• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi tak to bohužel nemáme :frowning2:
27. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@petra.vavra tak to je škoda, jsou tam někdy zajímavé pořady, my to donedávna taky neměli, ale přikupovali jsme balíček programů kvůli pohádkám ať se má prcek na co koukat.
27. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@lussi my na TV moc nekoukáme, takže by to u nás bylo na prd...Terda kouká na DVD klasik české kreslené večerníčky a doufám, že jí to vydrží co nejdéle :wink: jo a vede u nás teda Peppa Pig, ale to miluju i já :grinning:
27. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
Peppa Pig jo? To neznám :slight_smile: Já mám ráda taky české večerníčky, kreslené i třeba Krakonoše z těch hraných, to byla bomba, ani nevím jeslti to pořád dávají na ČT1, jestli ne, tak si to seženu určitě taky na dvd :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
@lussi no já budu v Práglu ve čtvrtek na tom veletrhu,tak uvidim jestli nebude malej moc utahanej a rozhozenej, kdyz tak bych přijela - at tě ještě vidim VCELKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jéé dítko je zase vzhůru,tak to uz asi nic chytrého neřeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@lussi poznáš :grinning: :grinning: :grinning: nenašla jsem rychle jiný český díl...tenhle není ten z nejlepších...takový papoušek polly...to je nářez :grinning: :grinning: :grinning: jestli umíš aspoň základy anj, tak se na to podívej myslím, že nebudeš chápat... :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=1nZxNb7gVk4
27. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
27. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
prasátko pepa je favorit i u nás Sofie to miluje a ještě sezame otevři se :slight_smile: To jen abyste věděli že jsem tu taky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale mám teď děsnej nátřask. Ve čtvrtek se stěhujeme takže všude samí krabice stres bordel a sofie prostě vražedná kombinačka :grinning: Až budem v novým hnízdě tak budu chodit častěji těšim se na vás kočeny papá
27. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@musilka tak jen doufám, že ji nezbavuješ škytavky podobným způsobem :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
@petra.vavra tak to je hodně dementní pohádka :grinning: :grinning: :grinning:
@musilka ve čtvrtek přeju pevné nervy, hlavně při tom stěhování něco nestraťte, třeba Sofi :grinning:
Tady je opět hnusně, dala bych si nějaké dobré žrádýlko, vínko a cigárko, pak dobrý sex a pak bych si šla zdřímnout.Jenomže člověk si s těma hemoušema nemůže ani zašukat :angry: :grinning:
28. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj tady chčije a chčije to je fakt hnus.. :rolling_eyes:
28. zář 2010 v 18:04  • Odpověz
@lenkacar čus, až ti to odplavilo fotku v profilu? :grinning:
28. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
luss musela jsem ..v rámci utajení, když latu napsala odkud jsem ,je to nebezpečné kvůli práci ..však víte .. :wink:
28. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
Nazdar ženy, nedočítám, nemám čas, jen posílám srdečné pozdravy z Dánska - sedíme teď v učebně a prožíváme nalejvárnu How to sell.....Z Kodaně znám akorát hotel...už abych měla volno a zítra jela domů...Jinak je tu krásně:slight_smile: svítí sluníčko a baráčky jsou nádherné, jen to žrádlo je děs a hrůza...bych tu zhubla, kdybych tu žila...papapapa
29. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
zdarec :grinning:
@lenkacar ty vole to mi nedošlo :sweat_smile: Já si totiz pamatovala,ze jsme to tady rozebírali,tak jsem myslela,ze to není tajné a nedošlo mi,ze to jsi pracovala jinde :sweat_smile:
A od těch pitomejch návštěv mám dítko pěkně rozhozené - jak se pořád přejízdělo sem tam,tak se ani jednou pořádně nevychrupal a nemůze se srovnat zpátky :frowning2: Včera jsme zase museli jet ke tchánovcům gratulovat,takze taky naprd a ještě mě to tam nasralo :angry: Jako doprdele kdyz tchyně vidí,ze u ní malej řve,tak mi ho má dát a ona místo toho ho pořád chová a šišlá na něj :angry: On prostě u nikoho jiného nevydrzí moc dlouho - vzdycky si ho musim na chvilku vzít,asi aby věděl ze tam jsem a pak ho zase muzou chovat ostatní :unamused: Jo a taky nám zapomněli říc,kdyz jsme volali ze teda jedeme gratulovat,ze má kokotátův brácha nějakou chřipajznu :angry: On s nim malej naštěstí nepřišel do styku,ale tak ten bacil tam asi byl,ze jo - a z nich to vypadlo mimochodem,kdyz jsme tam uz byly asi dvě hodiny :angry: :angry: Fakt s nim budu jezdit jenom k našim - mojí máti si srovnám,kdyz s nim dělá něco co se mi nelíbí,ale u tchánovců jsem nechtěla dělat dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@lenkacar jasné, chápu, já když chodila ještě do ústavu, taky jsem raději byla inkogníto :wink:
@ivomal je super, že jsi vypadla z tady toho hnusného počasía kujemeeee za pozdrav :dizzy_face: Akorát teda škoda toho žrádla, to bych byla nasraná :grinning: Co tam maj vůbec za typické jídlo?
