• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Dobré ráno všem :slight_smile:
Lussi vydrž.20.10. by fakt bylo super :wink: Ale vypadá to,že už se to pěkně chystá???
Mám schválený KET :dizzy_face:
11. říj 2010 v 07:42  • Odpověz
luss jo cestička se připravuje :dizzy_face: to vyjede fífa jako na saních :dizzy_face: ,což mě napadlo v souvislosti z dnešním mrazivým ránem.. :confounded: ,to než dojdu dneska do fachy tak mi upadne rypec.. :confounded: ,doufám ,že mi nezamrznou sluneční brýle :dizzy_face: ,jinak latu chobotí příběh dost dobrej :dizzy_face:
11. říj 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: žvejkám snídani a až Sájmon doškytá,tak vyrazíme na kyčle a před tim ještě jdu do spořky snad konečně pro kartu k účtu,tak snad nebudu muset ještě čekat na zaslání PINu a nechají mi ten původní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lussi to já nevim proč zrovna čtvrtek, si myslim,že fífa bude chtít být na víkend už venku :grinning: :grinning: a blitky jsem v noci taky uklízela - jsme opět udili a blběna dostala kosti ze žebírek,tak v sobotu i včera v noci blila,tak má zase útrum a bude mít na přilepšenou jenom piškoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@efkas tak to gratuluju :slight_smile: a kdy na to vlítneš?
@lenkacar no jestli fífa vyjede na saních,tak to bude mít lussi díru jak vrata :grinning: a do fachy už nechoď, zkus si třeba vsadit Sportku a pošli výpověď na fotce z Bahamských ostrovů - to byl vždycky můj sen :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
@latunka ty mě bavíš :grinning:

Jsem pro soukromo!!!!!!!!!

Jo a dozobala jsem prášky - dneškem - takže tento týden očekávám mršuli:slight_smile: Držte palce aby došla pokud nedojde tak držte palce, ať má ku-va dost dobrý důvod proč ne...
11. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
@efkas no tak to jsou skvělé zprávy, bude se tady zase něco dít, další várka gravidních žen :slight_smile: Takže jdete na to už tento měsíc? Doufám, že nás budeš podrobně informovat :slight_smile:
@lenkacar tak to jsi pobavila s těma sáněma a mrazivým ránem :grinning: Je fakt, že ráno je to mazec, lussilák už musel oškrábávat káru než jel do práce, už začíná 3,14čovat a bude to takhle až do jara, on to nesnáší, a taky odklízení sněhu nesnáší :grinning:
@latunka tak šťastnou cestu na kyčle, ještě, že nechčije, to by byl opruz vyrážet někam s mrnětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kosti jim vůbec dávat nemůžeme, vžddycky to vyblejou :unamused:
A sportku jsme si taky vsadili, včera :slight_smile: Určitě zase vyhrajeme :grinning:
@ivomal já držím palce aby mrcha nedorazila!!!!!!!!!!!!!
11. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
:grinning: schválený doma,od muže :slight_smile: ,ted se ještě musim dokopat na CAR a domluvit se tam...
já hlavně pořád kojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a mrcha si dělá ,co chce,takže kdo ví,jak to půjde???
jinak konečně řešíme koupi bytu :slight_smile: ,je to psycho!zrovna dnes jsem se ztrapnila v lišce,ale at si to zkusí,vyřizovat něco s dítětem(našim..)
11. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
lussi to vypada nadejne uz :wink:
latu tak chobot je asi vtipna hracka,no...Danny zas ted kdyz mu reknu kde je pindour,tak si na nej ukazuje...holt uz od kolibky vedej ze je to pro ne to nejdulezitejsi :grinning:
jsem taky pro intimco,proto sem moc nepisu,pac uz se mi stalo ze me potkala nejaka znama a rekla mi ze si me cte na konovi (a pritom me tu nikdy nezkontaktovala :angry: )
jani no teda to je bordel v ty vasi rodine,vubec mi nedochazelo kdo s kym :sweat_smile: ...svagrovky je mi lito :unamused: Jo a ty se nedej,tyhle hry jsou fakt desnej zrout casu...a mozku mi prijde :pensive: Poletusak jeden cas ulitaval na hokeji,hral to furt,ale dost jsem protestovala,koupila jsem mu teda Playstation (ten kapesni) ,.chvilku ho to bavilo a pak prestal,ted na nem pousti akorat muziku v aute. Ale zase ulitava na burze,takze na PC je taky mraky casu,ale aspon jsou z toho penize :grinning:
efkas gratulace,tak ted uz to jenom rozjet! ...a proc porad kojis? ja bych se bala ze telo nebude na IVF zrovna moc odpocaty :unamused:
11. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz
jo a prispevek od terky mi prisel dooost podezrelej :rolling_eyes:
11. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz
no já jsem taky pro to aby, tohle byla soukromá diskuse, stejně k nám nové bamborářky nechodí a ty staré se můžou kdykoliv přidat.A neví jak vy, ale já sem taky nepíšu všechno, nikdy člověk neví, kdo to tu čte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani nemůžu nikoho známého pomluvit, co kdyby si to četl :grinning:
Holky na jak dlouho máte rodičovskou? My se včera bavili s lussilákem, že bych si to dala na dva roky a modlili bychom se, aby pak vyšel další KET a v případě, že by nevyšel a já musela teda do práce, tak se školkou by nebyl problém, lussilák má firemní od dvou let, takže s hlídáním by nebyl problém....Zase na druhou stranu nevím jestli je vhodné dvouleté dítě cpát už takhle do společnosti, když je možné, že bude mít ještě plíny :grinning: Co myslíte?
@poletucha no divné to je, já moc nedůvěřuju nově zaregistrovaným uživatelkám
@efkas očekávám trapnou historku, ať se taky pobavíme :grinning:
11. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
Takže založíme teda novou diskusi? Já to klidně udělám, akorát mi napište pod jakým názvem :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz
@lussi v zahraničí je normálně zvykem se vracet do práce už po 6ti nedělí, mají na to školky jesle a jiné. Můj synovec chodil od 6 měsíců do takových jeslí vždy párkrát do týdne a na 3-4 hoďky, když byla ségra s manžou v zahraničí a myslím, že mu to na vývoji neuškodilo. Je velice vnímavý, přátelský, hravý a komunikativní a taky má rád jiné děti, docela slušně se tam socializoval. Myslím, že pokud máte možnost ho dát od dvou let do firemní školky, tak to ho bude mít Lussilák docela při ruce, kdyby náhodou něco, jako řev, pláč a podobně. Ty firemní podle mě fungujou malinko jinak. Škoda, že ani já a ani manža nic takového od zaměstnavatele nemáme...

Jo mimochodem, jak nám ředitel slíbil, že na premie nešáhne, tak šáhnul....mám poloviční.... :angry: ...hold za chyby se platí.....a to tedy nasere, když to není úplně vaše chyba....ale já ty prachy z nich dostanu jinak:slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
A co tohle - Brambomatky a spol.

11. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
nazev se veze,ty neco moudryho urcite vymyslis! :wink:
to je super s tou skolkou. to zalezi jaky maj podminky pro prijeti,jestli musi byt bez plen...nekde do jesli treba nemusi. Ale ted budes "protazena" tak treba otehu hned po porodu prirozene :sunglasses:
11. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
nebo
V.I. 3,14 - matky a jiné brambory
11. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz
No to jsem slyšela - bez plen, umět jít lžičkou a sem tam nějaké to slovo...
11. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz
názvy dobrý, ještě počkáme s čím přijdou ostatní a něco vybereme
polet no právě, to bude muset ještě zjisti, jak to maj s plínama nevím a lussilák určitě taky ne, jak ho znám tak má zjištěné jenom školné :grinning: Protažená budu, to jooo, akorát nevím jestli nebude jednodušší zajít si do mrazáku :grinning:
@ivomal tak to nasere s těma prachama, ještě, že nejsou Vánoce, to nasere dvojnásob. To je dobře, že to synovci neuškodilo, to jsem chtěla slyšet :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz
nasrálek :grinning:
tak včera to dopadlo to tak že se zasekl a že to teda nebude hrát vůbec(o což jsem vůbec nestála)a zase spal v ob´ýváku i když se se mnou baví...já jsem toho moc nenaspala,jsem nějaká naměkko....a ráno jsem se zdejchla ,že po práci si promluvíme..jenže mu volali z práce,že musí přijít už dnes od jedné do zítra do šesti ráno..takže večeře u mojí mamky padá a přesouvá na středu,což mi dnes vůbec nevadí,v noci jsem přemejšlela jak se z toho vyvléct..a zítra jde na noční.....ale dámy,teď jsem přišla domů,je tady naklizeno jako nikdy a na stole lístky na Carmen a na stole kytička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se z těch chlapů po.eru :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
mě to taky přijde podezřelé s tou terkou.....mimochodem tereza se jmenuje vendyex :angry: :angry: :angry: :angry:
efkas gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
lussinko já myslim že čtvrtekto jistí :wink: :wink: já už se fífu tak těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
leni já už vytáhla kozajdy a dneska jsem si koupila pletený šaty :sunglasses:
ivo tak to je hnusný když kecal :angry:
jinak mi pak prosim vás řekněte jak se do té soukromé skupiny leze..já nikam než sem moc nelezu,to jen vyjímečně...
11. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz
@janitchka noooo, tak tomu říkám romantika :slight_smile: Tak to hned večír nasadíš kozajdy a nové šatečky co??? :slight_smile: Já už se těším až taky vytáhnu kozačky, bohužel mám všechny na podpatku, takže bych si teď leda někde rozbila akorát tak hubu, tak se vyfiknu až ke kočárku :grinning: Takže bejvalka se tak jmenuje jo? No to je náhoda :sunglasses: O další důvod víc, proč to tady zamknout :slight_smile:
Jinak do těch privátních diskusí se leze stejně, akorát zakladatel té diskuse ti tam zadá přístup - ale to jako nevím jak se dělá. Já když vstupovala do říjnovek, tak jsem napsala jen holčině co ji založila a o víc jsem se nestarala.
11. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz
lussi no jo no :slight_smile: nasadím je zítra,mám spicha ze třídou :wink: mě ještě kozajdy nevaděj,ale až naroste břuchtak budu zase mrňavá v placákách :grinning: :grinning: ale teď maj hezký i placatý :wink:
tak až založíte tak mě tam pusťte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
jdu si na chvilku zdřímnout :wink: :wink:
11. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
nasral, kyčle v pořádku,utratila jsem tisíc korun cestou z polikliniky k autu :grinning: :grinning: Za to nemůzu ze jsem parkovala az na druhym konci náměstí :grinning: :grinning: Jsem chtěla vymyslet název,něco jako "tři grácie" a pak mi došlo,ze je nás tu víc,tak by to musela bejt nějaké početnější skupina, třeba klapkundova jedenáctka :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 16:05  • Odpověz
brééé odpoledne dámy :wink:
tak jsem dnes něco dělala pro své dobro a úspěch se záhy dostavil neb mám jednu zkoušku za sebou, protože jsem akční a pánovi jsem napsala pěkně vychcaný mail a reagoval tak, jak jsem potřebovala...takže sice nevím, za kolik to mám, protože mi napsal, že mi správné odpovědi neřekne neb bych to dala všem ostatním, ale to mu ke splnění povinnosti stačí, takže ještě 3x :confounded: zato to nejhorší :angry: říjen mám na angličtinu, tak bych měla začít.... :confounded: . Jinak mě bolí pipka jako prase, kosti začali pracovat, takže ta tvrdá židle ve škole je super latrína...a žáha mě dneska pálí jako svině, že už nevím co si dát, aby to na chvilku přestalo... :angry: :angry: :angry: se asi pobliju :confounded:
@lussi já si myslím, že ještě chvilku 2v1 vydržíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@latunka když zrovna jinde určitě nebylo místo :grinning: , co jsi koupila hezkého??
@janitchka no tvoje postavička si o ty šaty říká :wink: , ve škole byla právě jedna co je měla na sobě, akorát že má beruška větší boky, než já v těhu, takže to nebylo úplně to pravé ořechové....spíš vypadala děsně, jsem si říkala, jak je možné, že jí to nevadí a ještě to už patrně někdo nosil, protože to byo takové cuckovaté a hnědé jak hovno.... :astonished: :confounded: :grinning: :grinning: ....s tvojí postavou bych šla i do kůže :wink:
11. říj 2010 v 16:45  • Odpověz
peti no já myslim že dost přeháníš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: těhule v kůži je snad veřejnosti zakázané podívání ne? :slight_smile: :slight_smile: spíš pro úchyláky.. :grinning: :grinning: a gratuluji ke zvládnutí zk :wink: :wink: s těch šatů mám radost,akorát si musim koupit těhu punčochy černé,protože na těch mejch je ten šev vepředu na pupíku a je to trochu vidět..teď jsem nosila fialové a hnědé a všichni mi řikali že dobrý :wink: :wink: kalhoty mě toitž tlačej a těhu jsou mi obrovský(a to mám S)tak jsem nevěděla co na sebe tak mi mamka poradila ty šaty...
latu a za co jsi utrácela?
