• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jdu žehlit - moje děsně oblíbená činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Latu, my měli se ségrou jinou činnost s chrousty, jak haranti jsme na navečer stávali vyzbrojeny benbingtonovou pálkou na balkoně a hráli bemboš s chrousty - pravidlo kdo nejvíc trefí chroustů okolo poletujících...časem se tento náš sport rozšířil po celém našem okolí :grinning:
20. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
tak já jsem už doma,mám nabarvenou palici a neměli mojí barvu atak doufám že nebudu zase vypadat jako debil :rolling_eyes: :rolling_eyes: večer jdu do činoheráku tak snad nebudu za blba....a teď jdu péct stehna a taky žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdeš do solárka?????
20. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
hele já ani pomalu nevim jak chroust vypadá :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
holky se tu chlámu ,to je ale diskuze za všechny prachy .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme měli s kámoškou včelí nemocnici,když jeden chlap sekačkoval před KSČ a chuděry včely nestihly uletět a když potom došly tak jsme si pacoše vyrobily samy :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
jinak k chroustům ,my jsme v 8patře a tady jich je v létě taky mračna .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hra s pálkou mě nenapadla ,příští léto si s manžou určo zahrajem :wink: a pak ,že nebudu sportovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: lení,ještě že nejsi chirurg - kdyby nebylo do čeho píchnou,tak pomlátíš pár lidí kolem sebe a bude to :grinning:
janí ty jseš nějaká akční, pokaždý vyjmenuješ tolik věcí - to já kolikrát nestihnu za celý týden :sweat_smile:
ivomal tak to je taky děsně inteligentní zábava, škoda že jsem to nevěděla před 15 lety :grinning:
20. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
latu ,my měly zážitků a když na to dneska koukám tak ačkoliv to vše bylo děláno v dobrém úmyslu máloco přežilo ..asi neměly silnou imunitu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
latu to se ti zdá :grinning: :grinning: :grinning: já tu nudu umim zveličit :grinning: :grinning: ba ne,doma jsem seděla leta,tak teď se musim vyjuchat :grinning: a mám akčná kámošky,ty mě furt někam tahaj...a žehlení moc akční není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky teda ta vaše diskuze se jaxi příčí mému budhistickému přesvědčení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
jo jiinak na siláro jdu zítra :wink:
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
a já jdu za chvíli domu,ještě tady dodělávám nějaký složitý myšlenkový pochod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
jani já jsem taky dneska zachránce zvířat
20. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Tak já jdu, ráno si zajdu na tu krvičku,tak jsem teda zvědavá :grinning:
20. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
jo papa jsem zapomněla říct :grinning:
20. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Pá Latunko :wink:
20. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
latu papa :slight_smile:
jsem četla rakvičku místo krvičku :grinning: :grinning: :grinning: že by ve mě dřímala upírka :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
no třeba to bude rakvička pro moje naděje,to máš fuk :grinning: jsem už doma, pes-moucha vyzvednut ze školky,teď něco hledá v odpadkáči :grinning: A já jdu hledat recept na vepřenky :grinning:
20. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
latu hlavně bacha na Raid Biolit a takový ty věci :grinning: to pejskovi mouše nesvědčí :grinning: ale ten odpaďák to zas k mouše sedí :grinning: jen by mě zajímalo jak po ní zbíráš bobky :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
zdar ženy,tady je to dneska teda akční,benboš s chrousty :grinning:
20. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,
nedočítám, tak snad jsem nic důležitýho neprošvihla. Byla jsem dneska ve škole a vůbec, co jsem doma, tak nestíhám koníka. Jsem strašně busy :grinning:
Jinak já dneska testovala a test bílý, ducha jsem vyvolávala a neobjevil se. Dneska jsem 10 den od KETu, takže kdyby něco bylo, tak by to už mírně bylo vidět. Toť můj názor. Takže zítra si užiju poslední den dovči a ve čtvrtek hurá do rachoty :wink:
Mějte se krásně, dobrou.
20. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Krásné ráno, tady tedy spíš mlhavé :sweat_smile: ..
jizu, to mě mrzí :frowning2: :unamused:
21. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
čus holky ..no jizu dej tomu ještě 2dny ..
21. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
latu bude mít dneska jasno ...to je dobře ,jinak hlásím venku hnus ,možná je tepleji jak včera ,ale stejně ,zima se blíží vytáhla jsem čepku jokejku
21. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
jizu do riti :unamused: to mi je strašně líto. jak velký jsi měla embroušky?

leni já včera taky pochodovala ráno v čepici :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Jizu, je to na pikaču...ale ještě bych možná dva dny počkala, než bych úplně zlomila hůl...

Jinak hezké ráno všem:slight_smile:...i bez čepice
21. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Radši s čepicí :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
čus holky ..no bez čepky nejdu páč jsem přemýšlela jestli si mám umejt vlasy a narazit čepici a výsledek nula a nebo jít do města s čepkou a vlasy si umejt až pak ..tak jsem zvolila druhou možnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to my s léňou zas jedině s čepičkou :grinning:
já šla včera bez a málem mi umrzlo všechno :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.