• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
@ivomal júúú ta je hezká :dizzy_face: a za jak dlouho tě mají prášky nahodit? Kurník já chci abys uz byla 10tt - škoda ze ti s tim nemůzu nějak pomoct :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: no a z průseru v práci se nemůzeš nějak vykecat? Třeba ti prémie nevezmou nebo nechaj aspon něco :wink:
@lussi to s těma kalhotkama je dobrej nápad, jen at se učí odmala :grinning: :grinning: A to jako chceš rodit fakt ve 40tt? No to prasknu zvědavostí, jsem zjistila,ze se na tvůj porod těšim víc jak na ten můj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jedu dneska k našim, odlozim dítě do kočárku a pojedu na nákup, jsme tu jak u sezranyho krámu, se divim,ze jsme nechcípli hlady :angry: Jo a jinak mám další úzasny zázitek z Českou spořitelnou - k poslednímu září mi skončila platnost platební karty,tak jsem si tam šla pro novou - na svou pobočku,kde mám vedeny účet a prdlačky,oni jí poslali na Prahu sedm :angry: :angry: :angry: Coz mě teda nasralo,protoze jsem bez přístupu k penízkům - něco jsem si vybrala,ale třeba dneska jsem chtěla vyrazit na Dobříš,otevřeli tam novej obchod pro miminka a můzu tak sedět doma na prdely, protoze nevim kdy mi ta karta dorazi,tak abych všechno neutratila :angry: Jistě chápete,ze kokotátovi bych si o prachy říct nemohla, jelikoz on nechápe,ze naše dětátko potřebuje neustále něco nového a asi by se ptal,kam se poděly ty dva litry co jsem měla,kdyz lednice je prázdná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
2. říj 2010 v 08:46  • Odpověz
@latunka já chci taky 10tt:slight_smile: děkuji:slight_smile: s těma prašulema to ji nezávidím, já taky vždycky s těma blbejma platebníma kartama vždy po dvou letech bujuju....jo a s práškama jsem tak v polovině....
2. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
zdarec, zrovna jsme se vrátili z návštěvy od kamaradů a jsem přežraná jako hovado, byly chlebíčky a pečené kuřecí paličky, ještě, že jsme museli v šest odjet, jinak bych to sežrala a pak praskla:grinning:
@ivomal no tak to jí musíš dohnat, ať můžet potom spolu drandit s kočárama :slight_smile: Já si letos od Ježíška budu přát, aby se vám to povedlo, já už žádný dárek nepotřebuju a je třeba aby si taky štěstí sedlo na jiné :dizzy_face:
ta skříň je hezká, my máme z podobných dílů kuchyňskou linku:slight_smile:
2. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@latunka no bodejď by ses netěšila, když tě to už kachnu nenatrhne :grinning: A proč to zrovna poslali na Prahu 7 ti debilové?
2. říj 2010 v 19:53  • Odpověz
@ivomal a já chci abys byla už 20tt, to už je po triplech a velkým utz a mě tak nějak spadl kámen ze srdce, že je snad všechno ok :slight_smile: No ale 10tt taky není špatný :grinning:
2. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
Naaaazzzzzzzzzdddddddddddáááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mě se po vás už tak stejskalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem totálně grogy,jdu chrnět....zítra dopo dolezu,jen hlásím že jsme všichni ok :wink: :wink: :wink:
2. říj 2010 ve 23:38  • Odpověz
@janitchka čaaauuuuu, no tak nad těma fotkama úplně slintám, hned bych jela taky!!!!! :slight_smile: Těším se na zážitky a další fotky :wink:
3. říj 2010 v 00:19  • Odpověz
