• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka ONA UŽ NA TEBE NEMÁ ...BUĎ V KLIDU!!!!!!!!!!!!!!!!! A KRÁSNOU DOVČU:slight_smile:
26. zář 2010 ve 02:24  • Odpověz
autor
zdarec :slight_smile: Jdu poplatit aukro, koupila jsem blběnce pelíšek a ještě tam má kokotáta nějaké vyhrané 3,14čoviny,tak zruinuju účet :grinning:
@ivomal kdybych nebyla jezdící srab,tak uz jsem tam mohla dávno bejt - to s tou lussilou co jí mám nabrat po cestě mě taky napadlo....hmmm ale teď už asi né,my nemáme v autě klekačku :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako fakt jsem si včera řikala,jaká jsem kráva,že jsem nejela aspoň do toho lussilákova - za chvíli tam budou mít fífu a počítám,že při mojim štěstí malej začne rýmičkovat,tak to tam nebudem moct a než jim skončí 6nedělí,tak napadne miliarda tun sněhu a zase budu moct tak do března řidičák uklidit :angry:
@janitchka krásnou dovolenou a té Venoušově ex to taky přeju a velice mě to potěšilo :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi ale tak škoda,že jsme jeli úplně druhym směrem než jste vy, o papírky nám nejde,ale mohly jsme POSEDĚT :grinning: :grinning: :grinning: Ku.va ale já už si z toho fakt nebudu dělat srandu, protože ty hemáče jsou fakt v prdely...teda spíš z prdele :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
@latunka v zimě má můj drahouš soboty pracovní - to si můžu dělat co chcu a já se auta nebojím, takže abych ušetřila tebe a tvého strachu, tak to snad někdy otočím okolo Lussi k tobě:slight_smile: A třeba už budu i gravidní:slight_smile:
26. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
bré ráno ženy....jsem si dneska vybrala dárky pro mimi :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá zda budeme také pnit první stránky všech deníků :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Bréé ráno :grinning: @petra.vavra uz jsem dala typ Blesku :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal no to by bylo dobré,ale zase jestli se ti v zimě s těma ranníma nevolnostma bude chtít někam táhnout :wink:
27. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
@latunka ježiš děkuju....už jsem se bála, že tam budu muset volat sama jako Bartošová..to bych se na to snad vys.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
@petra.vavra od čeho jsou přátelé,ze :grinning: :grinning: :grinning: Dítko mi chrupká,tak se cpu snídaní, za chvíli by měl dorazit kokotáta a vůbec nevim do čeho dneska píchnout - do mě se píchalo včera a byl to zase zázitek,sice je to o chlup lepší,ale pořád nic moc :angry: Je tu mrdník,ale mám lenoru a nechce se mi vůbec nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
@latunka tak si dej nohy na stůl a je to :grinning: ....píchání se podá, neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ze začátku to tahne každý :grinning: :grinning: ...
27. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
ku.va mě se dneska taky nic nechce.... :confounded: a to jsem chtěla překvapit a upéct :astonished: :astonished: :astonished: ...no asi si to ještě v duchu rozmluvím, že by to stejně nikdo nežral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
@latunka tak s tím posezením jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Ale už to jde,mám je tam furt, ale už to tolik nebolí, takže můžu i sedět a chodit (to vím jenom já, před ostaníma si hraju na chudáčka a užívám posledních dní, kdy kolem mě někdo skáče)
Dneska jsem byla naposled na diabetologii, huráááá. Na počest jsem zhřešila a dala si koblihu, kurňa to bylo lepší než sex.
@petra.vavra hezké módní kousky jsi vybrala :dizzy_face:
27. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
@lussi já jsem sama sebe taky pobavila, ostatně já se odjakziva svojem vtipům směju a je mi jedno,ze to je samolibé :grinning: :grinning: :grinning: A na chudáčka si hraj, já si ted nadávám,ze jsem se taky nenechala víc obskakovat ke konci těhu,ale kdyz já myslela,ze námahou přinutim to dítě vylézt :grinning: :grinning: :grinning: A myslim,ze lepší nez sex je pro mě momentálně i chleba se gothajem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My se ted vrátili z procházky, je tam hnusně,ale pes se vyběhal, Davídek zase usnul (samozřejmě se probral dvě vteřiny po tom,co jsem dopsala minulej příspěvek) - snad chudák ze spaní vytlačí ty prdíky a hovínko co se snazí uz od rána :frowning2: Ono ho to trápilo uz včera odpoledne,pak se lehce připosral,tak to bylo lepší,ale dneska se zase kroutí :frowning2: Ale uz je nám osm tydnů,tak snad se toho brzy zbavíme :wink:
Jdu kouknout na aukro,jestli tam nejsou nějaké pěkné dupačky a pak budu klohnit gulage, kokotáta se válí u druhého pičítače a mastí nějakou hru,tak mu určo vyhládne :grinning:
27. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@latunka už 8 týdnů :fearful: Strašně to letí. A za mě se všechny modlete, musím porodit do 31.10, pak v Podolí malují sály a musela bych jet jinam.
