• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
@lussi já ještě z netu objednala fusak s beránkem, za docela dobrou cenu - lehce přes litr, jsem původně chtěla emitex,ale ten stojí ke dvoum litrům :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted mě omluvte, kokotáta si mě volá k ústní zkoušce :grinning:
11. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
@latunka fusaky jsem naštěstí kupovat nemusela, byly v sadě 2 kusy ke kočáru, takže jsme ušetřili, ty Emitexy jsou drahé, za litr jsi sehnala dobře :slight_smile: A snaž se, ať máš za jedna :grinning:
11. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
latu gratulace k výročí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
lussi dobrý název :wink:
11. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz
já jsem pořád tady a budu tady ještě dlooouhooo, zase se mi nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 23:12  • Odpověz
ahoj luss ty máš asi půlnoc,jen se vyspi holka zlatá..no k tomu názvu..mě se líbila taky ta klapka ..páč jako vod tý doby co dávaj v telce v pondělí ,,okresní přebor,, už i vo tom fotbale něco vím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,Jinak u nás doma je to sodoma gomora ,luss myslím ,že i přes tvé hemouše jste si s lussilákem blíže než já s vladísem ,ten mi oznámil ,že co bude muset s gumou tak nic,že mu to nejde ,nebaví ,hnusí atd..už jsme spolu sakra nějakej týden nic .. nebýt té asistované reprodukce ,tak se mě ani žádnej chlap nedotkne svým nástrojem.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 v 08:08  • Odpověz
Udazte při ránku.
Janičky "esko" mi vyvalilo bulvy, zní to pro mě jako sci-fi, Péťě blahoželám ke zkoušce, jsem si říkala, kdepak je...
Leni, taky jsem se snažila zkraje těhu o gumózní sex, abychom byli co nejvíce sterilní a prckovi něco neuhnali a potácela jsem se se stejnou odezvou jako ty!! Takže když jsem si chtěla zašukat, tak jedině bez.
Latu, kde jsi vybírala ten fusak, já pořídila od Emitexu letní i zimní fusak do autosedačky oba cca kolem pětikila a fusak do kočáru 3V1, co jde prodloužit zipem do sedačky okolo 800,- Kč a je skvělý.
Vy už máte kyčle odbyté....., u nás je kontroluje ortoped v porodce, potom se chodí po šestinedělí a na kontrolní ještě po ukončeném 4. měsíci. Posledně tam bylo lidí jako hnoje, bych se tomu raději vyhnula......
Lussi ty jsi držák, fakt čekáš na toho 20.10. :dizzy_face:
Já bych navrhovala: V.I.3,14čí "brambory" nebo V.I.3,14."brambory", aby tam bylo zachováno něco z názvů předchozích diskuzí, aby když se bude chtít přidat někdo z dřívějška, to jednoduše našel
12. říj 2010 v 09:19  • Odpověz
Zdarec ženy..
jdu se snažit pracovat, ale jestli mě to dítě nechá to nevím, od rána pro změnu prudí, tak asi budu muset se obléknout a jít ven, aby trochu vysmrádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Budu sledovat co je nvového :wink:.
@latunka co zkouška :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že jsi obstála na výbornou....
@lenkacar tě obdivuju, že na ten přebor koukáš...já viděla asi 5 minut nějakého dílu a málem jsem vyhodila TV....ale proti gustu...jen jsem tím chtěla říct, že by tě bral můj drahý jako partnera na pondělní večery neb já čumím, jak když mě nadloube, když to tu běží, ale včera jsem se zalepila já a konečně byl pořad mé chuti, tak teď ještě 3 večery v pondělí bude mít klid
@janysek70 já mám taky zimní od Emitexu do sedačky a je báječný, uvidíš, nebudeš potřebovat ani kombinézu, je fakt teplá a krásně hřeje. Já jsem do toho dávala T zimní bundu a normálně kalhoty apod. a nikdy se mi nestalo, že by byla byť jen studená. Plánuju, že letos koupím i tu letní variantu, přece jenom bude to mrně ještě o další dva měsíce narozeno později než T.
