• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janysek70 zase si ušetřila a nebo Michal?? :grinning:
5. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
@petra.vavra :grinning: :grinning: kdepak Michal, jsem trapka zašátrala v šanonu s doklady a našla svoje přihlášení s heslem...., ale toto byl mimáč
5. říj 2010 v 09:47  • Odpověz
Tak to tedy pozor na tebe.... nebo na pračku?? :grinning:
5. říj 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
@petra.vavra a to já vim,že nemusí kakat až 10 dní, spíš mě zaráží že smrdí jak starej chlap a hlavně nevypadá,že by mu to dělalo dobře ty hovínka v sobě schovávat :frowning2: zítra mi přijde jiná značka probiotických kapek - Bifiform, předpokládám,že účinek bude stejnej jako i toho Biogaia,akorát peněženku to nezatíží protože stojí jen 215,- :grinning:
@lussi no mě to ke konci taky občas tak divně píchlo, kolikrát jsem se fakt musela zastavit, protože mi to "projelo" až do nohou, tak si myslim,že to bude u tebe stejné :wink:
5. říj 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
sakra dítko řvalo,tak jsem to odeslala bez pozdravu a bez doplnění toho,co jsem vám ještě chtěla sdělit a teď už si to nepamatuju :angry: A přitom stačilo roztočit berušky a už zase dudá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže přeji dobré ráno a skoro se tím i loučím, za chvíli razíme do poradny a pak k našim vyběhat blběnu :wink:
Koukejte co jsem se naučila psát: :diamonds: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi mě ta biogaia nijak nenadchla, i když je to asi tim,že my jsme ty prdíky neměli intenzivně (teda já myslela,že na ně trpíme hodně,ale co jsem podebatila s ostatníma matkama,tak v podstatě jsme to měli jednoduchý :sweat_smile: ). Vždycky měl mrňavec trápení tak jeden,dva dny v týdnu - a to mu tedy zůstalo i při zobání té biogaii :pensive: Teď je už pár dní nebereme a všechno je stejné, prostě ho to chytne, tak mu nakapu Sab Simplex,tim se trochu uklidní a pak mu prdnu na bříško ten nahřátej polštářek a za hodinku prdí jak drak a nebo aspoň usne.
A jdu nám balit věci,ať nic nezapomeneme :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
@latunka pokud to němá napěněný, zelený apod., tak je to ok...je prostě pomaleji tráví, toť vše :slight_smile:
@janysek70 asi na mě...už jsem i utřela stůl a další taky a i zrcadlo, je trochu přijatelnější...
jinak jsem vyfotila pupek a to jako sem dát nemohu protože jako hrůůůůza nevim, kam to poroste ještě 2 měsíce :astonished: :astonished: :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
@latunka tak dobře pochoďte :slight_smile: Taky jsme zkoušeli jiné kapky, název už nevím, ale dle ceny by to mohl být ten Bifiform, ale nevím....., nám nijak nepomohl a byl dle návodu jen na 14 dní a v reálu ani to ne, takže cenově to vyšlo tak nějak stejně. Tyto Biogaia vyhovují a kroucení je fuč a to sním téměř vše.
5. říj 2010 v 10:14  • Odpověz
@petra.vavra tak ale huž ať ho vidíme!!!! :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
@petra.vavra nestraš, žádná cukrovka nebude, stačí když jsem si to vyžrala já :confounded:
@janysek70 no jsem ráda, že víš o čem mluvím, je to fakt k nasrání a s proudem taky :angry:
@latunka tak to je to samé, taky mi to střílí do nohy :grinning: Akorát je to tedy čím dál horší :unamused: V poradně přeji dobré pořízení, samou chválu a ne moc dlouhé čekání v čekárně :slight_smile: A taky mi řekni, jak jsi se neučila dělat tu 3,14ču :grinning:
Ty kapky teda ještě zvážím, ty levnější jsi objednávala odkud? Zase ti je někdo doveze nebo jsi to řešila přes net?
@petra.vavra naval tu pupkatou fotku a neser!
5. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
@lussi ty vole...jako fakt na vlastní nebezpečí...hledám kabel, ale možná dřív nějaký položím než najdu ten k fotáku :angry:
jinak ty kapky si můžeš objednat tady na bazaru od holčiny co je prodává za 280 a nebo vydrž a Jenda pojede do Bratislavy na SC tak mi je vezme, tak by ti je mohl vzít, ale nevím, kdy pojede a ty rodíš poměrně za chvilku :astonished: :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:24  • Odpověz
Toto mi dnes přišlo mailem, tak bacha dámy.... a hlavně vy s pupíkama, aby jste se nepromenádovaly s nahatými pupíky po obchoďáku :grinning::
Ženy - pozor na veřejných WC, je to nebezpečné, zejména v hypermarketech. Nejnovější zlodějský trik:
Zloděj vklouzne v obchodním středisku na dámský záchod a zamkne se v jedné kabince. Počká, až je v celém záchodě jen jedna žena a to v sousední kabince. Zloděj si potom stoupne na mísu a namíří shora na sedící ženu pistoli. Poručí ji, aby mu vydala všechny peníze a cennosti. Když je dostane, poručí jí, aby se svlékla donaha a vyhodila
oděv z kabinky. Zloděj sebere všechny svršky a strčí je do nákupní igelitky. Vyjde ven a na dveře pověsí cedulku 'Mimo provoz'. Potom zmizí v davu. Cedule na dveřích zaručí, že na záchod nevejde nikdo, kdo by mohl nešťastnici pomoci.