luss co nechrápeš?už se ti to blíží co?fotky excluzíve :dizzy_face: :sunglasses: janí určo bylo parádně :dizzy_face: ,u mě nic nového :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sleduju vás dál nebojte :sweat_smile: ,já si ještě musím počkat
3. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
zatím do sebe hrnu pod tlakem všechny možné vitamíny.. :sunglasses: ,včera mě dostala kámoška byla na transferu a měla PK a nezamrazili jí ani prd ze 16vajec ,že je už pozdě na mražení,já doufám ,že jí stačí ty 2 co dostala a jela z bučkou domu .. ,že příště to bude bez Pk a vše zamrazí.. :rolling_eyes: já ty postupy fakt nechápu
3. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: @lussi no já si myslim, já tam kdysi pracovala a měla jsem v té době dva účty - jeden soukromej a jeden kvůli zivnostáku a ten zivnostákovej jsem tam byla rušit a to střevo co mi ho rušilo,nějakym zázračnym způsobem pokuvilo i tenhle soukromej účet - nějak mi na něm zrušila mě jako fyzickou osobu,kvůli tomu jsem loni měla problémy s tim internetovym bankovnictvim,protoze ten účet v podstatě napůl neexistoval a ted jsem tedy ještě zjistila,ze mi tam označila ze chci posílat kartu na jejich pobočku. Tak doufám,ze uz na mě zádné další překvapení nevyskočí :angry:
@janitchka fotky luxusní,nějak to ale kurník uteklo,vzdyt jsi "včera" odjízděla :sweat_smile:
@lenkacar no tak to je fakt divnej postup,minimálně jí to měli říct dopředu :confused: Takhle jí nedej boze kdyz se nezadaří vyplácaly cely jedno IVF :angry: Kam proboha chodí?
3. říj 2010 v 10:28  • Odpověz
latu bohužel tam kam já chodí..byla na prvnim a celý 1pokus v hajzlu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no pěkný ..začínam se toho docela bát
3. říj 2010 v 10:31  • Odpověz
nazdar ženy :slight_smile:
@lenkacar tak z toho jsem docela v šoku, že jí nic nezamrazili....Jak pozdě? Jakože je překultivovali nebo byla ta embrya špatná nebo jak? Ty nemáš možnost změnit CAR před tím než z tebe budou dolovat další vajca?
3. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
všude je to moc daleko a já se musim stíhat vracet do práce ,je to všechno na hovno to dělat při takové práci kde jsem od rána do večera .. :rolling_eyes: nu uvidíme ..
3. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lenkacar tak to je debilní, škoda, že si nemůžeš vybrat :frowning2: No ale když si to nějak pohlídáš tak snad ti nic nezmrví!
3. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
no uvidim jestli se dá s nima diskutovat o lécích ,kontrolách a kultivaci
3. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lenkacar no tak minimálně na té kultivaci byste se měli nějak domluvit
3. říj 2010 v 15:18  • Odpověz
zdarec ženy...nestíhám, ale čtu...
@lenkacar držím vše co mám, ať vše jde dle tvého plánu a ke štastnému konci :wink:
@lussi to jsem ráda, že je vše na svém místě, i když rodit bys už mohla ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@latunka zase si ušetřila...vidíš, jak na tebe bankovní institut myslí :grinning:
jo a mám nové kalhoty, tak si tu hraju na frajerku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , v pátek jdu do školy, tak když se mě leknou, tak ať mám aspoň co na sebe :grinning:
3. říj 2010 v 19:39  • Odpověz
Zdarec ženy:slight_smile: máme postavenou tu skříň. hodím fotku až to nafotím:slight_smile: Ještě musime doladit vycentrování dvířek a koupit ty samozatlačovací bezúchytkový věci a můžeme ji nacpat věcmi - je krásná:slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!