11. říj 2010 v 17:56  • Odpověz
@janitchka jééé já bych taky chtěla, aby mě tlačili S-ka :grinning: ...jestli to takhle bude pokračovat, tak mě bude tlačit i XXXXL :astonished: :angry: :angry: :grinning:
11. říj 2010 v 18:30  • Odpověz
peti právě mě jsou ty těhu eska velký,což mě sere protože jsem si je koupila na tohle počasí...a vypadá to fakt hrozně ...a koupila jsem je už v červnu na netu tak to nevrátím a hlavně menší stejně nemaj musim se holt vyžrat...zatím mám jen kilo nahoře,ale mudra řikala že je to v poho.. :wink:
11. říj 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
@janitchka jezišmarja eska jsou ti velky :grinning: :grinning: :grinning: no tak to jsi fakt největší lunt z diskuze :grinning: :grinning: Mě esko bylo vzdycky akorát,ale ted po porodu bych řekla,ze to esko začaly šít nějaké menší a beru emka :grinning: :grinning:
A to já děvčata utrácela za rozumné věci - koupila jsem housky a náhradní mop :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to víte je to drahé,tak to stálo moc peněz a vůbec netušim kde se mi doma objevil novej krém na drzku, vonavka, hračka pro psa, dvoje posrávačky a troje dupky - ale ty jsou ze sekáče za 25 Kč jedny :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra gratuluje ke zkousce :grinning: za chvíli tě pasujeme na vrchní inteligenci :grinning: :grinning: a já se jdu ostatně podívat,co bych taky tak mohla studovat,at se nemusim po mateřské vracet do ústavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a dneská máme 2 roky od kokosvatby :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@janitchka jezišmarja eska jsou ti velky :grinning: :grinning: :grinning: no tak to jsi fakt největší lunt z diskuze :grinning: :grinning: Mě esko bylo vzdycky akorát,ale ted po porodu bych řekla,ze to esko začaly šít nějaké menší a beru emka :grinning: :grinning:
A to já děvčata utrácela za rozumné věci - koupila jsem housky a náhradní mop :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to víte je to drahé,tak to stálo moc peněz a vůbec netušim kde se mi doma objevil novej krém na drzku, vonavka, hračka pro psa, dvoje posrávačky a troje dupky - ale ty jsou ze sekáče za 25 Kč jedny :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra gratuluje ke zkousce :grinning: za chvíli tě pasujeme na vrchní inteligenci :grinning: :grinning: a já se jdu ostatně podívat,co bych taky tak mohla studovat,at se nemusim po mateřské vracet do ústavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a dneská máme 2 roky od kokosvatby :grinning: :grinning:
autor
haha to abyste mě nemohli přehlízet,tak jsem tam dvakrát :grinning: :grinning:
peti taky gratuluji ke zkoušce.. :dizzy_face: a latu k výročí :dizzy_face: a pěknému nákupu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
@latunka to už jsou dva roky?Tenkrát jsem ještě ani nevěřila, že ty už budeš chovat a já budu gravidní. Gratulace k výročí :slight_smile:
Já dneska nakoupila na malvíkovi spací pytel, clony dozadu do auta, froté prostěradla a pár drobností, taky dohromady za litr, snad to nedorazí,když budu v porodce :sunglasses:
a u klapkundovy jedenácky jsem se zase pobavila :grinning:
@petra.vavra taky se připojuji ke gratulacím ke zkoušce:slight_smile:
A co s tou diskusí teda?
Co třeba "V.I.3,14 matky a skoromatky "- aby to bylo jako pro všechny, matky už tady máme a skoromatky jsou všichni ostatní i ty co ještě neměly zatím štěstí.....

11. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.