• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
píchot za pipinou :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
@latunka já stále čekám, kdy bude mít dítko tu slibovanou srací pauzu, bo mně stále dělá do plíny tak 4x denně :unamused:
4. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@petra.vavra tak až se mi bude chtít tak si to půjdu taky přečíst, teď koukám na filmík :slight_smile: Mě už píchá tak třetí den (kéž by, já nepíchala ani nepamatuju a s těma hemoušema bych to akorát lussilákovi do konce života znechutila :grinning: )Bylo by fajn, kdyby mi v pátek v poradně řekli,že si mě tam nechaj.......i když, jak se to blíží tak nějak nechci, vůbec nevím co s tím miminem budu dělat :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@janysek70 a co prdíky? Ty nemá, když tak hezky kaká? :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
@petra.vavra tak to budeš naprosto zlatá..., až pojedeš, tak ti přesně písnu, co by to mělo být, ju? Jen abych ti to nějak nezkomplikovala.....
4. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@lussi co mám ty probio kapky, tak odcházejí dobře i větry a nebít té rýmy, je to spokojené mimi
4. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
...tedy nebýt
4. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
@janysek70 a jakpak se ty zázračné kapičky jmenují? Asi bych je rovnou pořídila do domácí lékárničky :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz
@lussi ale prosím tě, to přijde tak samo, až budeš sama překvapená..jáí v tvé týdnu už bych taky chtěla rodit ....takže souhlas
@janysek70 si chtěla prostě tu rýmu ubít no!! :grinning: s Ikeou není problém, dám přesně vědět a domluvíme se :wink:
4. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
@petra.vavra jj ubít ji potvoru. Tak O.K. domluveno, udělala jsi mi radost :dizzy_face:

@lussi mám je dovezené ze Slovače jako Latu - BIOGAIA a kape se 5 kapek denně, u nás stojí v lékárně 680,-
4. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
Když chci nakupovat na aukru, tak musím být zaregistrovaná? Já jsem si někam zašantročila přístupové heslo....
Líbí se mi tam cestovní postýlky...
4. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
@janysek70 tak kdybys ještě měla možnost od někoho je dovézt tak pls ks i pro mě :wink: já je taky dávám a dávat budu i tomu 2. přírůstku :wink: co mě tu kope do boku, abych si lehla jinak
4. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
@janysek70 jj musíš, jinak nepřihodíš...s heslem tam je to blbý, myslím, že zasílají jen poštou jeho znění... :confounded:
4. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@petra.vavra tento dodavatel tam byl v září na dovče a dovezl mi 3 lahvičky 5 ml (u nás v lékárně nyní mají 10 ml, tak ani nevím, zda se to tam i vyplatí!!) a ani nevím, co tam stály, páč si to nenechal zaplatit, Michal mu dělal něco na autě. Příbuzný tam nemám, tak kdyby někdo náhodou jel, určitě řeknu!!
4. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
A ani když nechci přihazovat, ale koupit hned?? Když tak bych musela zneužít Michala, ten heslo má...
4. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
@janysek70 tak to nevím, ale já mít heslo manžela tak neváhám ani minutu :grinning: :grinning: :grinning:
s kapkama si nedělej hlavu, to byl jen nápad, já kdyžtak to mám jak udělat...teď jsem na to přišla... :wink:
4. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=2H1zjRU8hBo&feature=youtube_gdata_player
tihle hoši musejí mít ta kladélka od té tyče pěkně pomlácená...., pak nemají být ti chlapi neplodní
4. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@janysek70 :grinning: to jsou hovádka, ale v Číně mě to nepřekvapuje´..kdo chce žít, musí být vyjímečný, ostatní přežívají :confused:
teď koukám, že je to asi Indie
4. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
Péťo, to je ten dětský nábyteček
4. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
čus holky přišli mi papíry na byt ,že je zapsaný v katastru a nechápu proč mám platit darovací daň..mám to napsaný ve smlouvě že jí mám podat do 30dnů..nechápu ..já vůbec poslední dobou máloco chápu .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
ten byt byl družstevní a odkupovala jsem ho do OV..máte s tim někdo zkušenost?
4. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
@janysek70 jj, napíšu zítra do IP :wink:
4. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
čus ženy tak jsem byla na finančáku a málem mi tam rupnul budík ,páč nějaká pipka na mě naběhla ,že budu platit daň z pozemku ,řikam pod panelákem?nikdo mě nic neřekl a ona, že si to teda ověří na katastru ,ale z tohodle čísla parcely se platí a nakonec ,že mám pravdu a nic platit nebudu ,ale už se tam rychtovala s ceníkem půdy ..holky já mít budíka tak mu vylítali pérka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak byla děsně milá a pomohla mi to vyplnit ,tak jsem šla v míru domu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 08:22  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
@janysek70 tak jsem si ten název poznamenala na papír a pak ty kapky koupím :slight_smile: A nábytek vypadá moc hezky :slight_smile:
@lenkacar tak toj si hezky vyřídila :slight_smile: No ale nedivila bych se kdybys tu daň z pozemku musel zaplatit , tady v tom státě je možné všechno :grinning:
5. říj 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobr den, udazte :wink:
Leni, tak tě vystresla baba hned poránu, hlavně že jsi ji srovnala do latě!! Dnes aby byl člověk jako ostříž a hlídal si, aby s ním někdo nevychcával
5. říj 2010 v 09:11  • Odpověz
no výborně, opět nám neteče voda, v sobotu ti idioti co tady v okolí staví domky prokopli potrubí takže voda netekla už od 11 a dneska zřejmě repete :angry: To jsou fakt hovada. Ještě, že jsem se ráno stihla vykokupat a spláchnout si vyšampónovanou hlavu.
5. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
ještě, že jsem si nakopila do zásoby bublinkové vody, jinak bych neměla ani co pít, když nemůžu nic sladkýho :angry: No já jsem nasraná, jak už dlouho ne.
5. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
zdarec ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenkacar no já vím, že se ti to nebude lehce číst, ale ona měla ve své podstatě pravdu...pokud máš byt v OV, tak pozemek, který leží pod tím panelákem musíš někomu darovat, většinou se to dělá, že to daruješ tomu družstvu co jsi to od nich koupila, protože těžko si budeš dělat zahrádku na 2x2 metry u paneláku, pokud to tak neuděláš, tak musíš opravdu platit daň....proto to chtěla...měli jsme to samé :wink: a pořád nás o to ucháněli, tak proto to vím, že to tak je :wink: ..hlavně že se to vyřešilo :wink:
@lussi počkej já jdu na tu cukrovku příští týden, tak převezmu štafetu po tobě a budu do konce těhu nasraná...prototže si to nedokážu představit, že se nenažeru to co chci :astonished: :grinning:
5. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
@lussi to znám, tady v prdelově to je každou chvíli a v těhu jsem se vztekala, když jsem ráno čapla konvici a že si uvařím čaj :angry: . Každou chvíli tu vodu vypnou, naposledy včera, potom to prská, teče rezavá voda a to jde do záchoda, myčky, pračky.... :angry:, se ve mě normoš vaří chcanky a už tam asi zavolám, proč to tu stále vypínají.
Dnes ráno jsem aukcovala a cca 5 minut před koncem tu vypli proud, tak internet kaput, taky na ránu
5. říj 2010 v 09:44  • Odpověz
jo a pozor na mě, jsem dnes pečlivá žena...už mam vyprané dvě pračky...jsem si večer nastavila jednu a tak jsem už v 8 dávala věci do sušičky a teď doprala další, takže to dnes asi vyperu všechno a už jsem si vyndala pidi věcičky, tak se začnu hrabat, dnes drahý přiveze komodu do ložnice k posteli a tak to už budu mít kam dávat :wink:
5. říj 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.