a nakoupila jsem dobře včera, sousedka mi prodala koš na mimino za 4 kila, dá se to dát na kolečka nebo jako kolébka :slight_smile:
a na obídek mám dnes smaženou rybičku s brambůrkama, lussilák se nají v práci :slight_smile: Guláš jsem měla výbornej o víkendu v hospodě a dala bych si ho hnedka znovu místo té ryby :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
@lussi tak s tou cukrovkou tě přenášet nenechají,ne? A koukej porodit na termín - uz mám na ten den objednaného Vítka od té známé co má narozeniny jak Davídek,tak ještě Fífa a budou moct hošánkové slavit narozky s tetou latunií :grinning: Jsem ted nakrájela cibuli,tak si musim odpočinout :grinning:
27. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@latunka nesnáším krájení cibule :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já právě nevím jestli mě nechaj přenášet, když má Fífa normální porodní váhu, já tu cukrovku měla vlastně taky "v normě" když jsem se hlídala :unamused: Jestli oni nenechaj přenášet, když to dítě je třeba větší :confounded: Samozřejmě jsem se na to chtěla zeptat,ale naonec jsem se neodvážila, nechtěla jsem být za debila, kdyby to byla nějaká fáma s tím přenášením :grinning:
A krom dětí sis ještě objednala na ten termín co? :grinning:
27. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
@latunka a kdybys chtěla jít v pátek ukázat Davídka do práce, tak budu taky na Pankráci :grinning:
27. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@lussi už jsi se vychrápala jo :astonished: :grinning: :grinning: ...s cukrovkou bys měla rodit do termínu....váha mimi je odhad a je to +-500g dle kvality UTZ :wink:
27. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@petra.vavra ale hovno vychrápala :grinning: , já byla už v devět ráno na diabetologii a chtěla jsem si jít teď lehnout, jenomže to bych pak nezabrala v noci :confounded:
a beru tě za slovo s tím termínem, jináč tě prokleju a budeš přenášet taky :grinning:
27. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
koukám na sama doma a Jančková už má tedy taky řádný buben
27. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lussi ani hovno...20.12. jde ven a hotovo, jsem řekla :grinning: . taky koukám na SD, ona by měla být něco snad jako já :astonished: :astonished:
27. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@petra.vavra až tak? Já myslela, že to má uklohněno nějak čerstvě.
a proč 20.12 zrovna? :grinning: Já chci 10.10, ale vidím to leda tak na hemouše, žádný mimino :grinning:
27. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
@lussi no abych byla na Ježíška doma :grinning:
27. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@lussi ono i 20.10.2010....to je nádhera :grinning:
27. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@petra.vavra a jo vlastně, on chodí Ježíšek v prosinci :grinning: Tak 20.10 je taky hezké datum, to joooo :slight_smile: Hele a má být letos ještě vůbec babí léto nebo už jenom zima?
27. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
@lussi ani nevím, ale tady chčije už dva dny v kuse....takže to na léto ani babí nevidím...na druhou já sobec...ani nechci, takhle je mi strašně dobře, když je tlak dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale chcát by nemuselo :confounded:
27. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@petra.vavra tady taky chčije od soboty :unamused: I psy jsem nechala v baráku, nechtěj v tom počasí být vůbec venku a já se jim ani nedivím. A neser, já chci ještě teplo :grinning:
Tak a teď si jdu udělat oběd, začínám mít hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@lussi my taky nejedly a mě se nechce ani vařit...ble...
27. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
27. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
s takovými lidmi je nejlepší se vůbec nepotkat :confounded: Ani jsem nevěděla, že jsi měla tu "čest"
27. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
@lussi já ho viděla všeho všudy asi 3x na chodbě, jinak ne...ale řešilo se to dneska na stránkách školy, někdo to tam dal...fuj tajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@petra.vavra no i tak to stačí :unamused:
zrovna dávají na MTV "moje super úžasné šestnáctiny" to zase nestačím zírat :grinning:
27. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.