Obvykle to trvá hodinu či dvě, než žena sebere odvahu a vyjde ze záchodu ven nahá. To zloději dává dostatečný náskok, aby zmizel a nebyl vypátrán. Podle policie je nejlepší obranou prevence. Ženy nemají v žádném případě chodit v obchodních centrech na záchod samy. Obětí těchto útoku jsou výlučně ženy, které jsou samy.
Jde o takřka dokonalý zločin. Zatím ani jeden zloděj nebyl chycen.
5. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
@lussi sorry tak už neprodává, ale na netu určitě je někdo kdo to vozí, vím, že jsem to viděla :wink:
5. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
@janysek70 no tak to je masakr, nevím co bych dělala :grinning: Asi bych se raději nechala doborovolně zastřelit :grinning:
@petra.vavra nějak to pořeším, teď mi i došlo, že švagrová má rodinu na Slovensku, tak bych mohla pověřit i ji, až tam s bratrem pojedou :slight_smile: A když to tady koupím v lékárně za dráž tak se taky nic nestane, se neposeru :grinning:
5. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
a čekám pořád na tu fotku :grinning:
5. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
Péťa šla asi položit ten kabel :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
asi jo :grinning:
5. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
@janysek70 jsem tu i s kabelem :grinning:
jako mě normálně sere, že ten příspěvek pak nejde vymyzat... :angry:
rozdíl 8 týdnů
5. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
tak houby 8, ale 6 týdnů :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tohle jsem neměla s T ani před porodem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
Co chceš matko, nedělej Dášu, krásný břuch, já tou dobou měla asi dvojnásobný!
5. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
@janysek70 brouku, ale ty jsi poloviční celkově :wink: ...ještě 5 kg a mám to co manžel.... :astonished: :angry: :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:46  • Odpověz
Jsem musela po jídle uhojdat svištíka....
Jako Péťo si děláš prdel!!! Já a poloviční :astonished: , obávám se, že nyní mám více než můj manžel :frowning2: . Sice jsem shodila těhu váhu, ale pupek mi zůstal jako prase a nevím, jak se poperu s tím, co jsem si nastřádala dvouletou hormonální léčbou a to je fakt mazec a jsem líná začít už nějak cvičit :unamused:
5. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@petra.vavra náhodou dobrej pupík, ještě klidně může narůst :slight_smile: A kolik vážíš? Já začínala na 65 a teď mám 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
@janysek70 ty si kecka viď :slight_smile: na fotkách vypadáš báječně :wink:
@lussi váha se jako věk veřejně neříká.....začínala jsem na 80 :angry: :unamused:
5. říj 2010 v 11:12  • Odpověz
@petra.vavra tak to máš těžké kosti!
já se teda taky vyfotila, jde tam i trochu vidět jak mi to popraskalo, v realu je to 100x horší :unamused:
Ještě přikládám foto košíku od sousedky za 4 kilča :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
@petra.vavra buď v klidu, já začínala na 87 a rodila jsem na 99!!! Mám sice nějaké těžší kosti, protože coby mladá a svobodná jsem měla 57 a byla jsem kost a kůže a nikdo mi tu váhu nevěřil, ale nyní je to mazec, takový obřík 172 cm měřící a sám sobě se hnusící. Potřebuji, aby mi to řádně nakoplo, to kojení mi tu těhu váhu už stáhlo, ale dál to zatím nejde :frowning2:
5. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
děvčata já chci jednou na svou svatební váhu, tzn. 55 kilčo a to půjde taky sakra těžko :sunglasses:
5. říj 2010 v 11:19  • Odpověz
@lussi pěkný klučíkovský břuch, jak se tlačí dopředu :dizzy_face: . Popraskalo ti to tedy taky dost. Ale zase je vidět, že ti to jde jen do bříška, prdela ti zůstala pěkná!
5. říj 2010 v 11:19  • Odpověz
Musím jít zaběhnout vyndat kočík z auta, dokud malý spí, abych ho odpolko dala chrupkat ven
5. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
@janysek70 klučičí jsou dopředu jo? To jsem ani nevěděla :slight_smile: Je fakt, že někdy ho mám pořádně špičatý :slight_smile: Jj, já myslím, že do zbytku těla mi to snad nešlo, jestli ano tak minimálně, ale já nebyla spokojená se svou váhou už před těhulením, to se mi už tehdá dělali takové ty nevzhledné faldíky na zádech a prdel taky zrosolovatěla....
No a ty strie na břichu myslíte, že alespon trochu zesvětlaji a nepůjdou tolik vidět? Jestli ne, tak končím s dvoudílnýma plavakama, protože to je fakt hnus :cry:
A cítím strašný tlak na podvozek :confounded:
5. říj 2010 v 11:24  • Odpověz
@lussi tak než jsem se dostala k tomu pochválit ti prdel janysek mě předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako ty nožičky a prdelka...já mám kaďák přes půl obýváku a bříško opravdu kluk..já to mam zase pravě rozlité jako u T do boků a právě proto jsem tak veliká...a těžké kosti :grinning: jo tak to budu všude říkat...
jinak mám nahoře 10kg a ještě to konec není že :angry: a chci taky zpět svých 65 kg co jsem měla na svatbě :angry: :confounded:
5. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.