova nebo tu chcípnu na nedostatek verbální komunikace :angry: :grinning: :grinning:
@lenkacar a ještě janitchku čeká nastřízení pipky,hroucení se,ze neni dobrá matka, Venda škemrající o sex,kdyz je to to poslední na co má energii a taky si určitě někdy zapomene vzít vlozky do podprdy a uvědomí si to,az kdyz jí ve frontě v Albertu proteče mlíko az na triko jako mě v pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a kvůli ty pouti ve Strakonicích co byla bez koláčů jsme to tam dneska objízděli jak kokoti, páč ta ulice kde bydlej ty příbuzny byla v půlce zavřená a zaflakána stánkama :angry:
25. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
šikovnej sájmon umí vysomrovat prachy od malička .. :wink: jo pouť nevim..já byla v práci ,šlo to mimo mě jsem ráda ,že jsem je nedělala :rolling_eyes:
25. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@latunka jéé díky, někdy až bude manža v péérdeli a pes bude doma, tak tě přepadnu, nebo vem auto, Sájmona a doražte ke mě a cestou přiber Lussilu....jinak to paření...dokud budete holky kojit, tak to bude stát za starou bačkoru. Nakonec jsem ke kámošce nejela, odloženo z mnoha důvodů na zítra a tak ležím u bedny, mám otevřený pivo, který cucám už asi hodinu a čumím na Pottera....chybí mi pes, nikdo se po mě neválí a nesomruje žrádlo....jo a včera mě drahý svedl, to protože se tžýden neuvidíme, tak aby jsme nevyšli ze cviku... :grinning:
25. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
Dobrej večír :slight_smile:
jen si z mých hemoušů dělejte prču, sranda musí být :grinning:
Novinky asi nejsou žádné, že? Nechce se mi dočítat :sweat_smile:
Dneska jsem si byla vybrat nový mobil tak jsme ho s drahým celé odpoledne študovali, taky jsem si koupila další nasrávačky a taky svetřík v HM, tak už mám zase v čem chodit :slight_smile:
Teď se koukáme na Edit Piaf, ani jsem nevěděla, že byla taková rozjetá
ivo pivíčko joooo, hmmm, to bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
latu ještě, že jste nejeli taky k nám, tady byste žádný papírky nedostali :grinning:
25. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
a janče gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:
25. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
tak hlásím že mám zabaleno,pejsek uklizen k rodičům a doma panuje super nálada :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vyrážíme zítra v deset dopo do němec a odtud odlet směr Malorka :sunglasses: :sunglasses:
jo a nikomu jinýmu to říct nemůžu jak jsem hrozně zlomyslná :sweat_smile: ...když jsme byli u rodičů Venouše,tak se rozpovídali,že si k nim včera sedla venouše ex a povídala že se rozešla s přítelem,protože chtěla mimi a on jí vyfakoval,jak jí všechno sere a bydlí v paneláku u maminky....a když se ptala na venouše a mamka jí řekla že se budem brát a jedeme s mimísem na dovču tak se prej rozbrečela a utekla....a já mám holky radost a stydím se :zipper_mouth: ale nějak jsem se s ní pořád srovnávala,vy jediné to víte,že..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda já jsem hrozná,ale mám prostě dobrou náladu... :grinning: :grinning:
děvčátka ráno ještě nakouknu,děkuji všem za gratulace,budu na vás myslet,jestli se dostanu na net tak písnu od móře :sunglasses:
25. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz
@janitchka no šikulka...tak především štastnou cestu :wink: a pořádně si to užij hlavně ty....je to na dlouhou dobu poslední normální dovolená... :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ad ex: něco podobného znám a musím se tu smát...můj drahý měl přede mnou přítelkyni 7 let, ona chtěla mimi on ne, ona se chtěla vdávat on ji nechtěl, že mu to vyhovuje.......no a mě si vzal po roce co jsme byli spolu, čekáme druhé mimi atd...ale na začátku mi to ta 3,14ča dala pěkně sežrat jen co je pravda, pak jsem se jí smála já a ted už je mi to úplně jedno....já jsem spokojená a ona je mi úúúplně volná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...ale vždycky si říkám dobře jí tak!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz
peti to jsi mě potěšila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějak se mi celkově ulevilo a začala mi být úplně volná,hurá :grinning: :grinning: :grinning: a když to člověk vůbec nečeká :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem zvědavá kdy se ozve venoušovi,kterej na ní ale naštěstí úplně dlabe :wink:
25. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.