• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lussi já nevím,musím se tam obědnat po 20tt,což je vlastně zítra..to jdu na normální utz a kontrolu,ale žádanky na cukr i velký utz a srdíčko už mámu sebe :wink: už bychchtěla vědět co to bude...a zítra jdu večeer s babama kalit,tak se hrozně těším... :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
tada samozřejmě bez alkoholu,ale jen pocit že jsem v klubu a s ženskejma je super...a hodlám se vyfiknout,připadá mi že mi ten břuch roste přes noc víc a víc.... :sweat_smile:
7. říj 2010 v 16:30  • Odpověz
@janitchka tak to je fajné, že se můžeš objednat takhle, já se musela objednávat měsíc dopředu, hned po triplech.
a kabičku závidím, strašně dlouho jsem nikde večer v podniku nebyla, naposledy na Silvestra. Nedělalo mi dobře zahulené prostředí, takže jsme chodili jen odpolko sem tam někam posedět :slight_smile: Břuch poroste, jednou se vzbudíš a budeš tam mít obří kopačák :grinning:
7. říj 2010 v 16:48  • Odpověz
lussi no právě,už mi to hrozně chybí někam sama vyrazit :wink: no a s tím kopačákem právě počítám :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
teda dneska je zase den :angry: Kolem desaté začla mrnous brečet a v podstatě od té doby nepřestal, nějak dneska nemůze zabrat a přitom by se potřeboval vyspat, do toho tady pořád kvičí Baruše,tak jsem opravdu podrázděná a vymejšlim za co seřvu kokotátu az přijde domu :angry: :angry: Asi za to,ze měl po telefonu nějaké hemzy ze potřebuju na zítra auto - jedu konečně na tu krev na tu štítku,tak si chci popojet autem na Mníšek abych pak nemusela cestou zpátky honit bus az k nám do Latunkova a taky chci nakupit na víkend zrádlo,tak to bude prostě jednodušší. Na pondělí ho zase potřebuju protoze jedeme na kontrolu na kyčle a útery máme první cvičení - no tak je kokotáta nasranej,ze chci pořád jezdit a ze prej mám jet busem :angry: :angry: :angry:
@lussi tak to je husty to téma :confounded: někdy si nostalgicky počtu :sweat_smile: prej červenec-srpen 2008,tak já to skoro splnila -akorát 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
no nic ten řev se uz nedá vydrzet,tak fotky dodám později :angry: :angry:
7. říj 2010 v 17:18  • Odpověz
latu bych se o tom vůbec s kokotátou nebavila,přece nebudeš s mimoušem v období kdy všichni prskaj jezdit budem..jemu to nic neudělá ne???? :grinning: :grinning: :grinning: já si jdu taky nostalgicky počíst.. :wink:
7. říj 2010 v 17:32  • Odpověz
busem :sweat_smile:
7. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
@latunka no je třeba si občas připomenout, jak jsou ty naše děti vymodlený,kuwa to byly časy a v té době jsem snad nevěřila, že se někdy dočkám :slight_smile: A kokotáta je guma, mluvil by jinak, kdyby s tím busem a kočárem musel sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako já sama bych byla ochotna jet busem jedině kdyby byl ten nízkopodlažní a ještě prázdný, s lussilákem jsme domluvení že nás bude všude vozit dokud nebudu mít řidičák, je to i jeho přerostlý sperma nejenom moje přerostlý vajco tak cooooooo :grinning:
7. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
a Davídek řve, protože se bojí, že bude muset busem :grinning:
7. říj 2010 v 18:04  • Odpověz
lussi a ty si řidičák budeš dělat?jinak moje řeč..já to mám jednoduchý,bylim v centru,ale někam dál se taky jako busem kodrcat nehodlám.... :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:04  • Odpověz
lussi máš recht s Davídkem :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
tak jsem ho vykoupala, nadojila a ted je v postylce,tak snad brzy usne,ale povídá si s beruškama tak nevim nevim :grinning: :grinning: a hlavně,ze uz se uklidnil a nevřeští, asi si taky chtěl nostalgicky zavzpomínat ....uz fnuká,tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
tak snad to zachránil dudlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: kokotátu sere,ze musí jet do práce cabriem a to hrozně zere - hehe,to se skoro rymuje :grinning: :grinning: Uz takhle mě deptá ze pojedu natřískanym busem z toho Mníšku - a ani nevim jestli pojede nízkej - ale na té Národní neni kde parkovat,tak to v konečnym souhrnu bude lepší a rychlejší.
A s tim spermatem mě to pobavilo :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
@janitchka jj,musím, co nejdříve to půjde, asi hned na jaře, v zimě to nechci hrotit.
