• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
akorát zase nevim jak se tam jako do té uzavřené diskuze dostanu ..to bude zasejc porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 v 17:56  • Odpověz
leni budem rodit spolu :grinning:
12. říj 2010 v 18:01  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
Zase nemůžu spát a vy máte určitě všechny půlnoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 00:54  • Odpověz
takže repete - dobré ráno :grinning:
lussilák jel do práce a co já budu dělat, uklízet se mi nechce, na vaření oběda je ještě brzo, ven se mi do té zimy taky nechce, tak jdu asi sledovat porod té žirafky, třeba se nakazím a budeme to mít za sebou obě :grinning:
13. říj 2010 v 07:48  • Odpověz
@lussi hoj, nemohla bys mi zajet s T do školky na angličtinu??mě by se to hodilo :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 08:49  • Odpověz
@petra.vavra a stačí to až bude teplo? :grinning: Jasně jsem psala, že do té zimy nejdu :grinning:
13. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré dopolk :slight_smile:
lussi,tak nic?
já se zrovna rozbulela nad článkem pana Milera,co namaloval krtka,Ef ho našla v Mamince
Jsem totál měkota,od té doby,co jí mám :slight_smile: ,bulim nad vším :cry:
prosím také k vám do soukroma
13. říj 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
nasral :grinning: @lussi tak kdyz nevíš co dělat,tak něčim začni štourat Fífu ven :grinning:
a děvčata co s tou diskuzí? Já uz se ani neorientuju,kterej ten název jsme tady mysleli vázně a kterej jentak z prdele,teda je mi jasné,ze klapkundova jedenáctka neprojde přes adminy,páč nemaj smysl pro humor :grinning: :grinning:
a janí neboj přístup dáme jenom bramborám co tu jsou nebo někdy v minulosti aktivně byly, případně těm které projeví dostatek yntelygence,coz se o těch co mají 2 příspěvky a novou registraci říct nedá :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 10:26  • Odpověz
@efkas nazdárek matko :slight_smile: A co tam pan Miler tak dojemného napsal? :grinning: Já bulím povětšinou u filmů se zvířátkáma, proto na ně nečumím :slight_smile:
@latunka no já čekám až mi někdo jasně řekne, lussindo založ novou diskusi pod tímto názvem .............Ale zatím nikdo nic neřekl, tak nevím, asi budeš muset latu vymyslet něco ty, zatím se to vždycky chytlo :grinning:
13. říj 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
@lussi lussindo zaloz novou diskuzi s názvem ...................... :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
a co třeba ...........3,14................ča :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
3,14 čá p nese bramboru :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 10:45  • Odpověz
@latunka jeden lepší název než druhý :grinning: :grinning: :grinning: A teď vymysli něco co projde přes adminy :grinning:
13. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
dítě vřeští,ta musim táhnout :grinning:
13. říj 2010 v 11:05  • Odpověz
@latunka tak až zase přitáhneš, tak už rovnou s nějakým tím názvem, se Sájmonkem něco určitě vymyslíte :grinning:
13. říj 2010 v 11:07  • Odpověz
@latunka sakra já už chci taky, aby mi tady Fífa vřeštěl. Už jsem si dala do pokojíčku i židli ke stolku, ať si mám pak kam sednou s pičítačem :grinning:
13. říj 2010 v 11:08  • Odpověz
a pokud nic nevymyslíme tak to založím pod stejným názvem jako máme teď a šmitec, jakýpak copak :sunglasses:
13. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
Takže mám dát teda "V.I.3,14 brambory" ? NIc jiného jsme tady dohromady nedaly.
13. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
lussi já jsem pro :wink:
odedneška mám zpět své původní jméno :wink:
13. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz
čekám na vás tedy v soukromí, měly byste se tam všechny dostat :wink:
@janitchka gratulace :slight_smile:
13. říj 2010 v 15:31  • Odpověz
Tady je ještě odkaz, abyste to nemusely hledat http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/v-i-3-14-brambory/
:wink:
13. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
jéééé tak já nakukuju jak je na tom lussi a vy už jste na soukromo... :frowning2:
tak doufám že mi dáte někdo echo..
14. říj 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.