• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi jakej tlak do spodku ?? :grinning: hele taakhle jsme rodily s kámoškou na netu...ona, že má asi bolesti a tlak na pipku, ale že to jsou posleové a na porodní sál ji manžel za 3 hodiny nesl, protože by jí dítě vypadlo...tak já si to dám klidně znovu bylo to super :grinning:
strie zesvětlají, ale boužel zůstanou :frowning2:
5. říj 2010 v 11:27  • Odpověz
@petra.vavra no ona ta prdel vypadá k tomu maxi břuchu menší než ve skutečnosti je :grinning: A k těm kilům ještě.....já mysím, že bych měla nabráno daleko víc, kdybych nemusela držet tu dietu, od té doby co mi zjistitli tu cukrovku tak jsem nabrala jen 3 kila a nahoru už to moc nepůjde.
5. říj 2010 v 11:28  • Odpověz
@lussi takže já vlastně tu cukrovku chci :confounded:
5. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
Ty wole Luss, snad nám tu neslehneš v přímém přenosu???? :astonished:
5. říj 2010 v 11:31  • Odpověz
@janysek70 má tu dvě zkušené rodičky ne :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
@petra.vavra já bych se při normálním porodu rozklepala, já jsem je oba prospala :grinning:
5. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
@petra.vavra hmm, tak odbýt si první dobu porodní na netu není špatný nápad :grinning: Hele no jako , když sedím tak je to celkem v poho, ale jakmile si stoupnu tak to je jako kdybych tam měla slona, co by vypadl, ale nemůže, protože nemá kudy, takže než se rozhýbu tak chodím v předklonu :grinning: Taky si myslím, že se mi chce lulat, ale když si sednu na hajzlík tak ani prd, možná tak jedna kapka.
Strie stačí když zesvětlají, budou mi ladit k těm na stehnech :slight_smile:
Jdu zkusit jestli už pustili tu vodu, chci čaaaaaj :angry:
5. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
@janysek70 nelehnu, rodit budu v neděli, to bude 10.10 :grinning: A v pátek si mě po poradně už nechaj v Podolí :grinning:
5. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
@lussi mně se takhle z 3,14čky hrabalo něco ven cca 6 neděl před. Jsem se taky vždy zastavila a čekala, co bude.
5. říj 2010 v 11:35  • Odpověz
@janysek70 dala bys to...to musíš :slight_smile: ....
@lussi slona...jako myslíš, že má malej lussilák takovej chobot :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:35  • Odpověz
Tak jako kvůli Luss se obětuji a vydržím to s ní, ale radit budeš ty, já budu pouze asistent :grinning:
Tedy matko, běžte si uvařit čaj a budeme pokračovat.... :wink:
5. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
@janysek70 :grinning: :grinning: tak že bychom to rovnou odrodily ne :grinning:
5. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
Já jsem si dala louhovat meltu, kdyby to nějak rychle postupovalo, abych se měla čeho napít a nevyschlo mi hrdlo :grinning:
5. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
...teda v krku, ne děložní
5. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
@janysek70 :grinning: to jen tak nevyschne neboj :grinning: ja si dam kofolu mam na ní chuť :grinning: takže se napijeme a jdeme na to maminko :grinning:
5. říj 2010 v 11:42  • Odpověz
No jo, ale rodička se nám někam ztratila :grinning:
5. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
já se na chvíli vzdálím a vy jste nakecaly skoro celou stránku místo toho abyste mi vypracovali porodní plán :grinning:
voda teče (ne moje), tak mám čajík (maliníkový), takže by to mělo jít jako po másle :grinning:
@petra.vavra chobot musí mít maxi nebo to velkej lussilák nepřežije :grinning:
@janysek70 6 neděl jo? No tak tolik času snad ještě nemám :grinning:
5. říj 2010 v 11:50  • Odpověz
@lussi maliník...a co semínka jíš_?? a mě se ven hrabala T 2. den co odešla zátka :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
Serte na maliník, na ten nyní nemáme čas, maminko začněte dýchat zhluboka... (Péťo, je to dobře?)
5. říj 2010 v 11:53  • Odpověz
@petra.vavra nejím, zase nemusím mít všechno :grinning: Já ani nevím kde se to prodává a jak to vypadá, tak jsem se zmohla jen na ten čaj, který u mě při mé smůle stejně nezabere :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
Maliník máš od toho hajného??
5. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
@janysek70 nadýchla jsem se zhluboka, až mi zaskočila mrkev :grinning:
5. říj 2010 v 11:55  • Odpověz
nene, od hajného jsem měla v plánu to semeno :grinning:
Proboha, co tam zase vyvádíš s mrkví???? :astonished: :grinning:
5. říj 2010 v 11:56  • Odpověz
@janysek70 :grinning: to je fakt semínko je na začátku, to už bylo, akorát proudilo asi jinou cestou než trávicí :grinning: ...a k dýchání nejdřív se dýchá do břicha, aby bylo tělo co nejvíc uvolněné a hlavně nazadržovat dech, to by nesestupovalo mimi cestama jak má a když už začínáš pociťovat tlak, tak začíná povrchní psí dýchání abys tlak vydržela, ale netlačila...takže luss, tak dvě hoďky si dáš pořádně hluboké dýchání, zavřené oči a povídáme si s miminkem maminko a každá další bolest není jen tak nějaká bolest...to jen miminko natahuje k tobě ručičku a je ti blíž a blíž :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
@lussi mrkev se nekouří, ta se jí :grinning:
5. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
Tady si zkouším to dýchání, abych věděla, o co jsem přišla..... a pes mi docela jde :slight_smile:
5. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz
děvčata serte na ten porod, já začínám mít strach jak to tak čtu :confounded: :grinning: Dýchat do břicha neumím, dýchat jak čokl bych snad uměla a zbytek je pro mě jedno velké tabu a jsem v řiti jak luční kvítí
5. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
děvčata a kouřit už ani neumím, už jenom jím :grinning:
5. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.