• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lussi to bude ale krasnej datum :dizzy_face: to uz je za takovou chvilku!!!
8. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
no holky bylo by fajné, kdyby to vyšlo na toho dvacátého :slight_smile:
Zrovna koukám na Krause, ten má zase kecy :grinning: A o půlnoci mi tam začíná horor, tak se budu bát, teda alespoň doufám, že to nebude zase nějaká blbost jako nedávno vraždící ovečky, to bylo spíš k smíchu
8. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
neviděly jste tuhle Mrs GS? s tim hrobníkem? to byla fakt prča,i vladís se smál a to je co říct :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já na to normoš nekoukám ,to bych raději jukla na Krause ,ale dávaj to tak dlouho :angry: ,jo a koukat na horor tak ze mě vyběhne nejen fífa :fearful: ,nesnášim se bát a lekat.. :rolling_eyes:
9. říj 2010 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko, my za chvílí vyrážíme do lesa :slight_smile: Jeden pes mi nežere a je K.O tak snad se v tom lese nezabejčí a my ji nepotáhneme dom na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni GS jsem neviděla,ale taky na to občas koukám. A horor byl nic moc, viděla jsem lepčejší. Nejlepší je, dívat se na horor někde na chalupě na samotě nejlépe u lesa, to jsme absolvovali v letos v lednu, pak samozřejmě nidko nemohl v noci usnout :grinning:
9. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
@latunka došla mi ta mms, foto jsem flákla do alba, tak ostatní mrkněte na Davídka :slight_smile:
9. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
znovu jsem koukala na fotky lussi ,to je prostě nádhera,ty jsi kost :dizzy_face: ,to má z tebe lussilák potěšení co?
9. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
no to jooooo, obzvlášť z těch mých hemoušů má veliké potěšení, myslím, že náš sexuální život tímto skončil :grinning:
9. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
nazdar baby :grinning: :grinning: :grinning:
tak vám popíšu včerejší večer jo...ale hodně ve zkratce :wink: takže jak jsem byla natěšená na kalbičku s budoucí švagrovkou,tak co jsem se dozvědělaa hned po příchodu mě vzalo vítr z plachet...tak jsem jí vyprávěla jak to bylo u toho rozvodu nepříjemný,a ona na to že jí manžel oznámil že si začal s jejich kamarádkou a odchází...tchýně je na prášky.....a největší gól byl když vendy ex(ano ta)přišla s manželem(největší děvkař a metrosexuál širokodaleko) tý ženský s kterou utekl že s ním teď chodí...no bevrlihils hadr...domů jsem s hlavou jako balon přišla až ve dvě a nemohla ani spát a celej den je to žhavé téma...hustý.........a vendyex knám tak na dvacet min přišla,ony jsou velké kamarádky a to co řikala jsem nechápala...tak mě to opět utvrdilo že je ale úplně blbá...tak potřebovala jsem to někomu říct,děkuji moje vrby...zajímavý večer... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jo a zítra jsme pozvaní k tchýni na kachničku na obídek tak se nemůžu dočkat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
jéžiš jani já si to musim přečíst aspon 3krát ,abych věděla kdo ke komu patří a nebo už nepatří ..to je teda gulage :confused:
9. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
leni já z toho mám v hlavě zmatek ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 11:13  • Odpověz
jo a momentálně máme poprvé tichou domácnost,venouš spal na gauči v kuchyni,protože se včera urazil,protože si v makovici usmyslel,že já mu vyčítám že hraje hry na pičítači.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nejhorší je,že já nic takovýho neřekla :frowning2: jo a v noci se mi zdálo,že jsem v porodnici a narodil se nám krásnej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a z levého prsa mi tekla Jesenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
hm jesenka a z druhýho pikao..mnam ..nechceš mě adoptovat? :dizzy_face:
10. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
no ale vypadalo to jako dost nechutně..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: chci tě adoptovat,protože je tak krásně a my se spolu nebavíme,jako u rodičů na kachýnce v pohodě,ale jelikož šel venda spát někdy v půl sedmé ráno tak je jaksi nevrlý a já držím bobříka mlčení a přemejšlim co podniknu,ve čtyři jdu s bráchou kupovat dárek pro tátu k narozkám :wink: a jsem ráda že vypadnu...
10. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz
přeji pěknou slunečnou neděli :sunglasses:
@janitchka taky jsem si to musela přečíst několikrát,abych věděla kdo, s kým, jak a proč :grinning: Chudák švagrová, tohle je jedna z věcí, kteou bych nechtěla nikdy zažít :pensive: A jak na to drahouš přišel, že tě štve, že je na pičítači? :slight_smile: Měl by také brát v potaz, že jsi gravidní a tudíž je všechno jinak :grinning: A ten sen je teda dobrej, tyhle přeslazený mlíka miluju :slight_smile:
@lenkacar a co ty dneska děláš? Muže máš zase na chatě?
