• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jinak všem hezký den...je pondělí, tak raději moc nepíšu :unamused:
4. říj 2010 v 15:09  • Odpověz
@petra.vavra vážně by to takto šlo? Jů to mi nenapadlo shánět někoho, kdo tam jezdí..... Bolka je kousek :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:10  • Odpověz
@petra.vavra a co máš za problém s pondělkem? :grinning:
Proč nepíšeš v pondělí?????
@lussi
@janysek70 každý pondělí jsem na zabití...depka a sere celý svět...i když dneska to docela jde ale nudím se jako prase a nechci být doma abla, bla, bla... :unamused:
4. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
@janysek70 když píšu že by to šlo, tak by to šlo... :grinning: jestli to nepotřebuješ zítra
4. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
@petra.vavra tak snad nebudeš v pondělí rodit :grinning:
4. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
4. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
@petra.vavra vyfoť si břuch a nahoď foto, ať víme jak jsi narostla :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:18  • Odpověz
@lussi tak to doufám, že máš monitor minimálně jako my TV, abych se ti tam veška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..nafotím, ale dnes to asi neklapne nejsou baterky... :unamused:
4. říj 2010 v 15:19  • Odpověz
4. říj 2010 v 15:21  • Odpověz
@petra.vavra monitor mám malej, ale kdyžtak to můžu napojit na tv, tu máme véééélikou:grinning:
4. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
narostla :grinning:
4. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
kdo je Donna Simpson? :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:23  • Odpověz
@lussi já to je můj pseudonym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (nejtlustší žena světa)
4. říj 2010 v 15:24  • Odpověz
takhle budeme vypadat po porodu:grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 15:24  • Odpověz
Tak alespoň tě pak poznám :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 15:25  • Odpověz
sviště mi dnes nechce nechat psát, prudí
4. říj 2010 v 15:26  • Odpověz
@petra.vavra kdybych takhle vypadala, tak bych neměla depku jenom v pondělí:grinning:
4. říj 2010 v 15:26  • Odpověz
@janysek70 tak mi se hoď odkazy co chceš koupit nebo do IP, abych to pak nemusela tady hledat a až pojedu za 14 dní ze školy, tak bych ti to vzala, pokud to stačí :wink: , taky se těším, až tě uvidím, ale víc teda zvědavá budu na malého, co ti budu lhát :grinning: :grinning:
@lussi dobře přidám í ve čtvrtek :grinning:
4. říj 2010 v 15:28  • Odpověz
@lussi takové sexy těhu břicho ne :astonished: :grinning:
4. říj 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
nasral :grinning:
@musilka tak gratulace k přestěhování :grinning: Já uz bych na plynu taky vařit neuměla,teda já to neumim ani na elektrice,ale to je zase jinej problém :grinning:
@lussi tak pichlavá bolest? Tak jestli za tebou nestojí v tu chvíli lussilák,tak to odhaduje,ze do tydne rodíš, páč fífa si uz razí cestu :grinning:
@janysek70 matko kolikrát tydně Štěpula kaká? Nám ted malej kaká jednou za 3-4 dny, včera jsem se z toho skoro poblila,to byl smrad z té pleny,jak kdyz se posral kokotáta a ne malinky miminko :angry: A bylo toho kvanta, jsem ho musela hodit pod sprchu,tak nevim jestli je to fakt normální,ze si to takhle střádá :sunglasses:
@petra.vavra sluší ti to :grinning:
4. říj 2010 v 15:48  • Odpověz
@latunka díky, za odměnu....mimi nemusí kakat až 10 dní, takže 3/4 dny je pohoda :wink:
4. říj 2010 v 15:52  • Odpověz
jé ty vlastně uvidíš Štěpánka :dizzy_face: Já doufámm, že se sejdeme nějak na jaře a uvidím ta vaše mimina taky a iva s léňou s pupkama alespoň natrénují :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:52  • Odpověz
@latunka čus matko, jako fakt myslíš, že se už chystá ven jo? Tebe to taky píchalo? (nemyslím kokotátu:grinning: )
4. říj 2010 v 15:54  • Odpověz
@lussi jj, to budou holky nadšené a my vyflusané :grinning: jen upozorňuji, že já budu mít děti už dvě, tak nevím zda nás budete chtít vidět, abyste nezůstaly pak u jedináčků :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 15:54  • Odpověz
@petra.vavra no když už tam budem tak neutečem, já se kdyžtak budu tvářit, že se mě to netýká :grinning:
4. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: tak to je paráda...jsem se teď nažrala a je mi hned lépe :grinning:
4. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
@petra.vavra pondělí se blíží ke konci a s ním i ta tvá depka co? :grinning: Já teď jedla kuřecí stehno s rýži co mi zbylo od oběda a čekám na muže až přijede s pizzou, potom to zapiju mlíkem a doufám, že se zbavím té zácpy a dokonale se poseru :grinning:
4. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
@lussi tak přeju pěkné sraní u takové kombinace :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem se tu rozplakala nad diskuzí perly našich dětiček...jako chtít se mi, tak jsem to snad pustila...takhle jsem se dlouho nezasmála :grinning:
jak ti jinak je???ještě píchot za pipinou?? :grinning:
4. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.