• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Operace v pohodě, 6 hodin na sále :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale stálo to za to :sweat_smile: .. Ale omezení mám a to dost velký :unamused: ..Na bolest si musíš zvyknout, tý Tě operace většinou stejně nezbaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Ale je to lepší, než chodit v předklonu a o berlích :sweat_smile: :sweat_smile: ..
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
nasral boženy :grinning: tak se pokorně vracím mezi snažilky, utrouš jsem vysadila,jelikož dnes 16DPO byl test bílý jak padlý sníh,takže simonka na mě hodila bobek :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď si jdu počíst,jestli se tady něco neudálo :grinning:
20. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
latu, to mě mrzí :frowning2: :unamused: .. Já utrouš ještě beru, ale jen do pátku a pak konec :confounded: ...Ale ještě jsem netestila :sweat_smile: ..
Břicho mě ale bolí jako na mrchu :angry: ...
20. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
no mě to ani nemrzí, jsem s tim už počítala,spíš mám takovej otrávenej pocit z dalšího pokusu - teda ten pokus by mi nevadil,ale zase vymýšlet výmluvy tady v práci proč jdu dřív,kam jdu k lékaři,pak na IUI si budu muset vzít půldne volna a zase tady něco říct - no prostě otrava :rolling_eyes:
lení tak teda s těma zádama to je hnus, nedovedu si to vůbec představit - mě stačí,když mě občas bolej z toho jak pořád sedim a je to na palici,natož vyhřezlá plotna :confounded:
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Latu tak hovňajs, ju? Máš pravdu, u toho IUI člověk ani neřeší, že se ten pokus nepovedl, ostatně ta procenta nejsou vysoká, ale na*ere ten čas, který se tomu kolem věnuje, pak čekání, dělání si nadějí, těšení se, že se zbavíš konečně pruzení v práci a pak bác a znova........ a to unavuje, znám moc dobře
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak teď jste mě dorazili :frowning2: :angry: .. Já ještě ani natestila, ale podle tohohle janýsku vlastně ani nebudu :confounded: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
Do....c práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..
20. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
janýsku přesně tak - ale jsem ráda,že jsem testovala průběžně, protože představa,že bych testila až dnes den po termínu mrchy a našla jsem tam jen jednu čáru - no to bych to asi nesla hodně špatně,takhle se na to vždycky pomalu psychicky připravim :wink:
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
schimi a pročpak? Občas to někomu vyjde, tak zrovna tobě třeba ano :wink: Ber to tak,že by bylo hodně podezřelý kdyby to vyšlo mě i tobě - statisticky nepravděpodobný,ale mě to neklaplo,takže možnost úspěchu se přesouvá na tebe :wink: Jo a vlastně jizu by taky už brzy měla testit,ne?
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
jizu jsem tady neviděla, snad by výsledek hlásila, ne :grinning: ???
Jsem nějak pesimistická :angry: .. Doufám moc, ale zároveň se bojím, že z toho nic nebude a budu absolvovat všechno znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Schimi, to se neboj, někomu vyjde i první IUI, tak proč by zrovna tobě nemohla? Pokud je ženská v pořádku a je trošku horší spermio, tak se spíše zadaří.
20. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Já jsem úplně v pořádku :grinning: :grinning: .. To je jediný pozitivní a spermie jsou na 55% pohyblivý, jen je jich málo :grinning:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
no tak u nás jsem ta retardovaná na spodek já, bůhví jestli mám vůbec kvalitní vajca :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spermoňů máme 96milionů,takže ani nevadí,že menší půlka jich je línějších,ale já si zase myslim,že určitě ta pomalá polovina tam překáží těm rychlejm a ty pak neviděj kde to chcíplý vajco mají hledat :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: ... A já zase doufám, že ten klobouček co tam dali těm spermijkům nakázal, kam se mají vrtnout :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
No tak vidíš, je to lepší než domácí výroba, přesně ti to naplánují, vyvolají ovulku, properou spermoně a pošlou jen ty nejlepší a 2x a "zakloboučkují" Tě a dají podpůrné léky...... a ty jsi v pořádku!!!
Já měla 3xIUI ne v CAR, ale u nás v nemocnici, jen mi to tam cákli a hned jsem lezla z kozy dolů, vše mi vyteklo a žádný utrouš mi taky nedali. No a vidíš, něco u mě není v pořádku, páč mi nevyšlo už i 5 transferů embryí. Tak ty věř a neztahuj kalhoty předem. Šance je vždy. Kdyby nebyla, tak to nebudeme zkoušet. Já zvažuji, že jestli se dohodnu na 3. IVF na leden, že bych mezi zkusila v CAR i IUI, aby se tělo trošku nastartovalo, jen u mě rozhoduje jen jeden vejcovod, tak to nejde každý měsíc. Jinak mi máme spermio dobré, ta jalovice jsem já :unamused:
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
udazte
20. říj 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
jsem poslední dobou strašně vyčerpaná, asi to debilní počasí :unamused:
20. říj 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
co je tady nového? Asi nic co? :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
jsem doma z města a hlásím bod mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,taky znám holčinu který vyšlo až 5IUI
20. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Co nového, jsme tu všechny nějak přešlé mrazem. Ale do pytle, musíme s tím začít něco dělat nebo to je na prášky.
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsem myslela jak se najim a jenom jsem se nasrala ,došla mi hořčice a klobása hnus fialovej :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
lení tak to jsi na tom ale z nás úplně to nejhůř,protože tohle mega maxi nenávidm - navnadim se na nějaké jídlo a ono je z toho hovno hovénko,to bych pak vždycky praskla vzteky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A v sobotu se vožeru jak dán aby bylo jasno :grinning:
20. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
:grinning: Vidim to na vodku s džusem popíjenou brčkem,ta leze nejlíp do hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
jo a prdelní foto si tedy nechávám, jelikož tam pořád jsem :grinning:
20. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
já si taky latu myslím ,že bejt hladovej a ještě nasranej to je hnus velebnosti ..v sobotu mám ten sraz a furt nevim jestli půjdu ...bolí mi ta noha furt ..a betru dost silníé prášky což značí -nechlandit .. :frowning2:
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
já si byla dát cígo a málem mi přimrzlo k hornímu rtu
20. říj 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
zítra vyrážim pro pečivo pouze v zimním oděvu a čepici nezapomenu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
no já ráno vezla Barču na hlídání k našim a potřebovala jsem být v 7:15 na Mnichu,tak za pět minut sedm jsem naložila psa a myslela jsem si jak budu mít spoustu času a ejhle ono bylo namrznutý okno :rolling_eyes:Tak jsem tedy vyhrabala škrabku,ale ono to vůbec nešlo - to byla jenom taková slabounká vrstvička,tak mi škrabka klouzala po tom skle a když jsem to dělala tou vroubkatou stranou,tak to jenom semtam udělalo škrábanec :rolling_eyes:Takže jsem se samozřejmě bála,že zkurvim okno,tak jsem volala kokotátovi jestli to teda můžu škrábat nebo mám radši počkat, no samozřejmě ze mě udělal debilku,která vůbec nepochopila že musí použít škrabku :rolling_eyes: :rolling_eyes:Příště se ho na nic ptát nebudu a rovnou to zkurvim :grinning:
20. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Latu nejlepší je platební karta
20. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
janý ta se zkurvit může? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.