@lussi Jo o vánocích to vyjde:slight_smile:
@lenkacar m po IVF taky nic nezbylo na zamražení a to jsem měla 11 vajuch...ale ono se to dost liší. Já měla krátký protokol
@janitchka Vám to tam tak sluší a tobě dvojnásob:slight_smile:
3. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile:
děkuji za poklony,bylo to fakt super :sunglasses: :sunglasses: ...bála jsem se letadla a tepla nebo i cesty na lodi, dělává se mi blbě od žaludku...ale úplně v pohodě...jen venouš je někdy až moc bojácnej a nedovolí mi nic dělat,tak jsem byla trošku podrážděná,ale dělám si z něj srandu...akorát jsem se musela naučit,že ať jsme šli kamkoliv tak jsem vychytávala záchody,protože jsem chodila co deset minut čůrat,teda když jsem šla..při sezení to šlo i déle :grinning: :grinning: :grinning: jinak hotel super a pořád jsme jenom žrali a to doslova...jinak podle toho jak píšou že bych už mohla cítit slabé pohyby tak máme asi hyperaktivní dítě....protože mě kope tak často a silně že se to teda jako slabé popsat nedá :grinning: :grinning: :grinning: teď nemám noťas,zítra hodim nové foto pupíku,protože už se to nedá přehlédnout,že jsem těhule...ale jsem ve fázi kdy moje džíny nedopnu a ty těhotenské jsou velké...takže musím vymýšlet opravdu originální modely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem zalezlá doma,je mi pořád zima,ale to se dalo čekat..a zítra taky budu,vzala jsem si volno a budem koukat jen na filmy z pod deky :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
lussinko já to vidím na 20.10.2010 :wink:
peti držím palce ve škole.... :sunglasses:
latunko davídek je úžasnej a ta banka je hustá,ale nijak mě ten bordel nepřekvapuje..nevim jestli jsem tady psala jakej maj bordel u nás na soudě...zašantročili mi předvolání k rozvodu,mimochodem v úterý 5.10.2010 budu milé dámy rozvedená(jinak ten den má narozky ten kluk,kvůli kterému jsem od manžela odešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )...jen mě dost štve že se nemůžu vožrat jako prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leni tobě už to vyjde,neboj se... :wink:
ivo s tebou je to jasný jak facka...letošní vánoční bramboru dostaneš ty :grinning: :grinning:
musil gartuluju k úspěšnému stěhování :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lussi přikláním se k 20.10. jako Janitchka...je to totiž datum, při kterém jsem se před třemi roky vdávala:slight_smile:
3. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
a já se vdávat měla,ale je to středa... :wink: :grinning:
3. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz
nazdar hlásím se po stěhování vše proběhlo o.k. jsme jakš takš zabydlení a zvykáme si...... Jen to vaření na plynu je teda pro mě mord :grinning:
4. říj 2010 v 07:39  • Odpověz
čus musil to si brzy zvykneš ,má to i svoje výhodičky .. :dizzy_face: ,janí se ti ten rozvod blíží ,ale že sis na něj počkala safra dlouho ..jinak toho 20.10 se mi taky líbí .. :sunglasses:
4. říj 2010 v 08:21  • Odpověz
nazdárek,
holky já se přikláním třeba i k dnešku, dostihla mě zácpa, takže jistě chápete, že k těm hemoušům je to ještě větší horot než byl :frowning2: Do toho malej kope jak magor, takže se mi zvedá kufr a když chodím tak mě sem tam přemůže pichlavá bolest na podvozku, nečekela jsem, že to bude tak náročné
4. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
@musilka gratulace k úspěšnému zabydení, ať jste spokojení :slight_smile: Mě na plynovém sporáku vždycky štvalo, že jsem si připálila utěrku, když jsem třeba brala horký hrnec z plotny :grinning:
4. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz
@lussi Lussinko stále tě sleduje mé oko :wink: , ještě to kočko vydrž, už to nebude tak dlouho trvat a bude lépe. Alespoň že nemáš ke konci ta hrozná vedra a zácpu nezávidím, toto se mi naštěstí celé těhu vyhnulo.

@janitchka vítej zpět z fajné dovolenky, snad nám tady nezmrzneš, musí to být teplotní šok pro tělo.
4. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zeptám se i vás :grinning::
Holčiny pražandy, nevíte zda má Ikea zásilkový obchod? Chci koupit tu plastovou soupravu - stoleček, židličku a stoličku Mamut a na netu nikde nemůžu najít a do Prahy se mnou nikdo nepojede a já se tam sama s malým nevydám
4. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz
@janysek70 čauky matko, já jen vím, že v Ikea je možno domluvit si odvoz, ale to už tam musíš být a zboží zaplatit, takže to je stejně na prd :unamused:
4. říj 2010 v 15:07  • Odpověz
@janysek70 zásilkovou službu nemají...ale když budeš chtít, tak až pojedu okolo, tak ti to koupím a můžem se srazit v Bolce :wink:
4. říj 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.