• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
dopuju se práškama jakmile začnu špinit, jináč je už pozdě.
22. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
a lussi našla na oři hovno :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
ku.va ženy, tomu se nedá uvěřit :grinning:
22. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
nene to je přeci legrace, takový pěkný klučík .....to je určitě čokoládka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3441015&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
22. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
a má to i na nožičkách :grinning: :grinning: :grinning: fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
za nehtíkama :grinning:
22. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
jo tohle asi nikdy nepochopím... :grinning: :grinning: :grinning: .....tomu říkám posttěhudemence... :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
fuj a to jsem si dala do huby zrovna piškoty a pak se jdu dívat na to zesraný dítě,ty vole a ještě ten textík k tomu :confused:
22. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
no taky by mě zajímalo jestli to byla čokoláda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
tak jsem vas nasla...vy uz nejste bramborarky,jo :wink:
tak co lathu, jak dopadla inseminace??? Neco novyho???
lussi ta fotka je nechutna :grinning:
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dobré ráno,
ahojky polet :dizzy_face: Tedy zdravím pro případ, kdybys šmírovala.
doufám, že nemyslíš moji fotku v profilu :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
polet máte bomba kočárek, jste s ním spokojení? A co je to za značku?
23. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
lussi myslíš? :grinning: :grinning: :grinning: čus dobré ránko ..
23. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
čus leni :grinning: No já nevím no :grinning:
dnes je mi blivno, dorazila mrcha a bolí mě břuch :unamused:
23. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
jdu si udělat kafe
23. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
mě je taky na blití už 3den a točí se mi šiška ,sakra ,něco se ve mě tluče a k tomu mě jenom bolí v krku jedna mandle ..bez teplot ..tak nevim ..je to hnus takže srážet se v sobotu nebudu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Zdravím po ránu :wink: .. Zavezla jsem dítě do školy, něco nakoupila a jsem zde :wink: .. Dnes v poledne zavedu poslední utrouš a řekla bych , že do zítra ráno je mrcha u nás :unamused: :angry: ..
23. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
schimi nestraš :fearful:
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Haf po ránu, dočítat se mi nechce páč na mě jde sraní :sweat_smile: tak mi někdo udělejte výcuc. :grinning:
Já se mám celkem fajn včera jsem byla u obvoďáka na preventivce a u kamarádky na návštěvě tak jsem si to docela užila. Kočár už je u sousedů na půdě a nestačila jsem ho vyfotit páč mám vybitý baterios ve foťáku a nemůžu najít nabíječku. Až jí o víku najdu tak ho tam na půdu skočim vyfotákovat :slight_smile: je moc pěknej mám z něho radost. Jo a posralo se nám dneska ráno auto takže hezký další prachy poletěj pryč páč je prej něco s elektronikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
leni, pořád doufám, ale jsem z teho utrouše jaksi rozhozená, nebo co :sweat_smile: :sweat_smile:...
23. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Kámoška čeká svoje 4 dítě :grinning: .. Bude rodit císařem v 36 tt, protože ta malá má břišní kýlu, takže ji musí okamžitě po porodu operovat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
servus kikiny :grinning: Musil včera se tu myslim nic zásadního neudálo,krom jednoho předčasnýho testu,ale ten byl dělanej brzo,takže se nepočítá :wink: :grinning: :grinning: Jo a vlastně začala jsem vydělávat na mrše - ivomal koupí za dvě kila tuhle a tu další prodám janičce :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Cože 4? No to je teda bordel, už nemá nárok - zase toho čápa někomu vyfoukla,kdo ho ještě nikdy neviděl :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
černej trh s mrchama :grinning: :grinning: :grinning: teda spíš červenej :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo, jo 4 :grinning: :grinning: ... 3 s bývalým manželem - holku a dva kluky a teď tu malou s přítelem :grinning: :grinning: .. Ale jsou to nervy, přece jenom to malinký mimčo a hned operace :angry: :angry:
23. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
shimi ty neplaš, testila jsi brzo a nic nevysazuj, pak si to budeš akorát vyčítat, těch pár utrošu navíc tě nezabije
čus musilkos poblionos posralionos :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
No, jo holka, ale já už žádnej nemám, dali mi jenom jednu krabičku :grinning: :grinning: :grinning: .. A tu mám dnešním dnem fuč :grinning:
23. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
tak když nemáš, tak nemáš, tak to nic jiného nezbývá, tak to bych si zašla na krev a podle výsledku pak případně pro další utroš :slight_smile:
4 dítě jo? :grinning: No jo no, někomu je přáno :grinning:
23. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
mě se mršice spustila i přes utrouš,ale když žádnej nemáš,tak je to asi vyřešený - no to zřejmě s úspěchem moc nepočítají,když ti dají jen jednu krabku :confused: to je teda podpora :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mě v Gestu vždycky vybaví takovou zásobu léků,že si připadám jak důchodce když si to nesu v taštičce :grinning:
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
latu, ale ty jsi nedostala klobouček :grinning:
23. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.