@latunka jsem zvědavá jestli ti někdo s kočárem do toho busu pomůže. Já jela minulý pátek metrem a skoro celou dobu jsem stála, klasika, všichni dělali, že mě nevidí :slight_smile: Já bych se hanbou propadla, kdybych seděla na prdeli a vedle mě stála ženská s bubnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
koukam tady se rozjela nostalgicka debata, tyjo,to byly casy :unamused:
holky jaktoze vas jeste nemam na facebooku???
7. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
polet no to teda jako nevim..... :grinning:
7. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz
si nás přidej
7. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
hmmm ale asi jako janitchku te tam nenajdu,vid?
7. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
polet máš to v IP :wink: ale latu tě taky nemá,nebo jo?
:sweat_smile:
7. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz
nasrálek :sunglasses: :sunglasses:
tak vy ještě chrníte jo?nebo lussinka už rodí? :astonished: :grinning:
já opečovávám venouše,je fakt marod a to jde dnes poprvé do školy.. :frowning2: já za chvilku vyrážim k doktorce na kontrolu...a odpo mě čeká nákupní centrum s kámoškama s miminama,tak se tešim až si povozim kočárky :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a taky se těšim až si půjdu koupit šedé pletené šaty,ty mě nikde neškrtí,výborná móda letos :wink: :sunglasses:
8. říj 2010 v 09:22  • Odpověz
tak hlásím že se nám prostě neotočí a neotočí,takže pohlaví nevíme :angry: :grinning: ale jinak vše v naprostém pořádku,prej to nebude žádnej pecivál podle toho jak sebou pořád mele :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz
zdarec
tak zas nic noooo, kontrola za týden, monitor byl vtipnej, museli tam některá mimina budit tleskáním a zvonečkem, tak jsem se docela pobavila :grinning: Přští pátek mě čeká i utz, tak se těšim.
@janitchka tak to jsi mě nepotěšila, jsem se těšila, že pohlavíčko už bude známo :slight_smile: Třeba se do porodu ještě ukáže :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Do busu mi pomohli puberťáci a z busu nějaký švarný jinoch :grinning: Po Praze už se mnou jela máti,takže jediný zádrhel byl,když jsme si v tom endrokrinologickym ústavu zazvonili u bezbariérovýho vstupu, se sestřička nějak divila proč tamtudy jdeme - sice se pak jako usmívala,ale ta jízlivost v hlase se nedala přeslechnout :angry: A víc už napsat nestihnu,protože slyšim nějaké protesty z postýlky :grinning:
8. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz
lussi já se taky těšila :wink: ale 19.10.jdeme na D utz tak snad tam se ukáže :sweat_smile:
8. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz
latu tak to jsi to zvládla bravurně :wink:
8. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
@latunka tak to sis dovolila moc, využít bezbarierový vstup :grinning: A my jsme s drahoušem dnes stáli frontu na uzeniny a lidi nás pouštěli před sebe, to jsem taky čuměla.
@janitchka no dobrá, počkáme do 19 :slight_smile:
@poletucha už jsem si tě přidala do přátel :slight_smile: Ale to už jsi asi zjistila :grinning: Až mi to přestane blbnout, tak mrknu na fotky, poslední dobou mi ten šmejd fcb jede nějak pomalu :frowning2:
8. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@janitchka tak uz vas tam mam :wink: to je skoda ze se prcek nevystavil :unamused: to bude urco stydliva zenska :slight_smile:

@lussi toho buzeni jsem si uzila azaz jak jsem lezela na rizikovym,porad mi do pupku dloubaly sestry prstama,trasly s nim atd...zvonecek teda nepouzivaly,to je nejaka nova vychytavka :wink: Face se mi taky nejak seka kram jeden
Asi si vypadala hladove v tom uzenarstvi ze te pousteli

:grinning:
8. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
latu tak to by si asi sestricka vyslechla,to ji jako vadilo vam jit otevrit u jinyho vstupu nebo co mela za problem?
8. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz
polet hlad jsem měla, to je pravda:grinning: A ta sestra musela být nějaká fičunda, takové mám nejraději :sunglasses:
Jo a už mám jasno v tom termínu porodu - nejpozději jdu 40+0 a šmitec, škoda, že nemůžeme prcat, abychom to urychlili :frowning2:
8. říj 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj no luss tak to bude toho 20.10 akorát ,jak jsme se tady usnesly svorně :wink: ,koukla jsem na vás z fachy ,latu aby se neposrala, že musela jít otevřít kvůli kočárku ,na to tam snad taky je .. :rolling_eyes:
8. říj 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.