• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
No latu, zase by byl ten drak levnější :grinning: :grinning: .. Stačí dva panáky a jsi tam :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
a to je taky pravda :grinning:
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj.
Latu - to mě mrzí, ale nemůžeš mít nějaký problém v uchycení? Zkus to říct doktorovi, žes testovala a čárka byla. Já si pamatuju, že už jednou jsi měla takovýho ducha.
Já ještě ten boj nevzdávám, dokud není mrcha, tak naděje je.
21. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kam jste všechny zmizly :grinning: ???
21. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Já pracuju,nějak se mi to tady zase kupí :angry:
jizu - možné to je, už mi to říkala i dr na endokrinologii, kvůli té mé štítné žláze je to riziko vyšší, budou mi dělat odběry na všechno možný,už to mám domluvené na lednovou kontrolu,tak uvidíme. A ty máš recht - ty to nevzdávej,dokud není mrcha - u mě už teda po negativní krvi žádná neni,ale co když jsme Simonku upíchly narychlo včera,že :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Latu ..sakra práce...pojď na laparku, po tom se prej těhotní úplně samo :wink: ...hold Simča si chce počkat na vinobranní, ví holka co dělá
21. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
ivo to je jasný v klídku se prožijou narozky a ude zase dobře ,zaplatpánbůh že já pozit. testy nikdy neměla ..myslim falešně pozit.
21. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
On byl jako pozitivní do budoucna,že prej už příště jako jóó :grinning: No uvidim,rozhodnu se v den kdy dojde červená teta :wink: Mizim domu,ta pa prdelky! :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
latu pa a udělejte si doma hezkej večír :wink:
21. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
tahám dopředu... 3. strana fuuuuj
21. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
latu já prostě vim že to bude brzy :wink: :wink: :wink: já jsem měla včera nějakej plačtivej večír,kamarádka se po letech rozešla a nějak to na mě dolehlo...... :pensive: :pensive: :pensive: dneska ráno jsem byla na hustým školení ohledně plynovodů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a pak měli přijít tchánovci ale vašík doma odjistil počítačovou bombu,tak jsem zmizla do kavárny i s psíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď mi ten rum nějak stoupl do hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
kočky mějte se :wink:
21. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Jenom vám jdeme s mrchou popřát hezký večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si ty dvě stovky a tu zkumavku krve mohla ušetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: latu pošli už jí někam pošli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
ježiš zrovna mi pes málem sežral housku se paštikou :grinning: tak jsem napsala pošli2x :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Latu pošli ji ke mě...u měji bude lépe:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
:wink: nebo ke mě,mě vůbec neva :wink:
21. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Já ti za ní dám ty dvě kila..klidně, když pošleš... :wink:
21. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
já taky :wink: ještě na tom vyděláš :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Latu, ty budeš v balíku :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Hezké ráno :wink: .. Tak mi to nedalo a testla jsem - jedna krásně čistá čárka :frowning2: , ani náznak nějakého stínu druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásné ráno všem...Schimi, co dodat...poslední dobou se nějak nikde pořádně nedaří... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Hm :angry: . Nevím, nějak jsem to čekala :frowning2: .. Mrchu ještě nemám, ale moc bych za to nedala, že už jede :frowning2: :angry: ..
Byla jsem na IUI 11. a 13. , tak nevím, ale už by něco mělo být vidět, ne :sweat_smile: ???
22. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
bré ráno.
holky zase negativní testy? To už snad ani není možný :unamused:
Musil před tebou smekám, že ještě žiješ, já včera měla stavy, že jsem toužila po tom aby mě někdo zabil, tohle už fakt nechci nikdy zažít, nevěděla jsem co mám dělat dřív, jeslti srát nebo blít. V noci jsem si v koupelně musela skoro ustlat :sweat_smile:
22. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Lussi, nevím jestli to nejsou erupce, ale včera i dneska je mi blivno a to pořádně..sice jsem to zatím ustála, ale moc mi nechybí vrhnout..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám z těch sraček co teď do sebe cpu, alby se mrcha umoudřila a dorazila. Apropo, na 100 dosáhnu asi hravě, protože Proveru mám ještě na 7 dní a dneska jsem už 95 den bez mrchy, s bolavejma kozama q negativním testem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Holky třeba je ten test blbej RapiClear :grinning: :grinning: .. Co myslíte :angry: ??
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
běž na krev...já třeba měla 13 DPO absolutního ducha na twstu, sotva rozpoznatelného a to byl test od 20 jednotek hcg a v krvi už přitom bylo přes 180 hcg...takže čůrací testy jen orientačně...
22. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Na krev půjdu v pondělí :wink: , pokud to nedostanu do té doby :angry: :angry: .. Ale už to vypadá, že to dostanu, tak mě aspoň nebudou píchat :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
ivo tak to je psycho...100 dní
schimi podle mě je na testing brzo, já měla po IUI testovat až 19. den.
22. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Doufám, že máš pravdu lussi :wink: , ale ve mně to tak vře :angry: , přesně jako před mrchou, víš :angry: :unamused: ??
22. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Lussi to je...už je ty kozy jak bolej... si tělo myslí od potratu, že kojim, nebo co :angry: ...z pohledu nás pejskařek mám regulérní falešnou březost..takže ubrat tekutin, octové obklady na cecky a hodně pochybu, ať to vyběhám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.