• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
já už jsem starší generace já musim mít na mozek teplo ,abych aspon trefila domu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Já šla jenom k autu, dojela jsem k lázním a jenom vylezla a potom hupky zase do auta :sweat_smile: .. Dnes jedu taky, ale nevím na co.. Včera byla masáž a koupel :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
udaz boženy :grinning: Krvička nabraná, mrcha nikde, čípek v pořádku,tak jsem zvědavá :grinning: Ale výsledky budou až kolem jedné :frowning2: Já sice tušim,že to bude negativní,ale mě se uleví v každym případě, protože už to budu konečně vědět :wink: Teď si vás jdu dočíst :grinning:
21. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
latu a jak čípek v pořádku ? Jako tuhej nebo měkejš ?
21. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Teda čípek, ani nevím, kde ho mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , natož jaký má být :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
schimi tak to my jsme zase vrchní čípkovky ošmatlávačky :sweat_smile:
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
schimi mě čípek změknul až těsně před mršinou s taky se mi furt stěhoval
21. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
no čípek je hodně vzadu a je to taková tvrdá boulička - normálně ho před mrchou mám vepředějc a je z něj sračička - většinou ho ani nenahmatám, takže teď je jinej,tak třeba je to těhu čípek :grinning: I když by to asi bylo velký sci-fi,ale člověku to v tom mozku hlodá a doufá :wink:
21. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Já tam teď šmatlu jenom s kuličkou utrouše :grinning: .. A kde tam je čípek, to netuším :grinning: .. Vím, že tam je :wink: , jen podle toho, že mi o něm řekl doktor, ale jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
latu to je normoš ..doufání je k životu třeba ..
21. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
latu no tak nějak jsem ho měla já na začátku pidi tvrďoch pak byl takovej dlouhej tvrďoch
autor
no mě měkne tak tři dny před mrchou a ten den předtim už vůbec neni :slight_smile: Ale taky je fakt,že občas zklame a mrcha vyleze i když je ještě takovej tvrdší.
autor
na dlouhý věci já nejsem zvyklá :grinning: Jo a včera jsme zasouvali,tak jsem myslela,že tu mrchu vyšťáráme a naštěstí se nepovedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
u nás byl taky zástrčkový den a málem jsem u toho pošla ..už to na mě není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
latu ty vole vy tý simče dáváte :grinning:
21. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
hele latu stihnete si tajhle doma třeba popovídat nebo tak něco ? Nebo jen mezi dveřma čau čau a už vrže pelech ? :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Já vím jenom, že mě bolí břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jako bych to už už měla dostat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ale to mě teď bolí snad nepřetržitě od IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nevím, jestli za to nemůže ten utrouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Když jsem čekala děcka, tak to taky tak bylo :wink: , ale teď jsem spíš celá zmatená těma práškama a tak :unamused: , tak už se v sobě nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
21. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
musil
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já umřu z tebe ,myslíš že latu asni nestihne sundat ty dvoje tepláci?
autor
:grinning: :grinning: teď jsme náhodou dlouho nezasouvali :grinning: A většinou si i povídáme - třeba včera se kokotáta zeptal,jestli mu dám,aby věděl jak se sprchou :grinning:
leni no maximálně ty vrchní na těch spodních už má vyšukanej otvor aby je nemusela stahovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
schimi sama víš že bolení bříška nic neznamená a vůbec nic se podle toho nepozná ,já se poprvé těšila bolí mě břicho je to tutovka a ono prd .. a jinejm bolí a jsou těhu
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Já vím :grinning: .. To ty zatracený prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Vysadím to, jak to doberu, což je v pátek a hotovo.. Děj se vůle Páně :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
musil pravda ty fifle maj tvrdší látku ,chudák ptíca ,to by asi neprovrtal
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
no do mejch fajnovejch tepláků se žádná díra dělat nebude teda - ostatně tim minirypadlem by to stejně asi nešlo :grinning:
21. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jakože jinak by šel spát se smrdutejma nohama ? Hele kdybysme se my koupali jen kvůli šustění tak už se ze mě volupuje špína :grinning: :grinning: :grinning:
chlapy to maj dobrý u těch podvlíkaček co? můžou i oblečený
autor
Ženy mám tady nějakou práci,tak se jí musim věnovat, protože tim mám zasekanej celej stůl a nemám kam dát snídani,tak aby to zmizlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já dojdu zase tak za hodinku :wink: A doňa lussila se dneska válí doma, bo má od dvou od rána musilky syndrom :grinning:
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
leni co ty ví viď já kokotátovýho neviděla ale latu okukovala lussilíákovýho :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
lussi blije ?? Ajaj no ať si zvyká přijdou chvíle kdy se od hajzlu nezvedne :grinning: já mám furt ještě na hajzlu deku abxch si tam mohla pohodlně lehnout :grinning:
21. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
musil přesně tak, my jak nejsme úplně normální,tak se takhle bavíme - a nebo se zeptá,jestli si má jenom kladélko voráchat v umyvadle,že by byla kuřba,prej se mu jinak hygiena nevyplatí :grinning: A teď jdu fakt makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.