Jinak všem děkuji za blahoželí neb kdybyste viděly tu sviňárnu co jsem udělala, tak byste přály spíše k maximální vychcanosti než ke zkoušce :wink: :grinning: :grinning:
jo a guma a pinďour je pro mě komedie první třídy, takže u nás toho nejsem schopná já....nic z toho nemám a navíc se u toho směju, jak debil, protože mi v tom ten pinďour přijde prostě tak směšný, že to nejde potlačit..:grinning:
12. říj 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: Jdu si najít mapu na tu rehabilitaci,sice si beru navigaci,ale já jí občas nestíhám,když na mě vychrlí moc údajů o zatáčení a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a tady je můj fusak:
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=620743 a do toho emitexu jsem chtěla tenhle: http://www.emitex.cz/k-cocoon.php - jsem se do něj zamilovala na veletrhu a jinej se mi nelíbil,i když jsem se fakt snažila,až tady ten s tim beránkem - máme totiž jednu deku co má z druhé strany právě berana a Davídek to miluje,tak jsem si řikala,že i ten fusak mu bude příjemný :slight_smile:
@lenkacar ono to sice k smíchu neni,ale tvoje hláška s tim nástrojem mě fakt zase dostala :grinning: A nemůžete řádit bez gumy a stříknout to vedle? I když mi to tak dělaly ze začátku "nového sexu" a to je snad ještě horší než guma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A včerejší zkouška dopadla dobře,jen asi kokotáta chytil druhou mízu, protože pak ještě loudil zásun - ale to měl smolíka, to už by bylo na jednu kojící matku moc :grinning:
12. říj 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojda holky,
muzu se pridat k vam :dizzy_face: tak nejak me vase diskuze prirostla k srdicku :dizzy_face:
12. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@latunka ten fusak je moc hezkej :wink: ...
do té sedačky mám totot http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php a fakt max spokojenost. :wink:
hergot ty jsi divoška... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@petra.vavra jsem tě potvrdila:slight_smile:
12. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
@turtlee vítej:slight_smile:
12. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
12. říj 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem se dnes domluvla se šéfem že si od pondělka hodim nemocenskou..a bdu tam chodit dál a bude mě platit od hodiny když bude něco potřeba :slight_smile: (načerno)ale ne ráno..jinak venda mě ráno znásilnil ve spaní když přišel domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže to je zažehnáno...ale jako tohle se mi nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tim eskem jste to nepochopily :grinning: :grinning: normálně teď mám emko ale těhu eska jsou mi velký!!! :grinning: :grinning:
12. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
peti já tě taky potvrdila :wink:
12. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
ahojda,vy zase řádíte :grinning:
latu ten fusak s beranem je krasnej,hned bych do nej zalezla :grinning: a podobnej tomu z odkazu jak se ti libil je Lodger bunker http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-fusak-Bunker-Basic je teda taky drahej,ale uzasnej,mame ten zelenej s vysitejma kytickama...uz se tesim az ho zase vytahnu
jinak bych byla spis pro nejakej jednoduchej nazev ty diskuze :wink: ...treba brambory nebo tak neco,to i ty co driv k nam chodily lehce najdou...ale hlavne uz by to chtelo zalozit,lussi :grinning: nebo kdo se na to vrhne? zacina sem chodit nejak moc novych identit :sweat_smile:
12. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz
dobré odpoledníčko :slight_smile:
@petra.vavra já vás chci taky všechny do přátel, ale nevím jak se to dělá, zatím jsem jen objevila tlačítko "to se mi líbí" :grinning:
V.I.3,14."brambory" bychom mohli dát, to je dobrý.
@lenkacar a Vladís si to dělá sám? Vždyť musí mít pytel na prasknutí ne? Podle mě je lepší s gumou než nic :grinning:
@janitchka hezky sis to v práci zařídila, to schvaluji :wink:
@ivomal dnes jsem potkala tvoji mrcha a říkala, že na tebe už sere, tak jí nečekej :grinning:
Jdu mrknout na ty latunčiny fusaky :slight_smile:
A děvčata slyšela jsem dnes v rádiu dobrej fór, že prej by ti hajzlové chtěli rodičovskou pouze pro nemajetné rodiny. No chápete to? :grinning: My teda nějaký ten majetek máme, ale když bych nebrala nic, tak budeme za chvíli taky nemajetní :angry:
Jdu posbírat hovna na zahradu :grinning:
12. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz
@turtlee a že jsi sem nezašla dříve? :confused: :sunglasses: Vykop nám něco o sobě, my už se tady všechny tak hezky známe, tak abychom věděly :grinning:
12. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak už mi řekněte co mám dát za název a já tu diskusi založím, ale nevím jestli to budu umět :grinning:
"V.I.3,14ičky" nebo "Brambory forever" nebo jak? :grinning:
12. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@latunka fusak moc pěkný, to se bude Davídkovi pěkně hajat :slight_smile:
12. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz
a kdyby vás to zajímalo, tak rodit zřejmě nikdy nebudu, všechno mě přestalo bolet, krom Fífovo kopanců se nic neděje :sunglasses: Ledaže by to bylo ticho před bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lussi áááá dobré odpoledne :grinning:
já myslím, že když jsme se potvrdily, tak už mě tam máš taky ne?? je to ve tvé fotoblogu na pravé straně ve sloupci. něco jako přátelé ..... :sweat_smile: :confused: :grinning:
12. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
@turtlee servus 3,14čko :grinning: :grinning: :grinning: tak nám něco pověz,at víme s kym máme tu čest :grinning:
@lussi no a az budete nemajetní,tak dostanete rodičkovskou a budete mezi bezdéčkama za hvězdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak at ty kreténi naříděj povinné zkracené uvazky pro matky s dětma, práci z domova a nebo firemní školky a já klidně budu do práce chodit,pak si můzou ten rodičká strčit hádejte kam,ale jaxi moje dítě neumí byt od šesti do šesti samo doma jenom se psem :angry: :angry:
Cvíčko proběhlo v pohodě, Sájmonek uz byl ke konci unavenej tak trochu řval,ted hnípe v kočáru :slight_smile: A málem jsem praskla pychou,protoze si mudra myslela ze je nám o měsíc víc,kdyz ho nejdřív viděla jak drzí hlavičku, všechno pozoruje a jak se vůbec celkově hejbe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pak jsem málem praskla u supermarketu vzteky, kdyz nějací dva kokoti zaparkovali tak křivě,ze mi totálně zablokovali oboje zadní dveře - kazdy stál z jedné strany a jak tam do těch chlívku zajeli,tak to tam nechali a ze se ostatní nedostanou k auto to je nesralo. Tak jsem si musela vycouvnout,abych tam vůbec dala sedačku s malym a pak jsem se ani nemohla vytočit,poskakovala jsem po centimetrech tam a zpátky, jsem měla sto chutí jim to orvat :angry: :angry:
A ted jdu autíčko vysát,protoze mám konečně sáčky do vysavače a taky musim umejt přední okno,páč přes něj hovno vidim.
12. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
@petra.vavra tak už v tom mám jasno a požádala jsem o přátelství i ostatní :grinning:
@latunka tak to je Sájmonek šikovnej určitě po tobě :grinning: A tyhle šuliny co paprkují tímto stylem taky nesnáším, bohužel lussilák je nesnáší ještě víc, naposledy si boreček zaparkoval tak natěsno, že by ke dveřím řidiče neprolezla snad ani kočka, takže drahouš musel lézt přes zadní sedačky a jak byl nasranej a vyjížděl tak mu to naschvál odřel, snad si ten dotyčný pak zapamatuje, že nemá parkovat jak hovado. Nám to bylo jedno, my měli auto před opravou a lakem, takže co bychom si nešťouchli :grinning:
12. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz
@latunka
@lussi moc se těším, až budete psát, že všichni dementi parkují schválně blízko na straně, kde máte dětskou sedačku, jsem kvůli tomu permanentně nasraná už 2 a 1/4 roku :grinning: :grinning: :grinning: takže na to už taky seru a pokaždé ten kretén vedle mě s čárkou na dveřích od mých dveří...samozřejmě omylem, jak Terka na těsno nastupuje :grinning: :grinning:
Latu gratulka ke kontrole, šikula to je kluk jeden :sunglasses:
12. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz
@petra.vavra no na to se těším, taky se ale těším, až budeme moct parkovat na těch růžových zónách v obchoďácích :grinning: I když ono je tam stejně pořád plno, tak budeme mít stejně smolíka.
Děvčata myslíte si, že můžu dát psovi Endiaron ?(prášek na sračku normoš pro lidi)
12. říj 2010 v 15:30  • Odpověz
@lussi dej mu živočišný uhlí...to mu určitě neublíží a bohatě to stačí - má kumulativní účinky na ty sračky co nedělají organismu dobře a slušně staví, endiaron taky neublíží, klidně mu ho vrzni celej.....
12. říj 2010 v 15:35  • Odpověz
@ivomal super, dík, už ho má ve žrádle :slight_smile:
12. říj 2010 v 15:54  • Odpověz
@lussi :grinning: :grinning: růžových zónách :grinning: :grinning: já vím, že jsou jen v Ikee a u pár vybraných OC...jinak nikde :angry: :angry: :angry: hlavně si tam stejně stoupne každý kokot, aby to měl blíž a hlavně, aby se mu dobře nastupovalo a vystupovalo :angry: :confounded:
12. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
tak jsem doma,venku je sice krásně,ale kosa jako prase... :wink: hele já mám zmatek v těch přátelstvích a soukromých skupinách.....souvisí to spolu nějak?? :sweat_smile: jinak terku prosím nebrat,děkuji :wink:
12. říj 2010 v 17:55  • Odpověz
jo ty brambory v pi.. se mi docela líbí ..to neni špatný :dizzy_face:
12. říj 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.