10. říj 2010 v 15:01  • Odpověz
ahoj lussinko :slight_smile:
jj je to blázinec a celá rodina vzhůru nohama... :unamused:
no včera jsem si dovolila napsat vzkaz na fb bráchovi,aby mu přišel pomoct nosit věci z bytu do sklepa a ze sklepa bordel na skládku...a v tom mi volal druhej bratr ohledně dnešního kupování toho dárku...hovor trval asi 30 sekund a normálně mě při tom vzal za ruku a tahal(jemně)z křesla,jakože když telefonuju tak tam jako zacláním a byl nervní že nemůže něco důležitého napsat do té online hry..tak jsem se zvedla a už dotelefonovaná šla teda do ložnice,kde bylo připraveno už asi pět dní zabalené letní oblečení na uklizení kam já nemůžu..a nešlo se tudíž jít pomalu ani pro spoďáry...řikala jsem mu to asi 50x ...pak přišel za mnou a prej co je,já říkám nic a on že prej má nějaký priority a já se ptám jaký?a odpověď:tak tobě vadí že mám koníčka?tak já to hrát nebudu...já řikám,jaký máš priority?prej aby to doma klapalo(v domácnosti)a já:a co pro to děláš?(zahrabaná v těch věcech až o pás) čekám až mi řekneš co mám dělat...a já:ukliď ty věci protože já pak nemůžu dělat další věci(pověsit prádlo,připravit krabice do toho sklepa atd....)a reakce?? to jsem dopadl že se nemůžu věnovat svému koníčku a odešel...tak to nakonec uklidil(jak malé dítě nespravedlivě potreestané)a nebavil se semnou,protože jsem řekla,že nám to doma neklape..pak jsem koukala na Zbouchnutá a šla spát a on si přišel pro peřiny a ještě v půl sedmé ráno když jsem šla čůrat tak seděl u poče...a proto se se mnou nebaví... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to naopak já jsem v těhu mnohem víc vyklidněná,nezvyšuju hlas,nic po něm nechci a teď toto...a asi si myslí že se mu budu omlouvat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to se nedočká :wink:
10. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: když to teď čtu tak já to právě že vůbec neřekla že to neklape :grinning: :grinning: jo a ještě ho sere že se švagrovka baví s exmanželkou a že jí teď všichni litujou a jemu tenkrát všichni nadávali,když se rozváděl,přitom za to taky nemohl....a to je jedno s druhým... :angry: :angry: :angry:
10. říj 2010 v 17:56  • Odpověz
janí a tak krásně venku bylo ,měla jsi ho vytáhnout na prochajdu ,aby se mu vyluftil mozek ..z toho poče se všichni jednou poserou ..vladís měl taky tyhle stavy ,hrál idiotský hry ..a nakonec mu tam začla psát nějaká pinda a docela na vostro ..že se chce seznámit ,takže pozor na hry .. :angry:
10. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
no hraje nějakou hru kde jako obsazujou vesnice a zabíraj území a jestli si tam bude psát se stejnou pošučkou ta to mě fakt netankuje....vykašlala jsem se na něj a byla s bratříčkem na ovocným koktejlu a moc jsme si to užili :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: usnula jsem po simsnech a když jsem se probudila,tak jsem měla připravenou véču... :sweat_smile: :grinning: :grinning: jako poprvé....a taky mi volal bejvalej přítel a gratuloval k mimi a chce přeložit životopis :wink: :wink: a před chvilkou volal spolužák a v úterý máme spicha a tak je z toho nějakej nesvůj a dobře mu tak :wink:
10. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahoj janitchka
pardon že se lezu,ale nejmenuje se ta hra náhodou Divoké kmeny?jestli jo,tak já se kvůli ní rozvedla..můj exmanžel na ní trávil celé hodiny i noci...vydržela jsem to dva roky,ale když se nám narodil syn a nic se nezměnilo tak jsem odešla...tak snad se tobě nic takového nestane... :wink:
10. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj 000terka000 :slight_smile:
tak to jsi mě moc nepotěšila.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
ježiš to je hrůza .. :angry: no janí včas zarazit :confused:
10. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: @lussi koukej tam fífu nechat do mejch narozek, dneska jsem domlouvala i Vítkovi od té známe co to taky čeká kolem toho data a já porodila pro změnu na její narozky,tak at je těch dětiček co nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I kdyz já mám tucha, ze ve čtvrtek je Fífa na světě :wink: A ta MMS šla docela dlouho teda :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka ty vole příště nakresli graf vašich vztahů a hod to do alba, protoze v téhle písemné formě to bylo na můj kojící mozek moc náročné a musela jsem si to tady kreslit sama :grinning: :grinning: :grinning: a to s tim pičítačem je jak od nás,akorát kokotáta hraje vojáčkové hry,takze to pak ani nemůzu spát,protoze samozřejmě bliká celej byt a do toho ty kulky :angry: :angry: :angry: :angry:ale naštěst co má malej postylku u velkého pičítače tak má kokotáta smůlu, playstationa je línej zapojovat a na noteboku ho to hrát nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: a terka je fajne rádkyně,kdyz se kvůli tomu zaregistrovala. Coz mě děvčata připomíná,ze bysme se teda taky mohly přesunout do soukroma - jen vymyslet nějaky pěkny název. Já bych vám třeba ráda něco pověděla,ale to uz se mi fakt nechce veřejně,protoze se to netyká přímo mě :unamused:
@lenkacar prej pikao,teda to jsem se málem posrala,protoze jsem si to představila i s tim jak tě janitchka adoptovalal a napájí tě :grinning: :grinning: :grinning:
A ještě veselá historka z dnešního rána - kokotáta byl nalozenej ve vaně, zapomněl si trencle,tak pak přišel nahatej a ptal se mě kde ty posrávačky má a jak tam tak stál,tak si ho Davídek začal prohlízet a kdyz se mu zadíval na chobota,tak se pak začal děsně smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi nic tak malého ještě neviděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Latu, ty mě bavíš :grinning: .
Já jsem taky pro soukromo!!!
A chlapa co ujíždí na PC bych doma nesnesla, je to jako mor.
Jo a udazte!!!
10. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
já jsem tayk pro soukromí :wink:
jany jenže nejhorší je že on si myslí že každý má nějakou chybu a že to vlastně nic není a že já jen prudim :rolling_eyes:
tak mi poraďte co stim...po tom co jsem mu řekla co mi napsala terka se sebral nasraně a teď přišel a je zavřenej v ložnici...
10. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jani nevím, ale je to jako droga stejně jako hrací automaty.... Můj starej naštěstí chodí jen na net, občas projíždí aukro, jaká prodávají auta, ale jinak je klid, hry ho neberou.
10. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
@janitchka jestli je to jako u nás,ze má prostě jednou za čas období kdy tam sedí nonstop a pak je zase delší dobu klid,tak je to podle mě v pohodě. I kdyz věřim,ze tě to sere - obzvlášt kdyz pak neudělá něco o co ho 100x pozádáš - já si vzdycky zanadávám a nějak to přeziju :wink: Jenze u nás je to asi jiné - i kdyby kokotáta neseděl u pičitače,tak by stejně lezel u televize a stejně by mi s ničim nepomohl,pokud bych si to nevynucovala,coz mě stejně stojí víc energie nez si to udělat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslim jako úklid a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 23:05  • Odpověz
autor
jo a nacpala jsem neue photo sájmona do alba :grinning:
10. říj 2010 ve 23:05  • Odpověz
zdarec ženy,
já jsem KO, škola jako hnus největší a nevím, kdy a jak to zvládnu....
@latunka krásné fotky :grinning:
10. říj 2010 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ráno,
jsem vzůru od půl šesté, uklidila jsem sračky a blitky po baráku, vyhodila ty dvě popelnice co sežerou kdejaký ekl ven a za chvíli se půjdu dospat, tak snad tady někdo bude až dojdu, když jste večer tak klábosili :slight_smile:
k těm hrám apod., lussiláka pičítače nezajímají, naštěstí ho baví kutilství, tak pořád něco dělá na baráku, ale kdyby si sem tam něco zahrál, tak by mi to nevadilo(já taky sedím dost často na tady na koňovi:grinning: ) , kdyby ovšem nedávali přednost hrám před vším ostatním, to je pak jiná, jak psala janysek je to jako droga.
@latunka a proč zrovna ve čtvrtek? :grinning: Teď to musím vydržet do 20.10 a pak až toho 27.10, jiné datumy neberu :grinning:
a historka s chobotem mě teda pobavila :grinning:
@petra.vavra to dáš, jsi chytra žena :wink: :grinning:
11. říj 2010 v 07:24  • Odpověz
a už mě třetí den v noci bolí záda a je mi blbě tak jako první den mrchy, fakt zážitek :confounded: Ale naštěstí jen v noci. Vstávám co dvě hodiny, pač mě to vždycky vzbudí.
11. říj 2010 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.