@latunka nesnáším když na mimina a batolata někdo šišlá a to s tou chřipajznou mě nepřekvapuje, lidi jsou jak debilové, taky se bojím, že budu muset řešit, že se někdo přijede na malého podívat nachcípanej, ono to totiž některým lidem přijde plně normální :angry: . Proto jsem se rozhodla, že všechny návštěvy poženu hned do porodnice, aby se mi to nehnalo domů. Krom Latunkovců, to je něco jiného, ti přijet můžou :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
Gde dneska všecky stééé??? :astonished:
29. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
no já sem tam nakukuju, ale nikoho jsem tady nezmerčila,tak nepíšu, přece si tady nebudu povídat sama se sebou :grinning:
29. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@lussi no dítě si tu pustilo krtka, tak mě nepotřebuje tak jdu pokecat a nikde nikdo...to je dneska bordel :grinning: ..co hemouše...pomohla doktorka??
29. zář 2010 v 17:49  • Odpověz
@petra.vavra a co stojí ty botičky co máš v albu? To bude minimáně za litr co?
29. zář 2010 v 17:49  • Odpověz
29. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
hemouše dobrý, sice jsou pořád venku, ale už to nebolí, kdyby mi to netrčelo z prdele ven, tak asi ani nevím, že je mám :grinning: Ale chci si v pátek koupit v pátek Faktu mast, tu Prepraparation H co mám, stojí přes kilo a mě to vydrží tak na týden, ta Faktu stojí tak pade, tak snad se mi to nezhorší...
29. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
no tak to je síla, tak drahé botičky jsem tedy ještě neviděla :confused: To asi nebudeš kupovat co? :grinning:
29. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@lussi no furt lepší dat nějaky prachy nez sedět s rozbolavělou prdelí....no mě dneska bolí pro změnu palice..tak jsem zvědavá kam to vygraduje :angry:
29. zář 2010 v 17:53  • Odpověz
@lussi ne nebudu :grinning: :grinning: ...já chci ten dudlík, tak jsem psala kámošce co žuje v USA, tak je to dost levnější, ať ho sežene...do 400 do něj jdu. Stejně kupujeme jen pár věcí, tak takový výstřelek proč ne, ale boty za 2 litry sorry, ale to ne :astonished: :grinning:
29. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
@petra.vavra trpíš na migrény? Mě hlava nebolela už strašně dlouho, což se i divím
29. zář 2010 v 17:55  • Odpověz
@lussi na migrény normál jo, v těhu ne, ale dneska jsem nic nepila a už cejtim, že to je tim, tak do sebe leju čaj ovocnej, ale myslím, že to stejně doleze... :angry:
29. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
jo a ještě mě sere to počasí...jako tady dnes 9 stupnů??? :astonished: :astonished: :astonished: bych blila
29. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@petra.vavra ten dudlík je taky boží :slight_smile: A zase to budete mít na památku, tak proč neinvestovat, 4 kilča se ještě dají investovat :slight_smile:
Já včera kokukala na postýlku a uvažuju jestli nekoupím ještě ten spací vak. Čím budeš mrně přikrývat ty?
29. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@petra.vavra o počasí mi ani nemluv, někde na horách už prý i sněží :confounded:
29. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.