• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
třeba u tý mojí by se hovno prd stalo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jak u koho, ale krásně se s ní to okno škrabe
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
včera jsem napísala do kalendáře od čtvrtka nepíchat ,v pondělí imuno a jdu kolem odpolko a tam připsáno ,,nepíchá se už od září ,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Vojín má nějak moc humoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
taky bych řekla ,na to že má nudli..csss jako od konce srpna to bylo 1krát na to asi zapomněl :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
a bylo to nedávno ještě si to pamatuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Anču Dlaňovku jako nepočítá?
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
poradte mi něco dost dobrýho na vodní kámen..dřív jsem měla fixinelu ,ale to moje starý balení už nemaj a nevim jestli je to taky taková drastárna
20. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
no já děvčata včera poletovala venku v džínách a pod nima jsem měla normálně teploně co nosim doma - původně jsem byla líná se je svlíkat ,tak že si na tu chvilku než se pes vylulá jenom natáhnu džíny,protože ty tepláky jsou 3/4 - no a ono v tom venku bylo takový teplo,že jsem si to nechala pak i na procházku :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
janý prej můžu i za to ,že už mu ani dlanka nefunguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ba ne včera smočil chlapec musim to napsat do kalendáře ,kdyby na to zase zapomněl :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
latu já mít tepláci tak už jako rifle neobleču .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
já dělám že vodní kámen nevidim,to je nejlepší řešení :grinning:
a to s tim pícháním je dobré :grinning: No u nás už taky dlouho nic nebylo,teda dlouho - jako od minulýho čtvrtka nebo středy, včera jsem sice myslela,že by to šlo,ale pak mě večer zase škrundali střeva a kokotáta taky nebyl nejsvěžejší,tak jsme se na to vybodly - ale dneska asi zkusíme vyšukat mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
no to jsou mega vytahaný rifle,asi 8 let starý jenom na venčení psa a tepláky jsou taky 8 let starý,takže mi jsou zase docela těsný,tak se to tak nekombinovalo že to vyšlo :grinning:
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Leni, to zapiš, pořádek muší být :grinning: , až zase budete na Silvestra bilancovat, ať víte :grinning:
latu to my minulý týden taky 2krát že jako jo .. ale jednou mlel kraviny tak jsem řekla at sleze a po druhý že se jde vysmrkat tak jsem řekal že se asi pobleju tak taky z toho nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde chceš čistit vodní kámen?
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
no pravda ..včera jsme propočítávali stav na účtu,že furt nerozumí mojí zhotovené tabulce ..tak si budu muset udělat tabulku na sex ..
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
no jasně že vodní ..myslíš že budu čistit křemínky kolem baráku ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
a kde bych tak mohla čistit vodní kámen :grinning: :grinning: :grinning: asi ve vodě :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Se picnu :grinning: , jako jestli v pračce, v žehličce, ve varný konvici, na kachličkách!!!!!!!!??????? :grinning:
20. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
máme blbou vodu asi půl roku a je to hnus ..v hajzlu všude ..a mamka to taky říkala ,vůbec vodu nepijem ,jen balenou
20. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
a všechno mě tu sere,bloncka na mě zase blila nějaký hovadiny,tak jsem se na ní asi už hnusně utrhla - šla si sežrat krabičkový jídlo a já chci jít dneska jíst vedle k lussi,ale ještě mám nějakou práci,tak teď nemůžu a ona si ta blbka myslela,že chci čekat až oni se vrátí z jídla a pořád na mě:nikdo tady neni,ono se nic nestane,když půjdeme jíst všichni najednou - tak jsem jí jednou řekla normálně,že ještě nechci, pak jsem jí to řekla podruhé a potřetí a pak jsem na ní už vyštěkla,že půjdu žrát až budu chtít - tak konečně odtáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
mám natrženej koutek ,hýml to je bolest a kdyby vás napadlo jako od čeho ,tak to jako ne..
20. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
latu a ona si chtěla s tebou jen popovídat :grinning: :grinning: :grinning: u jídla :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Já to čtu, tak ty depky padají na strašně moc lidí :frowning2: , co s tím provedeme?

Leni, nejlepší je ocet, ten používám ale jen do elektrospotřebičů a ten rozbije každý šutr a do koupelny používám takové ty různé prodejné sračky se zaručeným výsledkem
20. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
hele já teda nechci být za 3,14ču,ale vzala jsem ten test s sebou do práce a už je tam zase slabá čára - tak mám docela nahnáno,jestli to neni mimoděložní nebo co já vim :frowning2: Nikdy mi to tam takhle nevylézalo a nevěřim tomu,že kdyby to byla gravidita na správném místě tak že by už dávno nezesílila :confounded: Lussi našla nějakou labarku tady blízko kde berou krev,tak tam asi zítra zajdu - a pak se objednám do GESTu na kontrolu,pro jistotu :confounded: Teď jdu pro pizzu a ukázat to lussile :wink:
20. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak to určo do laborky zajdi, ať víš výšku HCg. Termín mrchy jsi měla včera, že? A to jsi byla 14 dní po IUI...
20. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
zdar ženy, uspala jsem zvěř, tak nakukuju, teda Latu ty napínáš... jinak u nás stále nic nového, nálada na bodu mrazu, takže se těším na večer, až přijede našpulený ksicht a bude čekat až se začnu snažit....
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
:grinning: ahoj :grinning:
latu já pořád ještě věřim,že jsi těhu...jsi mi ani nenapsala,co říkáš na výklad.... :wink: :wink: :wink:
leni já používám Larrin,taková menší bílozelená lahev.nemůžu si to vynachválit :wink: :wink: :wink:
my měli včera 3xzašoupnutí,nevim co se děje ale venda tady doma lítál jak tetřev :grinning: :grinning: :grinning: asi ho zaskočila nová strategie jakože chodim víc sama ven,cvičit a když jde on ven tak nevolám a je mi jedno kdy se vrátí... :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.