• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jani :grinning: :grinning: :grinning: tak prima výsledek ..dík za tip..
20. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
jinak latu ta krev bude asi nejlepší řešení .. :wink:
20. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
tak lussi to taky viděla,tajně jsem doufala,že je to jenom můj přelud :confounded:
janí vidíš,já to zapomněla okomentovat než jsem to dočetla - no té známé vyšlo něco podobného, že se blížím k vysněnému cíly a že mojí rodinu čeká pozitivní změna,tak sice dobrý - ale zase na druhou stranu miminko jsem v kartách měla už před dvěma lety,že je blízko :grinning: :grinning: :grinning:
No já si o tom radši nemyslim nic, zajdu na krev a zavolám zítra do GESTu,to tam bude moje ošetřující doktorka,tak to s ní proberu co dál - v úspěšné těhu moc nevěřím, už by ta čárka musela být silnější,takže si spíš přeju,ať to neni hlavně mimoděložní, klidně ať mám hcg vyšší jen tak,že jsem magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
spíš to může být biochemické ..já říkám ,když něco blbě ,tak bez revize .. :wink:
20. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
že by karty nelhaly? :grinning: Klíďo ta čára před tím mohla být Pregnylovská a teď je to ta pravá, akorát je slabší, protože je to brzy, ale to nám musí říct latu kdy s kokotátou prcali :grinning:
20. říj 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
lení no já přesně nevim co to biochemické znamená,ale něco podobného mě napadlo :wink: No je to boj tentokrát, chtěla bych to mít už vyřešené - a opravdu mi je ve finále jedno jestli to gravidita je nebo ne,ale hlavně už to chci vědět, protože takhle nad tim pořád přemýšlim a furt vim hovénko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
no pořád,až ve čtvrtek jsme přestaly - mu to řikám pořád,že je otravnej a dělá ve všem akorát bordel :grinning:
20. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
a nebo jak říká lussi ..je to brzy .. :wink: :wink: :wink: to by bylo úplně nej..
20. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
no tak to aby se v tom pak někdo vyznal, když vy sami nevíte kdy došlo k početí :grinning:
20. říj 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
měla by sis tam dát znova 5tt :grinning:
20. říj 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
to nedám,jen ať si Simonka nemyslí,že si ze mě bude dělat prdel a posílat nejasné vzkazy :grinning: Do zítra jí ignoruju :grinning:
20. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Já jsem si vždycky strašně přála normálně si doma zašukánkovat a ogravidnět a když teda nejde tohle,tak bych si strašně přála normálně polulat test a mít ho negativní nebo pozitivní a to se mi asi taky nesplní, takže svoje další přání,že chci porodit holčičku radši ani nevyslovuju,nebo se mi narodí holčička s kulkama,ale bez kladélka a celej život se budu dohadovat,jestli to je kluk nebo holka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
latu -biochemické je, že máš zvýšené Hcg, a tělo vykazuje příznaky těhu, ale těhu nejsi (je to jako u koček :grinning: falešná březost), ale ty si koukej dát záležet, ať je to pozitivní březost
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
a do pr....e :grinning: Já myslela, že bichemické těhu je prostě těhu akorát se třeba rozpustí dřív než se to začne vyvíjet :grinning:
20. říj 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
mě to takhle vysvětlil doktor, měla jsem dvě :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
aha :grinning: :grinning: takže už je mi naprosto jasné,jak je to s mojí graviditou :grinning: :grinning: zřejmě jediný stupeň gravidity na jaký jsem schopná se dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
latu aspon něco .. :wink: ,příště to bude o stupen lepší :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak to byl asi doktor pěkný debil ne?
já našla tuhle definici na netu:

Termín biochemická gravidita jiným způsobem vyjadřuje skutečnost, kdy se embryo začne vyvíjet, produkovat těhotenský hormon, ale odumře dříve než je možné zachytit jeho jiné projevy, např. srdeční akci na ultrazvukovém vyšetření. Důvodů proč se tak stane je mnoho a pravděpodobně ne všechny již známe a umíme ovlivnit.
20. říj 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Takže biochemické měla taky jizunka, měla krásně pozitivní testy a k ultrazvuku se nedostala, alespoň co si tak pamatuji.
20. říj 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Třeba byl doktor zaujatej proti fenám a kočkám,tak to použil :grinning:
20. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo jo zítra si zajde Latu na krev a zavolají jí, že Hcg má kolem 5000 a bude Simonka jedna báseň
autor
když už jsme u té jizunky jezinky,tak by měla naklusat se dvouma čárama ne?
no to měla, taky pořád sleduju až nahlásí
20. říj 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
jo jo, ten co mi to říkal, byl debil, proto jsem šla jinam :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
zdarec ženy:slight_smile: takže jsem byla dneska opět na gyndě...jako se zeptat cože mi to je, že vlastně od revize už 93 dní nemám mršuli ...no a ono to je zakodované v mé krvi...mám dvojnásobnou hladinu prolaktinu..takže ono si moje tělo myslí že kojím....(jo, leda tak vodníky z mostu, to by mi prej šlo dle mého vtipného otce :grinning:)... takže jsem dostala nějaké bobulky na zobání aby se to srovnalo na původní hodnoty...a pak prý mrcha naskočí. Taky jsme si domluvili s doktůrkem termím na laparku ..jdu 19.11. pod kudlu a budu tam celé 4 dny a noci....
20. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
ta dokyho definice je docela děsná ..ta od lussi chápu ..
20. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
ivomal tak to je pecka no :grinning: Prolaktoš mám taky, zítra jdu na kontrolní testy.
petro tak to je dobře, že jsi šla jinam :grinning:
20. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
ivomal tak aspoň ušetříte za mlíko do kafe,ne? :grinning: My jsme tady steně případy,to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Je tady vůbec někdo kdo aspoň normálně funguje?
20. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já funguju leda tak na uklízení baráku
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
ivo ty jo ..tak to je síla ..to mi hlava nebere ,to tělo si teda s člověkem pohraje ..
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.